Koniec. Legia wygrała 1:0 ze Stalą Mielec!
    Żółta kartka dla Carlitosa
  • 90+3'
    Mrozek wyszedł z bramki i uprzedził Carlitosa
  • 90+2'
    Getinger dośrodkował z lewej flanki na środek pola karnego, ale czujny byli Augustyniak i Mladenović, którzy dobrze główkowali. Co więcej, był spalony
  • 90+1'
    Żółta kartka dla Josue
  • 90+1'
    Faul w ataku Carlitosa
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 88'
    Maj za Gerbowskiego
  • 87'
    Tobiasz pewnie wyłapał piłkę po centrze z rzutu wolnego na dalszy słupek
  • 87'
    Rzut wolny dla Stali, do bramki ok. 25 metrów
  • 86'
    Żółta kartka dla Kapustki za faul na Gerbowskim po prawej stronie boiska
  • 86'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii, co zapoczątkował Lebedyński, który, będąc naciskany przez dwóch piłkarzy "Wojskowych", wywalczył futbolówkę. Stal miała korner, ale Slisz wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 85'
    Rosołek pojawił się po lewej stronie pola karnego, ten dośrodkował na dalszy słupek, to Carlitosa, który opanował piłkę, lecz moment później przechwycił ją rywal
  • 83'
    Josue do Rosołka, ten przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Carlitosa. Hiszpan opanował futbolówkę, nieco zwolnił akcję, poczekał na kolegów. Po chwili Mladenović dośrodkował z lewej flanki, sprzed linii końcowej, lecz Mrozek złapał piłkę
  • 82'
    Getinger pojawił się na lewym skrzydle, ale Pich dobrze go zatrzymał
  • 81'
    Mak za Barauskasa
  • 81'
    Carlitos dobrze się zastawił, ale po chwili został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę. Potem Wlazło posłał dalekie podanie do Hamulicia, który wbiegł w pole karne z prawej strony, lecz jego uderzenie na dalszy słupek okazało się niedokładne
  • 78'
    Ależ było blisko! Pich dopadł do zagrania z głębi pola, wbiegł w pole karne z prawej strony i wycofał do Josue. Portugalczyk uderzył, Mrozek obronił piłkę, ale ta spadła jeszcze pod nogi Rosołka. Młodzieżowiec oddał dwa strzały - najpierw został zablokowany, po czym złożył się do dobitki i trafił tylko w boczną siatkę
  • 76'
    Nieudany przerzut gracza Stali na prawe skrzydło. Aut dla Legii
  • 76'
    Pich podał do Carlitosa, który wbiegł w pole karne z prawej strony, po czym oddał potężny strzał z prawej nogi - piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki!
  • 75'
    Goool! 1:0 dla Legii! Carlitos!
  • 74'
    Jędrzejczyk uprzedził rywala, który chciał dopaść do piłki z głębi pola na prawe skrzydło
  • 73'
    Kolejne dwie zmiany w Legii. Kapustka za Muciego, Pich za Baku
  • 72'
    Barauskas mocno dośrodkował z lewej flanki w pole karne, ale Legia wyszła z opresji
  • 72'
    Josue bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Po chwili Slisz podał w boczny sektor "szesnastki" do Josue, który chciał miękko zagrać na bliższy słupek, ale został zatrzymany przez przeciwnika. Portugalczyk sygnalizował, że rywal zagrał piłkę ręką, ale gra jest kontynuowana
  • 70'
    Josue szykuje się do wykonania rzutu wolnego
  • 70'
    Faul na Rosołku, na 22. metrze od bramki Stali. Żółta kartka dla Gerbowskiego
  • 69'
    Johansson zgrał piłkę głową do Baku, przecinając przerzut na skrzydło
  • 69'
    Stal w ataku pozycyjnym
  • 69'
    Rosołek zablokował rywala przy próbie dalszego zagrania. Aut dla miejscowych
  • 68'
    Augustyniak sfaulowany przez Hamulicia w bocznym sektorze boiska
  • 66'
    Spore zamieszanie po rzucie wolnym wykonanym przez Domańskiego. Najpierw czujny był Augustyniak, a potem Johansson, który wybił piłkę na korner
  • 65'
    Rosołek sfaulował Hiszpańskiego w pobliżu prawej strony boiska. Rzut wolny dla Stali
  • 64'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, rywale oddalili zagrożenie i chcieli zabrać się do kontry, którą przerwał Rosołek
  • 63'
    Hiszpański za kontuzjowanego Wolskiego
  • 63'
    Rosołek za Wszołka, Carlitos za Sokołowskiego
  • 62'
    Carlitos też wejdzie zaraz na boisko
  • 61'
    Wolski zatrzymał Baku, ale ucierpiał w tym starciu, jest opatrywany przez lekarzy
  • 61'
    Augustyniak przeciął płaskie podanie w kierunku Hamulicia
  • 60'
    Rosolek szykuje się do wejścia na boisko
  • 60'
    Wlazło oddał płaski, celny strzał z dystansu, lecz Tobiasz złapał piłkę
  • 59'
    Getinger dośrodkował z lewej flanki na 16. metr, lecz Augustyniak przeciął centrę
  • 59'
    Augustyniak sfaulował Hamulicia w bocznym sektorze boiska, Stal szybko wznowiła grę
  • 59'
    Slisz miał problemy w środku pola, po chwili wykonał wślizg, po którym upadł rywal. Sędzia puścił grę, lecz Mladenović zatrzymał Lebedyńskiego, który chciał dośrodkować z prawej flanki
  • 57'
    Stal wymienia się podaniami w środku pola
  • 55'
    Domański dośrodkował z rogu na 5. metr, lecz Tobiasz pewnie piąstkował
  • 55'
    Barauskas chciał dośrodkować, ale został zablokowany przez Johanssona. Korner dla miejscowych
  • 54'
    Baku dobrze popracował w defensywie, pomógł Mladenoviciowi w bocznym sektorze boiska
  • 53'
    "Jędza" wrócił na murawę
  • 52'
    Johansson chciał płasko podać do Wszołka, ale zagranie zostało przecięte. Stal próbowała wyjść z kontrą, Jędrzejczyk zatrzymał Hamulicia, lecz po chwili złapał się za kolano, nie podnosi się z murawy, jest opatrywany przez lekarzy
  • 51'
    Gerbowski niedokładnie podał do Domańskiego, podanie przeciął Slisz
  • 50'
    Legia próbowała się przedrzeć lewą stroną boiska, lecz rywali oddalili zagrożenie
  • 49'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, doszło do odbijanki, ale Stal wyszła z opresji
  • 48'
    Sokołowski dobrze podłączył się do akcji, po czym podał na prawą stronę boiska do niepilnowanego Wszołka, którego centra została zablokowana. Korner dla gości
  • 48'
    Legia miała korner, który zakończył się mocnym, ale niecelnym strzałem Mladenovicia zza pola karnego
  • 48'
    Josue został osaczony przez dwóch rywali, piłkę odzyskał Getinger. Po chwili Hamulic ruszył do zagrania z głębi pola, wbiegł w "szesnastkę', ale za mocno wypuścił sobie piłkę, którą złapał Tobiasz. Poza tym, był spalony
  • 46'
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Statystyki po pierwszej połowie
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje ze Stalą w Mielcu
  • 45+4'
    Korner dla Legii. Josue dośrodkował z rogu na dalszy słupek, Jędrzejczyk oddał dwa strzały - najpierw głową, potem nogą, dwukrotnie został zablokowany
  • 45+2'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Baku umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu Slisza z prawej flanki, ale gol nie został uznany z powodu spalonego
  • 45'
    Baku do Muciego, ten chciał podać do Josue, ale Portugalczyk został uprzedzony przez rywala
  • 45'
    Domański może grać dalej
  • 44'
    Domański pojawił się z piłką po lewej stronie boiska, lecz Johansson wykonał wślizg i zatrzymał przeciwnika, który ucierpiał w tym starciu, leży na murawie
  • 43'
    Josue znalazł się po prawej stronie boiska, oddał strzał na bliższy słupek, ale trafił tylko w boczną siatkę
  • 43'
    Ajj, była szansa na 1:0 dla Legii! Zaczęło się od prostopadłego podania do Wszołka, który płasko zagrał na dalszy słupek, do Baku, lecz czujny był rywal, który wybił piłkę. Ta trafiła jeszcze pod nogi Josue. Portugalczyk pojawił się na 13. metr, uderzył z prawej nogi na dalszy słupek, Muci i Sokołowski próbowali jeszcze zamknąć akcję, ale im się to nie udało
  • 41'
    Josue kapitalnie zagrał do Baku, ten podał do Wszołka. Skrzydłowy płasko dograł w "szesnastkę", ale podanie było przecięte
  • 40'
    Hamulic wrócił na boisko
  • 40'
    Korner dla Stali. Getinger dośrodkował na dalszy słupek, ale niedokładnie
  • 39'
    Hamulic opatrywany przez lekarzy, na razie boiska boiskiem
  • 39'
    Było bardzo groźnie w polu karnym Legii. Lebedyński dośrodkował z prawej flanki w okolice dalszego słupka w kierunku Hamulicia, lecz Johansson zablokował strzał rywala. Przeciwnik od razu potrzebował pomocy medycznej, złapał się za bark
  • 38'
    Mladenović zdecydował się na mocne uderzenie z ok. 25. metra, lecz piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 37'
    Augustyniak odważnie podłączył się do ofensywy, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Ostatecznie został powstrzymany na prawej stronie boiska, ale "Wojskowi" utrzymali się przy futbolówce
  • 36'
    Gerbowski sfaulował Mladenovicia na wysokości koła środkowego
  • 35'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 7. metr, ale Stal wybiła piłkę
  • 35'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, w kierunku Muciego, lecz Matras wybił piłkę na korner
  • 34'
    Augustyniak dobrze popracował w defensywie, przechwycił piłkę, utrzymał ją, dzięki czemu oddalił zagrożenie
  • 34'
    Wlazło chciał posłać górne podanie na skrzydło, lecz Johansson przeciął dogranie
  • 33'
  • 33'
    Muci przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego, po czym wycofał ją na 16. metr, do Josue, którego uprzedził rywal
  • 32'
    Josue do Muciego, ten zbiegł do środka, pojawił się na 18. metrze, upadł na murawę, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 32'
    Slisz zdecydował się na strzał z 25. metra, który zablokował Kasperkiewicz
  • 31'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, piłka została wybita
  • 31'
    Ajjj, znowu było blisko! Baku przyjął płaskie podanie z głębi pola, zbiegł do środka i zagrał do Josue. Portugalczyk oddał strzał z lewej nogi na dalszy słupek, a Mrozek musnął piłkę. Korner dla Legii
  • 30'
    Stali zastosowała wysoki pressing blisko pola karnego Legii. przez chwile było groźnie, lecz goście wyszli z opresji
  • 29'
    Josue płasko wycofał z rzutu rożnego do Mladenovicia, który wysoko dośrodkował na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, Legia utrzymała się przy piłce, ale niewiele z tego wyniknęło
  • 28'
    Muci zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewego sektora "szesnastki". Korner dla Legii
  • 28'
    Ależ było blisko! Muci dobrze doskoczył do Barauskasa, przechwycił piłkę, po czym prostopadle podał do Wszołka, ten znalazł się w "szesnastce", oddał mocny strzał, lecz Mrozek udanie interweniował
  • 26'
    Sokolowski chciał prostopadle podać w okolice pola karnego, ale zagranie zostało przecięte
  • 26'
  • 25'
    Niedokładne podanie Augustyniaka do "Mladena"
  • 25'
    Josue przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Mladenovicia, który został zatrzymany przez rywala
  • 24'
    Błąd techniczny Getingera, który nie opanował górnego podania. Aut dla "Wojskowych"
  • 22'
    Baku dobrze popracował w defensywie, po czym napędził akcję i podał do Sokołowskiego. Środkowy pomocnik chciał prostopadle zagrać do nadbiegającego Wszołka, który popełnił jednak faul w ataku (na 18. metrze)
  • 21'
    Tobiasz wybił piłkę na lewą stronę boiska, w kierunku Baku. Skrzydłowy nie dopadł do futbolówki
  • 20'
    Slisz do Baku, ten niedokładnie zagrał w kierunku Muciego (na 20. metrze). Podanie zostało przecięte
  • 19'
  • 18'
    Korner dla Stali. Getinger dośrodkował z rogu na 5. metr, Tobiasz udanie piąstkował
  • 17'
    Jędrzejczyk wybił piłkę na rzut rożny po dograniu z prawej flanki na bliższy słupek
  • 17'
    Hamulic przyjął piłkę, znalazł się w polu karnym, ale w ostatniej chwili uprzedził go Augustyniak. Niezły początek meczu w wykonaniu tego zawodnika, to już kolejna, udana interwencja w "szesnastce"
  • 16'
    Josue trochę za mocno zagrał na lewe skrzydło do Muciego
  • 15'
    Mladenović wybił piłkę głową po centrze z lewego skrzydła w okolice dalszego słupka
  • 15'
    Hamulic wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, ale jego zagranie wzdłuż boiska zostało przecięte przez Augustyniaka
  • 14'
    Mladenović zwiódł rywala, ale niedokładnie podał w boczny sektor boiska do Baku
  • 13'
    Wolski nabił Baku przy próbie dalszego podania z własnej połowy. Aut dla miejscowych
  • 13'
    Josue próbował miękko zagrać z prawej flanki w "szesnastkę", ale zawodnik Stali przeciął podanie
  • 12'
    Josue chciał prostopadle, płasko podać na prawe skrzydło do Wszołka. Podanie okazało się trochę za mocne, grę wznowi Mrozek
  • 11'
    Augustyniak dobrze wybił piłkę głową po mocnej centrze z lewej flanki na 8. metr
  • 10'
    Baku próbował stworzyć przewagę z Mladenoviciem na lewym skrzydle. Ten pierwszy chciał przedryblować rywala, ale to się mu nie udało, dodatkowo został nabity i Stal wywalczyła aut
  • 9'
    Muci płasko podał do Mladenovicia, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał podać wzdłuż boiska, ale zagranie zostało przecięte, a akcja przerwana (spalony)
  • 9'
    Domański dośrodkował z rzutu wolnego na prawą stronę "szesnastki", ale czujny był Baku, który wybił piłkę głową poza pole karne
  • 8'
    Muci sfaulował Lebedyńskiego w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 8'
    Hamulic ruszył do dośrodkowania z lewej flanki w pole karne. Napastnik Stali wystawił nogę, ale nie zdołał musnąć piłki, zabrakło niewiele
  • 7'
    Johansson powalczył w pojedynku i prostopadle podał na prawe skrzydło do Wszołka. Boczny pomocnik wycofał piłkę na 18. metr, do Josue, ten chciał ją przepuścić, ale zagranie przeciął zawodnik Stali
  • 6'
    Niedokładne podanie Barauskasa, aut dla Legii
  • 5'
    Faul Jędrzejczyka na rozpędzonym Hamuliciu, na połowie Stali
  • 4'
    Getinger trochę za mocno podał na lewe skrzydło, piłkę spokojnie przejął Tobiasz
  • 4'
    Johansson prostopadle podał na prawe skrzydło. Po chwili piłkę otrzymał Wszołek, który zbiegł do środka, doszło jednak do odbijanki, rywale wyszki z opresji
  • 3'
    Akcja Stali. Dośrodkowanie z prawej flanki w okolice bliższego słupka, jeden z rywali główkował wysoko ponad poprzeczką
  • 1'
    Transmisja meczu w CANAL+ online (TUTAJ)
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Stali:
  • Ławka: Miszta, Ribeiro, Rose, Nawrocki, Charatin, Kapustka, Pich, Rosołek, Carlitos
  • Skład Legii na mecz ze Stalą Mielec: Tobiasz – Johansson, Jędrzejczyk, Augustyniak, Mladenović – Slisz – Wszołek, Josue, Sokołowski, Baku – Muci
  • Legia rywalizowała z mielczanami 56 razy. Zwyciężyła 21-krotnie, zremisowała 16 spotkań, a przegrała 19. Zdobyła 73 bramki, straciła 67. Jak będzie tym razem? Przekonamy się wieczorem. – Wiemy, z kim wygrywała Stal, czyli z zespołami renomowanymi, z czołówki klasyfikacji (2:0 z Lechem Poznań, 2:0 z Cracovią, 3:1 z Górnikiem Zabrze – red.). Czeka nas duże wyzwanie, dość trudny mecz, ale mam nadzieję, że uda nam się zachować konsekwencję – opowiadał Runjaić
  • W Stali doszło w ostatnich tygodniach do sporych przemeblowań. Mielczanie ściągnęli już 13 nowych piłkarzy, m.in. Dominykasa Barauskasa (Riteriai Wilno), Fabiana Hiszpańskiego (Arka Gdynia), Leandro (Górnik Łęczna), Saida Hamulicia (Suduva Marijampole), Bogdana Vastsuka (Levadia Tallin) i Piotra Wlazłę (Bruk-Bet Termalica Nieciecza). Biało-niebieskich, względem poprzedniego sezonu, nie reprezentuje już czterech byłych zawodników Legii, czyli Sitek (koniec wypożyczenia; Podbeskidzie Bielsko-Biała), Żyro (Widzew Łódź), Grzegorz Tomasiewicz (Piast Gliwice) oraz Wiktor Kłos (koniec transferu czasowego; Stal Rzeszów)
  • W poprzednim sezonie Stal dwukrotnie ograła Legię. – Można powiedzieć, że to nie był przypadek, ale jest też powiedzenie "do trzech razy sztuka". Trzeci raz zmierzymy się z warszawiakami (za kadencji Majewskiego – red.), lecz to zupełnie inna historia. Wyjdziemy na boisko przygotowani, zmobilizowani i powalczymy o trzy punkty, przy wsparciu naszych kibiców – komentował szkoleniowiec drużyny z Mielca
  • – Chcemy wygrać, zmierzymy się u siebie, wszystkie bilety zostały wyprzedane. Myślę, że atmosfera na stadionie okaże się bardzo fajna. Wierzę, że my, jako zespół, się do tego dostosujemy – mówił Majewski, który też był związany z Łazienkowską. Reprezentował "Wojskowych" jako piłkarz (1999-2003), rozegrał 152 oficjalne mecze, wywalczył tytuł mistrzowski i Puchar Ligi (2002). – Legia jest na etapie przebudowy, ma nowego, bardzo doświadczonego trenera, systematycznie się wzmacnia, ostatnio wrócił do niej Carlitos. Stołeczny klub jest w górnej części tabeli i myślę, że w tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzedniego, będzie walczył o czołowe lokaty w lidze. Sądzę, że to, co najgorsze, ma już za sobą – dodał 48-latek
  • W kadrze Stali jest Bartłomiej Ciepiela, który do końca sezonu przebywa tam na zasadzie wypożyczenia z Legii. Środkowy pomocnik rozpoczął rozgrywki w wyjściowej jedenastce, lecz w trakcie meczu 1. kolejki, z Lechem w Poznaniu, doznał złamania piątej kości śródstopia i stopniowo wraca do zdrowia. W składzie biało-niebieskich znajduje się również Mateusz Kochalski, który w tym okienku transferowym definitywnie trafił do zespołu z Mielca, będąc wcześniej bramkarzem "Wojskowych". – W Legii stałem się sportowo całkowicie innym człowiekiem niż wcześniej. Spędziłem w Warszawie miły okres. Zaczęło się bardzo fajnie, kontynuacja okazała się obiecująca, szkoda zakończenia, ale cieszę się, że przez ten czas mogłem być częścią tego klubu. Może kiedyś uda się wrócić na Łazienkowską – stwierdził "Kochal" w rozmowie z nami
  • Stal ma za sobą niezły start sezonu – plasuje się na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów w 6 spotkaniach (3 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki), choć w minionej kolejce uległa aż 0:4 Piastowi. – Przegraliśmy w Gliwicach przede wszystkim dlatego, że pierwsze trzy gole straciliśmy w bardzo łatwy sposób – nie po pięknych akcjach przeciwnika, tylko po naszych prostych, indywidualnych błędach. Dwie bramki po przerwie, w odstępie pięciu minut, zakończyły mecz. Nie uważam, że zagraliśmy aż tak słabo, na co wskazywał wynik, po prostu zabrakło nam argumentów w ofensywie, a pomyłki w obronie ustawiły grę i doprowadziły do straty punktów – tłumaczył trener mielczan, Adam Majewski
  • Niemiec poinformował też, że stołeczny klub wypożyczy na rok Joela Abu Hannę i Lirima Kastratiego. Pierwszy z wymienionych przejdzie do Lechii Gdańsk, której trener, Tomasz Kaczmarek, pracował z nim w Fortunie Koeln. Z kolei Kosowianin jest blisko dołączenia do zespołu z Węgier. – To bardzo młodzi zawodnicy, którzy nie są jeszcze przygotowani, by grać w każdym meczu od początku do końca. To pewne, że ich wypożyczymy, chcemy, by nie siedzieli jedynie na ławce rezerwowych, tylko zbierali więcej minut na murawie. Wydaje mi się, że to sytuacja win-win, bo dzięki transferom czasowym mogą się nauczyć innego stylu gry. Dla obu stron będzie to korzystne rozwiązanie. Piłkarze przeszli testy medyczne, w tej chwili oczekujemy na rozwój wydarzeń. (...) Kolejne transfery do Legii? Nie przewiduję – dodał 51-latek
  • – Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony, chcemy wygrać. Niezależnie z kim mamy do czynienia, musimy być bardziej zaangażowani. Uważam, że w pierwszej połowie meczu z Górnikiem ten aspekt był na średnim poziomie, być może wśród zawodników pojawiło się zbyt duże napięcie. W zeszły piątek wspaniale spisali się kibice. W Mielcu liczę na takie zaangażowanie u piłkarzy, tego od nich oczekuję. (…) Nie możemy pozwolić sobie na to, żeby grać tylko w defensywie i nie tworzyć żadnych ofensywnych akcji. Musimy być cały czas tak samo skoncentrowani, szybko odpowiadać na wszelkie zmiany w stylu gry rywala, wychodzić naprzeciw kontratakom, reagować na nasze słabsze punkty – mówił na czwartkowej konferencji prasowej trener Legii, Kosta Runjaić
  • Warszawiacy mają przed sobą trudny, intensywny tydzień, czyli trzy spotkania w siedem dni. Stołeczny klub zacznie mały maraton od rywalizacji w Mielcu ze Stalą – przeciwnikiem, z którym mu nie po drodze. Odkąd biało-niebiescy awansowali do ekstraklasy (rozgrywki 2020/21), to "Wojskowi" rywalizowali z nimi czterokrotnie i ani razu nie wygrali (jeden remis, trzy porażki). W ubiegłym sezonie Legia nie zdobyła ani jednego punktu przeciwko mielczanom. Jesienią przegrała u siebie 1:3, w meczu, w którym została pogrążona – w dużej mierze – przez jej… byłych piłkarzy, czyli Mateusza Żyrę (udział przy bramce na 1:1, trafienie na 3:1) i Maksymiliana Sitka (gol na 1:1, asysta na 2:1), a 30 kwietnia uległa rywalom 1:2 (wyjazd) po dwóch rzutach rożnych
  • Na tę chwilę "Wojskowi" zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów w 6 meczach (3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) i stratą 5 "oczek" do lidera, Wisły Płock
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 7. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Stalą Mielec a Legią Warszawa!
Stal MielecLegia Warszawa

63' Fabian Hiszpański za Maciej Wolski

63'

69' Fryderyk Gerbowski

69'
74'

80' Mateusz Mak za Dominykas Barauskas

80'

88' Przemysław Maj za Fryderyk Gerbowski