• Legioniści awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski!
    Żółte kartki dla Ribeiro i Vallo
  • 90+3'
    Nawrocki zatrzymał Vallo. Po chwili doszło do spięcia zawodnika Wisły z Ribeiro
  • 90+2'
    Wolski dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Doszło do zamieszania, ostatecznie Kramer wybił piłkę
  • 90+2'
    Rzut wolny dla Wisły. Do bramki ok. 26 metrów
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 90+1'
    Miszta wyłapał centrostrzał Wolskiego z lewej flanki
  • 90'
    Jędrzejczyk wrócił na boisko
  • 89'
    Jędrzejczyk ucierpiał po kontakcie z Kapuadim, jest opatrywany przez lekarzy
  • 88'
    Davo oddał strzał zza pola karnego, ale Miszta dobrze interweniował
  • 88'
    Sokołowski zmienił Kapustkę
  • 88'
    Wisła miała korner, ale Legia dobrze wyszła z opresji. Po chwili Miszta udanie wyszedł z bramki i przeciął podanie
  • 86'
    Wolski dośrodkował z wolnego w pole karne, lecz Kramer wybił piłkę poza "szesnastkę", na korner
  • 86'
    Faul Kramera w bocznym sektorze, na połowie Legii
  • 85'
    Kapustka przeciął podanie do Davo na lewym skrzydle. Wisła szybko odzyskała piłkę, ale Gono otrzymał za mocne zagranie z głębi pola na lewą stronę "szesnastki"
  • 84'
    Vallo przełożył piłkę, a następnie uderzył z 18. metra. Futbolówka odbiła się od Slisza i została wyłapana przez Misztę
  • 83'
    Żółta kartka dla Lesniaka za faul w środku pola, na Kramerze
  • 82'
    Kapustka miękko dośrodkował z prawej strony pola karnego na 8. metr, do Kramera, który niecelnie główkował
  • 82'
    Vallo zagrał piłkę ręką w akcji ofensywnej. Futbolówka dla Legii
  • 81'
    Pawlak dośrodkował z prawej strony boiska na dalszy słupek. Sekulski zgrał piłkę głową do Davo, ten złożył się do strzału z 8. metra, ale niecelnie uderzył
  • 79'
    Rzut rożny dla miejscowych. Kapuadi główkował po centrze z rogu na 7. metr, ale Miszta pewnie interweniował
  • 79'
    Gono za Warchoła
  • 78'
    Błąd Miszty, Wisła mogła skorzystać z prezentu, ale Jędrzejczyk świetnie interweniował, zablokował Sekulskiego. Stoper Legi ucierpiał, ale może grać dalej. Z kolei Sekulski obejrzał żółtą kartkę
  • 77'
    Kolejny korner dla Legii. Josue dośrodkował na bliższy słupek w kierunku Rose, który walczył o piłkę, ale ostatecznie grę wznowił bramkarz Wisły
  • 76'
    Kolejny rzut rożny dla "Wojskowych". Josue płasko wycofał z rogu na 14. metr, do Wszołka, który miękko dograł w środek 'szesnastki", lecz Wisła wyszła z opresji
  • 75'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, doszło do odbijanki, legioniści sygnalizowali zagranie piłki ręką, ale gra była kontynuowana
  • 75'
    Carlitos dopadł do piłki po lewej stronie pola karnego, oddał strzał, lecz został zablokowany. Po chwili Slisz przechwycił piłkę, pojawił się w bocznym sektorze "szesnastki", ale jego strzał wybronił Gradecki. Korner dla Legii
  • 74'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na prawą stronę pola karnego, do Jędrzejczyka, który dobrze wycofał piłkę głową do Slisza. Pomocnik Legii przyjął piłkę, oddał potężny, ale bardzo niecelny strzał z lewej nogi, z 12. metra
  • 73'
    Rzut wolny dla Legii. Josue przy piłce
  • 73'
    Slisz chciał dośrodkować z lewej flanki w pole karne, ale piłkarz Wisły wybił piłkę głową
  • 72'
    Dwie zmiany w Legii. Kramer za Rosołka, Carlitos za Muciego
  • 71'
    Slisz dobrze popracował w defensywie, odebrał piłkę we własnej "szesnastce"
  • 71'
    Muci prostopadle podał do Rosołka, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, był naciskany przez rywala, lecz oddał strzał, ale Gradecki dobrze interweniował
  • 70'
    Carlitos i Kramer wejdą zaraz na boisko
  • 70'
    Wolski zablokowany przy próbie strzału z 15. metra
  • 70'
    Wszołek prostopadle podał do Rosołka, ten dośrodkował w pole karne. Pawlak interweniował z problemami, była okazja dla Legii, ale Wszołek nie zdołał trafić w piłkę w "szesnastce"
  • 68'
    Sekulski za Szwocha
  • 68'
    Josue nieprzepisowo powstrzymany przez rywala na połowie Legii
  • 68'
    Wolski sfaulowany przez Kapustkę na połowie Legii. Wiślacy szybko wznowili grę, ale Jędrzejczyk spokojnie wybił piłkę po centrze z lewego skrzydła
  • 67'
    Pawlak zacentrował z prawej flanki w pole karne, było zamieszanie, ale ostatecznie Kapustka wybił futbolówkę
  • 66'
    Szwoch prostopadle podał na lewą flankę, Davo dośrodkował w pole karne, ale Slisz wybił piłkę
  • 65'
    Rzut wolny dla Wisły, do bramki ok.23 metrów. Szwoch oddał strzał bezpośredni, ale trafił w mur. Płocczanie odzyskali piłkę, lecz warszawiacy wyszli z opresji
  • 65'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Wolskim. Rzut wolny dla Wisły
  • 64'
    Nawrocki wycofał do Miszty, ten popełnił błąd techniczny. Piłka została podbita, ale bramkarz Legii oddalił zagrożenie
  • 63'
    Dobry pressing, doskok w środku pola sprawił, że Legia zmusiła rywali do błędu, wywalczyła aut
  • 62'
    Wszołek dobrze przeciął górne podanie z głębi pola na lewe skrzydło, zgrał piłkę głową
  • 62'
    Josue sfaulowany na połowie Legii
  • 60'
    Vallo, Wolski i Davo zmieniają Rasaka, Chrzanowskiego i Kolara
  • 59'
    Wszołek dobrze zachował się w defensywie, przepuszczając piłkę, dzięki czemu wywalczył aut
  • 58'
    Żółta kartka dla Nawrockiego
  • 57'
    Ribeiro wrócił na boisko
  • 57'
    Wisła miała rzut wolny, ale podanie płaskie, na prawą stronę pola karnego zostało przecięte przez Slisza
  • 57'
    Szwoch ucierpiał po kontakcie z Nawrockim na wysokości koła środkowego. Na boisku leżał też Ribeiro, który został trafiony piłką w głowę
  • 55'
    Chrzanowski dośrodkował z lewego skrzydła na dalszy słupek. Miszta piąstkował piłkę, którą przechwycił Kolar. Napastnik Wisły uderzył mocno, lecz niecelnie
  • 54'
    Tomasik wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał zagrać wzdłuż boiska, ale Nawrocki świetnie przeciął podanie. Akcja została jednak przerwana, gdyż kapitan Wisły był na spalonym
  • 53'
    Rose dobrze zagrał na wyprzedzenie, przeciął podanie w bocznym sektorze
  • 52'
    Rzut wolny dla Wisły po prawej stronie boiska. Tomasik dośrodkował na dalszy słupek, ale dobrze zachował się Wszołek, który wyskoczył i wybił piłkę głową
  • 51'
    Lesniak był o krok od gola kontaktowego, ale jego strzał z 12. metra na dalszy słupek okazał się minimalnie niecelny
  • 51'
    Wisła mogła szybko złapać kontakt po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego na dalszy słupek, ale Ribeiro świetnie interweniował, przecinając zagranie
  • 50'
    Legioniści zastosowali pressing, który przyniósł efekt. Gradecki płasko podał do Kapuadiego, ten stracił piłkę na rzecz Josue, który oddał mocny strzał z lewej nogi, z 18. metra. Piłka odbiła się od bramkarza Wisły i wpadła do siatki!
  • 49'
    2:0 dla Legii! Josue!
  • 48'
    Chrzanowski posłał miękkie podanie do Warchoła, ten odegrał głową do Kolara, który stracił piłkę na rzecz Slisza
  • 48'
    Muci wygrał pojedynek główkowy na połowie Wisły, ale piłkę przechwycił przeciwnik
  • 47'
    Krywociuk na spalonym po miękkim zagraniu od Pawlaka na prawe skrzydło
  • 47'
    Jędrzejczyk dopadł do piłki we własnym polu karnym, wybijając ją z "szesnastki"
  • 46'
    Niedokładne rozegraniu wrzutu z autu przez Wisłę. Piłka dla Legii
  • 46'
    Muci naciskał Krywociuka, ale ten go nabił. Wisła ma aut
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 1:0 z Wisłą Płock (1/16 finału Pucharu Polski) po ładnym golu Ernesta Muciego. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Wisłą miała rzut rożny, ale ostatecznie Kapustka wybił piłkę
  • 45+1'
    Chrzanowski posłał miękkie, górne podanie do Tomasika, ale na posterunku był Rose, który w kluczowym momencie wybił piłkę na korner
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Wisła miała rzut rożny, zakotłowało się w "szesnastce" Legii, ale ostatecznie Rosołek wybił piłkę
  • 45'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Rasak prostopadle podał do Kolara, Miszta wyszedł z bramki, utrudnił sytuację napastnikowi, którego zepchnął na prawą stronę pola karnego. Kolar zdołał jeszcze miękko wycofać, ale Slisz oddalił zagrożenie, wybijając futbolówkę na korner
  • 43'
    Rosołek pojawił się z piłką po prawej stronie pola karnego, po podaniu od Kapustki, lecz strzał młodzieżowca na bliższy słupek okazał się nieco niecelny
  • 42'
    Josue przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Ribeiro, ten utrzymał się przy piłce, chciał minąć Pawlaka. Ostatecznie grę wznowił od bramki Gradecki
  • 41'
    Rose przeciął górne podanie z głębi pola do Warchoła
  • 41'
    Kapustka do Rosołka, ten był naciskany przez rywala i stracił piłkę na połowie Wisły
  • 40'
    Ribeiro zbiegł z lewej strony do środka, minął dwóch rywali. Po chwili Josue świetnie podciął piłkę na prawą stronę "szesnastki" do Wszołka, ten zagrał na dalszy słupek, ale podanie zostało przecięte. Muci nie zdołał przez to zamknąć akcji
  • 39'
    Przechwyt Rosołka na wysokości koła środkowego. Legia buduje atak pozycyjny
  • 38'
    Josue pokazał próbkę umiejętności, ładnie uruchomił Ribeiro, ale jego dogranie z lewej flanki zostało zablokowane
  • 37'
    Wisła krótko rozegrała rzut rożny. Tomasik dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, to Warchoła, który oddał strzał. Piłka wpadła w kozioł i przeleciała nieznacznie obok bramki
  • 36'
    Rasak wbiegł w pole karne z lewej strony, po podaniu od Tomasika, chciał wycofać, ale zablokował go Rose
  • 36'
    Josue do Ribeiro, ten płasko zagrał wzdłuż boiska, na bliższy słupek, lecz piłkę złapał Gradecki
  • 35'
    Kapustka pojawił się po prawej stronie "szesnastki", miękko zagrał na jej środek, do Muciego, który musnął piłkę, ale nie zdołał jej opanować
  • 34'
    Rasak próbował wbiegać w pole karne, ale Slisz dobrze wrócił do defensywy i wybił piłkę. Wisła jednak szybko ją przechwyciła, ale nie zdołała stworzyć większego zagrożenia. Ostatecznie miejscowi dośrodkowali, a po chwili Rosołek został sfaulowany przez Kapuadiego
  • 33'
    Ribeiro może grać dalej, wrócił na boisko
  • 33'
    Ribeiro jest opatrywany przez lekarzy
  • 32'
    Szwoch nieźle dośrodkował z wolnego na bliższy słupek, gdzie doszło do zamieszania, w którym ucierpiał Ribeiro. Legia próbowała wyjść z kontrą, ale "Szwochu" przeciął podanie Josue do Muciego
  • 31'
    Tomasik chciał dośrodkować z lewej flanki, ale zablokował go Rose. Po chwili stoper Legii popchnął kapitana Wisły, faulując go. Miejscowi mają rzut wolny na wysokości 14. metra, po lewej stronie boiska
  • 29'
    Kapustka krótko rozegrał rzut rożny. Piłka trafiła przed pole karne, do Muciego, ten przełożył przeciwnika i oddał świetny, płaski, skuteczny strzał z lewej nogi! Legia na prowadzeniu!
  • 28'
    1:0 dla Legii! Muci oddał świetny strzał z dystansu!
  • 27'
    Rosołek pojawił się po prawej stronie pola karnego, zdołał jeszcze dośrodkować na dalszy słupek, mimo że Kapuadi go zepchnął. Ostatecznie Pawlak wybił piłkę na korner
  • 26'
    Tomasik dośrodkował z rzutu wolnego na prawą stronę pola karnego, doszło do małej odbijanki, przez co piłka trafiła do niepilnowanego Pawlaka. Prawy obrońca Wisły oddał strzał, po czym sygnalizował, że Nawrocki zagrał futbolówkę ręką. Gra jest kontynuowana
  • 25'
    Tym razem Rasak sfaulowany przez Rose na połowie Legii. Do bramki ok. 25 metrów
  • 23'
    Szwoch bezpośrednio, mocno uderzył z rzutu wolnego, a Miszta zbił piłkę do boku
  • 23'
    Jędrzejczyk sfaulował Warchoła na połowie Legii. Rzut wolny dla Wisły, do bramki ok. 29 metrów
  • 21'
    Faul Nawrockiego na Warchole na połowie miejscowych
  • 21'
    Muci pojawił się po lewej stronie boiska, po czym nieco zbiegł do środka i mocno uderzył z prawej nogi na bliższy słupek. Gradecki pewnie złapał piłkę
  • 21'
    Warchoł naciskał Wszołka w narożniku boiska, ale ten wyszedł z opresji i celnie podał. Legia buduje atak
  • 20'
    Wisłą szybko wznowiła grę, ale ostatecznie Tomasik został zatrzymany przez wracającego Wszołka (18. metr)
  • 20'
    Nawrocki zagrał na wyprzedzenie, pojawił się na połowie Wisły, odebrał piłkę Warchołowi, ale faulował
  • 19'
    Kapustka do Muciego, ten świetnie odegrał do niepilnowanego Ribeiro. Portugalczyk miękko dograł w okolice dalszego słupka, ale w miejsce, gdzie był zawodnik Wisły, który wybił piłkę
  • 18'
    Jędrzejczyk miękko zagrał w kierunku Rosołka, lecz piłkę na aut wybił Chrzanowski
  • 18'
    Rose sfaulowany przez Rasaka w bocznym sektorze boiska, na wysokości pola karnego Legii
  • 18'
    Nawrocki zagrał na wyprzedzenie, wykonał wślizg, wytrącił rywala z rytmu. Akcja Wisły spowolniona
  • 17'
    Faul Wszołka na Rasaku na połowie "Nafciarzy"
  • 17'
    Ribeiro wystawił piłkę nadbiegającemu Kapustce, który mocno, ale niecelnie uderzył z ok. 20. metra
  • 16'
    Dobra interwencja Rose. Stoper Legii przeciął podanie na lewej flance, a jednocześnie nabił Chrzanowskiego i wywalczył aut
  • 15'
    Płocczanie w ataku pozycyjnym
  • 15'
    Ribeiro dobrze zatrzymał rozpędzonego Pawlaka w bocznym sektorze boiska. Aut dla Wisły
  • 15'
    Wisła buduje akcję, wymienia się podaniami na własne połowie, wyszła spod pressingu Legii
  • 13'
    Korner dla Legii, krótkie rozegranie. Josue chciał płasko, prostopadle podać w pole karne do Wszołka, ale rywal przeciął zagranie
  • 13'
    Ribeiro próbował miękko dośrodkować z lewej flanki. Zagranie zostało przecięte, Legia dalej budowała akcję. Ostatecznie Rose zdecydował się na mocny, lecz niecelny strzał z ok. 25. metra
  • 12'
    Slisz chciał prostopadle podać do Josue, ale do Portugalczyka szybko doskoczył Szwoch i odebrał piłkę. Po chwili podanie otrzymał Kolar, który od raz uderzył z dystansu, lecz Miszta złapał piłkę
  • 11'
    Kapustka i Ribeiro dobrze popracowali w odbiorze na wysokości koła środkowego. Portugalczyk został sfaulowany przez Warchoła
  • 10'
    Rose chciał miękko zagrać na prawą flankę, ale podanie zostało przecięte. Warszawiacy jednak szybko, ponownie odebrali piłkę na połowie miejscowych i są w ataku pozycyjnym
  • 9'
    Legioniści zastosowali pressing i odebrali piłkę w bocznym sektorze boiska, na połowie Wisły
  • 8'
    Kontra Wisły, groźna akcja. Tomasik popędził lewym skrzydłem, miękko dośrodkował na dalszy słupek, a Warchoł mocno uderzył z woleja, ale piłka poszybowała nieco ponad poprzeczką
  • 7'
    Rosołek z łatwością minął Chrzanowskiego po prawej stronie boiska, po czym chciał dośrodkować w pole karne w kierunku Wszołka, lecz Krywociuk wybił futbolówkę
  • 6'
    Josue dostał piłkę z autu, ale gdy chciał zbiec do środka, to błyskawicznie doskoczyło do niego dwóch przeciwników, którzy odzyskali piłkę
  • 6'
    Przechwyt Josue w bocznym sektorze boiska. Po chwili Rose dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek, lecz piłka została wybita z "szesnastki"
  • 5'
    Strata Slisza na połowie Legii ze względu na doskok rywala. Miejscowi próbowali budować atak, ale stracili piłkę na wysokości koła środkowego
  • 3'
    Rywal doskoczył do Miszty, który chciał wybić piłkę. Ostatecznie bramkarz Legii trafił w przeciwnika. Goście mieli aut
  • 3'
    Kolar dopadł do podania z głębi pola, wbiegł w pole karne, został zablokowany przez Nawrockiego, ale napastnik Wisły i tak był na spalonym
  • 2'
    Dośrodkowanie Wisły w pole karne, ale piłka została wybita przez Wszołka
  • 1'
    Niedokładne podanie Ribeiro, aut dla Wisły na połowie Legii
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Wisły:
  • Ławka: Hładun, Johansson, Mladenović, Charatin, Sokołowski, Baku, Pich, Carlitos, Kramer
  • Skład Legii na mecz z Wisłą Płock: Miszta – Rose, Jędrzejczyk, Nawrocki – Wszołek, Josue, Slisz, Ribeiro – Kapustka – Rosołek, Muci
  • – Za chwilę widzimy się z Legią w Pucharze Polski. Chcemy tam dojść jak najdalej. Chyba nie będzie mi dane poprzez inną drogę, jak puchar, spełnić marzenie o grze na Stadionie Narodowym. Znam swoje miejsce w szeregu. Albo reprezentacja, albo finał. Mnie został już raczej tylko finał. Chciałbym dojść z Wisłą Płock jak najdalej. Mamy na pewno trudnego przeciwnika, ale raz udało się go pokonać, więc nie będzie żadnych wymówek. Musimy podejść bardzo mocno skoncentrowani, z szacunkiem, lecz pewni swoich umiejętności. Myślę, że mamy, w cudzysłowie, psychologiczną przewagę. To nam udało się w tym fałszywym dwumeczu wyjść na prowadzenie – wyjaśniał Łukasz Sekulski, który ustalił wynik poprzedniego spotkania w Płocku
  • Jeśli chodzi o I rundę Pucharu Polski, to legioniści wygrali po dogrywce 3:2 z Bruk-Betem Termaliką w Niecieczy (2 gole Carlitosa, 1 bramka Josue), a Wisła pokonała na wyjeździe 3:1 Skrę Częstochowa. Kto trafi do 1/8 finału tych rozgrywek? Tego dowiemy się wieczorem. – Wtorkowy mecz może być trochę inny niż poprzedni, ale chcemy go wygrać za wszelką cenę. Zrobimy wszystko, aby tak się stało – skomentował pomocnik "Wojskowych", Patryk Sokołowski
  • W składzie "Nafciarzy" jest aż 7 zawodników z przeszłością przy Łazienkowskiej. To Dominik Furman, Damian Warchoł, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Mateusz Szwoch, Radosław Cielemęcki i Tomasz Walczak, z czego pierwsza, wymieniona piątka pojawiła się w piątek na boisku. Najwięcej sukcesów z "Wojskowymi" osiągnął "Rzeźnik" (2004-2006, 2007-2017), który zdobył 5 mistrzostw, 6 Pucharów Polski oraz 1 Superpuchar, grał też w Lidze Europy oraz Champions League. To obecny kapitan Wisły, który nie dokończył piątkowej rywalizacji, gdyż w końcówce, w jednym ze starć, Wszołek nadepnął mu na nogę. Były piłkarz Legii długo nie mógł się podnieść, opuścił murawę wsparty o fizjoterapeutów, po meczu zamieścił zdjęcie w mediach społecznościowych z dziurami w stopie, we wtorek na pewno nie wystąpi
  • – Wiadomo, że jak zwyciężysz za pierwszym razem, to łatwiej przystąpić do drugiej rywalizacji. Ale czy jest to reguła, to myślę, że raczej nie. Biorąc pod uwagę rotacje, które mają miejsce w lidze, rozgrywkach pucharowych, to sądzę, że będą to inne drużyny (…). Po pierwszym spotkaniu na pewno pojawią się jakieś korekty, zostaną wyciągnięte wnioski – tłumaczył trener Wisły, Pavol Stano
  • – Plan jest taki, że skupiamy się na każdym, kolejnym meczu w ekstraklasie i Pucharze Polski, by w końcu dojść w tych rozgrywkach do finału, postarać się go wygrać, bo w ostatnich latach się to nie udawało – mówił niedawno napastnik Legii, Maciej Rosołek. Drużyna z Łazienkowskiej czeka na zdobycie PP od 2018 roku. Od tamtej pory 2-krotnie kończyła przygodę na ćwierćfinale i półfinale – w ubiegłym sezonie wyeliminowała Wigry Suwałki (3:1), Świt Skolwin (1:0), Motor Lublin (2:1) i Górnika Łęczna (2:0), a w 1/2 finału zatrzymała się na Rakowie Częstochowa (0:1), późniejszym triumfatorze
  • Oba zespoły nie miały zbyt wiele czasu na analizę, regenerację i przygotowania do nadchodzącego, kolejnego meczu w Płocku, tym razem w Pucharze Polski, w 1/16 finału. – Wierzę, że osiągniemy lepszy rezultat – zapowiadał szkoleniowiec "Wojskowych". – Na pewno się zrewanżujemy – dodawał Paweł Wszołek. Warszawiacy postarają się o poprawę, awans, choć łatwo nie będzie, o czym przekonali się zarówno w piątek, jak i w minionym sezonie, gdy też przegrali na wyjeździe (0:1)
  • Ostatni raz Legia i Wisła mierzyły się w Płocku… 4 dni temu, w 13. kolejce PKO Ekstraklasy. Stołeczna drużyna zagrała zdaniem trenera, Kosty Runjaicia – najlepszy mecz pod względem ofensywnym w sezonie, miała sporo dobrych momentów, ale ostatecznie przegrała 1:2, tracąc bramki wynikające z rażących błędów indywidualnych. Warszawiacy wyrównali po golu Josue (rzut karny), lecz rywale dwukrotnie obejmowali prowadzenie, które dowieźli do końca. Ten wynik spowodował, że ekipy z Mazowsza zamieniły się miejscami w tabeli. Płocczanie wskoczyli na 2. pozycję, a legioniści spadli na najniższy stopień podium
Wisła PłockLegia Warszawa
28'
49'

49' Josue

60' Kristian Vallo za Damian Rasak

60' Davo za Marko Kolar

60' Rafał Wolski za Adam Chrzanowski

60'

68' Łukasz Sekulski za Mateusz Szwoch

68'

78' Łukasz Sekulski

78' Miroslav Gono za Damian Warchoł