27'
  • 90+6'
    Dziękujemy Państwu i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Koniec! Legia przegrała przy Łazienkowskiej 0:1 z AEK-iem Larnaka w pierwszym sparingu przygotowującym do nowego sezonu. Bramkę dla Cypryjczyków zdobył Andre Alves.
  • 90+2'
    Gospodarze chcieli przeprowadzić składną akcję w końcówce, ale Bereszyński nie sięgnął piłki na prawym skrzydle
  • 90+1'
    Arbiter doliczył trzy minuty
  • 89'
    Kucharczyk naciskał Mintikisa, ale gracz AEK-u wyszedł z opresji
  • 85'
    Kakoullis nieprzepisowo zatrzymał Kulenovicia, a po chwili doszło do przepychanki, w której nie uczestniczyli tylko bramkarze obu drużyn
  • 83'
    Matić sfaulował Englezou w środkowej strefie boiska
  • 82'
    Brzyski zacentrował, do futbolówki wyskoczył Vranjes, jednak uderzył ponad poprzeczką
  • 81'
    Broź zagrał długą piłkę w kierunku Maticia. Chorwat nie wygrał pojedynku z rywalem, ale wywalczył rzut rożny
  • 80'
    Matić inteligentnie chciał zagrać w pole karne do Bereszyńskiego, ale do piłki niespodziewanie dopadł Vranjes i arbiter odgwizdał spalonego
  • 78'
    Bereszyński kapitalnie zauważył wybiegającego Sulejmaniego, ale legionistę ubiegł golkiper AEK-u
  • 77'
    Gra toczy się głównie w środku pola. Oba zespoły nie stwarzają sobie zbyt wiele klarownych sytuacji do zdobycia bramki
  • 73'
    Brzyski zacentrował, ale żaden z legionistów nie oddał strzału na bramkę
  • 72'
    Bereszyński wpadł w pole karne, ale ubiegł go jeden z rywali. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 70'
    Brzyski powstrzymany na lewej flance przez Ortiza
  • 67'
    Rywale wykorzystują czas na roszady w składzie
  • 66'
    Dośrodkowanie Kucharczyka nie przyniosło pożądanych efektów
  • 66'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 62'
    Sulejmani zaatakowany przez rywala na połowie Cypryjczyków
  • 59'
    Brzyski huknął, ale golkiper Larnaki wyczuł jego strzał i sparował piłkę
  • 58'
    Vranjes został sfaulowany blisko pola karnego. Rzut wolny dla Legii
  • 57'
    Kosecki za długo trzymał piłkę przy nodze i został uprzedzony przez Charalambidesa
  • 55'
    Vranjes zagrał piłkę do Masłowskiego, a ten błyskawicznie podał do Koseckiego. "Kosa" spojrzał i przymierzył, ale nie trafił w światło bramki
  • 53'
    Larena przerzucił piłkę na prawą stronę do Tomasa, ale Rzeźniczak zażegnał niebezpieczeństwo
  • 50'
    Tomas nieprzepisowo zatrzymał Vranjesa na połowie Legii
  • 49'
    Kosecki podał do Bereszyńskiego. Prawy obrońca nie zdołał jednak utrzymać równowagi i od bramki wznowi AEK
  • 48'
    Brzyski zszedł do środka i zgrał na lewą stronę do Kucharczyka, ale centra "Kuchego" nie dotarła do żadnego z partnerów
  • 46'
    Sulejmani zastępuje Hamalainena
  • 45+14'
  • 45+13'
    Obie ekipy już na boisku
  • 45+2'
    Kucharczyk zauważył Hamalainena i wrzucił futbolówkę w pole karne, ale Fin nie dobiegł do piłki. Chwilę później Kucharczyk uderzył z dystansu, ale Taudul oddalił zagrożenie
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy AEK Larnaka prowadzi z Legią 1:0 po golu Alvesa.
  • 45'
    Trickovski przelobował Malarza, ale uderzył obok słupka. Arbiter jednak odgwizdał spalonego
  • 44'
    Brzyski dośrodkował z kornera, ale nie znalazł w "szesnastce" partnera, który umieściłby piłkę w siatce
  • 43'
    Kucharczyk wpadł w "szesnastkę" i próbował płasko podać wzdłuż pola karnego, lecz piłkę poza linię końcową wybili defensorzy AEK-u
  • 42'
    Brzyski dośrodkował w pole karne, piłkę głową do Kucharczyka zgrał Masłowski, ale "Kuchy" nie przejął futbolówki
  • 40'
    Centra Charalambidesa okazała się jednak zbyt niedokładna
  • 39'
    Vranjes miał sporo miejsca, ale podał niecelnie do lepiej ustawionego Koseckiego
  • 39'
    Lewczuk sfaulował Alvesa na lewej flance. Od rzutu wolnego zacznie zespół z Larnaki
  • 38'
    Trickovski otrzymał niezłe podanie z głębi pola, zabrał się z futbolówką, ale jego uderzenie nie zaskoczyło Malarza
  • 35'
    Kosecki potężnie huknął, ale uderzył mocno niecelnie
  • 34'
    Dwie zmiany w Legii. Boisko opuścili Hlousek i Broź, a na placu gry zameldowali się Brzyski oraz Bereszyński
  • 31'
    Tete chciał zagrał w "szesnastkę" do Alvesa, ale piłkę błyskawicznie przejął Lewczuk
  • 29'
    Alves chwilę później mógł strzelić drugiego gola, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 28'
    Po małym zamieszaniu w polu karnym najpierw uderzył Tomas, a potem piłkę do pustej bramki wpakował Alves
  • 27'
    Larena wpadł w "szesnastkę" i uderzył, ale Malarz był na posterunku
  • 27'
    Bramka dla AEK-u...
  • 25'
    Piłkarze obu ekip wracają na boisko. Od rzutu wolnego zacznie Legia
  • 24'
    Englezou nieprzepisowo zatrzymał pędzącego Koseckiego, ale nie został napomniany żółtą kartką
  • 24'
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów
  • 22'
    Trickovski otrzymał dokładne podanie z głębi pola i kropnął na granicy pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka
  • 19'
    Rajd Trickovskiego powstrzymany w środku pola przez Vranjesa
  • 18'
    Vranjes minął rywala, ale jego podanie do Koseckiego świetnie przeczytał Englezou
  • 15'
    Legioniści częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika. Klarownych sytuacji jest jak na lekarstwo
  • 13'
    Mecz z trybun ogląda nowy nabytek Legii - Sadam Sulley
  • 11'
    Trickovski minął Brozia i podał do Charalambidesa. Pomocnik dośrodkował, ale futbolówkę spokojnie chwycił Malarz
  • 9'
    Cypryjczycy mogli objąć prowadzenie. Tete wpadł w "szesnastkę" i zacentrował wprost na głowę Alvesa. Snajper AEK-u nie trafił jednak w światło bramki
  • 7'
    Broź włączył się w akcję ofensywną i zagrał do Koseckiego, ale dośrodkowanie spokojnie wyłapał Taudul
  • 6'
    Po chwili rzut wolny otrzymali legioniści. Piłkę głową uderzył Vranjes, ale uderzył ponad poprzeczką
  • 4'
    Hlousek próbował przedrzeć się lewą stroną, ale został zatrzymany
  • 2'
    Hamalainen sprytnie chciał podać do Koseckiego, ale pomocnik nie zdążył dojść do piłki
  • 0
    Warszawiaków powitało odśpiewane przez kibiców "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
  • 0
    Za 5 minut rozpocznie się spotkanie sparingowe pomiędzy Legią, a AEK-iem Larnaka
  • 0
    Pierwszy mecz sparingowy Legia rozpocznie w składzie: Malarz - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Kucharczyk, Makowski, Masłowski, Vranjes, Kosecki - Hamalainen.