Piłkarze Legii podeszli pod "Żyletę", ale nie dostali podziękowań od kibiców za grę
  • 90+6'
    Koniec meczu! Zagłębie wygrało przy Łazienkowskiej 3:2 z Legią
  • 90+5'
    Langil wywalczył kolejnego kornera. Cała drużyna ruszała pod bramkę Polacka. Czerwiński uderzył, ale trafił w nogi golkipera
  • 90+5'
    Pazdan faulował rywala w polu karnym Polacka
  • 90+3'
    "Chcemy trenera, a nie Hasiego frajera" - krzyczą kibice z Żylety
  • 90+2'
    Bereszyński sfaulował Vlasko, a najbardziej ucierpiał Aleksandrow. Żółta kartka dla "Beresia"
  • 90+1'
    Aut na wysokości pola karnego Legii. Zagłębie wznowiło grę, ale straciło futbolówkę na rzecz Pazdana
  • 89'
    Odjidja-Ofoe uderzał piłkę, która wyleciała z "szesnastki" Polacka. Belg strzelił jednak bardzo nieprecyzyjnie i futbolówka trafiła do Prijovicia, który jeszcze bardziej przestrzelił
  • 87'
    Obydwie drużyny rzuciły się na siebie, żeby wyjaśnić sobie niejasności. Sędzia uspokoił jednak piłkarzy
  • 87'
    Żółte kartki otrzymali Jagiełło i Odjidja-Ofoe
  • 86'
    Kolejny faul na Guilherme. Tym razem daleko od bramki.
  • 85'
    Legioniści karnego jednak otrzymali, ale chwilę później. Guilherme został sfaulowany w "szesnastce"
  • 85'
    Nikolić uderzał z rzutu karnego, ale Polacek obronił jego strzał!
  • 84'
    Langil nabił przeciwnika i wywalczył korner. Trybuny i piłkarze domagali się jednak rzutu karnego
  • 83'
    Odjidja-Ofoe próbował zagrać na skrzydło do Bereszyńskiego, ale zrobił to za mocno. Aut
  • 82'
    Prostopadłe podanie do Prijovicia. Napastnik Legii znalazł się w sytuacji sam na sam z Polackiem, ale był na spalonym
  • 80'
    Od kilku chwil sędzia co chwile przerywa grę. Pomocy potrzebował Łukasz Janoszka
  • 80'
    Vlasko zastąpił Janoszkę
  • 77'
    Kolejny korner dla lubinian. Zagłębie zdołało oddać strzał po centrze Janusa, ale piłka trafiła w boczną siatkę
  • 75'
    Prijović zmienił Radovicia
  • 73'
    Jeden z zawodników Zagłębia sfaulował Langila, ale sam potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 72'
    Legioniści wybili piłkę po centrze z rzutu rożnego. Lubinianie jednak jeszcze raz zagrali futbolówkę w pole karne. Pazdan niefortunnie kopnął piłkę i pokonał Malarza
  • 70'
    Gol dla gości. Samobój Pazdana
  • 69'
    Langil ponownie wykonywał rzut rożny. Żaden z legionistów nie oddał jednak strzału
  • 69'
    Radović podał do Aleksandrowa. Bułgar zagrał płaską piłkę pod bramkę lubinian, ale goście wyszli z opresji
  • 68'
    Ciekawa statystyka
  • 67'
    Korner dla legionistów. Dośrodkowywał Langil. Piłka odbiła się od głów zawodników, aż w końcu wyleciała poza pole karne. Guilherme uderzył z woleja, ale nieznacznie się pomylił
  • 65'
    Legia w porównaniu do pierwszej połowy o wiele częściej posiada piłkę. Trener Stokowiec to zauważył i dlatego wprowadził graczy, którzy lepiej nadają się na kontrataki
  • 62'
    Papadopulos zszedł jednak z boiska. Na placu gry pojawił się Jagiełło. Ponadto Woźniak zmienił Nespora
  • 62'
    Woźniak pojawił się na murawie i od razu znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Piłka poleciała jednak nad bramką
  • 60'
    Papadopulos wraca na murawę, a Zagłębie zaraz przeprowadzi dwie zmiany
  • 59'
    Jagiełło szykowany był do zmiany, ale Stokowiec zrezygnował z roszady, ponieważ jeden z jego graczy potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 57'
    Gol dla Legii. Moulin wycofał piłkę do Langila. Skrzydłowy uderzył i doprowadził do wyrównania
  • 56'
    Langil posłał kolejną centrę w pole karne gości. Żaden z legionistów nie wyskoczył do piłki, a ta zmierzała w bramkę Polacka. Golkiper jednak zachował czujność. Wciąż tablica świetlna pokazuje wynik 1:2
  • 54'
    Polacek złapał piłkę zagraną przez Langila
  • 53'
    Janoszka sfaulował na skrzydle Bereszyńskiego
  • 52'
    Obrońcy Zagłębia wybili piłkę zagraną przez Moulina. Z woleja uderzył Langil, ale trafił w rywali. Później Nikolić też oddał strzał, lecz również zablokował go przeciwnik
  • 50'
    Legia ruszyła do ataku. Lubinianie znów wybili piłkę na rzut rożny
  • 49'
    Bramka dla Legii. W polu karnym po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się Czerwiński
  • 48'
    Moulin przerzucił piłkę do Langila. Reprezentant Martyniki dośrodkował futbolówkę, ale wybili ją obrońcy Zagłębia
  • 47'
    Czerwiński wybił piłkę Piątkowi. Korner
  • 47'
    Dośrodkowanie w pole karne. Gra została jednak przerwana, ponieważ Papadopulos faulował Radovicia
  • 45+18'
  • 45+18'
    Aleksandrow oraz Moulin zmieniają Kopczyńskiego i Hlouska
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 2:0 po golach Jarosława Jacha i Krzysztofa Janusa
  • 45+2'
    Langil posłał kolejną centrę w pole karne. Po małym zamieszaniu strzał oddał Radović, ale był on bardzo nieprecyzyjny
  • 45'
    Hlousek sfaulował rywala. Sędzia upomniał Czecha
  • 43'
    Kubicki przejął podanie Pazdana i posłał prostopadłe zagranie do Janusa. Skrzydłowego lubinian powstrzymał Hlousek
  • 42'
    Guldan sfaulował Langila. Żółta kartka
  • 41'
    Pazdan faulował rywala na własnej połowie. Po tym przewinieniu obrońca potrzebował pomocy lekarskiej
  • 41'
    Janus zacentrował piłkę w "szesnastkę" Malarza. Jeden z legionistów wybił ją z pola karnego
  • 40'
    Langil wypuścił Hlouska na skrzydle. Czech dośrodkował piłkę, ale obrońca wybił ją głową z pola karnego. Do uderzenia złożył się Odjidja-Ofoe. Futbolówka poleciała bardzo wysoko. Złapał ją Polacek
  • 38'
    Kopczyński podał do Radovicia. Serb stracił piłkę, pobiegł za rywalem, sfaulował go i otrzymał żółtą kartkę
  • 35'
    Janus strzelił w lewy górny róg. Malarz rzucił się w odwrotnym kierunku
  • 34'
    Dwójkowa akcja Janusa i Janoszki. Ten drugi uderzał, a Pazdan zatrzymał piłkę ręką. Karny
  • 34'
    Gol dla Zagłębia. Janus pokonuje Malarza
  • 33'
    Nikolić znów na pozycji spalonej
  • 32'
    Hlousek posłał centrę w pole karne Polacka. Do strzału z prawej nogi złożył się Guilherme, ale futbolówka poleciała w trybuny
  • 32'
    Radović posłał prostopadłą piłkę do Nikolicia, ale reprezentant Węgier był na ofsajdzie
  • 32'
    Malarz złapał piłkę po centrze Cotry
  • 31'
    Guilherme zszedł do środka, uderzył, lecz piłka ugrzęzła w nogach lubinian
  • 30'
    Guilherme z Bereszyńskim wymienili się podaniami na prawej flance, ale Brazylijczyk finalnie niecelnie zagrał do Radovicia
  • 30'
    Janus otrzymał żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie
  • 28'
    Janus strzelił z ostrego kąta, ale Malarz nie dał się zaskoczyć. Korner
  • 28'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jeden z zawodników Zagłębia zagrał głową do Janoszki, który uderzył z przewrotki. Strzał był jednak nieprecyzyjny
  • 27'
    Brazylijczyk otrzymał piłkę w polu karnym. Od razu uderzył z prawej nogi, ale znów Polacek nie miał większych kłopotów z jego strzałem
  • 26'
    Kubicki nie mógł sobie poradzić z Radoviciem i w końcu sfaulował Serba. Pomocnik otrzymał żółtą kartkę od arbitra
  • 26'
    Guilherme posłał piłkę w pole karne, ale z łatwością wybili je lubinianie
  • 24'
    Legia ma problemy, aby wyjść z własnej połowy. Malarz wychwycił kolejną centrę
  • 22'
    Symboliczne...
  • 22'
    Guilherme oddał strzał, lecz piłka powędrowała wprost w koszyczek Polacka
  • 21'
    Malarz złapał piłkę po centrze z rzutu wolnego
  • 20'
    Pazdan podawał do Malarza, ale bramkarz nie zdążył dobiec do piłki. Korner dla gości
  • 20'
    Centra w pole karne Legii z kornera. Piłka ugrzęzła między zawodnikami obydwu drużyn, aż w końcu jeden z legionistów wybił futbolówkę
  • 19'
    Papadopulos oddał strzał ze skraju pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka
  • 17'
    Gol Jarosława Jacha.
  • 17'
    Jarosław Jach wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał Malarza
  • 15'
    Tosik wziął na zamach Langila, próbował posłać centrę z lewej nogi, ale piłka odbiła się od pleców Hlouska i wyszła na róg
  • 15'
    Kolejny stały fragment gry i znów interweniować musiał Malarz
  • 14'
    Kopczyński został nieprzepisowo zatrzymany na swojej połowie przez Nespora
  • 14'
    Bereszyński podał piłkę do Guilherme. Brazylijczyka od razu otoczyło dwóch rywali, więc wycofał futbolówkę do Odjidji-Ofoe. Belg próbował uderzyć, ale trafił w przeciwnika
  • 12'
    Langil szczęśliwie wygrał pojedynek z Tosikiem. Pomocnik próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale przeleciała ona na drugą stronę boiska
  • 12'
    Guilherme dostał żółtą kartkę za dyskusje
  • 11'
    Centra z rzutu rożnego. Jeden z zawodników lubinian uderzył z główki, ale Malarz uratował legionistów. Było blisko...
  • 10'
    Janus uderzał z wolnego, lecz trafił futbolówką w mur. Korner
  • 9'
    Piątek przejął podanie Bereszyńskiego na połowie gospodarzy. Pomocnik zbliżał się do pola karnego, ale został sfaulowany przez legionistów
  • 8'
    Radović posłał prostopadłe podanie do Langila. Skrzydłowy Legii próbował dograć futbolówkę w pole karne, ale piłkę wybili goście
  • 8'
    Guilherme minął na skrzydle rywala, wbiegł w pole karne, uderzył z prawej nogi, ale trafił w przeciwnika
  • 6'
    Legia przegrywa na razie walkę z Zagłębiem w środku pola
  • 4'
    Guilherme czystym wślizgiem powstrzymał Cotrę. Aut na wysokości pola karnego Legii
  • 4'
    Malarz złapał piłkę dośrodkowaną z lewej strony boiska
  • 3'
    Pazdan wycofał piłkę do Kopczyńskiego. Pomocnik naciskany był przez rywala, ale wywalczył rzut z autu
  • 2'
    Janus wykonywał rzut wolny. Do piłki wyskoczył Papadopulos. Napastnik uderzył głową, ale piłka przeleciała obok bramki
  • 1'
  • 0
    Dyrektor sportowy akademii Legii, Jacek Mazurek, oraz Lucjan Brychczy wręczają medale legionistom za zdobycie mistrzostwa Polski juniorów
  • 0
    Legioniści zeszli z rozgrzewki
  • 0
    W drużynie Zagłębia Lubin zabraknie najlepszego zawodnika "Miedziowych" - Filipa Starzyńskiego
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Radović, Odjidja-Ofoe - Guilherme, Nikolić, Langil
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej 3! Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz Legia Warszawa : Zagłębie Lubin
Legia WarszawaZagłębie Lubin

13' Guilherme

13'
17'

17' Jarosław Jach

26'

26' Jarosław Kubicki

30'

30' Krzysztof Janus

35'

35' Krzysztof Janus (k.)