65'
69'
92'
  • 90+5'
    Koniec! Legia Warszawa wygrywa 2:0 z Cracovią w piętnastej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Gole dla "Wojskowych" strzelił Nikolić i Radović. Legioniści do liderującej w tabeli Jagiellonii tracą osiem punktów i za dwa tygodnie, po przerwie na kadrze, zmierzą się właśnie z "Jagą". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe.
  • 90+3'
    Radović inteligentnie nawinął Brzyskiego blisko "szesnastki" i huknął. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki! Gol na pierwszy rzut oka przypomina bramkę Moulin'a z meczu z Realem!
  • 90+2'
    2:0! Radović!
  • 90+1'
    Zakotłowało się chwilę w polu karnym Legii, ale ostatecznie defensorzy mistrzów Polski dali radę i wyszli z opresji
  • 90'
    Czerwiński zagrał do Moulin'a, który mając sporo wolnego miejsca, płasko dośrodkował, ale Malarczyk wygarnął piłkę spod nóg Nikolicia
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry
  • 88'
    Radović posłał fenomenalną centrę w pole karne, piłkę głową uderzył Kucharczyk, ale Sandomierski uratował swój zespół przed stratą drugiego gola
  • 88'
    Kopczyński zmienia Odjidję-Ofoe. Ostatnia roszada trenera Magiery
  • 87'
    Steblecki! Zawodnik Cracovii potężnie kropnął, Cierzniak nawet nie drgnął, ale piłka zatrzymała się na słupku!
  • 86'
    Radović podał do Odjidji-Ofoe, ale bezbłędnym wślizgiem popisał się Malarczyk. Korner
  • 86'
    Kucharczyk dośrodkował, piłkę uderzył Jodłowiec, ale większych problemów nie miał golkiper "Pasów"
  • 85'
    Adamczyk dośrodkował w pole karne, lecz Moulin wyekspediował futbolówkę. Na strzał zdecydował się jeszcze Budziński, ale piłka po jego strzel, poszybowała ponad poprzeczką
  • 84'
    Kontra Legii. Kucharczyk popędził na bramkę i nieco spowolnił akcję. Po chwili Nikolić poczekał i zagrał do Vadisa, który jednak nie dał rady pokonać Sandomierskiego
  • 83'
    Korner dla Cracovii. Centra została jednak wzorcowo wybita przez Kucharczyka
  • 82'
    Steblecki zagrał do Jendriska, po chwili Jodłowiec poradził sobie w polu karnym z Adamczykiem i oddalił niebezpieczeństwo
  • 82'
    Legioniści nie atakują już tak zaciekle, ale kontrują boiskowe wydarzenia. Z kolei nieco ożywili się przyjezdni
  • 80'
    Kucharczyk nieprzepisowo powstrzymany przez Wdowiaka
  • 79'
    Cracovia zamknęła na moment Legię na własnej połowie, próbuje rozgrywać piłkę, ale ostatecznie od bramki zacznie Cierzniak
  • 77'
    Steblecki zmienia Piątka
  • 76'
    Radović złapany na ofsajdzie
  • 76'
    Wdowiak przerzucił piłkę na prawą stronę do Wójcickiego, ale finalnie akcja spaliła na panewce
  • 75'
    Wójcicki chciał pograć na małej przestrzeni z Adamczykiem, ale piłkę wygarnął im Czerwiński
  • 75'
    Kucharczyk wchodzi na boisko zmieniając Guilherme
  • 73'
    Wójcicki zszedł do środka i próbował zagrać do Jendriska, ale to podanie uniemożliwił mu wykonać Bereszyński
  • 73'
    Radović podał do Nikolicia, ale czujnie z bramki wyszedł Sandomierski
  • 73'
    Adamczyk zastępuje Cetnarskiego
  • 71'
    Indywidualna szarża Bereszyńskiego zastopowana przez wracającego oponenta
  • 69'
    Jodłowiec popędził i zagrał do Vadisa, jednak piłkę spod nóg wybił mu Wójcicki
  • 69'
    Żółtą kartką został napomniany Czerwiński, który przerwał kontratak "Pasów"
  • 69'
    Wdowiak zmienia Deleu
  • 68'
    Hlousek pognał lewą stroną i będzie korner dla miejscowych
  • 68'
    Odjidja-Ofoe zacentrował, jednak Deleu wybił futbolówkę na wiwat
  • 67'
    Jodłowiec kapitalnie wypatrzył Radovicia, który uwolnił się od przeciwnika na skrzydle i chciał zagrać wzdłuż pola karnego, jednak Wołąkiewicz wybił piłkę
  • 67'
    Jendrisek wycofał piłkę do Cetnarskiego, jednak Moulin przeciął to podanie
  • 65'
    Deleu przewrócił Guilherme, nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, który dodatkowo ukarał go żółtym kartonikiem
  • 64'
    Aut dla Legii na własnej połowie
  • 63'
    Odjija-Ofoe pomknął na bramkę Sandomierskiego, lecz Malarczyk powstrzymał Belga, ale zagrał piłkę ręką. Będzie stały fragment gry dla Legii
  • 63'
    Radović miękko uderzył nad murem, ale również i nad poprzeczką
  • 61'
    Deleu wrzucił piłkę na głowę Wójcickiego, który urwał się Rzeźniczakowi i uderzył obok słupka
  • 60'
    Odjidja-Ofoe zagrał do Jodłowca, który uderzył zza pola karnego, ale pomocnik fatalnie się pomylił
  • 59'
    Moulin popisał się świetnym przeglądem pola i kapitalnie obsłużył Nikolicia. Węgier nie miał pomysłu, co zrobić z piłką i gdy chciał zagrać do Vadisa, piłkę przechwycił Wołąkiewicz
  • 58'
    Odjidja-Ofoe wtargnął w pole karne, minął trzech zawodników i podał do Radovicia, jednak "Miro" źle przyjął piłkę i z akcji nic nie wyszło
  • 58'
    Wójcicki zacentrował w pole karne, jednak Cierzniak wyskoczył i uspokoił grę
  • 57'
    Jodłowiec wespół z Vadisem zastopowali Budzińskiego. Belg od razu chciał podać do Nikolicia, jednak była to nieudana próba
  • 56'
    Brzyski dośrodkował, ale Radović wybił piłkę. Po chwili Bereszyński wyekspediował futbolówkę i wygrał pojedynek siłowi z Jendriskiem
  • 55'
    Centra z kornera, lecz żaden z graczy nie przeciął piłki i nie skierował jej do siatki
  • 55'
    Jendrisek wywalczył aut po skutecznym nabiciu Bereszyńskiego
  • 54'
    Guilherme, po długiej piłce, zwiódł Deleu, wtargnął w pole karne, jednak świetnie Sandomierskiego zaasekurował Wołąkiewicz
  • 53'
    Moulin popracował w defensywie i odebrał futbolówkę rywalowi. Po chwili Deleu sfaulował Guilherme i wznowią gospodarze
  • 52'
    Prijović podał do Guilehrme, lecz sędzia odgwizdał spalonego
  • 52'
    Zmiana w Legii. Jodłowiec zmienia Prijovicia
  • 51'
    Wójcicki zacentrował w pole karne zprawej flanki. Piłkę przeciął Czerwiński, do futbolówki skakał jeszcze Jendrisek, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki
  • 50'
    Brzyski próbował minąć Bereszyńskiego, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 50'
    Guilherme dobrze podał na skraju pole karnego do Nikolicia, ale Wołąkiewicz zażegnał niebezpieczeństwo
  • 48'
    Dośrodkowanie Cetnarskiego z lewej strony, w polu karnym Moulin był faulowany przez Wójcickiego. wznowi Legia
  • 47'
    Budziński minął dwóch rywali, ale Guilherme zahaczył o nogę zawodnika "Pasów", lecz sędzia nakazał kontynuować grę
  • 46'
    Czerwiński wyprzedził Jendriska. Będzie rzut rożny dla Cracovii
  • 46'
    Centra Cetnarskiego wybita przez Odjidję-Ofoe
  • 45+16'
    Obie drużyny meldują się na murawie
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Długa piłka na Wójcickiego, lecz obrońcy Legii dobrze zaasekurowali Cierzniaka
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia prowadzi 1:0 po golu Nikolicia. Wracamy za 15 minut
  • 44'
    Radović kapitanie wypuścił Bereszyńskiego, który wpadł w pole karne i wycofał piłkę do Nikolicia. Węgier huknął bez przyjęcia i z zimną krwią umieścił futbolówkę w siatce. Brawo!
  • 43'
    1:0! Nikolić!
  • 42'
    Radović wrzucił piłkę na Nikolicia, lecz dobrze w obronie spisał się Malarczyk. Ponadto Węgier znalazł się na pozycji spalonej
  • 41'
    Deleu zagrał na krótko do Wójcickiego. Gracz "Pasów" chciał dośrodkować, ale jego centrę przeciął Guilherme. Korner
  • 41'
    Cetnarski zagrał przed pole karne do Dąbrowskiego, który huknął z powietrza, lecz akcja spaliła na panewce
  • 39'
    Prijović zagrał do Nikolicia z prawej strony, ale Węgier nie dopadł do piłki
  • 39'
    Prijović został osaczony przez trzech rywali i w efekcie sędzia odgwizdał faul dla stołecznego klubu
  • 38'
    Cetnarski podał na lewą stronę do Brzyskiego, który uruchomił Jendriska. Skrzydłowy wtargnął w pole karne, lecz został zablokowany
  • 37'
    Czerwiński! Stoper Legii wybił piłkę z linii bramkowej po główce Piątka!
  • 36'
    Vadis bezpardonowo sfaulował Budzińskieg. Sędzia Złotek jednak nie sięgnął do kieszonki
  • 35'
    Odjidja-Ofoe kapitalnie wypatrzył na granicy pola karnego Guilherme. "Gui" podał do Nikolicia, który kropnął zza "szesnastki", lecz został zablokowany
  • 34'
    Odjidja-Ofoe, po podaniu od Czerwińskiego, zagrał na skrzydło do Guilherme. Filigranowy Brazylijczyk wrzucił piłkę, jednak Wołąkiewicz oddalił zagrożenie
  • 34'
    Deleu podał do Piątka, lecz Rzeźniczak czysto odebrał futbolówkę
  • 33'
    Teraz z dystansu huknął Dąbrowski, lecz Cierzniak nie miał problemów ze złapaniem futbolówki
  • 32'
    Budziński minął Odjidję-Ofoe i posłał bombę na bramkę Cierzniaka, lecz golkiper Legii stanął na wysokości zadania
  • 31'
    Cracovia rozgrywała piłkę na połowie mistrzów Polski, ale finalnie od autu wznowi Hlousek
  • 30'
    Aut dla Legii
  • 30'
    Tempo meczu nieco opadło, gra toczy się głównie w środku pola
  • 29'
    Odjidja-Ofoe szukał Nikolicia, ale Dąbrowski stanął na linii podania
  • 27'
    Brzyski posłał mocne dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dopadł Wójcicki, lecz Radović po chwili wygarnął mu futbolówkę
  • 26'
    Dąbrowski chciał podać do kolegi z ataku, jednak Bereszyński przejął piłkę
  • 26'
    Żółtą kartką, za faul na Guilherme, został napomniany Brzyski
  • 24'
    Czerwiński wypuścił Nikolicia, ale arbiter liniowy dopatrzył się spalonego. Wydawało się, że do piłki wystartuje Odjidja-Ofoe, ale Belg nie sięgnął futbolówki
  • 23'
    Brzyski przejął piłkę w środkowej strefie boiska, po chwili na strzał z dystansu zdecydował się Dąbrowski, lecz piłka poszybowała obok słupka. Moment później z dalszej odległości kropnął Budziński, lecz Cierzniak był na posterunku
  • 21'
    Piątek wbiegł w pole karne, lecz Rzeźniczak popisał się kapitalną interwencją i uchronił zespół przed stratą gola!
  • 20'
    Odjidja-Ofoe podał do Bereszyńskiego, lecz było to nieudane zagranie. "Bereś" chciał jeszcze zgarnąć piłkę wślizgiem, ale nie sięgnął jej
  • 20'
    Nikolić chciał górą zagrać w pole karne do Radovicia, lecz Budziński przechwycił piłkę
  • 19'
    Prijović inteligentnie zagrał do Hlouska, który został zablokowany przez Wójcickiego. Centra z kornera nie przyniosła jednak Legii pożądanych efektów
  • 17'
    Odjidja-Ofoe przerzucił piłkę na Radovicia, ale "Rado" był na ofsajdzie
  • 17'
    Prijović otrzymał świetną piłkę z głębi pola, ale z bramki skutecznie wyszedł Sandomierski i wybił futbolówkę
  • 16'
    Prijović przechwycił piłkę blisko "szesnastki", następnie Szwajcar piętką wypuścił Nikolicia, jednak na linii nie dał się pokonać Sandomierski
  • 15'
    Hlousek dośrodkował na Guilherme. Brazylijczyk składał się do strzału, ale w ostatniej chwili jeden z obrońców strącił mu piłkę z nogi
  • 14'
    Radović chciał sprytnie podać do Prijovicia, lecz Malarczyk oddalił zagrożenie
  • 13'
    Rzeźniczak nieprzepisowo powstrzymał Budzińskiego jeszcze na połowie Cracovii
  • 12'
    Teraz zbyt głęboką wrzutkę posłał Brzyski
  • 11'
    Nikolić do Radovicia. "Miro" spojrzał, ale podał wprost do Wójcickiego
  • 11'
    Nikolić szukał Guilherme, lecz piłkę chwycił golkiper przyjezdnych
  • 10'
    Nieudane zagranie Odjidji-Ofoe do wybiegającego Prijovicia
  • 10'
    Nikolić podał do Prijovicia, lecz Sandomierski jako pierwszy dobiegł do futbolówki
  • 9'
    Piątek zagrał do Jendriska, ale defensywa "wojskowych" spisała się bez zarzutu
  • 8'
    Legioniści przeprowadzili ładną, składną akcję, ale w efekcie końcowym grę wznowią "Pasy"
  • 7'
    Guilherme do Odjidji-Ofoe, ale jego dośrodkowanie przytomnie przeciął Brzyski. Po chwili centra Brazylijczyka została złapana prze Sandomierskiego
  • 6'
    Rzut wolny dla Legii po faulu Piątka na Rzeźniczaku
  • 5'
    Czerwiński świetnie wypatrzył Odjidję-Ofoe, który minął dwóch rywali i wywalczył aut na wysokości pola karnego Cracovii
  • 5'
    Radović zagrał do Nikolicia, "Niko" szybko odegrał wzdłuż "szesnastki" do Prijovicia. Szwajcar umieścił piłkę w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 3'
    Guilherme przerzucił futbolówkę na Nikolicia. Węgier wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokował Brzyski
  • 2'
    Radović uruchomił Hlouska na lewej stronie. Czech dośrodkował, lecz goście wyszli z opresji
  • 2'
    Piątek sfaulowany przez Czerwińskiego
  • 2'
    Centra Brzyskiego pewnie wyłapana przez Cierzniaka
  • 1'