85'
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia Warszawa bezbramkowo remisuje na wyjeździe z Wisłą Kraków. Już we wtorek "Wojskowi" zagrają w Lizbonie ze Sportingiem w ramach drgiej kolejki Ligi Mistrzów
  • 90+2'
    Ależ blisko! Po kornerze, piłkę z linii bramkowej wybił Jović!
  • 90+1'
    Indywidualna szarża Hlouska, którego zastopował Guzmics. Będzie jednak rzut rożny
  • 90'
    Trzy minuty doliczone przez sędziego
  • 90'
    Od bramki wznowi golkiper miejscowych
  • 89'
    Guilherme uruchomił Hlouska, który wywalczył rzut rożny po nabiciu wiślaka
  • 88'
    Po chwili główkował także Jodłowiec, lecz pomocnik wyraźnie chybił
  • 88'
    Zachara na spalonym
  • 87'
    Hlousek zgubił Boguskiego i nieźle zacentrował w "szesnastkę", ale piłkę po strzale głową Aleksandrowa, wybił Miśkiewicz.
  • 86'
    Czerwiński sfaulował Ondraska. Środkowy obrońca musi uważać, bo ma już na koncie żółty kartonik
  • 85'
    Aut dla Legii na własnej połowie
  • 84'
    Żółta kartka dla Jovicia
  • 83'
    Popović podszedł do "jedenastki", ale Malarz instynktownie broni jego uderzenie! Brawo!
  • 82'
    Rzut karny dla Wisły... Hlousek zagrał piłkę ręką
  • 81'
    Aleksandrow zmienia Nikolicia
  • 80'
    Popović mocno wrzucił piłkę w pole karne, lecz defensorzy Legii wyszli z opresji
  • 79'
    Żółta kartka dla Brozia po faulu na Małeckim. Wiślacy będą mieli stały fragment gry blisko pola karnego
  • 78'
    Wymuszona zmiana w Legii. Kontuzjowanego Pazdana zastąpił Rzeźniczak
  • 77'
    Poza boiskiem przebywa na razie Pazdan, który ucierpiał po kontakcie z napastnikiem "Białej Gwiazdy". Stoper trzyma się za bark
  • 77'
    Kąśliwy strzał Mączyńskiego przeleciał obok słupka
  • 76'
    Pazdan upadł po starciu z Zacharą w polu karnym. Piłkarze gospodarzy domagali się rzutu karnego, lecz otrzymali tylko korner
  • 75'
    Żółta kartka dla Czerwińskiego za uniemożliwienie szybkiego wznowienia gry Miśkiewiczowi
  • 74'
    Prijović! Szwajcar pędził przez kilkadziesiąt metrów sam na sam, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nóg wyłuskał mu wracający Sadlok
  • 72'
    Zagotowało się blisko "szesnastki" Legii. Ostatecznie ofiarnym wślizgiem popisał się Pazdan ratując tym samym swój zespół przed stratą gola
  • 71'
    Kluczowa interwencja Czerwińskiego, który przerwał niebezpieczną akcję Wisły
  • 71'
    Broź sfaulowany przez Mójtę przy linii końcowej
  • 70'
    Popović zdecydował się na strzał z dystansu po rzucie wolnym, ale nie była to próba idealna
  • 69'
    Zachara wpadł w pole karne, lecz dobrze przypilnował go Pazdan. Napastnik w efekcie został skutecznie wypchnięty przez obrońcę z pola karnego gości
  • 68'
    Guilherme nieprzepisowo zatrzymany przez Mączyńskiego. Grę wznowi stołeczny klub
  • 67'
    Wrzutka Mójty wybita przez Pazdana
  • 66'
    Zbyt pochopna decyzja Nikolicia. Węgier bez przyjęcia zagrał do przodu, lecz futbolówki nie zgarnął żaden z partnerów
  • 65'
    Fin po wejściu na boisko od razu sfaulował Popovicia. Rzut wolny, wykonany przez Mójtę, skutecznie oddalili jednak warszawiacy
  • 63'
    Szybka kontra legionistów. Nikolić chciał inteligentnie zagrać w "szesnastkę" do Prijovicia, ale na drodze stanął Guzmics
  • 63'
    Hamalainen zastąpił Radovicia
  • 61'
    Rzut wolny dla gospodarzy. Malarz, po strzale Mójty, mógł odprowadzić tylko piłkę wzrokiem
  • 60'
    Dwójkowa akcja Jodłowca z Guilherme zakończona strzałem tego drugiego. Piłkę poza linię końcową sparował jednak Miśkiewicz. Następnie głową po wrzutce Radovicia uderzył Pazdan, ale nie trafił w światło bramki
  • 60'
    Żółta kartka dla Guilherme
  • 57'
    Jodłowiec powstrzymany na skrzydle przez Guzmicsa. Po chwili na bramkę Miśkiewicza huknął jeszcze Broź, ale była to nieudana próba
  • 55'
    Moulin nieźle uruchomił na prawej flance Guilherme. Brazylijczyk zwiódł dwóch graczy Wisły i płasko dośrodkował, lecz Guzmics przeciął to dośrodkowanie
  • 53'
    Miśkiewicz naciskany przez dwóch zawodników "Wojskowych" wyekspediował futbolówkę na aut
  • 53'
    Hlousek niecelnie podał do Radovicia i piłkę błyskawicznie przejęli rywale
  • 52'
    Moulin wrzucił futbolówkę na głowę Pazdana. Stoper złożył się do strzału, lecz na linii bramkowej nie dał się pokonać Miśkiewicz
  • 51'
    Mączyński sfaulował Radovicia na połowie Wisły. Rzut wolny dla Legii
  • 50'
    Szybka akcja Legii. Po chwili futbolówkę w środku pola otrzymał Radović. Serb postanowił huknąć zza "szesnastki" , lecz trafił wprost w Sadloka
  • 49'
    Centra Hlouska z lewej flanki wzorcowo przechwycona przez Miśkiewicza
  • 48'
    Jović minął Brozia i Nikolicia i po kontakcie z Węgrem upadł na murawę. Sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia
  • 48'
    Hlousek faulowany w środku pola przez Ondraska. Pojedynek dwóch rodaków
  • 47'
    Dośrodkowanie Małeckiego zablokowane. Korner dla Wisły
  • 46'
    Hlousek głową wybił futbolówkę na aut
  • 46'
    Zachara złapany na pozycji spalonej
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+16'
    Oba zespoły na boisku
  • 45+1'
    Małecki posłał długą piłkę na Boguskiego. Kapitan Wisły wtargnął w pole karne, wyprzedził Hlouska i huknął na bramkę Malarza. Golkiper gości chwycił futbolówkę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Wisłą. Wracamy za 15 minut
  • 44'
    Hlousek rozpędził się na lewym skrzydle, lecz został uprzedzony przez dwóch graczy gospodarzy. Aut dla "Wojskowych"
  • 43'
    Broź pobiegł prawą stronę i szukał w "szesnastce" Nikolicia. Centrę defensora Legii przytomnie przeciął jednak Guzmics
  • 43'
    Guilherme faulowany przez Mójtę
  • 42'
    Pazdan i Czerwiński nie mają łatwo z piłkarzami Wisły, którzy często podchodzą wysoko wywierając na nich presję
  • 40'
    Radović nieprzepisowo powstrzymany przez Mączyńskiego w środkowej strefie boiska
  • 40'
    "Biała Gwiazda" nieco spuściła z tonu, od kilku minut przeważa z kolei stołeczny klub
  • 39'
    Prijović spojrzał i posłał piłkę w kierunku Nikolicia z lewej strony. Węgier jednak nie zdołał do niej dobiec
  • 38'
    Moulin ucierpiał po starciu z Mączyńskim, ale podniósł się i może grać dalej
  • 37'
    Czerwiński czujnie w defensywie. Stoper błyskawicznie zażegnał niebezpieczeństwo
  • 35'
  • 34'
    Prijović zszedł do środka, miał więcej miejsca i podał na skrzydło do Guilherme. "Gui" minął Mójtę i wrzucił piłkę, który wypiąstkował Miśkiewicz
  • 33'
    Po wybitym kornerze piłkę otrzymał Sadlok. Obrońca Wisły popisał się niezłym długim podaniem na Boguskiego. Finalnie futbolówka powędrowała jeszcze na prawą stronę do Jovicia. Gracz Wisły dośrodkował, ale jego centrę spokojnie złapał Malarz
  • 31'
    Małecki obsłużył Ondraska, który wbiegł w pole karne. Napastnik wrzucił miękką piłkę, lecz w ostatniej chwili Malarz zdjął ją z głowy Zachary. Było groźnie
  • 31'
    Rzut rożny dla miejscowych
  • 29'
    Prijović świetnie przerzucił ciężar gry na lewą stronę do Nikolicia. Po chwili piłkę otrzymał Radović, który fenomenalnie zagrał do "Prijo". Szwajcar uniknął spalonego, lecz doskonałą interwencją popisał się Miśkiewicz
  • 27'
    Broź zwiódł Małeckiego, lecz źle podał do Prijovicia. Aut dla Wisły
  • 26'
    "Biała Gwiazda" przycisnęła warszawiaków, którzy nie potrafią wyjść z własnej połowy
  • 25'
    Mójta zgubił Guilherme i wrzucił futbolówkę w pole karne. Obrona Legii jak na razie spisuje się całkiem solidnie
  • 23'
    Teraz Francuz skutecznie nabił Boguskiego na skrzydle i grę wznowi Malarz
  • 22'
    Rozpędzony Zachara chciał popędzić na bramkę Malarza, jednak został powstrzymany w środku pola przez Moulina. Rzut wolny dla Wisły
  • 20'
    Prijović krótko odegrał do Guilherme, a ten chciał wypuścił Nikolicia, lecz zrobił to niedokładnie i akcja spaliła na panewce
  • 18'
    Pazdan brutalnie sfaulował Boguskiego i od razu doszło do przepychanek piłkarzy obu drużyn. Żółtą kartkę otrzymał zarówno "Pazdek", jak i Popović, który odepchnął jednego z legionistów
  • 18'
    Dośrodkowanie Małeckiego nie znalazło adresata
  • 15'
    Radović podał do Guilherme na granicy pola karnego Wisły. Filigranowy Brazylijczyk wtargnął w "szesnastkę", ale został zatrzymany przez wracającego Małeckiego
  • 14'
    Wrzutka Małeckiego okazała się zbyt głęboka. Ondrasek nie miał szans na stworzenie sobie groźnej sytuacji
  • 13'
    Centra Mójty wybita przez Radovicia. Zagotowało się jeszcze przez chwilę w polu karym Malarza, ale defensorzy Legii oddalili zagrożenie. Futbolówka spadła jeszcze szczęśliwie pod nogi Mójty na lewej stronie, który kropnął, ale trafił w boczną siatkę
  • 12'
    Czerwiński kapitalnie wypatrzył Prijovicia, który jednak nie wygrał pojedynku z Sadlokiem na prawej stronie i w efekcie go sfaulował
  • 12'
    Korner dla gospodarzy
  • 10'
    Mączyński uprzedzony tym razem przez Moulina w środku pola
  • 9'
    Broź sfaulowany blisko linii końcowej przez Małeckiego
  • 8'
    Pazdan wyprzedził Mączyńskiego, który wpadł w "szesnastkę". Ważna interwencja stopera reprezentacji Polski
  • 8'
    Prijović walczył o piłkę z Joviciem, ale w kluczowej fazie Szwajcar nieprzepisowo powstrzymał prawego defensora "Białej Gwiazdy"
  • 6'
    Radović posłał piłkę do Nikolicia, który upadł na murawę po kontakcie z Joviciem na lewej flance. Po chwili "Rado" sfaulował jednego z graczy Dariusza Wdowczyka i arbiter odgwizdał przewinienie
  • 6'
    Malarz wybija futbolówkę poza linię boczną. Wznowi Wisła
  • 4'
    Aut dla "Wojskowych"
  • 3'
    Ondrasek świetnie podał na skrzydło do Małeckiego. Pomocnik zacentrował w pole karne, lecz jego wrzutki nie zamknął żaden z partnerów
  • 2'
    Mójta uderzył z dystansu, lecz Malarz był na posterunku. Korner również nie przyniósł krakowianom pożądanych efektów
  • 1'
  • 1'
    Rzut wolny dla Wisły na połowie Legii
  • 0
    Obie ekipy już na murawie!
  • 0
    Garść statystyk :)
  • 0
    19:25 - Konfrontację z ławki rezerwowej rozpoczną: Cierzniak, Rzeźniczak, Aleksandrow, Kopczyński, Odjidja-Ofoe, Hamalainen, Kazaiszwili
  • 0
    19:00 - Witamy ze stadionu Wisły. O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy krakowiakami, a Legią Warszawa. Mistrzów Polski w piątek poprowadzi tymczasowy trener Aleksandar Vuković. W sobotę na konferencji zostanie przedstawiony nowy szkoleniowiec, Jacek Magiera.
  • 0
    19:10: Skład Legii na mecz z Wisłą: Malarz - Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Radović, Jodłowiec, Moulin, Guilherme - Nikolić, Prijović