Kuzko fauluje Szczepańskiego. Rzut wolny dla Legii
    Do końca meczu coraz bliżej, a warszawiakom brakuje jednego trafienia...
    Michalak płasko posłał piłkę w pole karne, ale Trąbka został uprzedzony przez jednego ze stoperów Pogoni
    Waniek zmienia Urbańskiego
  • 72'
    Hołownia zacentrował w "szesnastkę", ale do piłki nie doszedł Szczepański
  • 71'
    Nawotka wpadł w pole karne i dośrodkował, ale piłki do pustej bramki nie skierował Michalak
  • 69'
    Maćkowski melduje się na boisku zastępując Kowalczyka
  • 66'
    Wieteska szukał Michalaka, ale zagrał zbyt niedokładnie
  • 63'
    Pawłowski zmienia Listkowskiego
  • 61'
    Michalak zacentrował w pole karne, przez chwilę było gorąco, ale grę wznowią gospodarze
  • 59'
    Szczepański wywalczył rzut rożny po indywidualnej akcji
  • 58'
    Legioniści walczą o każdy metr boiska, świetnie ogląda się to spotkanie
  • 56'
    Urbański zacentrował wprost na głowę Hołowni, ale defensor nie skierował piłki do siatki
  • 55'
    Michalak pomknął prawą stroną i wywalczył korner
  • 54'
    Zmiana także w Pogoni. Kuśmierek schodzi, Peda wchodzi
  • 53'
    Urbański sfaulował Piotrowskiego w środku pola
  • 53'
    Michalak zmienia Szymańskiego
  • 52'
    Trąbka otrzymał świetne podanie z głębi pola, ale nie oddał strzału na bramkę
  • 50'
    3:2 dla Legii! Szymański kapitalnie uderzył z lewej nogi w okienko!
  • 47'
    Czerwona kartka dla Jarocha za brutalny faul na Małachowskim
  • 47'
    Żółtym kartonikiem napomniany także Kowalczyk
  • 45+19'
  • 45+17'
    Legioniści już na murawie
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    2:2... Majecki wypluł piłkę przed siebie, co perfekcyjnie wykorzystał Jaroch
  • 45'
    Hołownia płasko zagrał w "szesnastkę", ale jeden z "Portowców" oddalił zagrożenie
  • 43'
    Nawotka pobiegł lewą flanką, ale niepotrzebnie wdał się w drybling, przez co stracił futbolówkę
  • 42'
    Szymański zacentrował z rożnego. Do piłki nie zdążył dopaść jednak Żyro
  • 40'
    Piotrowski kropnął z dystansu, ale piłkę problemu chwycił Majecki. Po chwili bliski szczęścia był Szczepański, ale Brzozowski końcami palców wybił futbolówkę
  • 38'
    Małachowski kapitanie wypatrzył dośrodkowaniem Szczepańskiego. Młody pomocnik uderzył piłkę głową, ale bramkarz instynktownie obronił jego strzał
  • 36'
    Trąbka sprytnie podał do Szczepańskiego na granicy pola karnego, ale "Szczepan" huknął nad poprzeczką. Zacznie Pogoń
  • 35'
    Szrek wrzucił futbolówkę w "szesnastkę", ale piłki w polu karnym nie spodziewał się Nawotka
  • 34'
    Waleński uderzył, ale nie trafił w światło bramki
  • 33'
    Marczuk sfaulowany na granicy pola karnego. Będzie rzut wolny dla "Portowców"
  • 30'
    Nawotka zacentrował, ale akcja spaliła na panewce
  • 29'
    Zmiana w Legii. Więdłocha schodzi, a na placu gry pojawia się Trąbka
  • 25'
    Karny dla Legii! Nawotka pewnie pokonuje Brzozowskiego!
  • 24'
    1:1! Szymański po rykoszecie pakuje piłkę do siatki!
  • 22'
    Piotrowski huknął z dystansu, ale Majecki pewnie broni
  • 21'
    Szczepański pognał z futbolówką i zagrał na prawą stronę do Urbańskiego. Pomocnik dośrodkował jednak źle i niecelnie
  • 19'
    Żółtym kartonikiem upomniany Wieteska
  • 18'
    Niestety... "Portowcy" objęli prowadzenie. Samobójczą bramkę dla gospodarzy po rzucie rożnym zdobył Mateusz Żyro
  • 16'
    Ładna kombinacyjna akcja Pogoni. Piłkę na prawej flance dostał Kuśmierek, jednak jego dośrodkowanie było fatalne. Od bramki zacznie Majecki
  • 15'
    Urbański stracił futbolówkę w środkowej strefie boiska, ale szybko naprawił swój błąd
  • 13'
    Szymański pomknął z piłką, ale później za mocno wypuścił sobie futbolówkę i momentalnie ją stracił
  • 13'
    Hołownia dośrodkował w "szesnastkę", ale do piłki nie dopadł żaden z legionistów
  • 10'
    Wieteska długim podaniem chciał znaleźć kolegów z przodu, jednak zagrał do Brzozowskiego, który złapał futbolówkę
  • 10'
    Nawotka sfaulowany po indywidualnej akcji w środku pola
  • 8'
    Szczepański zauważył wybiegającego Szreka i do niego zagrał, jednak prawy defensor nie miał szansy dojść do futbolówki
  • 8'
    Małachowski kropnął z dystansu, lecz uderzył ponad poprzeczką
  • 6'
    Kuśmierek zacentrował w pole karne, ale piłkę bez problemu chwycił Majecki
  • 5'
    Kowalczyk opatrywany na boisku
  • 4'
    Kibice Pogoni zaprezentowali efektowną oprawę z użyciem środków pirotechnicznych
  • 3'
    Faul Małachowskiego na Piotrowskim
  • 2'
    Rozpoczęło się spotkanie
  • 0
    Obie ekipy już na murawie
  • 0
    Majecki -Szrek, Żyro, Wieteska, Hołownia - Nawotka, Urbański, Małachowski, Szymański - Szczepański - Więdłocha.
  • 0
    Witamy ze Szczecina! O 18:00 rozpocznie się spotkanie Pogoni z Legią. W pierwszym finałowym meczu CLJ było 2:0 dla rywali
Pogoń SzczecinLegia Warszawa
25'

25' Tomasz Nawotka (k.)

45' Gracjan Jaroch

45'

47' Sebastian Kowalczyk

47' Gracjan Jaroch

47'
77'

77' Aleksander Waniek