Cristian oddał mocny strzał z 16. metra, ale Miszta świetnie interweniował!
    Faul w ataku Kastratiego
  • 89'
    Kastrati może grać dalej
  • 88'
    Kastrati zbiegł z piłką do środka boiska, po czym upadł na murawę po kontakcie z rywalem. Jest opatrywany przez lekarzy
  • 87'
    Legia wymienia się podaniami w środkowej strefie boiska
  • 86'
    Charatin sfaulowany na własnej połowie
  • 86'
    Abu Hanna niedokładnie przerzucił piłkę, złapał ją bramkarz Zorii
  • 85'
    Zoria niedokładnie wyprowadziła piłkę z linii obrony. Legia ma aut
  • 84'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 81'
    Spokojny fragment, gra toczy się w środku pola
  • 79'
    Johansson ruszył do podania z głębi pola, wbiegł w pole karne, upadł po kontakcie z bramkarzem, ale gra była kontynuowana. Szwed ucierpiał, lecz po chwili wstał z boiska
  • 75'
    Celhaka do Mladenovicia, ten dośrodkował na dalszy słupek do Wszołka, który oddał strzał, ale piłka wyszła poza linię końcową
  • 74'
    Wszołek znalazł się po prawej stronie pola karnego, ale niedokładnie dośrodkował na dalszy słupek
  • 74'
    W tym momencie dojdzie do 6 zmian w Legii. Boisko opuścili Tobiasz, Jędrzejczyk, Rose, Josue, Muci, Slisz. W ich miejsce pojawili się Miszta, Abu Hanna, Celhaka, Sokołowski, Charatin i Johansson
  • 71'
    Nawrocki posłał dalekie podanie do Kastratiego, który ruszył do piłki, wbiegł w pole karne, ale wokół niego było trzech obrońców, którzy odzyskali futbolówkę
  • 69'
    Wszystko zaczęło się od przerzutu Josue na lewe skrzydło. Mladenović dopadł do piłki, przełożył rywala, dzięki czemu wbiegł w pole karne z lewej strony. Serb miękko dośrodkował na 8. metr, wprost na głowę Muciego, który skutecznie główkował
  • 68'
    67' 2:1 dla Legii! Gol Muciego, asysta Mladenovicia
  • 66'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 65'
    Ależ było blisko! Josue dośrodkował z rogu na środek pola karnego, bramkarz Zorii piąstkował piłkę. Dopadł do niej, przed polem karnym, Wszołek, który huknął w poprzeczkę
  • 65'
    Korner dla Legii
  • 62'
    Kastrati za Picha
  • 62'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, lecz niecelnie uderzył na dalszy słupek
  • 61'
    Kontra Zorii. W ciągu kilku sekund rywale oddali dwa strzały - pierwszy (z pola karnego) zablokował Nawrocki, a drugi (z dystansu) poszybował nad bramką
  • 60'
    Niecelny strzał Picha zza pola karnego
  • 58'
    Wszołek był naciskany, ale zdołał dośrodkować z prawej flanki w pole karne. Rywale wyszli jednak z opresji
  • 57'
    Kabajew pojawił się na lewym skrzydle, a następnie wycofał na 20. metr do Czurki, który uderzył mocno, ale wysoko nad bramką
  • 57'
    Ciekawa akcja Legii. Josue podał w pole karne, bez przyjęcia, do Rosołka. Napastnik Legii dopadł do piłki po lewej stronie "szesnastki", oddał płaski strzał, który złapał bramkarz Zorii
  • 56'
    Josue do Picha, ten płasko uderzył z 25. metra, lecz niecelnie
  • 55'
    Kontra Legii. Muci uruchomił Mladenovicia, który podłączył się do ofensywy, chciał dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany na wysokości 16. metra
  • 54'
    Rosołek odebral piłkę przed polem karnym Zorii. Napastnik zdecydował się na mocny strzał, który poszybował tuż nad poprzeczką
  • 54'
    Slisz przechwycił piłkę, zapoczątkował szybką akcję. Pomocnik oddał płaski strzał zza "szesnastki" w kierunku dalszego słupka, ale nieznacznie się pomylił
  • 53'
    Czurko chciał prostopadle podać na lewą stronę pola karnego, ale Kabajew nie miał szans na to, żeby przejąć piłkę
  • 52'
    Jędrzejczyk próbował zbiec do środka, ale został sfaulowany. Legia szybko wznowiła grę, lecz Muci stracił piłkę przed polem karnym, został zatrzymany przez rywala
  • 51'
    Mladenović miękko zacentrował z lewej flanki na środek pola karnego, a Wszołek główkował ponad poprzeczką
  • 51'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na 9. metr. O piłkę walczył Pich, ale nie zdołał oddać strzału. W tym starciu ucierpiał Danczenko, ale po interwencji medyków jest gotowy do gry
  • 49'
  • 48'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki w pole karne. Do piłki na dalszym słupku dopadł Pich, ale uderzył trochę niecelnie
  • 48'
    Cztery zmiany w Legii. Nawrocki za Wieteskę, Rosołek za Kramera, Wszołek za Baku i Mladenović za Ribeiro
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Zorią Ługańsk. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale zawodnik Zorii przechwycił piłkę
  • 45+1'
    Josue sfaulowany przez Batagowa na 30. metrze od bramki Zorii. Doszło do małych przepychanek, ale wszystko jest już w porządku. Legia będzie miała rzut wolny
  • 44'
    1:1! Josue wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania!
  • 44'
    Do piłki podchodzi Josue
  • 44'
    Drugi rzut karny dla Legii! Tym razem sfaulowany został Pich, który ruszył do przerzutu Slisza. Żółta kartka dla Matsapury, który przewinił
  • 42'
    Ładna akcja Legii, na jeden kontakt. Ribeiro do Muciego, ten prostopadle podał w pole karne do Slisza. Pomocnik wycofał do Kramera, który uderzył z lewej nogi, lecz bramkarz Zorii nie dał się zaskoczyć
  • 40'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 40'
    Josue oddał płaski strzał z rzutu karnego, ale Macapura złapał piłkę. Zoria wciąż prowadzi 1:0
  • 39'
    Muci minął rywala, pojawił się po lewej stronie pola karnego. Albańczyk chciał zbiec do środka "szesnastki", ale został sfaulowany. Rzut karny dla Legii
  • 38'
    Kabajew popędził lewym skrzydłem, ale był naciskany przez Slisza, który dobrze się zastawił i wywalczył piłkę dla Legii
  • 37'
    Kramer skorzystał z błędu technicznego przeciwnika. Słoweniec przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego, zabrał się do kontry, popisał się indywidualnym rajdem, wbiegł w pole karne, ale jego mocne uderzenie z 12. metra zostało zablokowane
  • 36'
    Josue chciał prostopadle podać w pole karne, ale piłkę musnął rywal. Po chwili inny zawodnik Zorii nabił Picha, przez co grę wznowił bramkarz klubu z Ługańska
  • 35'
    Josue dośrodkował z rogu na dalszy słupek, w kierunku Jędrzejczyka, lecz przeciwnicy wyszli z opresji. Po chwili Baku zacentrował z prawej flanki na środek "szesnastki", do Muciego, ale podanie zostało przecięte
  • 34'
    Josue prostopadle podał do Ribeiro, który znalazł się praktycznie w narożniku boiska, nabił rywala i wywalczył korner
  • 32'
    Ribeiro wycofał do Picha, ten zbiegł do środka, ale niedokładnie przerzucił do Baku
  • 32'
    Ribeiro zacentrował z lewej flanki na 12. metr, w kierunku Muciego, ale pojedynek główkowy wygrał jeden z rywali
  • 31'
    Dośrodkowanie Josue w okolice bliższego słupka, w kierunku Wieteski, zostało przecięte
  • 31'
    Josue dośrodkował z rogu na 5. metr, na piłkę czyhał m.in. Pich, który wywalczył kolejny korner
  • 30'
    Josue szybko wznowił grę z rzutu wolnego. Portugalczyk podał prostopadle do Muciego, który ładnie powalczył w polu karnym gości. Albańczyk odzyskał piłkę i wycofał do Kramera, który trafił w słupek.
  • 27'
    1:0 dla Zorii. Nazarina pokonał Tobiasza po uderzeniu z rzutu karnego
  • 27'
    Rzut karny dla Zorii. Faulował Rose
  • 26'
    Kramer dobrze powalczył o piłkę w polu karnym Zorii. Napastnik podał do Baku, który uderzył z ostrego kąta i trafił w słupek
  • 25'
    Legia miała korner. Josue dośrodkował na dalszy słupek. Golkiper Zorii wyszedł z bramki, ale nie złapał piłki, ta odbiła się od Jędrzejczyka i wyszła poza boisko
  • 23'
    Wieteska dobrze zagrał na wyprzedzenie. Podał do Baku, który dośrodkował na 14. metr. Kramer musnął piłkę, ale nie zdołał jej utrzymać. Akcja spaliła na panewce
  • 22'
    Pich do Ribeiro, ten dośrodkował na 12. metr, lecz Muci nie zdołał sięgnąć piłki. Moment później Josue chciał miękko zacentrować w boczny sektor "szesnastki", ale podanie zostało przecięte. Po chwili piłkę miał jeszcze Ribeiro, ale do jego podania nie dopadł Pich
  • 20'
    Baku wybił piłkę na połowę gości, do futbolówki ruszył Kramer, ale nie miał większych szans na jej przejęcie, był bowiem naciskany przez rywali
  • 20'
    Rose znowu pokazał się w obronie, tym razem zatrzymał rywala po lewej stronie pola karnego. Rywale mieli rzut rożny, lecz centrę na bliższy słupek przeciął Slisz
  • 19'
    Rose dobrze popracował w defensywie. Stoper doskoczył do Łuniowa, Zoria ma aut
  • 18'
    Danczenko chciał prostopadle podać na prawe skrzydło, ale piłka wyszła poza linię końcową
  • 17'
    Niedokładne wycofanie Baku, Zoria przechwyciła futbolówkę w środku pola
  • 17'
    Ukraińcy wymieniali się podaniami w linii obrony, a Legia zastosowała pressing, dzięki któremu dość szybko odzyskała piłkę
  • 16'
    Nieudany przerzut Josue do Ribeiro
  • 16'
    Baku pokazał technikę, po chwili wycofał do Jędrzejczyka. Legia w ataku pozycyjnym
  • 15'
    Josue miał świetny pomysł, lecz jego prostopadłe podanie do Baku zostało przecięte
  • 14'
    Kabajew dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne, ale legioniści oddalili zagrożenie. Po chwili z dobrej strony pokazał się Rose, który wykonał wślizg, dzięki któremu nabił rozpędzonego rywala na lewym skrzydle. Grę wznowi Tobiasz
  • 13'
    Josue do Slisza, ten podał do Ribeiro. Portugalczyk niedokładnie dośrodkował w "szesnastkę". Piłkę na 14. metrze przejął zawodnik Zorii
  • 13'
    Baku miękko dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, do Kramera. Zagranie zostało jednak przecięte
  • 12'
    Kabajew pojawił się po prawej stronie pola karnego, lecz doskoczyło do niego trzech legionistów. Ostatecznie piłkę poza "szesnastkę" wybił Wieteska
  • 12'
    Pich pojawił się na lewym skrzydle. Jego podania nie przejął Ribeiro, ale piłkę musnął Kramer. Ostatecznie przeciwnicy wyszli z opresji
  • 10'
    Wieteska chciał wyprowadzić piłkę, ale jego płaskie podanie na lewe skrzydło, do Muciego, okazało się niedokładne. Aut dla rywali
  • 10'
    Ribeiro skorzystał z błędu technicznego rywala, przez co przechwycił futbolówkę na wysokości koła środkowego
  • 9'
    Slisz przeciął podanie na wysokości koła środkowego. Zoria ma aut
  • 9'
    Kapitanem Legii jest dziś Mateusz Wieteska
  • 8'
    Josue bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Oddał strzał w kierunku bliższego słupka, nieznacznie się pomylił
  • 8'
    Josue sfaulowany na 20. metrze od bramki Zorii. Rzut wolny dla "Wojskowych", bliżej prawej strony boiska
  • 7'
    Niedokładny przerzut Josue na prawe skrzydło do Baku
  • 7'
    Ribeiro do Muciego, ten znalazł się po lewej stronie boiska, próbował minąć rywala, ale stracił piłkę
  • 6'
    Dobry przechwyt Slisza po aucie dla rywali na wysokości pola karnego Legii. Ale Ukraińcy dość szybko odzyskali piłkę
  • 5'
    Czurko mocno, ale bardzo niedokładnie uderzył z 25. metra
  • 5'
    Akcja Zorii. Rywal dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Był tam Kabajew, ale nie zdołał oddać strzału
  • 4'
    Legia wymienia się płaskimi podaniami w środku pola
  • 3'
    Josue dośrodkował z rogu na 4. metr, piłka odbiła się od Wieteski, który raczej nie spodziewał się, że ta do niego trafi. Po chwili Josue znowu zacentrował, tym razem z prawej flanki w kierunku Muciego, ale przeciwnik przeciął podanie
  • 2'
    Niedokładne wycofanie rywala do bramkarza. Legia ma korner
  • 1'
    Ribeiro płasko podał na lewą stronę pola karnego do Picha, ale ten się poślizgnął, przez co nie utrzymał piłki w boisku
  • 1'
  • Przed chwilą kibice odśpiewali "Sen o Warszawie"!
  • Obie drużyny wychodzą na murawę, zaraz zaczynamy!
  • Już niebawem początek sparingu!
  • Trwa prezentacja zespołu Legii
  • Joel Abu Hanna przywitał się z kolegami z byłego zespołu
  • Ławka: Miszta, Mladenović, Abu Hanna, Kisiel, Rosołek, Kastrati, Celhaka, Sokołowski, Charatin, Wszołek, Johansson, Nawrocki
  • Skład Legii na mecz z Zorią Ługańsk: Tobiasz – Jędrzejczyk, Rose, Wieteska, Ribeiro – Slisz – Pich, Josue, Muci, Baku – Kramer
  • Od 8 lat gra w europejskich pucharach. Obecnie przygotowuje się do sezonu pod Warszawą. Jej trenerem został ostatnio Patrick van Leeuwen, uznawany za architekta akademii Szachtara. Czas na sylwetkę Zorii Ługańsk, którą można przeczytać TUTAJ
  • Witamy! O godz. 18:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a Zorią Ługańsk. Dla "Wojskowych" będzie to piąta gra kontrolna w letnim okresie przygotowawczym
Legia WarszawaZoria Ługańsk
27'

27' Jehor Nazarina (k.)

42'

42' Dmytro Matsapura

44' Josue (k.)

44'
46'

46' Jarosław Kisil za Maksym Łuniow

46' Matheus za Ołeksandr Hładky

46' Maksym Chłan za Dmytro Mysznow

62'

62' Maksym Kazakow za Wiaczesław Czurko

62' Danyjił Ałefirenko za Arsenyj Batagow

62' Ihor Snurnicyn za Ołeh Danczenko

62' Cristian za Władysław Kabajew

67'
77'

77' Juryj Tłumak za Jehor Nazarina

77' Nazar Bajruk za Maksym Smiyan

77' Achmed Alibekow za Maksym Imerekow

83'

83' Danił Skorko za Jarosław Kisil

83' Abdulla Abdullajew za Matheus

83' Denys Nahnojnyj za Maksym Chłan