61'
71'
90'
  • 90+5'
    Legia pewnie ogrywa Lechię Gdańsk 3:0 po dwóch golach Guilherme i jednym trafieniu Nikolicia. Są jeszcze elementy do poprawy, ale właśnie taką Legię chcemy oglądać. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Ten wieczór należy do Legii!
  • 90+4'
    Strzał Moulina łapie Milinković-Savić
  • 90+4'
    Koniec!
  • 90+3'
    Lechia próbuje jeszcze zagrozić bramce Legii i strzelić honorowego gola
  • 90+1'
    Mateusz Wieteska wchodzi za strzelca trzeciego gola Nemanję Nikolicia
  • 90'
    Miroslav Radović otrzymuje drugą żółtą kartkę. "Żyleta" skanduje jego nazwisko
  • 90'
    Tym samym wstrzymana została zmiana w Legii. Na boisku miał się pojawić Mateusz Wieteska
  • 90'
    Haraslin pokręcił legionistami, ale za mocno wrzucił w pole karne
  • 88'
    W pole karne Legii wrzucał Flavio, a uderzał Marco, ale świetną paradą popisał się Arkadiusz Malarz. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał spalonego
  • 87'
    Już wszystko w porządku. Moulin wraca do gry
  • 86'
    Problem z nogą ma Moulin. Lekarze Legii wbiegli na murawę
  • 85'
    Sławczew przerzuca na prawe skrzydło, piłkę przyjmuje Hlousek
  • 83'
    Wawrzyniak do Wolskiego, ten wbiegł w pole karne, minął Jodłowca, ale piłkę po jego centrze wybił Hlousek
  • 82'
    Na połowie boiska kontrę Lechii faulem zatrzymał Jodłowiec
  • 81'
    Flavio Paixao do Marco. Ten nieprawdopodobnie skiksował
  • 80'
    Kontratak na naszej połowie rozpoczął Vako, który minął dwóch rywali, zagrał do Radovicia, ten do Vadisa, a akcję fatalnym strzałem zakończył Hlousek
  • 79'
    Na naszej połowie sfaulowany Rafał Wolski
  • 77'
    Na boisku Vako. Schodzi strzelec dwóch bramek - Guilherme
  • 76'
    Moulin zagrywa długą piłkę do Nikolicia. Czyści Wawrzyniak
  • 75'
    Lechia będzie miała rzut wolny pod polem karnym. Przy piłce Wolski
  • 75'
    Wrzutkę wybija Odjidja-Ofoe
  • 74'
    Lechia przejęła chwilowo inicjatywę
  • 71'
    Taką Legię chcemy oglądać! Radović do Nikolicia, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza
  • 70'
    Piłkę w pole karne wrzucał Haraslin. Wybił ją Vadis
  • 70'
    GOL! 3:0! Nikolić!
  • 68'
    Akcja byłych legionistów. Po wrzutce Wawrzyniaka, głową nad bramką uderzył Wolski
  • 68'
    Haraslin za Peszko. Reprezentant Polski wygwizdany
  • 67'
    Poprzeczka! Vadis Odjidja-Ofoe stanął przed świetną szansą, ale nie trafił do siatki
  • 66'
    Świetny odbiór Rzeźniczaka, po którym nasz kapitan został sfaulowany
  • 65'
    Radović w polu karnym do Vadisa. Spalony
  • 63'
    Gapiostwo rywali po faulu chcieli wykorzystać Odjidja-Ofoe z Nikoliciem. Węgier w bramkarza
  • 62'
    Ależ blisko trzeciej bramki! Radović obok prawego słupka
  • 61'
    Kilka prób legionistów, ale wybija zawodnik Lechii i rozpoczyna tym samym kontrę swojej drużyny. Krasić kończy ją niecelnym strzałem głową
  • 60'
    Wolski za Chrapka
  • 60'
    Faul na Nikoliciu pod polem karnym Lechii. Wolny i żółta dla Malocy
  • 59'
    Świetne przejęcie Moulina, który od razu uruchomił Odjidję-Ofoe na skrzydle. Belg dograł do Guilherme, a ten ponownie wpakował piłkę do siatki!
  • 58'
    Strzał Czerwińskiego po rożnym wybity z linii bramkowej
  • 58'
    Mamy to! 2:0!!!
  • 57'
    Akcja prawą stroną. Dośrodkowanie Bereszyńskiego wybite przez jednego z piłkarzy lechii
  • 57'
    Zamieszanie w polu karnym Lechii. Składający się do strzału Gui wpadł w Nikolicia. Uderzenie Vadisa zablokowane. Mamy rzut rożny
  • 54'
    Piłkę pod polem karnym Lechii Krasiciowi zabiera Rzeźniczak. Legia rozgrywa pod polem karnym Lechii
  • 54'
    Grzegorz Kuświk za Joao Nunesa
  • 54'
    Zmiana także w Legii. Za Hamalainena na boisku pojawia się Moulin
  • 52'
    Akcja lewym skrzydłem. Centrę Hlouska wybija obrońca Lechii
  • 50'
    Savić nie złapał piłki przy dośrodkowaniu, głową od słupka uderzył Guilherme. 1:0!
  • 49'
    Gol!!!
  • 48'
    Radović przeszedł Chrapka, po czym wbiegał w pole karne i stracił piłkę
  • 47'
    Legia spokojnie, z tyłu podania wymieniają Czerwiński z Rzeźniczakiem
  • 45+16'
  • 45+3'
    Emocjonujące 45 minut za nami. W strzałach 17:5 dla Legii. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Krasić faulowany przez Adama Hlouska
  • 44'
    Milinković-Savić bardzo długo zbierał się z rozpoczęciem od bramki, został mocno wygwizdany przez kibiców
  • 44'
    Sławczew do Flavio Paixao, który uderzył z okolic 40. metra. Ponad bramką
  • 42'
    Żółtą kartką upomniany Sławomir Peszko
  • 40'
    Bereszyński wbiegł w pole karne, minął przy tym dwóch zawodników Lechii, a trzeciego wyłożył. Jego podania nie wykorzystał Hamalainen
  • 38'
    Wybili legioniści. Kolejny rzut rożny
  • 38'
    Piłka wybita na raty przez Vadisa i Bereszyńskiego
  • 37'
    Bereszyński wybija na rożny po wrzutce Nunesa
  • 36'
    Po wrzutce niecelnie uderzył Marco Paixao. Malarz od bramki
  • 35'
    Głupi, agresywny faul Hlouska na lewej stronie. Lechia ma świetną okazję do dośrodkowania
  • 34'
    Mocny strzał Peszki sprzed pola karnego. Piłkę na raty łapie Malarz
  • 33'
    Świetny przerzut Krasicia do Paixao. Nie nadążył za nim Hlousek, ale piłkę wybił Malarz wychodząc z bramki
  • 31'
    Zachowanie Peszki musiało zdenerwować Radovicia. W kolejnej akcji "Miro" ściął Polaka. Żółta kartka
  • 30'
    Dziwne zachowania Sławomira Peszko. Reprezentant Polski zamiast wrzucić z atu zaczął żonglować piłką i wybił ją za banery...
  • 29'
    Akcja Wawrzyniaka po lewej stronie. Guilherme wrócił i wybił na aut
  • 28'
    Odjidja-Ofoe minął trzech rywali w środku, piłka trafiła do Hamalainena, ten rozrzucił do Hlouska, a dośrodkowanie wybił obrońca. Rożny
  • 28'
    Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Gui stojącego przed polem karnym. Uderzył wysoko ponad bramką
  • 26'
    Hlousek w pole karne na Nikolicia. Precyzując - chciał chyba do Węgra, ale kopnął pod nogi obrońcy
  • 25'
    Radović pokazał przed chwilą wielką waleczność. W trudnej sytuacji przyjął piłkę, stracił ją, a potem ofiarnym wślizgiem odebrał
  • 24'
    Jodłowiec chciał uruchomić Nikolicia, ale podanie przeciął Sławczew
  • 23'
    Hlousek ostro zaatakował i przewrócił Flavio, ale sędzia uznał, że czysto odebrał piłkę
  • 22'
    Odjidja-Ofoe przyjął piłkę przed "szesnastką", wyłożył obrońcę, ale strzelił wysoko nad poprzeczką
  • 21'
    Guilherme zakręcił piłkę tak mocno, że ta nawet nie opadła w boisku. Lechia od bramki
  • 21'
    Znowu bardzo blisko gola! Po wrzutce Bereszyńskiego piłka trafiła pod nogi Rado. Ten z woleja uderzył na bramkę, broni Savić
  • 20'
    Tym razem po wrzutce Flavio piłkę z pola karnego wybił Rzeźniczak
  • 20'
    Kontra Legii. Po podaniu Gui piłkę wybił Maloca. Będzie rożny
  • 19'
    Rzut rożny Lechii. Piłkę wybił jeden z legionistów na kolejny corner
  • 18'
    Głupi faul Hlouska. Będzie dobra okazja dla Lechii na wrzutkę w pole karne. Do piłki podszedł Chrapek
  • 18'
    Dośrodkowanie wybija Jakub Rzeźniczak
  • 17'
    Spostrzeżenie - Jacek Magiera klaszcze, gestykuluje, uspokaja piłkarzy Legii
  • 15'
    Lechia przejęła inicjatywę. Piłkę z okolic pola karnego na zmianę wybijają Rzeźniczak z Czerwińskim
  • 15'
    Nikolić teraz bardzo aktywny w defensywie. Lechia przycisnęła Legię
  • 14'
    Dośrodkowanie Flavio wybił głową Czerwiński
  • 14'
    Wojtkowiak do Flavio w pole karne, uratował to Rzeźniczak bardzo dobrym wślizgiem
  • 13'
    Lechia próbuje zbliżyć się do pola karnego Legii, natomiast bez skutku. Trochę chaotycznie, ale skutecznie w obronie
  • 12'
    Widzimy dziś zupełnie inną drużynę, niż w poprzednich meczach. Legia bardzo ofensywna. Brakuje tylko wykończenia
  • 11'
    Dzieje się pod bramką Lechii! Bereszyński do Nikolicia, ten w bramkarza, dobitki Guilherme i Bereszyńskiego zablokowane
  • 10'
    Odjidja świetnie do Gui, ten zagrał do Nikolicia. Strzał zablokowany, mamy kolejny rzut rożny
  • 10'
    Legia gra bardzo ofensywnie i dochodzi do sytuacji strzeleckich. Bramka wisi w powietrzu
  • 8'
    Odjidja-Ofoe zagrał fantastycznie do Radovicia, ten wrzucił w pole karne, a Nikolić trafił w bramkarza
  • 8'
    Co za pech! Legioniści po dośrodkowaniu z rożnego uderzyli na bramkę 6 razy! Każdy strzał zablokowany. To musiał być gol...
  • 7'
    Ależ było blisko!
  • 6'
    Krasić zagrał na lewą stronę. Klops popełnił Hlosek, któremu podczas przyjęcia piłki odskoczyła ona na dwa metry. Wrócił i naprawił Radović
  • 5'
    Kontrę Lechii wyprowadził Chrapek. Piłkę na prawej stronie dostał Flavio Paixao i dośrodkował niecelnie do swojego brata
  • 4'
    Akcja lewą stroną. Hlousek do zbiegającego na bok Nikolicia. Węgier dośrodkował wprost w ręce bramkarza
  • 3'
    Legia powoli buduje swoje akcje, zaczynając od pary Rzeźniczak - Czerwiński
  • 2'
    Kontra Lechii. Krasić przejął piłkę w środku pola, zagrał do Peszko, ale za nim wrócił Gui i odebrał mu piłkę
  • 1'
    Kibice i piłkarze domagali się karnego, uważając, że zawodnik Lechii zablokował piłkę ręką
  • 0
    Zaczęli! Rozpoczynamy mecz z Lechią Gdańsk
  • 0
    Legia mocno zaczęła. Rajd Radovicia na bramkę Lechii zakończony zablokowanym strzałem
  • 0
    Jeszcze nie zaczął się mecz, a kibice z "Żylety" zaczęli skandować imię i nazwisko nowego trenera Legii - Jacka Magiery
  • 0
    Dodajmy, iż Jakub Wawrzyniak znalazł się w pierwszym składzie Lechii. Rafał Wolski natomiast rozpocznie mecz na ławce
  • 0
    Witamy ze stadionu! Legia rozpoczyna mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek - Radović, Jodłowiec, Odjidja-Ofoe, Guilherme - Hamalainen - Nikolić