78'
80'
93'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrywa we Wrocławiu ze Śląskiem 4:0 w siedemnastej kolejce Ekstrakaklasy. Dwa gole strzelił Prijović, samobójcze trafienie zanotował Goncalves, a ponadto jedną bramkę zdobył Radović. Już za tydzień legioniści zagrają u siebie z Wisłą Płock
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Czerwona kartka dla Goncalvesa za brutalny faul na Radoviciu
  • 90+3'
    Teraz portugalski skrzydłowy sfaulował reprezentanta Polski, Bereszyńskiego
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Morioka do Alvarinho. Portugalczyk zacentrował, ale Pazdan wybił futbolówkę i popisał się kolejną skuteczną interwencją
  • 90'
    Kucharczyk fenomenalnie uruchomił Nikolicia. Snajper Legii nie miał jednak pomysłu na minięcie Kamenara, wycofał do Kucharczyka, który lekko uderzył i bramkarz Śląska złapał futbolówkę
  • 89'
    Moulin zagrał do Bereszyńskiego. Vadis szukał jeszcze prawego obrońcy na skrzydle, ale Augusto zastopował zapędy "Beresia"
  • 89'
    Alvarinho dośrodkował, ale akcja spaliła na panewce
  • 86'
    Korner dla stołecznego klubu. Bereszyński wywalczył rzut rożny po nabiciu Augusto
  • 84'
    Radović zagrał piłkę na Nikolicia, ale Celeban zażegnał niebezpieczeństwo i wyekspediował futbolówkę na aut
  • 84'
    Vadis wpadł w pole karne i kropnął płasko z lewej nogi, ale Kamenar złapał piłkę bez najmniejszych problemów
  • 83'
    Nikolić teraz nie zrozumiał się z Kazaiszwilim blisko pola karnego gospodarzy
  • 81'
    Kucharczyk sfaulowany przez wracającego Grajciara, który otrzymał żółtą kartkę
  • 81'
    Zieliński zmienia Dankowskiego
  • 81'
    Nikolić! Węgier sam chciał strzelić gola, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 80'
    Radović kapitalnie zagrał do Bereszyńskiego, ale po chwili Alvarinho uciekł z futbolówką, ale po kilku sekundach ją stracił
  • 78'
    Nikolić otrzymał piłkę z głębi pola i chciał zagrać do "pustaka" Kucharczykowi, ale jego podanie przeciął rywal. Jednocześnie Augusto został ukarany żółtym kartonikiem
  • 77'
    Radović posłał głębokie dośrodkowanie w pole karne. wydawało się, że nic groźnego się nie stanie, ale Kucharczyk urwał się Dankowskiemu, ale nie skierował futbolówki do siatki
  • 76'
    Alvarinho dośrodkował z rzutu rożnego, ale Pazdan wybił piłkę. Po chwili dobrze w obronie ustawił się Rzeźniczak
  • 75'
    Grajcar podał do Morioki, ale Japończyk wywalczył korner będąc pod kryciem Rzeźniczaka
  • 74'
    Kazaiszwili wtargnął w "szesnastkę" i chciał złożyć się do strzału, ale został zablokowany
  • 73'
    Morioka osaczony przez dwóch rywali blisko pola karnego. Japończyk mógł wcześniej zagrać do partnerów, ale tego nie zrobił
  • 72'
    Grajciar wygarnął piłkę Broziowi i potężnie uderzył, ale piłka minęła bramkę i nie zagroziła Malarzowi
  • 71'
    Ostatnia zmiana w Legii. Nikolić melduje się na placu gry w miejsce Prijovicia
  • 70'
    Broź posłał płaskie dośrodkowanie, do piki doszedł Kucharczyk i mocno huknął, ale piłkę przeleciała obok słupka!
  • 70'
    Radović podał do Kazaiszwiliego, ale pomocnik był na ofsajdzie
  • 67'
    Korner dla Legii. Vadis zacentrował, ale golkiper zielonych spokojnie złapał to dośrodkowanie Belga
  • 67'
    Grajciar za Madeja
  • 66'
    Kucharczyk wyprzedził Augusto i zabrał się z piłką, ale ją wycofał. Po chwili legioniści stracili futbolówkę w środkowej strefie boiska
  • 66'
    Prijović walczył z Dankowskim, Szwajcar uderzał na bramkę, ale Kamenar wyskoczył do futbolówki i ją przejął
  • 65'
    Alvarinho minął rywala i dośrodkował, ale z piłką minął się Madej. Było groźnie, ale miejscowym zabrakło szczęścia i opanowania
  • 64'
    Dwali zabrał się do kontry, po chwili Odjidja-Ofoe powstrzymał nieprzepisowo Madeja
  • 64'
    Bereszyński spojrzał i posłał wrzutkę na Kucharczyka, ale skrzydłowy nie doszedł do niej
  • 63'
    Prijović zagrał krótko do Radovicia, ale "Radko" został uprzedzony przez Moriokę i stracił futbolówkę
  • 63'
    Goncalves szukał Morioki, ale Pazdan przeciął to dośrodkowanie
  • 61'
    Madej odważnie poszedł na dośrodkowanie Alvarinho i starł się głową z Broziem. Obaj zawodnicy jednak mogą kontynuować grę
  • 60'
    Długi przerzut Moulina na Prijovicia, ale defensorzy Śląska połapali się w zamiarach Francuza
  • 58'
    Radović założył siatkę Dankowskiemu i był faulowany
  • 58'
    Kolejna roszada w ekipie Magiery. Kazaiszwili wchodzi, Kopczyński schodzi
  • 56'
    Broź zmienia Guilherme
  • 55'
    Tymczasem Guilherme opuścił boisko i będzie wymuszona zmiana
  • 54'
    Vadis powstrzymany przez ALvarinho. Arbiter główny przerwał grę, którą wznowi Legia
  • 52'
    Madej szarżował i dośrodkował w pole karne, ale nie znalazł adresata. Po chwili jednak Śląsk mógł strzelić gola, ale Guilherme wybił piłkę i przypłacił to zdrowiem. Brazylijczyk trzyma się za kolano
  • 51'
    Faul Madeja na Guilherme
  • 50'
    Zbyt głęboka centra Dankowskiego, ale Alvarinho zdołał utrzymać piłkę w boisku, lecz został nadepnięty przez Bereszyńskiego
  • 49'
    Korner. Alvarinho zacentrował z narożnika, Dwali atakował futbolówkę, lecz akcja spaliła na panewce
  • 49'
    Zły przerzut Moulina. W efekcie gospodarze zebrali futbolówkę
  • 47'
    Vadis potężnie huknął, ale golkiper broni!
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    W przerwie doszło do jednej zmiany. Morioka zastępuje Rierę
  • 45+18'
    Obie ekipy już na murawie
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia prowadzi 4:0! Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Żółta kartka dla Radovicia za faul. na Madeju. Niestety zarówno "Miro" jak i "Gui" nie zagrają w kolejnym ligowym meczu z Wisłą Płock
  • 45'
    Vadis dośrodkował z prawej nogi, do futbolówki wyskoczył najwyżej Prjović i głową pokonał Kamenara!
  • 44'
    Alvarinho fauluje Kucharczyka. Będzie stały fragment gry dla mistrzów Polski
  • 44'
    Legia podwyższa prowadzenie! Prijo!!!
  • 43'
    Riera zagrał do lepiej ustawionego Mervo, po chwili wrocławianie dośrodkowali, jednak będzie tylko róg dla ekipy Rumaka
  • 43'
    Centra Madeja skutecznie wypiąstkowana przez Malarza
  • 41'
    Błąd w wybiciu Malarza, Guilherme ratując się sfaulował Madeja i został napomniany żółtym kartonikiem
  • 41'
    Alvarinho posłał głęboką wrzutkę, ale Pazdan głową zażegnał niebezpieczeństwo i Legia wyszła z opresji
  • 39'
    Dankowski dośrodkował, jednak Kucharczyk wybił futbolówkę na uwolnienie
  • 39'
    Kokoszka! Defensywny pomocnik szczęśliwie przejął piłkę i soczyście kropnął, ale na wiwat
  • 38'
    Faul Kucharczyka na rozpędzonym Alvarinho
  • 37'
    Bezpośrednie uderzenie Dankowskiego z rzutu wolnego, ale Malarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem
  • 36'
    Na murawie leżą Kopczyński i Riera. "Kopa" przypadkowo wpadł na rywala, grymas bólu na twarzy legionisty
  • 35'
    Korner dla Śląska, futbolówkę poza linię końcową wybił "Rzeźnik"
  • 35'
    Centra Dankowskiego, piłki nie skierował do siatki jednak Kokoszka
  • 34'
    Odjidja-Ofoe zacentrował w pole karne, Prijović zabrał się z futbolówką i dośrodkował do zamykającego akcję Rzeźniczaka, lecz w kluczowym momencie piłkę musnął Goncalves i nic z tego nie wyszło
  • 34'
    Madej szukał Riery, lecz Rzeźniczak stanął na drodze podania
  • 33'
    Dośrodkowanie Kucharczyka przyblokowane przez Alvarinho. Korner
  • 32'
    Dankowski dośrodkował, zakotłowało się pod bramką, Dwali czaił się na piłkę, lecz sędzia odgwizdał spalonego
  • 32'
    Madej wpadł w "szesnastkę" i posłał miękkie dośrodkowanie, które z łatwością przejął Malarz
  • 31'
    Kucharczyk przejął futbolówkę, pograł na krótko z Bereszyńskim, a finalnie Moulin uchronił zespół przed kontrą gospodarzy
  • 31'
    Teraz Francuz nieprzepisowo zatrzymał Mervo
  • 29'
    Danowski przerzucił piłkę na Alvarinho. Portugalczyk jednak nie miał co z nią zrobić i w efekcie zacentrował futbolówkę do nikogo
  • 28'
    Rzut wolny dla Śląska. Alvarinho zacentrował, Riera nie sięgnął piłki, a Kucharczyk ją ostatecznie wybił
  • 26'
    Aut dla zielonych na połowie przyjezdnych
  • 25'
    Radović podał do Guilherme, ten dośrodkował, lecz Augusto wybił futbolówkę
  • 24'
    Celeban uderzył z główki po centrze Alvarinho, ale futbolówkę stoper Śląska posłał nad bramką Malarza
  • 23'
  • 23'
    Riera zagrał do będącego w "szesnastce" Mervo, który huknął niecelnie, ale obił nogi Rzeźniczaka. Będzie rzut rożny
  • 22'
    Vadis podał do Radovicia. "Miro" wypuścił na skrzydle Moulina, który dośrodkował w pełnym biegu, ale Kamenar złapał futbolówkę
  • 21'
    Prijović wymanewrował dwóch zawodników i huknął zza pola karnego, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 20'
    Dankowski zacentrował płasko w "szesnastkę", Riera źle przyjął futbolówkę i stracił ją na rzecz Guilherme
  • 19'
    Kucharczyk, naciskany przez dwóch oponentów, zagrał w aut. Do piłki niestety nie doszedł Bereszyński
  • 19'
    Trener Rumak szybko reaguje. Zaraz na placu gry ujrzymy Moriokę
  • 18'
    Guilherme faulowany przez Madeja blisko środka boiska
  • 17'
    Vadis do Guilherme na lewej flance i Brazylijczyk wywalczył róg, z którego jednak nic nie wyszło
  • 17'
    Rozpędzony Alvarinho zastopowany przez Moulina. Aut dla wrocławian
  • 16'
    Szalony kwadrans za nami. Legioniści zdominowali Śląsk w każdym aspekcie i kontrolują boiskowe wydarzenia
  • 15'
    Nieudana wrzutka Guilherme i grę wznowi golkiper Śląska
  • 14'
    Guilherme chciał uruchomić Radovicia, ale Dankowski wślizgiem przeciął to podanie
  • 14'
    Centra Bereszyńskiego zablokowana głową przez Celebana, uderzał jeszcze Moulin, lecz pomocnik wyraźnie chybił
  • 13'
    Guilherme wyłuskał piłkę spod nóg przeciwnika, momentalnie w doskonałej sytuacji znalazł się Moulin. Francuz potężnie kropnął z dystansu, ale Kamenar końcami palców sparował futbolówkę poza linię końcową
  • 13'
    Błąd w defensywie miejscowych. Kłopoty z przejęciem futbolówki miał Augusto
  • 11'
    Prijović zastawił się z piłką skutecznie ją osłaniając i wywalczył aut na połowie Śląska
  • 10'
    Alvarinho ścigał się do futbolówki z Rzeźniczakiem w polu karnym, lecz Malarz chwycił piłkę i oddalił zagrożenie
  • 9'
    Mervo szukał miejsce do strzału, lecz goście wyszli z opresji. Będzie korner
  • 9'
    Celeban! Kapitan wrocławian, po przypadkowym podaniu, znalazł się w świetnej sytuacji, lecz Malarz był na posterunku
  • 8'
    Radović, będąc w trudnej sytuacji, zagrał piłkę do Prijovicia, który uwolnił się od Celebana i lobem wpakował futbolówkę do siatki! Brawo!
  • 7'
    GOL!!! Prijović!
  • 6'
    0:2. Samobójczy gol Goncalvesa po dośrodkowaniu Radovicia!
  • 5'
    Radović chciał uruchomić Prijovicia, Szwajcar niestety nie poradził sobie z Dwalim. Po chwili Vadis upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale sędzia nawet nie drgnął
  • 4'
    Kucharczyk nastrzelił Dwali'ego i będzie aut
  • 3'
    Gospodarze próbowali przeprowadzić kontrę prawym skrzydłem, lecz Pazdan świetnie przeciął zamiary jednego z graczy Śląska
  • 2'
    Cóż za akcja Legii! Odjija-Ofoe posłał kapitalne podanie do Radovicia, który przejął piłkę, popędził na bramkę Śląska i pokonał Kamenara!
  • 1'
  • 0
    Na ławce pozostają z kolei: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Jodłowiec, Kazaiszwili, Hamalainen, Nikolić
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme - Kopczyński, Moulin - Kucharczyk, Odjidja-Ofoe, Radović - Prijović
  • 0
    Witamy! Już za godzinę rozpocznie się spotkanie siedemnastej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskim a Legią
Śląsk WrocławLegia Warszawa

5' Felipe Goncalves

5'
40'

40' Guilherme

78' Augusto

78'

80' Peter Grajciar

80'

93' Felipe Goncalves