Koniec. Legia zremisowała 0:0 z Mezokovesd Zsory
    Strzałek był naciskany, ostatecznie został sfaulowany w środku pola
    Charatin sfaulował Besirovica w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla rywali
    Dwóch innych rywali zostało też ukaranych żółtymi kartkami
  • 82'
    Czerwona kartka dla zawodnika Mezokovsed
  • 80'
    Wszołek dobrze popracował w odbiorze, zatrzymał rywala na 18. metrze od własnej bramki
  • 78'
    Charatin wybił piłkę z pola karnego, będąc pod presją
  • 77'
    Celhaka chciał prostopadle podać do Jędrzejczyka, który podłączył się do ofensywy, ale zagranie okazało się niedokładne
  • 76'
    Charatin poradził sobie z centrą z lewej flanki w pole karne
  • 75'
    Rose sfaulowany na własnej połowie
  • 74'
    Markus za Lukicia
  • 73'
    Akcja Mezokovesd. Rywal znalazł się na skrzydle i chciał miękko wycofać na 20. metr, lecz podanie przeciął Lee
  • 72'
    Celhaka wycofał do Muciego, ten po koźle uderzył z 16. metra, ale bramkarz na posterunku
  • 70'
    Muci dośrodkował z wolnego na środek "szesnastki", piłka została wybita, przechwycona przez Strzałka, który mocno zagrał wzdłuż boiska, ale nikt nie musnął futbolówki
  • 70'
    Rose sfaulowany po prawej stronie boiska, na połowie rywali. Rzut wolny dla Legii
  • 69'
    Wszołek próbował bez przyjęcia zgrać, podanie zostało przecięte, aut dla Legii
  • 67'
    Miszta piąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rogu, ta odbiła się od rywala, potem doszło do kolejnej centry, ale gra została przerwana z powodu spalonego
  • 67'
    Akcja Mezokovsed, dobrze popracował Lee, który doskoczył do rywala, zablokował go. Korner dla Węgrów
  • 66'
    Sokołowski stracił piłkę na połowie Legii, miał w pobliżu dwóch rywali
  • 65'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, dobrze zareagował Strzałek, który przejął piłkę, a potem został sfaulowany w środku pola
  • 65'
    Lee chciał podać do Picha, ale ten się poślizgnął, poza tym zagranie zostało przecięte
  • 64'
    Celhaka przerzucił do Wszołka, ten wycofał do Sokołowskiego, który za głęboko dośrodkował. Piłkę złapał bramkarz
  • 63'
    Muci dośrodkował z rzutu rożnego na 9. metr, rywale zabrali się do kontry, którą nieco spowolnił Lee, doskakując do przeciwnika
  • 62'
    Beriaszwili zatrzymał rozpędzonego Wszołka. Korner dla Legii, wykonawcą Muci
  • 62'
    Strzałek sfaulowany w środku pola
  • 61'
    Miszta zagrał w kierunku Wszołka, rywal wybił piłkę głową na aut
  • 61'
    Legia buduje akcję od tyłu
  • 60'
    Faul na Strzałku w środku pola
  • 60'
    Strzałek ruszył do podania prostopadłego z głębi pola, ale uprzedził go bramkarz
  • 59'
    Jędrzejczyk zastawił się, utrzymał przy piłce mimo presji dwóch rywali, ostatecznie został sfaulowany
  • 58'
    Było groźnie. Molnar uderzył z prawej strony pola karnego na dalszy słupek, ale ostatecznie piłka przeleciała nieco obok bramki
  • 57'
    Jędrzejczyk do Strzałka, ten dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, do Wszołka, który wycofał, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 56'
    Muci ładnie utrzymał się przy piłce z dwoma rywalami na plecach
  • 55'
    Lee dobrze popracował w odbiorze. Co prawda nie wywalczył autu, ale utrudnił rozegranie akcji
  • 54'
    Wszołek dobrze przeciął podanie na skrzydło, a po chwili rozpędzony Pich został sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 53'
    Strzałek zatrzymany przy wbiegnięciu w pole karne. Korner dla Legii
  • 51'
    Żółta kartka dla Charatina za zagranie piłki ręką. Węgrzy mieli rzut wolny, ale bez efektów
  • 50'
    Faul Rose na połowie Węgrów
  • 49'
    Muci wbiegł w pole karne z lewej strony, płasko uderzył z 13. metra na bliższy słupek, ale nieco się pomylił
  • 47'
    Legia w następującym składzie: Miszta - Rose, Charatin, Jędrzejczyk - Wszołek, Sokołowski, Lee, Strzałek, Celhaka - Muci, Pich
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z Mezokovesd Zsory
  • 45+1'
    Zamieszanie w polu karnym. Rosołek uderzył, ale był zablokowany
  • 45+1'
    Johansson próbował prostopadle podać do Rosołka, zagranie przecięte
  • 44'
    Faul Johanssona w bocznym sektorze boiska
  • 44'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 43'
    Kontra Legii, było blisko! Carlitos podał do Josue, ten zauważył Rosołka, który znalazł się na 15. metrze, uderzył, ale bramkarz udanie interweniował
  • 41'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, ale do nikogo, piłka dla rywali
  • 39'
    Vajda miał świetną szansę, ale spudłował po płaskim uderzeniu z 7. metra na dalszy słupek
  • 38'
    Ajj, było blisko! Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 8. metr, a Augustyniak główkował nieznacznie niecelnie
  • 36'
    Kolejny faul, kolejne starcie. Żółta kartka dla Karnitskijego za faul na Josue
  • 36'
    Posypały się żółte kartki, które otrzymali Josue, Molnar i Besirovic. Legia miała rzut wolny, ale rywale wyszli z opresji
  • 34'
    Slisz sfaulowany na własnej połowie
  • 33'
    Tobiasz! Bramkarz Legii świetnie zbił piłkę na słupek po strzale z 9. metra
  • 33'
    Legia zastosowała wysoki pressing, jeden z rywali ryzykownie zagrał we własne pole karne, Carlitos zagrał piłkę ręką, ta wpadła do siatki, ale gol nie został uznany
  • 31'
    Legia wysoko pressuje
  • 30'
    Slisz prostopadle podał do Johanssona, który próbował dograć w "szesnastkę", lecz piłka odbiła się od rywala i trafiła do Piscitellego
  • 29'
    Faul Mladenovicia na wysokości koła środkowego, Węgrzy szybko wznowili grę
  • 28'
    Piscitelli wyszedł z bramki i uprzedził Carlitosa, który chciał dobiec do prostopadłego, płaskiego podania w pole karne
  • 27'
    Kallai nie był w stanie dopaść do piłki po górnym, mocnym zagraniu na prawe skrzydło. Aut dla Legii
  • 26'
    Josue niedokładnie zagrał, rywale przechwycili piłkę, jeden z nich próbował uderzyć z pola karnego, lecz został zablokowany
  • 26'
    Niedokładne podanie na prawą stronę boiska, piłka dla Legii
  • 25'
    Kontra rywali skasowana na 35. metrze od bramki Legii. Węgrzy jednak w ataku pozycyjnym
  • 25'
    Josue dograł z wolnego tak, że do piłki dopadł bramkarz, ale jej nie złapał, ostatecznie futbolówkę wybił zawodnik z pola
  • 24'
    Carlitos sfaulowany na 25. metrze od bramki Mezokovesd. Rzut wolny dla Legii, przy piłce znowu Josue
  • 24'
    Przechwyt Slisza na połowie Węgrów. Po chwili Kapustka i Rosołek próbowali zawiązać akcję, ale rywale wyszli z opresji
  • 23'
    Josue dośrodkował z rogu na dalszy słupek, ale w miejsce, gdzie nie było nikogo. Węgrzy budują akcję od tyłu
  • 22'
    Josue znalazł się po prawej stronie "szesnastki", chciał dośrodkować na dalszy słupek. Korner dla "Wojskowych"
  • 22'
    Carlitos ładnie zagrał do Mladenovicia, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, ale przeciwnicy wyszli z opresji
  • 21'
    Ciekawa akcja. Slisz dośrodkował z prawej strony boiska na 8. metr, na piłkę czyhał Carlitos, który został uprzedzony przez bramkarza
  • 20'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 20'
    Olbrzymia ulewa nad Belek
  • 19'
    Josue bezpośrednio uderzył z wolnego na dalszy słupek, ale Piscitelli zbił piłkę do boku
  • 18'
    Ribeiro odzyskał piłkę, a następnie został sfaulowany na 20. metrze od bramki Węgrów. Rzut wolny, przy futbolówce Josue
  • 18'
    Mezokovesd w ataku pozycyjnym, ale tylko przez chwilę, bowiem górne podanie trafiło do Tobiasza
  • 17'
    Przeciwnicy zdołali wyjść z opresji, poradzili sobie z wysokim pressingiem Legii
  • 17'
    Mladenović dobrze doskoczył do rywala i przeciął podanie, przechwycił piłkę na 20. metrze, zagrał do Carlitosa, a ten wypatrzył Josue, który mocno uderzył z 13. metra, ale golkiper Węgrów nie dał się zaskoczyć
  • 16'
    Josue dośrodkował z wolnego, ale za głęboko, piłka wyszła poza linię końcową
  • 15'
    Mladenović sfaulowany przez Cseriego (kapitan Mezokovesd) po lewej stronie boiska, na wysokości 25. metra. Rzut wolny dla Legii
  • 15'
    Jeden z rywali próbował prostopadle podać w pole karne, ale doszło do odbitki i przechwytu Tobiasza
  • 14'
    Ribeiro dobrze zatrzymał rywala na wysokości pola karnego Legii
  • 12'
    Rosołek uderzył z woleja z 20. metra, ale Piscitelli spokojnie wyłapał piłkę. Chwilę wcześniej Mladenović dośrodkował w pole karne
  • 11'
    Josue sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 11'
    Warszawiacy w ataku pozycyjnym
  • 11'
    Przechwyt Legii na połowie Węgrów, lecz Carlitos stracił piłkę pod presją
  • 9'
    Ribeiro ładnie, prostopadle podał w pole karne do Rosołka, ale golkiper rywali wyszedł z bramki i złapał piłkę
  • 9'
    Legia buduje kolejny atak
  • 8'
    Johansson podłączył się do ofensywy, ale musiał się zmierzyć z dwoma rywalami, jeden z nich wybił futbolówkę na aut
  • 7'
    Josue był naciskany przez dwóch rywali, stracił piłkę w środku pola, ale powalczył o nią, odzyskał ją i został sfaulowany
  • 7'
    Nawrocki dobrze zatrzymał, przypilnował przeciwnika w bocznym sektorze boiska. Grę wznowił Tobiasz
  • 6'
    Wysoki pressing Legii się opłacił, gdyż rywal wybił piłkę na aut
  • 5'
    Mladenović minął rywala, który zdołał jeszcze wykonać wślizg i nabić Serba. Grę wznowi bramkarz Mezokovesd
  • 4'
    Rywale powymieniali się podaniami w środku pola, lecz stracili piłkę na rzecz Legii
  • 4'
    Zaczęło mocno podać, ulewa nad Belek
  • 4'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny, ale bez efektów. Kapustka ucierpiał przy starciu z rywalem, lecz podniósł się z boiska, może grać dalej
  • 3'
    Ribeiro zablokowany przy próbie dośrodkowania. Korner dla Legii
  • 2'
    Rosołek się zastawił i dał się sfaulować na własnej połowie
  • 2'
    Kapustka był naciskany przez rywala, co spowodowało, że niedokładnie podał do Augustyniaka. Aut dla Węgrów
  • 2'
    "Wojskowi" w ataku pozycyjnym
  • 1'
    Warszawiacy szybko odzyskali piłkę, budują atak od tyłu
  • 1'
    Josue chciał miękko podać w kierunku Rosołka, ale zagranie przeciął rywal
  • 1'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie ekipy już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na sparing z Mezokovesd Zsory: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Johansson, Slisz, Josue, Kapustka, Mladenović – Rosołek, Carlitos
  • Polityk, Komory, nowy-stary trener. Sylwetka Mezokovesd Zsory (TUTAJ)
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się drugi sparing Legii na obozie w Turcji. Warszawiacy zmierzą się z węgierskim Mezokovesd Zsory
Legia WarszawaMezokovesd Zsory
31'

34' Josue

34'

34' Gabor Molnar

34' Dino Besirovic

36'

36' Aleksandr Karnitskij

68'

68' Luka Lakvekheliani za Tamas Cseri

68' Roland Lehoczky za Steliano Filip

74'

74' Atilla Markus za Andrej Lukic

74' Younn Zahary za Aleksandr Karnitskij

79'

79' Zalan Kallai za Gabor Molnar

79' Dominik Csontos za Sandor Vajda

80'

80' Roland Lehoczky

80' Luka Lakvekheliani