85'
  • 90+1'
    Koniec. Legia wygrała 3:1 z GKS-em Tychy!
  • 90'
    Skibicki ładnie wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego mocny strzał na dalszy słupek okazał się trochę niecelny
  • 86'
    3:1 dla Legii! Strzałek dostał podanie od Rosołka, przełożył rywala i skutecznie, płasko uderzył z 18. metra na dalszy słupek
  • 84'
    2:1 dla Legii. Wszołek podał do Rosołka, który trafił do siatki po uderzeniu na dalszy słupek
  • 83'
    Legia wyszła spod pressingu po grze na małej przestrzeni, chciała wyjść z kontrą, lecz GKS udanie ją zastopował i miał świetną szansę na ponowne objęcie prowadzenia. Czujny okazał się jednak Hładun, który wyłapał strzał z 6. metra
  • 77'
    Przechwyt Strzałka we własnej "szesnastce", lecz GKS szybko odzyskał piłkę. Jeden z rywali mocno, ale niecelnie uderzył z 20. metra
  • 77'
    Slisz uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała parę metrów nad poprzeczką
  • 76'
    Strzałek sfaulowany na 18. metrze, bliżej lewej strony. Rzut wolny dla miejscowych
  • 75'
    Nawrocki dobrze popracował w defensywie, udanie zatrzymał przeciwnika w bocznym sektorze boiska
  • 74'
    Przechwyt Sokołowskiego w środku pola. Zawodnik popędził prawą flanką, ale jego podanie do Rosołka okazało się niedokładne
  • 72'
    Sokołowski zagrał piłkę ręką, gra przerwana
  • 71'
    Legia w ataku pozycyjnym, wymienia się podaniami na połowie gości
  • 70'
    Skibicki niecelnie uderzył z lewej strony (narożnik pola karnego) na dalszy słupek
  • 66'
    Legia dominuje, przeważa
  • 64'
    Skład tyszan w drugiej połowie: Kostrzewski - Mańka, Buchta, Jasiński, Pipa - Kozina, Zawodnik testowany, Orliński, Czyżycki, A. Biegański - Malec
  • 64'
    Kisiel wycofał do Sokołowskiego, który płasko uderzył z 18. metra, ale bramkarz GKS-u spokojnie złapał piłkę
  • 62'
    Rosołek niedokładnie główkował po centrze Wszołka z prawej flanki na środek "szesnastki"
  • 61'
    Pich zbiegł do środka i miękko dograł w "szesnastkę", lecz bramkarz GKS-u złapał piłkę. Po chwili żółtą kartką został ukarany Pich, który sfaulował rywala w środku pola
  • 60'
    Legia dobrze wyszła spod pressingu, zagrała na jeden kontakt w środku pola i zabrała się do kontry. Świetną szansę po podaniu Skibickiego miał Strzałek, ale jego płaskie uderzenie z 15. metra okazało się minimalnie niecelnie
  • 58'
    Pich dośrodkował z rogu, Skibicki dopadł do odbitej piłki, ale uderzył bardzo niecelnie z 20. metra
  • 58'
    Rosołek chciał miękko dośrodkować na środek "szesnastki", ale został zablokowany. Korner
  • 56'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, płasko podał na dalszy słupek, ale Rosołek nie zdołał zamknąć akcji
  • 56'
    Rosołek zablokowany przy mocnym strzale z lewej strony "szesnastki"
  • 53'
    Skibicki wywalczył rzut karny, został sfaulowany w "szesnastce". "Jedenastkę" na bramkę zamienił Pich. 1:1
  • 52'
    Legia sporo strzela, świetne szanse mieli Skibicki i Sokołowski, ale bramkarz GKS-u był na posterunku
  • 50'
    Strzałek dośrodkował z prawego skrzydła, piłka wybita. Po chwili Sokołowski został zablokowany przy strzale z 18. metra
  • 49'
    Centra Slisza z prawej flanki zablokowana przez rywala
  • 49'
    Pich mocno uderzył z lewej strony pola karnego, piłka prześlizgnęła się po rękach Jałochy i zatrzymała tuż przed linią bramkową. Golkiper GKS-u złapał futbolówkę
  • 48'
    Legia gra teraz w następującym składzie: Hładun - Kisiel, Charatin, Nawrocki - Wszołek, Sokołowski, Slisz, Strzałek, Skibicki - Pich, Rosołek
  • 48'
    Wszołek zacentrował z prawej flanki, goście wyszli z opresji
  • 48'
    Strzałek dograł wzdłuż bramki, Rosołek czyhał na piłkę, ale nie zdołał oddać strzału
  • 47'
    Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 46'
    Cały skład Legii się zmienił
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z GKS-em Tychy
  • 45+2'
    Carlitos bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, z 18. metra, ale trafił w mur. Po chwili Kapustka ładnie przedłożył dwóch rywali w bocznym sektorze pola karnego, oddał strzał na bliższy słupek, ale Jałocha udanie interweniował
  • 45+1'
    Carlitos chciał podać na skrzydło do Baku, lecz zagranie zostało przecięta. Po chwili doszło do strat z obu stron. Ostatecznie Kapustka został sfaulowany przed "szesnastką", Legia ma rzut wolny na 18. metrze
  • 44'
    Muci płasko uderzył z ok. 25. metra, ale Jałocha nie dał się zaskoczyć
  • 44'
    Legia szybko wznowiła grę po rzucie wolnym, wywalczonym przez Muciego. Po chwili Albańczyk oddał dwa strzały z pola karnego, ale Jałocha dwukrotnie udanie interweniował
  • 43'
    Przy okazji doszło też do spięcia Josue z Augustyniakiem, było gorąco. Portugalczyk i Połap opiścili już boisko, gra toczy się dalej
  • 41'
    Doszło do sporego spięcia na linii Połap - Josue. Piłkarze obejrzeli czerwone kartki
  • 40'
    Rumin mógł strzelić gola z podobnej pozycji, ale jego uderzenie wybronił Miszta
  • 38'
    Johansson do Carlitosa, ten prostopadle podał do Kapustki, który dośrodkował, lecz rywale wyszli z opresji. Po chwili gra została przerwana, gdyż Carlitos zagrał piłkę ręką
  • 37'
    Faul Kapustki w środku pola
  • 36'
    Dogranie Josue do Muciego, ale ostatecznie aut dla GKS-u, na jego połowie
  • 36'
    Faul w ataku Rose, przy kornerze dla Legii
  • 35'
    Carlitos zablokowany przy strzale z "szesnastki", podobnie jak Kapustka
  • 35'
    Błąd popełnił Rose, który niedokładnie wycofał do Ribeiro, za lekko
  • 34'
    1:0 dla GKS-u. Rumin przechwycił piłkę na 18. metrze, wbiegł w pole karne i pokonał Misztę
  • 33'
    Żółta kartka dla Połapa za faul na rozpędzonym Mucim po lewej stronie boiska
  • 31'
    Żółta kartka dla Carlitosa za faul na Mikicie
  • 31'
    Miszta był naciskany przy rozegraniu, ale wyszedł z opresji. Legia wymieniała się podaniami na własnej połowie, ale dość szybko straciła piłkę
  • 29'
    Carlitos ucierpiał po kontakcie z rywalem, trzyma się za lewą nogę. Ale wstał z boiska
  • 29'
    Legioniści zebrali tzw. drugą piłkę, ale po chwili aut wywalczył GKS. Tyszanie próbowali zagrać na małej przestrzeni na połowie "Wojskowych", lecz miejscowi odebrali futbolówkę
  • 27'
    Muci sfaulowany przez Buchtę. Rzut wolny dla Legii na 18. metrze, bliżej lewej strony. Josue oddał strzał, który przeleciał nieco nad poprzeczką
  • 27'
    Kolejny przerzut Josue do Baku. Wahadłowy przegrał pojedynek z rywalem, ale po chwili pomógł mu Muci, który odzyskał piłkę i podał do Ribeiro. Portugalczyk zagrał do Baku, który chciał wbiec w "szesnastkę", ale został sfaulowany. Legia miała rzut wolny - Josue dośrodkował na środek pola karnego, lecz GKS wyszedł z opresji
  • 25'
    Mańka na spalonym po dojściu do dośrodkowania na dalszy słupek
  • 24'
    Przewinienie Augustyniaka na 30. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla GKS-u
  • 23'
    Faul w ataku Josue przed polem karnym GKS-u
  • 23'
    Baku zablokowany przy uderzeniu z 9. metra, z prawej nogi. Moment później Carlitos próbował wykończyć centrę, będąc pod presją - lekko musnął piłkę, ale Jałocha na raty, lecz złapał futbolówkę
  • 22'
    Baku zablokowany przy uderzeniu z 9. metra
  • 21'
    Muci zablokowany przy strzale z lewej strony pola karnego. Do odbitej piłki dopadł jeszcze Celhaka, ale nieczysto uderzył z 18. metra
  • 21'
    Baku prostopadle podał do Ribeiro, który dośrodkował w pole karne, po chwili Carlitos dopadł do piłki przed "szesnastką", podał do Josue, który miękko, lecz za wysoko dośrodkował w pole karne
  • 19'
    Przerzut Josue do Baku zgarnięty przez Połapa. Po chwili Augustyniak zabrał tzw. drugą piłkę
  • 19'
    Kontra GKS-u przerwana, Mikita na spalonym
  • 18'
    Josue znalazł się po prawej stronie boiska i miękko zagrał na dalszy słupek do Baku. Podanie okazało się trochę za mocne, futbolówka przekroczyła linię końcową
  • 17'
    Rose podłączył się do przodu, ale nie wygrał przebitki i stracił piłkę na 30. metrze od bramki Legii, ale "Wojskowi" szybko odzyskali futbolówkę
  • 16'
    Legia w ataku pozycyjnym, spokojnie rozgrywa piłkę
  • 16'
    Błąd techniczny zawodnika GKS-u w bocznym sektorze boiska. Aut dla Legii na jej połowie
  • 16'
    Tyszanie budują atak od tyłu, Legia stara się wysoko podchodzić
  • 15'
    Kapustka próbował prostopadle podać do Carlitosa, ale zagranie przeciął przeciwnik
  • 14'
    Centra Johanssona z prawej flanki, piłka wybita głową
  • 14'
    Legia częściej atakuje lewym skrzydłem, miała niezłą szansę. Baku podał na lewą stronę pola karnego do Kapustki, ten płasko zagrał wzdłuż boiska do Muciego, który oddał strzał (pod presją), ale Jałocha nie dał się zaskoczyć
  • 13'
    Josue krótko rozegrał korner z Kapustką, po chwili Portugalczyk płasko podał w pole karne do Augustyniaka, który stracił piłkę. GKS wyszedł z kontrą, ale czujny był Muci, który zatrzymał rywala wślizgiem w bocznym sektorze boiska
  • 12'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Josue. Ostatecznie Portugalczyk ponownie dostał piłkę, płasko podał w "szesnastkę", akcję próbował zamknąć Muci, którego strzał został zablokowany. Kolejny korner
  • 11'
    Legia cały czas buduje atak pozycyjny. Po chwili Josue prostopadle podał do Baku, który znalazł się w kontakcie z rywalem i wywalczył rzut rożny
  • 10'
    Legioniści w ataku pozycyjnym, wymieniają się płaskimi podaniami
  • 10'
    Niedokładne wycofanie Johanssona na wysokości koła środkowego. Po chwili Josue popełnił faul w ataku
  • 9'
    Rose przerzucił piłkę na lewe skrzydło, Baku chciał zagrać na jeden kontakt z Josue, który ostatecznie popełnił faul w ataku
  • 8'
    Josue miękko zagrał na lewe skrzydło, Baku wycofał do kapitana Legii, który posłał górne podanie w pole karne do Ribeiro. Doszło do zamieszania, goście wyszli z opresji
  • 7'
    Dzięgielewski zbiegł z prawej strony do środka, uderzył z 16. metra na dalszy słupek, piłka odbiła się od Celhaki i wyszła poza boisko. Tyszanie mieli korner, ale bez efektów
  • 6'
    Josue się poślizgnął i stracił piłkę na połowie I-ligowca, który jest w ataku pozycyjnym
  • 5'
    GKS wyszedł spod pressingu Legii. Doszło do dośrodkowania z lewej flanki, ale Miszta pewnie wyłapał piłkę
  • 5'
    Rose zagrał na wyprzedzenie i przeciął górne podanie na skrzydło
  • 4'
    Legia wyszła spod pressingu, dobrze zagrała na małej przestrzeni i próbowała zabrać się do kontry. Josue jednak za mocno podał do Baku
  • 3'
    Augustyniak przeciął prostopadłe podanie do Rumina, po chwili Ribeiro uprzedził Dzięgielewskiego wybijając piłkę na aut
  • 2'
    Faul na Rose po prawej stronie boiska. Legioniści szybko wznowili grę
  • 2'
    Niedokładny przerzut Rose do Baku. GKS miał aut, Celhaka szybko odebrał piłkę, ale rywale równie szybko ją odzyskali
  • 1'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku! Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na sparing z GKS-em Tychy: Miszta – Rose, Augustyniak, Ribeiro – Johansson, Celhaka, Kapustka, Josue, Baku – Muci, Carlitos
  • Sylwetka GKS-u Tychy, sparingpartnera Legii. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 13:00 rozpocznie się sparing w LTC pomiędzy Legią a I-ligowym GKS-em Tychy!
Legia WarszawaGKS Tychy
31'
33'

33' Daniel Rumin

33' Dominik Połap

39' Josue

39'

39' Dominik Połap

46'

46' Adrian Kostrzewski za Konrad Jałocha

46' Kamil Jasiński za Dominik Połap

46' Konrad Pipia za Kamil Szymura

46' Tomas Malec za Daniel Rumin

46' Aleksander Biegański za Patryk Mikita

46' Marcin Kozina za Natan Dzięgielewski

46' Dorian Orliński za Wiktor Żytek

53' Robert Pich (k.)

53'
61'
67'

67' Fryderyk Janaszek za Mateusz Czyżycki