41'
72'
75'
  • 90+7'
    Niestety tak tracąc bramki, jak Legia w pierwszej połowie spotkania, nie da się wygrać meczu. Cieszą dwa trafienia Miro Radovicia, niezła gra z przodu, ale niestety wynik już nie.
  • 90+6'
    Stykowa piłka na korzyść Pogoni i koniec meczu. Pogoń wygrywa z Legią 3:2.
  • 90+5'
    Uderzał jeszcze Hamalainen, ale z nieprzygotowanej pozycji i bez pożytku.
  • 90+3'
    Pogoń wyprowadziła kontrę Zwoliński uderzył na dalszy słupek i z trudem broni Malarz.
  • 90+1'
    Sędzia dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.
  • 90'
    Guilherme wprost na głowę Fojuta, piłkę przejął Moulin, zagrywa do Guilherme, który dogrywał w pole karne prawą nogą i niestety było to widać. Strata.
  • 89'
    Rzut rożny dla Legii
  • 88'
    Kontra Pogoni, Frączczak faulowany przez Rzeźniczaka, i kapitan naszego zespołu ukarany żółta kartką.
  • 86'
    Legia długo przygotowuje akcję, Kucharczyk do Bereszyńskiego, ale ten zablokowany w polu karnym.
  • 85'
    Legia stawia wszystko na jedną kartę, atakuje całym zespołem.
  • 84'
    Za Matrasa wchodzi Jakub Piotrowski
  • 83'
    Sędzia kolejny raz sędziuje po gospodarsku.
  • 83'
    Za Czerwińskiego wchodzi Kasper Hamalainen.
  • 82'
    Radović do Kazaiszwilego, ale ten uderza lewą nogą obok bramki.
  • 82'
    Do wejścia na boisko szykuje się Hamalainen.
  • 81'
    Kucharczyk chciał zgrać głową w pole karne, ale trafił w nabiegającego obrońcę i w z trudem wybronił Kudła.
  • 79'
    Czy Legia skonstruuje jeszcze jakąś groźną akcję i zdoła wyrównać?
  • 75'
    Krótko rozegrany rzut rożny, Guilherme zagrał do Radovicia, pomylił się Fojut i "Radko" z zimną krwią wykorzystał błąd defensora gospodarzy.
  • 74'
    Kontra gospodarzy, urwał się Delev, który wyprzedził Czerwińskiego, zagrał na dalszy słupek, Malarz zdołał odbić piłkę, ale zrobił to wprost pod nogi nadbiegającego Murawskiego, który bez problemu umieścił piłkę w siatce.
  • 74'
    2:3 Miro Radović wlewa nadzieję w nasze serca.
  • 72'
    Dobra akcja Legii na jeden kontakt - Moulin do rado, ten do Kucharczyka, który uderzał piętą, ale broni Kudła
  • 72'
    Po meczu 1:3 Murawski.
  • 71'
    Frączczak utrudniał wznowienie gry Odjidji i został ukarany żółtą kartką.
  • 69'
    Strata Kucharczyka, ruszył Gyurcso ale szaleńcza pogoń Czerwińskiego okazała się skuteczna.
  • 68'
    Radović świetnie do Guilherme w pole karne, ale szczęśliwie Fojut.
  • 66'
    Nikolić stracił piłkę w kontakcie z rywalem i sędzia nakzał grać dalej, po chwili w podobnej sytuacji interweniuje Guilherme, ale sędzia odgwizdał przewinienie
  • 66'
    Za bezproduktywnego Nikolicia wszedł Waleri Kazaiszwili
  • 64'
    Kucharczyk faulowany przez Cornela Rapę i ten ujrzał żółtą kartkę.
  • 63'
    Radović świetnie do Moulina w pole karne, ale ten mało precyzyjnie do kolegów. Szkoda, bo gdyby się przyłożył to byłoby bardzo groźnie.
  • 61'
    Nikolić uderza, ale wysoko ponad bramką.
  • 60'
    Radović uwolnił się spod opieki Guilherme, zagrał do Nikolicia a ten faulowany na 25 metrze od bramki.
  • 59'
    Dobra akcja Pogoni, Murawski piętą do Deleva w polu karnym, ten kropnął na bramkę, ale dość niecelnie.
  • 57'
    Odjidja do Kucharczyka, a ten faulowany.
  • 57'
    Rzut wolny szybko rozegrany, ale Nikolić traci piłkę.
  • 56'
    Radović do Guilherme, ten strzela z ostrego kąta prawą nogą, ale broni Kudła
  • 55'
    Moulin fatalnie do Hlouska, strata.
  • 54'
    Po zejściu Jodłowca powstała dziura w środku pola i na razie nikt nie potrafi jej załatać.
  • 53'
    Radović faulowany przez Matrasa, wolny dla Legii
  • 52'
    Gyurcso w polu karnym, pędzi, strzela i broni fantastycznie Malarz, ale ucierpiał przy interwencji bramkarz Legii.
  • 52'
    Malarz już się podniósł, na szczęście wszystko w porządku.
  • 51'
    Legioniści próbują zagrywać długie piłki, ale bezskutecznie
  • 50'
    Frączczak w polu karnym ale dobrze tym razem Czerwiński
  • 48'
    Gyurcso do Deleva po błędzie Czerwińskiego, ale na szczęście temu graczowi zabrakło centymentrów i nie sięgnął futbolówki.
  • 47'
    Moulin na prawo do Bereszyńskiego, ale ten popełnia błąd i nie opanowuje piłki.
  • 46'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+17'
    Kucharczyk wchodzi na boisko za Tomasza Jodłowca
  • 45+16'
    Do wejścia na boisko szykuje się Michał Kucharczyk
  • 45+1'
    Gyurcso uderza obok bramki Malarza i sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
  • 44'
    Legia nie gra źle, ale jeśli będzie tak tracić bramki, to wygrywać nie będzie.
  • 42'
    Moulin nabity przez rywala i był bliski pokonania Kudły, ale piłka poszybowała obok bramki.
  • 40'
    Frączczak kontra Malarz i... uderzenie pod poprzeczkę i bramkarz Legii bezradny. 2:1 dla gospodarzy.
  • 39'
    Rzut karny dla Pogoni. Łokciem w twarz Matrasa trafił Rzeźniczak.
  • 38'
    Gyurcso zagrał z lewej strony w pole karne i pewnie Malarz na przedpolu.
  • 37'
    Nunes dorzucał w pole karne, ale dobrze i pewnie Czerwiński.
  • 36'
    Sporo niedokładności w środku pola z obu stron
  • 35'
    Rzut rożny dla Pogoni, ale czujnie defensywa naszego zespołu.
  • 34'
    Frączczak zagrywał w pole karne Legii, ale sytuację wyjaśnił wracający Radović.
  • 32'
    Frączczak bardzo nieudolnie próbował wymusić rzut karny, powinien obejrzeć żółtą kartkę, ale sędzia był litościwy.
  • 31'
    Wolny już rozegrany, nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gospodarzom. A Bereszyński nie zagra w meczu z Lechem za tydzień.
  • 30'
    Bartek Bereszyński trochę niepotrzebnie sfaulował Frączczaka po lewej stronie pola karnego. Żółta kartka dla naszego obrońcy.
  • 29'
    Gra Legii może się podobać, jest agresywnie, jest duże zaangażowanie.
  • 27'
    Gui szarżował w polu karnym, Fojut nie bez trudu ale zatrzymał Brazylijczyka.
  • 26'
    Legioniści grą na jeden i dwa kontakty próbują rozmontować obronę Pogoni.
  • 24'
    Odjidja idealnie zagrał na sam na sam do Radovicia, a ten z zimną krwią wpakował futbolówkę do siatki. Brawo!
  • 23'
    Przechwyt Gui, ale po chwili niedokładnie zagrał do Moulina i stracił piłkę.
  • 23'
    GOL 1:1 Miro Radović!!!!
  • 22'
    Gui świetne podanie na wolne pole do Nikolicia, ale Kudła odważnym wybiegiem przed pole karne ratuje sytuację.
  • 21'
    Guilherme uderza na bramkę i... posłał piłkę nad murem ale i ponad bramką.
  • 20'
    Odjidja ogrywa Fojuta i Murawski ratuje się faulem tuż przed polem karnym.
  • 18'
    Radović piętką w polu karnym do Guilherme, ale Brazylijczyk nie zrozumiał intencji Serba.
  • 17'
    Murawski groźnie do Gyursco ale kapitalnie interweniował Czerwiński
  • 17'
    Bereszyński fauluje Nunesa na wysokości pola karnego, na szczęście gospodarze się pospieszyli i przekombinowali.
  • 15'
    Korner już rozegrany, Odjdja na dalszy słupek, ale nie było tam żadnego z kolegów.
  • 14'
    Bardzo fajna akcja Guilherme, zagrał między nogami Nunesa, ale Fojut wybił na rzut rożny
  • 12'
    Legioniści grają atakiem pozycyjnym, są do tego zmuszeni, gospodarze cofnięci całym zespołem na własna połowę.
  • 11'
    Moulin faulował Drygasa i wolny dla Pogoni na środku boiska
  • 10'
    Patrzymy z ciekawości jak zareaguje Legia, na razie gra swoje, obraz gry się nie zmienił.
  • 8'
    Świetne podanie Fojuta do Frączczaka, za plecy Jakuba Rzeźniczaka, który czekał zbyt długo i dał wiele miejsca byłemu graczowi Legii, a ten przełożył sobie piłkę i strzałem z lewej nogi na dalszy słupek pokonał Malarza.
  • 6'
    Hlousek pomknął lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale wprost na głowę defensora Pogoni.
  • 6'
    Przegrywamy 0:1 ADAM FRACZCZAK
  • 5'
    Niezłe podanie do Deleva ale jeszcze lepsza interwencja Rzeźniczaka
  • 4'
    Gui rozgrywał piłkę na prawej stronie z Bereszyńskim, ale Bartek zgubił piłkę i ta jest w posiadaniu Pogoni
  • 3'
    Dobra akcja Hlouska lewą stroną boiska zakończona wycofaniem piłki spod linii końcowej w pole karne, ale połapali się w tym obrońcy.
  • 1'