Koniec. Legia wygrała 1:0 z Radomiakiem i jest liderem ekstraklasy!
    Abramowicz wyrzucił piłkę z autu na bliższy słupek, doszło do małego zamieszania, ale ostatecznie Josue dobrze się zastawił i wywalczył piłkę dla Legii
    Rosołek przeciął przerzut na lewą flankę, wybił piłkę na aut
  • 90+5'
    Nascimento oddał strzał z 20. metra, ale został zablokowany przez Nawrockiego
  • 90+4'
    Tobiasz dobrze wyszedł z bramki i, będąc asekurowanym przez Jędrzejczyka, wybił piłkę
  • 90+3'
    Aut dla Legii na jej połowie
  • 90+1'
    Siedem minut doliczonych
  • 90+1'
    Nawrocki za Johanssona
  • 90'
    Semedo za Machado, Matos za Alvesa
  • 89'
    Tobiasz wyłapał strzał z dalszej odległości
  • 87'
    Josue do Sokołowskiego, ale jego strzał z 18. metra został zablokowany
  • 84'
    Augustyniak otrzymał podanie, po czym zdecydował się na mocny, płaski strzał z 18. metra w okolice bliższego słupka. Kobylak musnął piłkę ręką, ale nie zdołał udanie interweniować
  • 83'
    1:0! Augustyniak!
  • 82'
    Rosołek za Wszołka, Sokołowski za Carlitosa
  • 82'
    Legia miała korner, ale Rossi oddalił zagrożenie
  • 81'
    Josue oddał techniczny strzał zewnętrzną częścią stopy, ale Kobylak popisał się bardzo dobrą interwencją
  • 80'
    Augustyniak dobrze, odważnie podłączył się do ofensywy, podał do Baku, ale jego strzał z dystansu okazał się zablokowany
  • 79'
    Feliks za Mauridesa
  • 79'
    Sokołowski wejdzie zaraz na boisko
  • 79'
    Johansson nie utrzymał piłki w boisku, aut dla Radomiaka
  • 78'
    Maurides znalazł się na 8. metrze, chciał zgrać piłkę głową, wycofać, ale futbolówka spadła pod nogi Jędrzejczyka, który wybił ją poza "szesnastkę"
  • 77'
    Josue prostopadle podał do Baku, ten zbiegł do środka, ale jego podanie w pole karne zostało przecięte przez Abramowicza
  • 75'
    Muci znalazł się na 25. metrze, oddał mocny strzał z prawej nogi. Piłka przeleciała nieco ponad poprzeczką
  • 74'
    Josue próbował prostopadle podać w pole karne, ale Nascimento przeciął zagranie
  • 73'
    Jędrzejczyk i Mladenović dobrze popracowali w obronie, zatrzymali akcję Radomiaka w bocznym sektorze boiska
  • 72'
    Maurides główkował po centrze Abramowicza z lewej flanki na bliższy słupek. Niedokładny strzał
  • 71'
    Josue przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Wszołka, ale Abramowicz przeciął podanie
  • 69'
    Machado popchnął Augustyniaka, który chciał wyskoczyć do piłki. Futbolówka dla Legii
  • 68'
    Faul w ataku Muciego, na prawej stronie boiska
  • 68'
    Slisz doskoczył do Cele, ale sfaulował go na 30. metrze od bramki Radomiaka
  • 67'
    Baku zbiegł z piłką do środka, ale jego podanie na prawe skrzydło zostało przecięte przez Abramowicza
  • 66'
    Leandro za Pika
  • 66'
    Baku za Picha, Muci za Kapustkę
  • 65'
    Jędrzejczyk uprzedził Pika w bocznym sektorze boiska. Legia wyszła z kontrą. Pich otrzymał podanie na prawej flance, ale jego dośrodkowanie w pole karne, do Wszołka, zostało wyłapane przez Kobylaka
  • 64'
    Muci i Baku wejdą zaraz na boisko
  • 64'
    Mladenović posłał dalekie podanie w kierunku Carlitosa, ale Hiszpan został uprzedzony w środku pola przez Justiniano
  • 63'
    Kapustka znalazł się z piłką na 18. metrze, po chwili ją stracił, sfaulował rywala i obejrzał żółtą kartkę
  • 62'
    Wszołek wygrał przebitkę na prawym skrzydle, Legia w ataku pozycyjnym
  • 62'
    Pich miał piłkę po lewej stronie boiska, ale dwóch rywali wokół siebie, którzy ją przechwycili
  • 61'
    Josue chciał posłać wysokie podanie na lewą stronę pola karnego do Mladenovicia, ale zrobił to za mocno. Grę wznowił Kobylak
  • 60'
    Grzybek wyrzucił piłkę z autu na bliższy słupek, Mladenović musnął ją głową, ale "Wojskowi" ostatecznie wyszli z opresji
  • 59'
    Jędrzejczyk dobrze doskoczył do Mauridesa na prawej flance i wybił piłkę na aut
  • 58'
    Augustyniak i Johansson zderzyli się głowami, ucierpieli, ale dość szybko wstali z boiska
  • 58'
    Kapustka został osaczony przez dwóch rywali w bocznym sektorze boiska i stracił piłkę
  • 57'
    Mladenović dobrze przeciął podanie na lewej flance
  • 56'
    Żółte kartki dla Mladenovicia, Mauridesa i Abramowicza
  • 54'
    Gra wciąż przerwana
  • 53'
    Pich dobrze popracował w odbiorze, po chwili Josue chciał prostopadle podać do Mladenovicia, ale zagranie okazało się za mocne. Kobylak miał piłkę przy nodze, złapał ją, a po chwili Mladenović do niego doskoczył, popełniając faul. Bramkarz Radomiaka upadł na boisko, ucierpiał. Doszło do spięcia między zawodnikami obu drużyn, zrobiło się spore zamieszanie
  • 51'
    Radomiak wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 51'
    Mladenović dobrze się zachował w defensywie, przerwał akcję Radomiaka
  • 50'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego, z lewej flanki na 8. metr, ale Maurides wybił piłkę głową
  • 50'
    Maurides sfaulował Josue na lewej flance. Rzut wolny dla Legii, na wysokości 30. metra
  • 49'
    Johansson chciał zabrać się do szybkiej akcji, ale został sfaulowany w środku pola
  • 49'
    Alves dośrodkował z rzutu wolnego w okolice dalszego słupka, na 12. metr, a Rossi wyskoczył i główkował nieco ponad poprzeczką
  • 48'
    Machado popędził lewą flanką, po czym został sfaulowany przez Wszołka. Rzut wolny dla Radomiaka, na wysokości 30. metra
  • 48'
    Abramowicz wybił piłkę na aut po przecięciu podania do Wszołka
  • 47'
    Wszołek dośrodkować z prawej flanki na 10. metr do Carlitosa, ale centrę przeciął Justiniano
  • 47'
    Kapustka chciał podać w pole karne do Johanssona, ale Szwed został uprzedzony
  • 47'
    Jędrzejczyk znalazł się na 35. metrze od bramki Radomiaka, ale jego podanie zostało zablokowane. Po chwili "Wojskowi" przechwycili futbolówkę za sprawą Kapustki
  • 46'
    Mecz dostępny w CANAL+ online (TUTAJ)
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Radomiakiem. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Johansson zbiegł z piłką do środka, minął Nascimento, uderzył z lewej nogi z ok. 17. metra, ale Kobylak spokojnie interweniował
  • 45'
    Slisz do Josue, ten kapitalnie podał piętą do Mladenovicia. Serb dośrodkował z lewej flanki na środek pola karnego, ale Radomiak oddalił zagrożenie
  • 44'
    Augustyniak mocno uderzył z ok. 25. metra, ale został zablokowany
  • 44'
    Augustyniak zbiegł do środka, podał do Carlitosa, który został zablokowany przy strzale z 18. metrze
  • 42'
    Slisz próbował prostopadle podać do Carlitosa, ale Hiszpana uprzedził Justiniano. Napastnik Legii próbował przechwycić piłkę, lecz popełnił faul w ataku
  • 40'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Radomiaka, piłkarze Legii próbowali sfinalizować sytuację. Ostatecznie Kapustka niecelnie uderzył z 12. metra
  • 38'
    Tobiasz piąstkował piłkę po wcześniejszym jej podbiciu przez rywala
  • 37'
    Slisz wybił piłkę poza pole karne po centrze Alvesa z rzutu wolnego
  • 36'
    Rzut wolny dla Radomiaka na wysokości 25. metra od bramki Legii, po prawej stronie boiska
  • 35'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Piku po prawej stronie boiska
  • 34'
    Faul w ataku Carlitosa
  • 34'
    Josue chciał miękko dośrodkować z prawej strony boiska w pole karne, ale zagranie okazało się trochę za mocne, piłkę spokojnie złapał Kobylak
  • 33'
    Legia wymienia się piłką w środku pola
  • 32'
    Alves dośrodkował na bliższy słupek, lecz Maurides niecelnie główkował. Grę wznowił Tobiasz
  • 32'
    Grzybek wyrzucił piłkę z autu na bliższy słupek, Jędrzejczyk wybił ją na korner
  • 31'
    Kapustka zablokował zagranie Nascimento z okolic 16. metra (od bramki Radomiaka). Odbicie piłki zamieniło się w... strzał, z którym uporał się Kobylak
  • 30'
    Johansson do Josue, ten znalazł się na 18. metrze, upadł na murawę po kontakcie z rywalem, ale gra była kontynuowana
  • 29'
    Kapustka zbiegł do środka, ale niedokładnie przerzucił piłkę na prawe skrzydło, w kierunku Wszołka. Zagranie przecięte przez rywala
  • 28'
    Tobiasz udanie interweniował po mocnym uderzeniu zza "szesnastki", lecz po chwili sędzia odgwizdał spalonego, po wcześniejszej centrze Alvesa w pole karne
  • 27'
    Było groźnie. Nascimento znalazł się z piłką na 15. metrze, po czym próbował... przelobować Tobiasza, ale ten nie dał się zaskoczyć, zbijając piłkę na rzut rożny
  • 26'
    Rzut wolny dla Radomiaka, do bramki Tobiasza ok. 35 metrów
  • 25'
    Kapustka został osaczony przez dwóch rywali, w bocznym sektorze boiska, i stracił piłkę. Radomiak zabrał się do kontry, ale z dobrej strony pokazał się Jędrzejczyk, który przeciął dwa podania w "szesnastce"
  • 24'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek fizyczny z Mauridesem na 30. metrze od bramki Legii. Stołeczny zespół przy piłce
  • 24'
    Za mocny przerzut Augustyniaka na lewą flankę, do Mladenovicia. Serb nie miał szans na przejęcie piłki. Aut dla przyjezdnych
  • 23'
    Legia w ataku pozycyjnym, wymienia się płaskimi podaniami
  • 23'
    Niezła centra Mladenovicia z lewej flanki na 6. metr, ale "Zieloni" oddalili zagrożenie w ostatniej chwili
  • 22'
    Carlitos znalazł się na 25. metrze, zbiegł do środka i chciał prostopadle podać w pole karne do Wszołka. Zagranie przeciął Rossi
  • 21'
    Machado zgrał do Pika, ale dobrze zachował się Mladenović. Serb uprzedził rywala w bocznym sektorze "szesnastki", po czym umiejętnie się zastawił i wywalczył piłkę dla Legii
  • 20'
    Wszołek przeciął podanie na 35. metrze od bramki Legii. Warszawiacy chcieli się zabrać do kontry, po czym Carlitos, będący w środku pola, próbował przelobować Kobylaka. Bramkarz, który przebywa w Radomiaku na zasadzie wypożyczenia z klubu z Łazienkowskiej, był na posterunku, spokojnie opanował piłkę
  • 19'
    Radomiak miał korner. Doszło do zamieszania, ale ostatecznie "Wojskowi" poradzili sobie z dwoma dośrodkowaniami w "szesnastkę"
  • 18'
  • 18'
    Abramowicz miękko dośrodkował na bliższy słupek, a Slisz wybił piłkę na rzut rożny
  • 16'
    Carlitos oddał strzał zza "szesnastki", był rykoszet. Kobylak złapał piłkę
  • 16'
    Ależ interwencja Tobiasza!!! Cele znalazł się po lewej stronie boiska, po czym płasko podał na 7. metr do Mauridesa, ten uciekł Jędrzejczykowi i oddał strzał w okolice bliższego słupka, który świetnie obronił bramkarz Legii
  • 13'
    Machado wyłuskał piłkę spod nóg Jędrzejczyka po prawej stronie pola karnego, ale dobrze zachował się Slisz. Radomiak miał korner, lecz "Wojskowi" poradzili sobie z centrą Nascimento na bliższy słupek
  • 12'
    Mecz jest dostępny w CANAL+ online (TUTAJ)
  • 11'
    Kapustka mocno uderzył zza "szesnastki", z prawej nogi, w okolice dalszego słupka, lecz Kobylak zbił piłkę do boku. Wydawało się, że Wszołek dopadnie do futbolówki po prawej stronie "szesnastki", ale futbolówka mu odskoczyła
  • 10'
    Wszołek chciał miękko dośrodkować z prawej flanki na 15. metr, ale Rossi stracił piłkę poza "szesnastkę"
  • 9'
    Faul Mladenovicia na Machado na połowie "Zielonych"
  • 9'
    Wszołek płasko zagrał z prawej flanki na środek "szesnastki", w kierunku Picha. Zrobiło się zamieszanie, piłkę przechwycił Carlitos, który został zablokowany w "szesnastce"
  • 8'
    Pik przyjął podanie z głębi pola, znalazł się po prawej stronie pola karnego, lecz wbiegł przed niego Mladenović, który oddalił zagrożenie
  • 7'
    Legioniści założyli wysoki pressing, ale Radomiak zdołał wyjść z opresji
  • 7'
    Mladenović zablokował Pika przy próbie dalszego podania (połowa Radomiaka)
  • 6'
    Josue chciał prostopadle podać na prawą flankę do Wszołka, lecz zagranie okazało się za mocne
  • 5'
    Alves dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, a Maurides główkował trochę niecelnie
  • 4'
    Pik pojawił się w bocznym sektorze boiska, lecz powstrzymał go Slisz. Radomiak ma korner
  • 4'
    Josue dośrodkował na bliższy słupek z rzutu wolnego, ale Radomiak oddalił zagrożenie, wybijając piłkę poza "szesnastkę"
  • 3'
    Pik sfaulował Mladenovicia po lewej stronie boiska, na wysokości 20. metra. Rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Mladenović ruszył do prostopadłego podania na lewe skrzydło, ale zatrzymał go Grzybek
  • 2'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 2'
    Carlitos sfaulowany przez Justiniano w pojedynku powietrznym w środku pola
  • 1'
    Augustyniak wygrał pojedynek główkowy przed własnym polem karnym po chwili piłkę przejął Jędrzejczyk
  • 1'
  • Za chwilę początek meczu, póki co boisko zostało "pokryte" dymem z rac
  • Na trybunach m.in. Czesław Michniewicz i Jacek Magiera
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Radomiaka:
  • Ławka: Miszta, Ribeiro, Nawrocki, Rose, Charatin, Sokołowski, Muci, Baku, Rosołek
  • Skład Legii na mecz z Radomiakiem: Tobiasz – Johansson, Augustyniak, Jędrzejczyk, Mladenović – Slisz – Wszołek, Josue, Kapustka, Pich – Carlitos
  • – Radomiak to ciekawa drużyna, w Pogoni się z nim męczyliśmy, szczególnie jesienią. Jeśli ma dobry dzień, to może pokonać każdego, jego kadra jest pełna jakościowych zawodników. Musimy się zaprezentować jako zespół, grać agresywnie przez 90 minut, musi być mniej złych wyborów i pomyłek przy podaniach. Na pewno stworzymy kilka sytuacji i wierzę, że dzięki nim przesądzimy o losach spotkania. Jesteśmy świadomi wyzwania. Trzeba ruszyć na przeciwnika od pierwszej sekundy i wykorzystać potencjał kibiców – nie chcemy powtórki z meczu z Górnikiem Zabrze, w którym zaczęliśmy grać w piłkę dopiero po przerwie. (…) Liczę na fantastyczną atmosferę z trybun, kibice potrafią nas pchnąć do przodu. Świadomość, że tak wielka grupa fanów ponownie nas wesprze, powoduje, że będziemy w stanie wspinać się jeszcze wyżej w tabeli – powiedział Runjaić
  • Legia zagrała tylko 4 oficjalne mecze z Radomiakiem. Odniosła jedno zwycięstwo, raz zremisowała (sezon 1984/85) i dwukrotnie przegrała (rozgrywki 2021/22). Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się wieczorem. – Spodziewamy się trudnej rywalizacji, szczególnie dla kibiców to mecz przyjaźni, bardzo ważny, derbowy, na trybunach będzie show, obiekt przy Łazienkowskiej się raczej zapełni. Chcielibyśmy się dopasować do atmosfery na stadionie i żeby obie drużyny zagrały widowiskowe spotkanie, obfite w bramki. Wiadomo, każdy walczy o zwycięstwo, jedziemy tam po trzy punkty – mówił Lewandowski
  • Kobylak zaczął sezon w wyjściowej jedenastce, zagrał w pierwszych czterech meczach ekstraklasy, ostatnio usiadł na ławce, ale w piątek powinien wrócić między słupki. Trener Lewandowski powiedział na czwartkowym briefingu prasowym, że nie dostał żadnej informacji, iż "Zieloni" muszą zapłacić "Wojskowym" za ewentualny występ 20-latka przy Łazienkowskiej. Kobylak, który jest związany z Legią od 2018 roku, ma ciekawego konkurenta w walce o skład, czyli Ojrzyńskiego, z którym rywalizował już wcześniej, w… Warszawie. – Mamy dobry kontakt, jesteśmy razem w pokoju przy okazji meczów wyjazdowych. Gdy Kuba przychodził do Radomiaka, w którym już chwilę byłem, to wybraliśmy się na kawkę, rozmawialiśmy o Legii, powspominaliśmy parę historii. A rywalizacja jest na boisku, wtedy każdy walczy dla siebie – opowiadał nam zawodnik z rocznika 2002. W kadrze Radomiaka są też inni byli piłkarze "Wojskowych" – Daniel Łukasik (52 gry w "jedynce", 2 mistrzostwa, 2 Puchary Polski) i Mateusz Cichocki (5 spotkań w sezonie 2013/14)
  • "Zieloni" podziałali trochę w letnim oknie transferowym. Pozyskali m.in. Roberto Alvesa (FC Winterthur), Michała Feliksa (Garbarnia Kraków) i Lisandro Semedo (Fortuna Sittard), a także ściągnęli – na zasadzie rocznych wypożyczeń – dwóch bramkarzy-młodzieżowców, czyli Gabriela Kobylaka (Legia Warszawa) i Jakuba Ojrzyńskiego (Liverpool FC). Z klubu odeszli za to Karol Angielski (Sivasspor), Jo Santos (Turan Turkiestan) czy Filip Majchrowicz (Pafos FC – transfer czasowy)
  • Radomiak obiecująco wszedł w sezon. Na tę chwilę zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji z dorobkiem 11 punktów w 7 meczach (3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki), a we wtorek przeszedł do 1/16 finału Pucharu Polski dzięki wyjazdowej wygranej z RKS-em Radomsko (3:0). "Zieloni" będą się chcieli zrehabilitować za porażkę w poprzedniej kolejce ligowej, z Koroną Kielce (0:2). – W ostatnich dniach zwracaliśmy uwagę zwłaszcza na to, by dynamiczniej budować akcje, szybciej grać. W spotkaniu z kielczanami pojawiło się sporo przetrzymań piłki, brakowało płynności, było mało dośrodkowań z bocznych sektorów. Nie jest to trudne do poprawy, pozostaje kwestia szybszego myślenia na murawie. I będzie lepiej – powiedział trener klubu z Radomia, Mariusz Lewandowski
  • Niemiec jest zadowolony z transferów, które zostały przeprowadzone w ostatnich tygodniach, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności. – Wszyscy w klubie staraliśmy się, aby to okienko wyszło jak najlepiej. Mamy fajną mieszankę – są osobowości, gracze z charakterem, czuć jedność w zespole. Jest kombinacja młodości i doświadczenia. Doszedł do nas Carlitos, jeden z najważniejszych elementów tej układanki. Drużyna walcząca o najwyższe cele musi mieć bramkostrzelnego napastnika – skomentował trener "Wojskowych". – Mamy już zaplanowane ruchy na zimę i kolejne lato, choć do tego czasu może się trochę wydarzyć, ocena piłkarzy na przestrzeni całego roku może dać sporo do myślenia. (…) Pozycje? Myślę, że nikt z piłkarzy się nie obrazi, bo obecna kadra jest dość wąska i każdy dostanie szansę gry, ale jest to prawa obrona, "ósemka", być może jeszcze jeden skrzydłowy. Stoper? Zobaczymy, jak poradzi sobie Abu Hanna w Lechii Gdańsk – dodał dyrektor sportowy Legii, Jacek Zieliński
  • Legii nie będzie łatwo przeciwko Radomiakowi, choćby z tego względu, że ma w nogach 120 minut meczu z Termaliką, który od początku do końca – oprócz Cezarego Miszty – zagrali Rafał Augustyniak, Yuri Ribeiro, Paweł Wszołek, Bartosz Slisz i Carlitos. – Do LTC wróciliśmy o czwartej nad ranem, od razu przeszliśmy do fazy regeneracyjnej, w czwartek przeprowadziliśmy taki właśnie trening, a po przespanej nocy zastanowimy się nad składem. Nie wszyscy będą w pełni wypoczęci, ale mówimy o zawodowych sportowcach, więc nie powinno mieć to wpływu na dyspozycję. Jeśli chcemy być w gronie topowych zespołów w Polsce, musimy się prezentować jak najlepiej, również wtedy, kiedy nie będziemy mieli tyle czasu na odpoczynek, ile normalnie. Chcemy spiąć klamrą trudniejszy tydzień, wygrać i spowodować, że będziemy w dobrych nastrojach – stwierdził Runjaić
  • Warszawiacy chcą udanie rozpocząć weekend i pomyślnie zakończyć mały maraton, w którym biorą udział od zeszłego piątku (trzy mecze w osiem dni). Mają szanse na trzecie zwycięstwo w ciągu tygodnia, co na pewno by ich dodatkowo nakręciło. Jest o co walczyć, bo ewentualne pokonanie "Zielonych" sprawi, że "Wojskowi" zostaną liderem tabeli przynajmniej do najbliższego poniedziałku, czyli spotkania Wisły Płock, będącej aktualnie na czele stawki
  • Patrząc szerzej, nieoczywistym pozytywem jest to, że stołeczny zespół już trzeci raz w tym sezonie pokonał przeciwnika, który wcześniej zbytnio mu nie leżał. Takimi drużynami, poza I-ligowcem, były również Piast Gliwice (pierwsza wygrana przy Łazienkowskiej od 2018 roku) i Stal Mielec (pierwsze zwycięstwo od powrotu biało-niebieskich do ekstraklasy). Przed "Wojskowymi" kolejna szansa na zatrzymanie niewygodnego rywala, czyli Radomiaka, z którym dwukrotnie przegrali w minionych rozgrywkach (1:3, 0:3). – Znam bilans tych spotkań, ale to nie może być wymówka – mówił na czwartkowej konferencji prasowej trener Legii, Kosta Runjaić
  • Mimo że Legia nie gra na razie wybitnie, brakuje jej stabilności, to za dotychczasowe wyniki nie można mieć do niej większych zastrzeżeń. Zespół z Warszawy jest wiceliderem ligi z dorobkiem 14 punktów w 7 spotkaniach (4 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) i stratą 2 "oczek" do liderującej Wisły Płock. W ostatni wtorek drużyna awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski. Nie obyło się bez męczarni, nerwów, dogrywki, lecz "Wojskowi" dopięli swego i pierwszy raz w historii pokonali Bruk-Bet Termalikę (3:2) w Niecieczy. Duża w tym zasługa Carlitosa, bohatera meczu, zdobywcy dwóch bramek, oraz Josue, który strzelił gola na 2:2, dającego nadzieję na uniknięcie blamażu, a potem miał asystę przy decydującym trafieniu Hiszpana
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 8. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Bronią Radom a Legią Warszawa!
Legia WarszawaRadomiak Radom
56'

56' Maurides

56' Pedro Justiniano

66'

66' Leandro Rossi za Daniel Pik

79'

79' Michał Feliks za Maurides

90'

90' Lisandro Semedo za Luis Machado

90' Tiago Matos za Roberto Alves