90'
  • 90+8'
    Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+7'
    Koniec! Legia wygrywa z Lechem 1:0 i awansuje do finału Centralnej Ligi Juniorów!
  • 90+6'
    Korner dla gospodarzy, pod bramkę powędrował nawet Mleczko
  • 90+4'
    Aftyka pokonuje bramkarza Lecha!
  • 90+3'
    Karny dla Legii!
  • 90+2'
    Niezłą akcję miała Legia. Aftyka podał do Cichockiego, ale pomocnikowi zabrakło centymetrów
  • 90+1'
    Arbiter doliczył sześć minut
  • 89'
    Hołownia sprytnie trzymał za koszulkę lechitę i dostał żółtą kartkę
  • 88'
    Napora za mocno zagrał do Cichockiego
  • 87'
    Kwasigroch zmienia Spychałę
  • 86'
    "Kolejorz" naciska, jednak goście skutecznie się bronią
  • 84'
    Żółtym kartonikiem został upomniany Szrek
  • 81'
    Szczepański za Naporę i Sierant za Modera
  • 78'
    Żółte kartki otrzymali także Wieteska i Tomczyk
  • 77'
    Czerwona kartka dla Nawrockiego za brutalny faul na Szreku
  • 75'
    "Kolejorz" atakuje, ale gospodarzom brakuje wykończenia
  • 75'
    Żółta kartka dla Spychały
  • 73'
    Aftyka zmienia Szymańskiego
  • 71'
    Zagórski kropnął z dystansu, ale Majecki nie musiał interweniować
  • 71'
    Kwasigroch wchodzi na boisko i zmienia Kurminowskiego
  • 69'
    Groźna akcja Lecha, jednak Szrek w ostatniej chwili oddalił zagrożenie
  • 67'
    Cichocki zmienia Michalaka
  • 66'
    Kurminowski oddał strzał, jednak Wieteska wybił futbolówkę głową
  • 65'
    Michalak upadł po kontakcie z rywalem, jednak sędzia nawet nie drgnął i puścił grę
  • 63'
    Hołownia wpadł w pole karne, ale Mleczko bezbłędnie interweniował
  • 61'
    Spychała chciał zagrać do Kurminowskiego, ale Waniek przechwycił futbolówkę
  • 58'
    Następny rzut wolny dla Legii
  • 57'
    Michalak dynamicznie pobiegł prawą flanką, dograł w pole karne, a tam tylko fantastyczna interwencja Mleczki uchroniła Lecha od straty gola po strzale Więdłochy
  • 57'
    Znowu Więdłocha i ponownie świetnie piłkę odbił Mleczko! Ależ przycisnęła Legia Lecha
  • 55'
    Faulowany w środku pola Małachowski próbujący wyprowadzić piłkę z własnej połowy
  • 54'
    Więdłocha za Leleno
  • 53'
    Na prawej flance faulowany Konrad Michalak
  • 52'
    Wariant siłowy. Wieteska podszedł do futbolówki, uderzył z rzutu wolnego, ale wysoko ponad poprzeczką
  • 52'
    Swoje popisy zaczyna Tomczyk, najskuteczniejszy zawodnik Lecha. Napastnik walczył ze Szekiem, ale oddał strzał. Piłkę odbił Majecki, a dobitkę zablokował wspomniany defensor
  • 50'
    Faulowany na połowie Lecha Waniek. Rzut wolny dla stołecznej drużyny
  • 49'
    Michalak traci piłkę przed polem karnym. Tomczyk urwał się lewą stroną, ale akcję świetnym wślizgiem zażegnał Mateusz Wieteska
  • 48'
    Waniek fauluje Spychałę i został ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Lecha z około 25 metrów.
  • 48'
    Spychała uderza wysoko ponad bramką
  • 46'
    Kontratak Lecha, piłka w pole karne od Mroza, ale Szrek zażegnał niebezpieczeństwo
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45+1'
    Michalak chciał podać w pole karne do Szymańskiego, ale gracz z rocznika '99 był na pozycji spalonej. Po chwili "Kolejorz" pomknął do przodu z kontrą, ale strzał Mroza był mocno niecelny
  • 45+1'
    Do przerwy 0:0
  • 42'
    Spychała zacentrował w "szesnastkę", ale piłkę głową wybił Wieteska
  • 41'
    Waniek sfaulował Chodynę. Gospodarze będą mieli rzut wolny
  • 40'
    Waniek przerwał akcję "Kolejorza", pognał z piłką do przodu i zagrał do Michalaka. Legionista minął zwodem lechitę, ale nie oddał strzału na bramkę
  • 40'
    Żyro powstrzymał Chodynę i wybił futbolówkę na aut
  • 37'
    Leleno chciał zagrać na prawą stronę do Michalaka, ale został uprzedzony przez obrońców Lecha
  • 36'
    Hołownia podłączył się do ofensywy i wywalczył aut na wysokości pola karnego gospodarzy
  • 34'
    "Kolejorz" miał groźną akcję. Andrzejewski z dystansu próbował zaskoczyć Majeckiego, ale golkiper przyjezdnych skutecznie interweniował
  • 31'
    Spychała chciał sprytnie zagrać do lepiej ustawionego Tomczyka, ale lechita podał zdecydowanie za mocno
  • 30'
    Pojawiła się mała seria strzałów z dystansu w wykonaniu gospodarzy. Uderzenie Modera nie zagroziło bramce Majeckiego
  • 30'
    Hołownia ucierpiał po starciu z rywalem, ale lewy defensor szybko się podniósł
  • 27'
    Szrek skutecznie wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 26'
    Spychała wślizgiem powstrzymał Małachowskiego
  • 26'
    Chodyna zszedł do środka i oddał strzał, lecz niecelny
  • 24'
    Tym razem Mróz kropnął z dalszej odległości, ale znowu golkiper "Wojskowych" nie miał problemów z obroną
  • 22'
    Nawrocki potężnie uderzył z dystansu, ale Majecki był na posterunku
  • 20'
    Andrzejewski sfaulował Szczepańskiego. Szymański po rzucie wolnym z kilkudziesięciu metrów niestety nie odnalazł żadnego z kolegów w polu karnym
  • 18'
    Wieteska przerzucił piłkę na lewą flankę do Szymańskiego, lecz Mleczko chwycił futbolówkę
  • 16'
    Hołownia wygrał pojedynek fizyczny z Zagórskim, a moment później został sfaulowany. Od autu zacznie Legia
  • 14'
    Moder nieprzepisowo zatrzymał Małachowskiego i arbiter główny pokazał lechicie żółty kartonik
  • 13'
    Michalak otrzymał świetne podanie od Szczepańskiego, ale uderzył tylko obok słupka
  • 11'
    Szczepański huknął na wiwat po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego
  • 11'
    Tomczyk wpadł w "szesnastkę" i chciał zagrać do partnera, jednak jego zamiary przeczytał Wieteska
  • 10'
    Spychała podciął Szczepańskiego, ale nie otrzymał żółtej kartki
  • 9'
    Michalak sfaulowany przez Tomczyka
  • 7'
    Mleczko wybił piłkę na aut. Rozpoczną goście
  • 6'
    Małachowski podał do Wańka, pomocnik błyskawicznie kropnął, ale jego strzał bez problemu złapał golkiper "Kolejorza"
  • 5'
    Michalak otrzymał piłkę z głębi pola, ale nie zdołał do niej dobiec i od bramki zacznie Mleczko
  • 4'
    Chodyna minął defensywę Legii i znalazł się sam na sam z Majeckim. Bramkarz "Wojskowych" skutecznie interweniował
  • 3'
    Spychała dośrodkował z rzutu rożnego. Po chwili futbolówka dotarła do niego ponownie, jednak lechita uderzył mocno niecelnie
  • 2'
    Chodyna pomknął prawą flanką, ale został zatrzymany przez Hołownię
  • 0
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na murawę
  • 0
    Skład Legii na CLJ: Majecki - Szrek, Wieteska, Żyro, Hołownia - Michalak, Małachowski, Waniek, Szymański - Szczepański - Leleno.
  • 0
    Witamy ze stadionu we Wronkach. O godzinie 13:00 Lech podejmie Legią w drugim meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów. W Warszawie było 2:1 dla "Wojskowych"
Lech PoznańLegia Warszawa

14' Jakub Moder

14'
51'

51' Aleksander Waniek