90'
  • 90+7'
    Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+6'
    Sędzia nie wznowił już grę tylko skończył mecz. Legia wygrała w Białymstoku z Jagiellonią 4:1
  • 90+6'
    Guilherme lekko ucierpiał po faulu Szymańskiego, ale o własnych siłach zszedł z boiska
  • 90+5'
    Szymański sfaulował Guilherme. Rzut wolny błyskawicznie wykonał Odjida-Ofoe. Belg zagrał do Prijovicia, który od razu uderzył. Kelemen sparował piłkę na bok, ale w tym miejscu znajdował się Kucharczyk i pomocnik Legii wpisał się na listę strzelców
  • 90+3'
    Arkadiusza Malarza pokonuje Romanczuk. Pomocnik wykorzystał centrę z rzutu wolnego Tomasika i głową skierował piłkę do siatki
  • 90+3'
    Szybka odpowiedź Legii! Kucharczyk zdobywa bramkę!
  • 90+2'
    Honorowy gol dla "Jagi"
  • 90+1'
    Guilherme został sfaulowany przed polem karnym Jagiellonii. Piłkę przejął jednak Odjidja-Ofoe, który zrobił kółeczko i posłał długie zagranie do Hamalainena. Fin wystawił futbolówkę Prijoviciowi i napastnik Legii tym razem pokonuje bezradnego Kelemena
  • 90'
    Odjidja-Ofoe zagrał futbolówkę do Hamalainena. Fin znalazł Prijovicia w polu karnym, lecz napastnik nie zdołał pokonać Kelemena
  • 90'
    Prijović strzela jednak gola!
  • 89'
    Kontra Legii. Hlousek jednak niecelnie zagrał piłkę do Prijovicia
  • 87'
    Grzyb wyrzucał piłkę z autu na wysokości pola karnego Legii. Widać jednak, iż kapitan "Jagi" odczuwa trudy spotkania, ponieważ futbolówka nie poleciała z taką siłą jak przy poprzednich próbach
  • 86'
    Z boiska schodzi Radović. W jego miejsce wejdzie Hamalainen
  • 84'
    Jagiellonia zupełnie się pogubiła i nie potrafi nawiązać walki z mistrzami Polski po stracie drugiej bramki
  • 81'
    Faul taktyczny Mystkowskiego na Odjidji-Ofoe. Arbiter upomniał pomocnika gospodarzy
  • 79'
    Kucharczyk przechytrzył stoperów rywali, ale został uprzedzony przez Kelemena
  • 78'
    Szymański dośrodkował piłkę w pole karne Legii z rzutu wolnego. Futbolówka wyleciała jednak poza boisko
  • 77'
    Prijović zastąpił Nikolicia
  • 76'
    Legia spokojnie prowadzi grę. Powoli buduje okazje do strzelenia gola
  • 76'
    Kucharczyk idealnie dośrodkował piłkę w pole karne, ale Odjidja-Ofoe źle uderzył i futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 74'
    Mystkowski zmienia Frankowskiego
  • 72'
    Tomasik posłał centrę w "szesnastkę" Legii, ale Rzeźniczak wybił piłkę na rzut rożny
  • 71'
    Tomasik sfaulowany na połowie Legii. Rzut wolny dla "Jagi"
  • 70'
    Świderski próbował oszukać Rzeźniczaka, ale jedyne co wywalczył to rzut z autu dla jego drużyny
  • 70'
    Kolejny groźny wyrzut z autu Jagiellonii. Romanczuk doszedł do strzału, lecz świetnie interweniował Malarz!
  • 68'
    Runje fauluje Guilherme na połowie Jagiellonii
  • 66'
    Sprytnie rozegrany rzut rożny Jagiellonii, ale finalnie Malarz zacznie grę od bramki
  • 65'
    A propos sektora gości w Białymstoku
  • 65'
    Kucharczyk zmienia Kazaiszwiliego
  • 63'
    Radović zagrał piłkę do Kopczyńskiego, który wbiegł w pole karne. "Kopa" wycofał futbolówkę do Odjidji-Ofoe, a Belg idealnie przymierzył i pokonał Kelemena
  • 62'
    Świetna bramka Legii!
  • 60'
    Cernych kieruje piłkę do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego. Na ofsajdzie znalazł się Romanczuk
  • 59'
    Odjidja-Ofoe podał piłkę do Radovicia. Serb zagrał od razu do Nikolicia, ale reprezentant Węgier nie opanował futbolówki
  • 57'
    Radović stracił piłkę. Vassiljev błyskawicznie zagrał do Cernycha, ale Litwin nie opanował futbolówki
  • 57'
    Szymański zmienił Góralskiego
  • 57'
    Świderski zastąpił Vassiljeva
  • 55'
    Radović minął w środku pola Tomasika, ale powstrzymał go Góralski. "Radko" próbował naprawić błąd, ale sfaulował rywala
  • 54'
    Kelemen złapał długą piłkę zagraną przez Guilherme
  • 53'
    Rzeźniczak zagrał długą piłkę do Bereszyńskiego, ale gospodarze przejęli futbolówkę
  • 51'
    Jagiellonia spokojnie konstruuje atak pozycyjny. Legioniści natomiast nie zakładają pressingu na rywalach, lecz czekają na nich na swojej połowie
  • 49'
    Legia cofnęła się i czeka na okazje do kontrataków. Bereszyński podał do Odjidji-Ofoe, Belg próbował znów wycofać futbolówkę, ale został zablokowany
  • 47'
    Jagiellonia próbuje przebić się przez defensywę Legii, lecz nie ma pomysłu, jak przedostać się pod pole karne Malarza
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi w Białymstoku 1:0 po bramce Guilherme
  • 44'
    Odjidja-Ofoe, mimo że był otoczony przez dwóch zawodników "Jagi" zdołał zacentrować piłkę do Kazaiszwiliego. Sędzia przerwał jednak grę, ponieważ Belg wcześniej wyszedł poza boisko
  • 42'
    Radović świetnie dograł piłkę do Odjidji-Ofoe, ale Belg za długo zwlekał z oddaniem strzału
  • 40'
    Fantastycznie rozegrany rzut rożny przez Legię. Odjidja-Ofoe krótko zagrał piłkę do Radovicia. "Radko" wystawił futbolówkę Guilherme i Brazylijczyk pokonuje Kelemena
  • 40'
    Warto zauważyć, że w ostatnim meczu Legii z Jagiellonią w Białymstoku, gola dla warszawiaków również strzelił Guilherme
  • 39'
    Gol dla Legii!
  • 38'
    Rzeźniczak włączył się w grę ofensywną. Kapitan Legii dorzucił piłkę z prawej strony i goście wywalczyli rzut rożny
  • 36'
    Góralski został ukarany żółtą kartkę za faul na Guilherme
  • 35'
    Rzeźniczak wybił piłkę Tomasikowi. Sędzia wskazał na róg
  • 35'
    Legioniści poradzili sobie z kolejnym dośrodkowaniem rywali
  • 33'
    Grzyb znów wyrzuca piłkę z autu. Legioniści wybijają jednak futbolówkę z własnego pola karnego
  • 32'
    Sporo niedokładności na boisku. Jedna i druga drużyna w prosty sposób traci piłkę
  • 32'
    Akcja Jagiellonii. Grzyb posłał dośrodkował piłkę w pole karne Legii. Malarz złapał już futbolówkę, ale został sfaulowany przez Romanczuka. Rzut wolny dla gości
  • 30'
    Tempo spotkania delikatnie spadło. Warto jednak odnotować, iż Radović dostał plaster od trenera Probierza w postaci Góralskiego
  • 29'
    Nieudany przerzut Jagiellonii z lewej na prawą stronę
  • 26'
    Nikolić podał piłkę do Radovicia, Serb był jednak na spalonym
  • 25'
    Legia długo konstruowała akcję. W końcu Guilherme posłał centrę z lewej strony, ale wybił ją Runje
  • 24'
    Jagiellonia zamknęła Legię na jej połowie. Legioniści mają problemy z wyprowadzeniem akcji
  • 24'
    Cernych sfaulował Guilherme na swojej połowie
  • 22'
    Spore zamieszanie pod bramką Malarza. Grzyb wyrzucił piłkę z autu. Romanczuk próbował uderzyć, ale trafił futbolówką w swoją rękę. Później golkipera Legii faulował jeszcze Cernych i sędzia w końcu odgwizdał rzut wolny dla gości
  • 22'
    Pazdan po raz kolejny ratuje Legię. Korner dla "Jagi"
  • 22'
    Guti nie doszedł do piłki dośrodkowanej przez Tomasika. Legia wybija futbolówkę
  • 20'
    Pazdan wybija piłkę z pola karnego Malarza po centrze Grzyba
  • 19'
    Grzyb wyrzucił piłkę z autu. Hlousek niechcący przedłużył podanie rywala, ale do piłki nie doszedł żaden z zawodników gospoarzy
  • 17'
    Kazaiszwili zagrał prostopadłą piłkę do Odjidji-Ofoe. Belg starał się wycofać futbolówkę do kolegów, ale podał ją pod nogi rywali
  • 16'
    Vassiljev posłał długą piłkę do Cernycha, lecz Litwin był na ofsajdzie
  • 15'
    Góralski sfaulował Radovicia niedaleko pola karnego Kelemena
  • 15'
    Z rzutu wolnego uderzał Guilherme. Strzał Brazylijczyka broni jednak golkiper gospodarzy
  • 14'
    Chomczenowskyj zszedł do środka ze skrzydła. Pomocnik uderzył futbolówkę, lecz zrobił to niecelnie
  • 14'
    Guilherme posłał długą piłkę do Odjidji-Ofoe, ale Runje wybił futbolówkę głową
  • 13'
    Hlousek wywalczył aut na wysokości pola karnego Jagiellonii
  • 12'
    Pazdan nieczysto uderzył piłkę zacentrowaną przez Odjidję-Ofoe
  • 11'
    Bereszyński pobiegł prawą flanką, obrońca Legii pogubił się jednak w dryblingu, co wykorzystał Tomasik, który wybił piłkę na rzut rożny
  • 9'
    Legioniści próbowali wyjść z kontrą, jednakże piłka odbiła się od pięt Radovicia i futbolówkę znów mają gospodarze
  • 8'
    Guilherme pojedynkował się z Góralskim o górną piłkę. Sędzia przyznał rzut wolny dla "Jagi"
  • 8'
    Rzeźniczak zablokował centrę Romanczuka. Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 8'
    Piłkarze Legii wybili centrę Tomasika z kornera
  • 7'
    Jagiellonia przerwała akcję Legii na prawej flance
  • 6'
    Sędzia Frankowski często przerywa grę. Nie pozwala piłkarzom na ostrą grę
  • 5'
    Jagiellonia krótko rozegrała rzut wolny. Vassiljev próbował zacentrować piłkę, ale jego podanie zablokował Guilherme. Brazylijczyk zagrał jednak ręką i kolejny wolny został przyznany dla gospodarzy
  • 3'
    Kopczyński fauluje Tomasika. Pomocnik Legii otrzymuje żółtą kartkę
  • 1'
    Legia długo utrzymuje się przy piłce. Goście szukają sposobu na przeforsowanie obrony Jagiellonii
  • 0
    W rezerwie pozostają: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Jodłowiec, Kucharczyk, Hamalainen, Prijović
  • 0
    Legia zagra dzisiaj w składzie: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Guilherem, Odjidja-Ofoe - Kazaiszwili, Nikolić, Radović
  • 0
    Witamy z Białegostoku! Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz lidera Lotto Ekstraklasy z mistrzem Polski!
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa

35' Jacek Góralski

35'
39'

39' Guilherme

80' Przemysław Mystkowski