Pich posłał piłkę, piłka minęła bramkarza, słupek
    Niecelny strzał Stasińskiego
  • 86'
    Celhaka dobrze oddalił zagrożenie po akcji Ruchu
  • 85'
    Wysoki pressing Legii przyniósł efekt w postaci odbioru Kisiela, ale po chwili, osaczony przez dwóch rywali, stracił piłkę
  • 84'
    Sokołowski bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale i nad bramką
  • 84'
    Piłkę na 22. metrze ustawia sobie Sokołowski i Pich
  • 84'
    Ładna akcja Celhaki, podbiegł do 25. metra, został sfaulowany przed polem karnym. Legia ma rzut wolny
  • 81'
    Michalski dograł w "szesnastkę", lecz Celhaka wybił piłkę. Z kontrą ruszył Skibicki, ale zwolnił, wycofał do Kisiela
  • 80'
    Skibicki zagrał z Sokołowski, ten podał do Strzałka, który został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę
  • 79'
    Ruch stara się pójść za ciosem, chce wyrównać
  • 77'
    Gol dla Ruchu. 1:2. Dośrodkowanie wzdłuż bramki, piłka minęła Trojanowskiego, a Kacper Michalski z bliska uderzył pod poprzeczkę
  • 76'
    Dobre dośrodkowanie Strzałka w pole karne, lecz Charatin minął się z piłką. Gdyby trafił w piłkę, to byłoby groźnie
  • 75'
    Sokołowski zagrał w pole karne, bramkarz się "obciął", będzie korner, który wykona Strzałek
  • 74'
    Ziółkowski zablokował centrę Foszmańczyka
  • 73'
    Zablokowane uderzenie Monety
  • 70'
    Skibicki wbiegł w pole karne, przedryblował Michalskiego, ale bramkarz wyłuskał mu piłkę spod nóg
  • 70'
    Kamiński odegrał do Picha, ten do Sokołowskiego, który stracił piłkę na 30. metrze
  • 69'
    Ziółkowski dobrze zatrzymał Foszmańczyka
  • 66'
    Ładna próba rozegrania Celhaki, najpierw do Skibickiego, a potem do Jędrasika, ale ten był na spalonym
  • 65'
    Faulowany Sokołowski na wprost bramki, na 35. metrze
  • 61'
    Jędrasik przedzierał się prawą stroną, ale stracił piłkę
  • 61'
    Potrójna zmiana w Legii. Jędrasik, Ziółkowski i Kisiel zastępują Johanssona, Nawrockiego i Ribeiro
  • 61'
    Gra toczy się w środku pola
  • 59'
    Skład Ruchu na II połowę: Osobiński - Domagała, Szur, Szywacz - Michalski, Piątek, Witek, Moneta - Foszmańczyk - Szczepan, Pląskowski
  • 58'
    Bardzo ładny strzał Sokołowskiego, który przebiegł kilkanaście metrów, uderzył z 17. metra, piłka poszybowała nieco ponad poprzeczką
  • 56'
    Szczepan złapany na spalonym
  • 55'
    Piłkarz Ruchu na spalonym
  • 54'
    Charatin posłał dalekie podanie do Skibickiego, ten dośrodkował, lecz był zablokowany
  • 53'
    Ribeiro do Sokołowskiego, ale ten stracił piłkę. Po chwili Celhaka przerwał kontrę w porę
  • 52'
    Dalekie podanie do Skibickiego, ten dopadł, dograł w pole karne, ale zawodnik Ruchu wybił piłkę daleko od własnej bramki
  • 51'
    Akcja Legii. Strzałek przegrał pojedynek z Szywaczem
  • 50'
    Udanie interwencja Trojanowskiego na przedpolu
  • 50'
    Moneta dograł w pole karne, a Pląskowski niedokładnie uderzył
  • 47'
    Legia w następującym składzie: Trojanowski - Ribeiro, Charatin, Nawrocki - Skibicki, Sokołowski, Strzałek, Celhaka, Johansson - Kamiński, Pich
  • 46'
    Skibicki ładnie dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie, bramkarz odbił piłkę przed Strzałka, który strzelił, ale golkiper udanie interweniował. Bardzo ładna akcja
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Ruchem Chorzów w sparingu w LTC
  • 45+1'
    Dogranie w pole karne, Daniel Szczepan uderzył, ale Miszta świetnie interweniował, parując piłkę na słupek. Po chwili Augustyniak wyjaśnił sytuację przy kolejnym uderzeniu napastnika Ruchu
  • 43'
    Pich uderzył, ale został zablokowany przez Sadloka. Do piłki dopadł jeszcze Muci, zbiegł do środka, uderzył płasko, ale obok bramki
  • 42'
    Korner dla Legii. Blisko dośrodkowania był Augustyniak, po chwili Pich ładnie dograł do Slisza, ten odegrał do Augustyniaka, który uderzył pod poprzeczkę, lecz Osobiński zdołał wybić piłkę na rzut rożny
  • 42'
    Nawrocki do Josue, bramkarz Ruchu z najwyższym trudem (kozioł) zdołał wybić piłkę na rzut rożny
  • 40'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne do Augustyniaka, który doszedł do piłki, ale uderzenie zostało zablokowane przez obrońców. Od bramki zacznie Osobiński
  • 39'
    Josue sfaulowany przez Pląstowskiego. Rzut wolny dla Legii
  • 38'
    Rzut rożny dla Ruchu. Dośrodkowanie na 8. metr, czujny był Josue, który przytrzymał piłkę i - będąc naciskanym - wywalczył aut bramkowy
  • 36'
    Wszołek dośrodkował lewą nogą w pole karne, ale obrońcy oddalili zagrożenie
  • 34'
    2:0 dla Legii! Wszołek przejął piłkę na 40. metrze, pobiegł do przodu, ściął do środka i mimo wślizgu Wójtowicza, uderzył, a futbolówka wpadła przy słupku!
  • 32'
    Sokołowski ładnie do Wszołka, ale sędzia dopatrzył się spalonego u "Wszołiego"
  • 31'
    Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego w kierunku Nawrockiego, ale piłka przeleciała obok bramki, zacznie Osobiński
  • 26'
    Sokołowski ładnie minął rywala, podał do Slisza, ten do Wszołka, który nie poradził sobie z Wójtowiczem, faulował go. Od rzutu wolnego zacznie Ruch
  • 23'
    Ładna piłka do Picha, ale ofiarna interwencja Sadloka skasował akcje
  • 22'
    Josue ładnie uruchomił Wszołka, ten próbował odegrać na środek do Muciego. Albańczyk przegrał pojedynek, ale zdołał utrzymać się przy piłce, Johansson do niej dopadł, uderzył z 17. metra, ale wysoko nad poprzeczką
  • 21'
    Josue ciekawie próbował zagrać do Picha, ale połapali się obrońcy. Gdyby zagranie doszło, to legionista wyszedłby sam na sam z bramkarzem
  • 20'
    Muci podał do Picha, który skutecznie uderzył z 7-8. metra
  • 19'
    1:0! Pich!
  • 18'
    Dośrodkowanie z rogu, piłka zmierzała pod poprzeczkę. Ostatecznie futbolówka uderzyła w górną siatkę, ale nad bramką, przeleciała nad poprzeczką. Z 5. metra zacznie Osobiński
  • 17'
    Bardzo ładny strzał Josue z 20. metra, Osobiński kapitalnie sparował piłkę na korner
  • 15'
    Josue do Ribeiro, ten wbiegł w pole karne, ale piłkę trącił Kasolik i ta wylądowała w rękawicach bramkarza
  • 15'
    Slisz podprowadził piłkę, uderzył z 30. metra, ale futbolówka ugrzęzła między obrońcami gęsto ustawionymi polu karnym
  • 14'
    Legia podeszła wysoko, cała drużyna na połowie Ruchu, ale prosty błąd w rozegraniu piłki Josue z Sokołowskim, futbolówka dla I-ligowca
  • 13'
    Okres, gdy jest dużo walki w środku pola, dużo walki środkowych pomocników, w przypadku Legii Slisza, Josue, Sokołowskiego. Na razie z tej walki jednak nic nie wynika
  • 12'
    Josue podał do Sokołowskiego, ten próbował odegrać do Johanssona, ale piłka poleciała w aut
  • 12'
    Akcja Legii w okolicach środka boiska, rozgrywanie piłki, szykowanie kolejnej akcji
  • 11'
    Próba dalekiego podania do Picha, ale połapali się obrońcy Ruchu, akcja Legii zatrzymana
  • 10'
    Nieporozumienie zawodników Ruchu. Pląskowski pobiegł w prawo, piłka poleciała w lewo i jest w posiadaniu Miszty
  • 10'
    Wszołek do Muciego, ale połapał się Kasolik, który interweniował na tyle skutecznie, że podał do Osobińskiego. Ruch wymienia się podaniami
  • 9'
    Akcja Ruchu, który wywalczył korner. Zakotłowało się w polu karnym, bo dośrodkowanie Kwietniewskiego minęło obrońców, Pląskowski uderzał, piłka minęła Misztę, ale i bramkę Legii
  • 8'
    Muci na spalonym
  • 7'
    Slisz zdecydował się na dalekie podanie do Picha, ale pomocnicy Ruchu przechwycili futbolówkę. Osobiński zgrał piłkę do Wójtowicza, ale Nawrocki skasował akcję
  • 5'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 4'
    Augustyniak długo rozgrywa z obrońcami, przygotowuje kolejną akcję
  • 3'
    Wszołek w sytuacji sam na sam, ale Osobiński kapitalnie interweniował, tak samo jak przy dobitce Picha
  • 3'
    Slisz przed polem karnym, podał do Josue, ale Portugalczyk został powstrzymany przez Janoszkę. Ruch wyszedł z kontrą, ale niedokładne zagranie, piłka w posiadaniu Miszty
  • 2'
    Josue do Muciego, ten dryblował, zagrał do Wszołka, ten dośrodkował, ale obrońcy się połapali, dobrze interweniował Szywacz
  • 1'
    Zaczynamy!
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Z uwagi na trudne warunki drogowe i problemy z dojazdem drużyny gości, mecz rozpocznie się z opóźnieniem
  • Skład Legii na sparing z Ruchem Chorzów: Miszta – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Sokołowski, Josue, Slisz, Johansson – Muci, Pich
  • Sylwetka I-ligowca. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 12:00 rozpocznie się trzeci, grudniowy sparing Legii. Warszawiacy zmierzą się w LTC z I-ligowym Ruchem Chorzów
Legia WarszawaRuch Chorzów
19'
46'

46' Filip Nawrocki za Konrad Kasolik

46' Przemysław Szur za Maciej Sadlok

46' Kacper Michalski za Jakub Bednarczyk

46' Jakub Piątek za Tomasz Swędrowski

46' Jakub Witek za Łukasz Janoszka

46' Tomasz Foszmańczyk za Mikołaj Kwietniewski

46' Łukasz Moneta za Tomasz Wójtowicz

60'

60' Maksymilian Roguła za Artur Pląskowski

61' Jakub Jędrasik za Mattias Johansson

61' Jan Ziółkowski za Maik Nawrocki

61' Jakub Kisiel za Yuri Ribeiro

61'

61' Tomasz Nowak za Jakub Osobiński

75'

75' Igor Stasiński za Daniel Szczepan

77'

77' Kacper Michalski

78'

78' Bartłomiej Barański za Maksymilian Roguła