67'
76'
88'
  • 90+3'
    Koniec! Legia pokonała 2:0 Ruch Chorzów po dwóch trafieniach Nemanja Nikolicia. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Legia.Net i naszych materiałów!
  • 90+1'
    Faul Jodłowca w środku pola
  • 90+1'
    Ćwielong popchnął Lewczuka w polu karnym Legii i to warszawiacy mają piłkę
  • 90'
    Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty
  • 89'
    Złe dogranie, ale sędzia wstrzymuje grę, bo Langil kopnął piłkę przed gwizdkiem. Jeszcze jedna szansa dla legionisty
  • 89'
    Tym razem dobrze dograł Belg, ale niecelnie głową uderzał Jodłowiec. Dobra próba
  • 88'
    Moneta ukarany za faul taktyczny
  • 88'
    Langil z rzutu wolnego
  • 87'
    Dośrodkowanie Przybeckiego wybite, po chwili dogrywał Moneta, ale Grodzicki zablokowany przez Lewczuka i grę od bramki zaczyna Malarz
  • 86'
    Rzut rożny dal Ruchu. Dośrodkowanie i... powtórka.
  • 85'
    Po drugim golu spotkanie się uspokoiło. Zdecydowanie mniej się dzieje
  • 84'
    Legia kontroluje przebieg spotkania i wymienia piłkę
  • 81'
    Kibice Ruchu rzucali przedmiotami w legionistów, ale policja zażegnała ofensywę fanów "Niebieskich". Tym zostało rzucanie i odpalanie petard
  • 81'
    Kolejne dwa rzuty rożne dla Ruchu. Warszawiacy poradzili sobie z naporem chorzowian
  • 81'
    Dla odmiany - róg dla Legii. Langil mocno dośrodkował, a rywale okazali się lepsi w powietrznych pojedynkach
  • 79'
    Broź dobrze asekurował stoperów i wybija piłkę poza boisko
  • 79'
    Ćwielong z rzutu rożnego na głowę Grodzickiego i kolejny róg dla rywali
  • 79'
    Ćwielong do Urbańczyka, Bereszyński wybija piłkę głową i trzeci z rzedu korner dla chorzowian
  • 77'
    Broź zastępuję zmęczonego Guilherme
  • 76'
    2:0! Nemanja Nikolić!!!
  • 76'
    Jodłowiec przechwycił piłkę zagraną przez Lewczuka podał do Nikolicia, a ten w jakiś sposób zmieścił futbolówkę w siatce! Świetne podanie "Jodełki"!
  • 74'
    Na ostatni kwadrans Moneta zastępuję Araka
  • 73'
    Nowak uderzał po rzucie rożnym - z podobnym skutkiem jak przed chwilą "Gui"
  • 72'
    Guilherme z nieprzygotowanej pozycji przekopuje bramkę Lecha o kilka metrów. W rugby byłyby punkty... :)
  • 71'
    Hlousek faulowany na połowie rywali przez Grodzickiego
  • 70'
    Zła akcja Ruchu, złe wybory i od bramki rozpoczyna Malarz
  • 69'
    Słabe dośrodkowanie Guilherme i rywale zażegnują niebezpieczeństwo
  • 68'
    Bereszyński faulowany po kontrze całego zespołu przez Ćwielonga, który razem z Kojem wziął legionistę w kleszcze. Dobra okazja dla warszawiaków
  • 67'
    Mecz ogląda 9000 tysięcy kibiców
  • 66'
    Langil minął dwóch rywali, było mu mało. Chciał przedryblować trzeciego, ale ten okazał się tym, który zabrał mu piłkę
  • 65'
    Przy okazji przerwa na wodę dla zawodników
  • 65'
    Nowak wchodzi w miejsce Lipskiego
  • 64'
    Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca, który faulował rywala w środku pola
  • 64'
    Guilherme opatrywany przez medyków po wejściu Oleksego
  • 61'
    Nikolić do Jodłowca, obaj kilka razy wymienili podanie - ażo jedno za dużo. Z kontrą ruszyli rywale, z pilką pobiegł Mazek, ale czujny był Malarz, który interweniował wślizgiem.
  • 61'
    Przybecki za Mazka
  • 60'
    Langil na razie podejmuje złe decyzje. Teraz znowu niecelnie podaje - tym razem do Bereszyńskiego
  • 59'
  • 58'
    Długa piłka do Langila, ale bardzo niecelne zagranie ze środka pola
  • 57'
    Oleksy ostro fauluje Guilherme i został ukarany żółtą kartką
  • 56'
    Do wejścia już szykuje się Jodłowiec
  • 56'
    Faul Bereszyńskiego na Lipskim w środku pola
  • 56'
    Awizowany Jodłowiec wchodzi w miejsce Moulina
  • 55'
    Legia wyszła z akcją, Moulin uderzył z dystansu i... uderzył bardzo źle
  • 54'
    Lipski znalazł Ćwielonga, a tennie trafił w piłkę. Mogło być groźnie
  • 54'
    Kontratak Legii. Trzy podania, Langil wpada w pole karne, ale uderza tak, że Lech zdołał sparować futbolówkę
  • 53'
    Legia ma na razie kłopot z wyjściem z własnej połowy...
  • 53'
    Następny korner dla Ruchu. Piłkę poza boisko wybija Pazdan
  • 52'
    Arak wywalczył aut. Ruch mocniej zaatakował w drugiej połowie
  • 51'
    Strata rywali w środku pola. Po chwili jednak odzyskują piłkę, a Ruch ma aut
  • 49'
    Ćwielong dograł piłkę w legijne pole karne, ale stoperzy poradzili sobie z dośrodkowaniem
  • 49'
    Grę od bramki wznawia Malarz
  • 48'
    Faul Lewczuka w środku pola. Obrońca ukarany żółtą kartką, a z boiska powoli podnosi się Arak
  • 47'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę. Po chwili długie podanie do Guilherme, ale ten nie zdołał go przejąć
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Po golu Nikolicia Legia prowadzi w Chorzowie 1:0
  • 45+3'
    Warszawiacy już nie forsują tempa przed przerwą. Piłkarze Legii spokojnie wymieniają piłkę
  • 45+3'
    Niezłe dośrodkowanie Guilherme, ale mocna piłka nie znalazła żadnego legionisty w polu karnym. Nikt nie zamykał akcji
  • 45+1'
    Dobrze radzi sobie dziś stoper Legii
  • 45+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty do czasu trwania pierwszej połowy
  • 45'
    Kolejny rajd Bereszyńskiego, ale ten zatrzymany pod polem karnym Ruchu
  • 44'
    Gracze Ruchu powoli rozgrywają piłkę w środku pola
  • 42'
    W miejsce kontuzjowanego Kucharczyka na boisko wchodzi Steveen Langil
  • 40'
    Pogubili się w środku pola gracze Ruchu. Moulin dopadł do piłki, błyskawicznie posłał ją do Nikolicia, a ten wyszedł sam na sam z Lechem i strzałem w kierunku bliższego słupka pokonał golkipera "Niebieskich"
  • 39'
    1:0! Nemanja Nikolić!!!
  • 38'
    Lipski z rzutu wolnego i piłka wybita przed pole karne. Z kontrą rusza Guilherme, przerzuca futbolówkę do Kucharczyka, ale Konczkowski głową przechwycił piłkę
  • 38'
    Coś w tym jest...
  • 36'
    Kontra gospodarzy po ataku gospodarzy. Nieporozumienie i złe podanie Lipskiego kończy próbę chorzowian
  • 34'
    Mazek groźnie atakował na prawej flance, ale ostatecznie obrońcy Legii poradzili sobie z zawodnikiem Ruchu
  • 33'
    Moulin fauluje Mazka i rzut wolny dla Ruchu
  • 32'
    Bereszyński przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, naciskany przez dwóch rywali podał do Guilherme, a ten wywalczył korner dla Legii
  • 32'
    Guilherme dośrodkował piłkę na głowę Lewczuka, ale ten został uprzedzony przez rywala
  • 31'
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów
  • 30'
    Agresywnie interweniował Ofoe próbując powstrzymać Oleksego skaczącego do dośrodkowania. Zadaniem sędziego było jednak czysto i od bramki grę wznawia Malarz
  • 29'
    Arak zastawiał się z piłką i starał się zagrać do Mazka, ale "Niebiescy" tracą piłkę
  • 29'
    Ofoe fauluje Urbańczyka kilka metrów przed pole karnym Legii. Belg był spóźniony
  • 26'
    Blisko było gola dla Legii. Odjidja-Ofoe uderzył z dystansu, piłak odbiła się rykoszetem od Oleksego, interweniował jeszcze Lech i futbolówka odbiła się od słupka, a następnie wyszła w boisko
  • 24'
    Bereszyński fauluje rywala i otrzymuje żółtą kartkę
  • 24'
    Nikolić biegł do piłki po podaniu Moulin, ale pierwszy przy niej był Lech
  • 23'
    Mazek fauluje Kopczyńskiego w ofensywie
  • 22'
    Odjidja-Ofoe dogrywał z prawej strony, ale rywale wybili piłkę z pola karnego
  • 21'
    Kucharczyk uderzał z narożnika pola karnego po dograniu Moulin'a, ale bez większych kłopotów strzał złapał Lech
  • 20'
    Chorzowianie ładnie rozegrali piłkę pod polem karnym Legii, piłkę do Mazka zagrał Arak, a skrzydłowy oddał strzał złapany przez Malarza
  • 19'
    Ruch po faulu wznawia grę w środku pola
  • 17'
    Legoniści starają się dłuzej rozegrać piłkę. Akcja toczy się głównie w środku pola
  • 14'
    Dośrodkowanie Kucharczyka, zza pola karnego uderzał Ofoe i silny strzał poszybował obok bramki. Silne, ale niecelne uderzenie
  • 13'
    Ruch nie stworzył zagrożenia po kornerze. Rywale zagrywają piłkę do tyłu
  • 13'
    Beznadziejne wybicie Lecha, piłkę przechwycił Guilherme, który zastosował pressing na rywalu i nieoczekiwanie sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Nikolić. Lech skrócił kąt, a reprezentant Węgier uderzył obok bramki... Wielka szkoda!
  • 12'
    Mazek niczym samochód wyścigowy popędził prawą stroną, spróbował dośrodkować, ale piłka odbiła się od Hlouska i mamy kolejny rzut rożny dla Ruchu
  • 11'
    Hlousek głową zażegnał niebezpieczeństwo i wybił piłkę poza pole karne
  • 10'
    Rzut wolny dla Ruchu. Piłkę dośrodkowuje Lipski
  • 10'
    Lipski z około 35 metrów dograł w pole karne, tam piłkę zgrywał Grodzicki, a legioniści nie chcieli ryzykować i futbolówkę wybili na róg
  • 8'
    Guilherme w pole karne, ale piłka poszybowała wprost w ręce brakarza Ruchu. Nie było to najlepsze dośrodkowanie
  • 7'
    Mocne dośrodkowanie Bereszyńskiego, piłka trafia do Kucharczyka, a ten blokowany przez rywali słusznie wycofuje piłkę do defensywy
  • 6'
    Mazek do Ćwielonga, który zrobił dobry ruch do piłki i wpadł w pole karne. Na spalonym był jednak skrzydłowy Ruchu i była to dobra decyzja sędziego
  • 4'
    Arak szukał w środki pola Lipskiego, ale w odpowiednim czasie piłkę na aut wykopał będący blisko rywala Lewczuk
  • 4'
    Niecelne rozegranie piłki przez Kopczyńskiego i grę od autu wznawia Lech
  • 3'
    Kontra Legii. Moulin do Nikolicia, ten na obieg do Hlouska, ale Czech trafia piłką w rywala i mamy aut
  • 2'
    Surma prostopadle, ale piłkę dobrze przecina Pazdan
  • 1'