Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
    Koniec meczu! Legia przegrała, nie ma co ukrywać, zasłużenie z Arką 1:3
    Szwoch zabrał piłkę Brzyskiemu, ale Arka źle rozprowadziła kontrę. Aut dla Legii
    Ofoe posłał centrę w pole karne Jałochy, ale piłka nie znalazła adresata i wyleciała poza boisko
  • 90+2'
    Guilherme posłał dośrodkowanie do Prijovicia. Napastnik Legii skutecznie był blokowany jednak przez Zbozienia. Grę wznowi Jałocha
  • 90+1'
    Wieteska posłał długie podanie. Futbolówka ląduje jednak w rękawicach wypożyczonego bramkarza Legii
  • 88'
    Hamalainen uderzył z woleja, lecz piłka poleciała wprost w rękawice Jałochy
  • 87'
    Yussuff wchodzi na murawę za Bożoka
  • 86'
    Dąbrowski minął zawodnika Arki przy swoim narożniku, podał jednak wprost do Marciniaka. Strzelec dwóch goli do Arki próbował przeprowadzić kontrę, ale został zatrzymany nieprzepisowo przez Kopczyńskiego
  • 86'
    Bożok uderzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i poleciała nad bramką. Korner
  • 85'
    Brzyski próbował dorzucić futbolówkę do Prijovicia, ale snajper został kolejny raz uprzedzony przez defensorów
  • 84'
    Ofoe źle przyjął piłkę pod polem karnym Arki i futbolówkę przejęli goście
  • 82'
    Błąd zastępuje na boisku da Silvę
  • 81'
    Piłka została zagrana do Szymańskiego. Zbozień jednak spokojnie głową piłkę do Jałochy
  • 79'
    Kibice skandują imię i nazwisko Arka Malarza. Sędzia zaraz wznowi grę
  • 79'
    Rzut sędziowski. Legia rozpoczyna grę
  • 77'
    Malarz zaczyna być świadomy, co się wokół niego dzieje. Lekarze dalej go opatrują
  • 76'
    Dąbrowski zderzył się z Malarzem. Do bramkarza podbiegli lekarze. Golkiper stracił przytomność
  • 75'
    Szymański dogrywał piłkę w pole karne. Obrońca Arki wybił futbolówkę. Legioniści domagali się rzutu karnego za zagranie ręką, ale sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 74'
    Szwoch nieprzepisowo zatrzymywał Ofoe na połowie Arki
  • 72'
    Prijović próbował dośrodkować, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 72'
    Szymański zmienił Niezgodę
  • 71'
    Legioniści wymieniali podania na połowie Arki, aż w końcu Brzyski źle przyjął futbolówkę. Aut dla gości
  • 70'
    Bramka Hamalainena
  • 69'
    Przerzut piłki z prawej strony boiska do Hamalainena. Fin głową podał do Prijovicia, napastnik Legii oddał natychmiastowy strzał, lecz futbolówka minęła słupek
  • 68'
    Trzeci gol Arki
  • 66'
    Zmiana również w Legii. Odjidja-Ofoe zmienia Vranjesa
  • 65'
    Kibice z Żylety śpiewają: "Zobaczcie sami, dzisiaj wpier... jest z ogórkami"
  • 65'
    Zjawińskiego zmienia Siemaszko
  • 63'
    Guilhrme zszedł do środka. Minął jednego zawodnika, drugiego, strzelił, ale został zablokowany
  • 63'
    Żółta kartka dla Kopczyńskiego za faul taktyczny
  • 61'
    Dwójkowa akcja Prijovicia i Hamalainena. Fin wystawił futbolówkę napastnikowi, ten uderzył, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki
  • 60'
    Guilherme dograł futbolówkę z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Hamalainen. Fin po uderzeniu z główki pokonał Jałochę
  • 59'
    Bramka dla Legii!
  • 57'
    Marcus da Silva posłał centrę z kornera, a Marciniak strzałem z główki pokonał Malarza. 3:0 dla beniaminka!
  • 56'
    Brzyski zablokował centrę Zbozienia na skrzydle. Korner dla żółto-niebieskich
  • 56'
    Gol dla Arki. Drugą bramkę zdobywa Marciniak
  • 55'
    Sztab medyczny opatruje Brzyskiego
  • 54'
    Kibice Arki machają flagami, odpalili pirotechnikę i rozwinęli transparent: "Połączyła nas zabawa. Wspólne w Polskę eksapady"
  • 53'
    Legia od drugiej połowy gra bardzo wysoko. Bramkę "Wojskowych" zabezpiecza dwóch obrońców
  • 51'
    Brzyski uderzył z rzutu wolnego. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką
  • 50'
    Rzut wolny dla Legii przy narożniku pola karnego Arki. Do futbolówki podchodzi Brzyski
  • 49'
    Kopczyński został zatrzymany przed polem karnym. Arka wyprowadziła kontrę. Zjawiński podał do Warcholaka. Obrońca gości próbował dośrodkować, ale zablokował go Aleksandrow
  • 48'
    Sołdecki uderzył piłkę dograną z rzutu rożnego, ale nieznacznie się pomylił
  • 48'
    Przepraszamy za chwilowy brak relacji. Mieliśmy małe problemy techniczne
  • 46'
    Guilherme zagrał prostopadłą piłkę do Vranjesa, ale goście przejęli piłkę
  • 45+19'
    Malarz wychwycił centrę z lewej strony boiska
  • 45+17'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45+17'
    Przed wznowieniem gry Guilherme zmienia Rzeźniczaka
  • 45+1'
    Legioniści znów mieli problemy z wybiciem futbolówki
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legionistów żegnają gwizdy
  • 45'
    Rzeźniczak powstrzymał na skrzydle Szwocha. Aut dla Arki
  • 44'
    Łukasiewicz wybija piłkę zacentrowaną z rzutu rożnego
  • 42'
    Kibice z Żylety zaczęli śpiewać: Jak wy dalej tak grać będziecie, to wy z ligi tej spadniecie"
  • 41'
    Szwoch posłał prostopadłe podanie do Bożoka. Skrzydłowy Arki uderzył, ale Malarz sparował piłkę
  • 40'
    Warcholak dośrodkował piłkę z lewej strony. Szwoch uderzył głową, ale chybił
  • 39'
    Vranjes uderzał z wolnego, ale piłka minęła słupek
  • 38'
    W 38. minucie kibice Legii zaczęli krzyczeć: "Legia grać, k... mać"
  • 38'
    Rzut wolny dla Legii pod polem karnym Arki. Sfaulowany został Brzyski
  • 37'
    Piłkarze Arki od kilku minut wyrzucają auty na wysokości pola karnego Legii. Gospodarze nie potrafią wyjść z opresji
  • 34'
    Malarz wybronił strzał zawodnika Arki
  • 34'
    Jałocha na raty broni podkręcony strzał Prijovicia
  • 33'
    Wieteska posłał długie podanie do Prijovicia. "Prijo" zgrał głową futbolówkę do Vranjesa, ten znów podał ją do Szwajcara. Napastnik zagrał futbolówkę do Niezdogy, lecz snajper został zatrzymany przez arkowców
  • 31'
    Hamalainen próbował posłać długą piłkę do napastników Legii. Futbolówkę jednak spokojnie nogą przyjął Jałocha
  • 30'
    Zjawiński popędził lewym skrzydłem. Dąbrowski próbował go zatrzymać, więc były legionista posłał dośrodkowanie. Piłka wyleciała poza boisko, a napastnik Arki potrzebował interwencji sztabu lekarskiego, po zderzeniu z defensorem
  • 29'
    Szybki atak Legii. Aleksandrow podał futbolówkę do wbiegającego w pole karne Hamalainena. Fin uderzył, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 28'
    Brzyski posłał centrę do Prijovicia. Obrońcy wybili piłkę, więc "Brzytwa" starał się uderzyć. Futbolówkę odbił obrońca, ale ta zmierzała do bramki Arki. Interweniował jednak Jałocha. Korner dla gospodarzy
  • 28'
    Malarz złapał piłkę dograną z prawej strony
  • 26'
    Prijović przyjął futbolówkę zagraną przez Malarza na środku boiska. Napastnik starał się z nią odwrócić mając obrońcę na plecach, ale po chwili został sfaulowany przez Marciniaka
  • 25'
    Centra z rzutu wolnego w pole karne Legii. Obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi Szwocha. Wypożyczony legionista uderzył z woleja, lecz tym razem został zablokowany
  • 24'
    Tak wpadła druga bramka dla gości
  • 23'
    Malarz wybił centrę da Silvy. Futbolówkę przejął zawodnik gości, który bez zastanowienia podał do Szwocha. Wypożyczony legionista uderzył piłkę z woleja, ale przeleciała ona nad poprzeczką
  • 22'
    Szwoch z Dąbrowskim ścigał się do piłki. Szybszy był legionista. Rzut rożny dla Arki
  • 20'
    Legioniści niedokładnie wybili centrę z prawej strony boiska. Do piłki doskoczył Marciniak, który od razu uderzył. Futbolówka minęła Malarza i wpadła do siatki
  • 18'
    Gol dla Arki. Bramkę zdobył Adam Marciniak
  • 17'
    Niezgoda z Prijoviciem starali się wymienić kilka podań, ale finalnie futbolówkę przejęli goście
  • 16'
    Wieteska próbował uruchomić ofensywne formacje Legii. Podanie było jednak niecelne. Legioniśc starali się odebrać futbolówkę, ale jeden z nich sfaulował rywala
  • 14'
    Aleksandrow posłał centrę z kornera. Piłkę głową zagrał Prijović. Całą akcję próbował zamknąć Vranjes, lecz nie dobiegł do futbolówki. Jałocha zacznie od bramki
  • 13'
    Szybko wznowiona gra. Piłka powędrowała do Wieteski, który próbował zagrać do Aleksandrowa. Obrońca Arki przeciął podanie obrońcy Legii. Korner
  • 12'
    Prijović został sfaulowany na połowie Arki. Do bramki jednak daleko
  • 11'
    W ten oto sposób Legia straciła bramkę
  • 10'
    Niezgoda posłał piłkę z lewej strony boiska do Prijovicia. Napastnik został uprzedzony jednak przez Sołdeckiego
  • 8'
    Marcjanik posłał długie podanie w pole karne Legii. Rzeźniczak pozwolił piłce odbić się od murawy i został wyprzedzony przez da Silvę. Brazylijczyk próbował głową przelobować Malarza, lecz tym razem nie strzelił gola
  • 6'
    Legioniści próbowali wybić piłkę dośrodkowaną w ich pole karne. Futbolówka jednak odbiła się od kilku zawodników, wpadła pod nogi Marcusa da Silvy, a Brazylijczyk pokonał Malarza
  • 5'
    Rzut wolny dla Arki. Obrońcy gości wbiegają w pole karne Legii
  • 5'
    Gol dla Arki
  • 4'
    Wieteska posłał długie podanie do Prijovicia. Napastnik zgrał futbolówkę do Aleksandrowa. Bułgar oddał piłkę napastnikowi, ale jego dośrodkowanie zablokował przeciwnik
  • 2'
    Brzyski posłał centrę w pole karne. Piłka odbiła się od obrońcy i od Jałochy. O mały włos, a defensor Arki strzeliłby samobója
  • 1'
    Niezgoda popędził lewym skrzydłem. Napastnik podał piłkę do Brzyskiego, który uderzył, ale futbolówkę odbił Jałocha. Po chwili obrońca ekspediował futbolówkę na rzut rożny
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Legia gra ustawieniem 3-5-2
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, a kibice śpiewają: "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Jako ciekawostkę dodamy również, iż Konrad Jałocha do tej pory nie stracił gola grając na stadionie przy Łazienkowskiej