90'
  • 90+6'
    Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych. Dobranoc
  • 90+5'
    Kucharczyk odebrał piłkę Jóźwiakowi. Skrzydłowy podał do Prijovicia, który zagrał na klepkę z Nikoliciem. "Prijo" próbował uderzał, jego strzał obronił Burić, a futbolówka wylądowała pod nogami "Niko". Reprezentant Węgier jeszcze raz zagrał do swojego kolegi, ale ten już był na ofsajdzie
  • 90+5'
    Jędrzejczyk został upomniany przez sędziego
  • 90+5'
    Koniec meczu. Legia Warszawa wygrała 1:0 z Lechem Poznań. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Aleksandar Prijović
  • 90+2'
    Kadar faulował przy linii bocznej Hamalainena
  • 90+1'
    Sędzia doliczył cztery minuty
  • 90+1'
    Kontra legionistów została przerwana przez Tetteha pod samą bramką Buricia
  • 90'
    Cały stadion śpiewa piosenkę: "Nie poddamy się ukochana ma. Nie poddamy się Legio Warszawa!"
  • 90'
    Kamil Jóźwiak został upomniany przez sędziego
  • 90'
    Żółtą kartkę zobaczył również Lewczuk, który pauzuje w kolejnym meczu
  • 89'
    Kucharczyk podał przed pole karne do Guilherme. Brazylijczyk nie mógł się zdecydować czy ma uderzyć, czy podać. Wybrał drugą opcję, ale zagrał do obrońcy Lecha
  • 89'
    Kucharczyk zacentrował z lewej flanki. Do piłki doszedł Hamalainen, który oddał strzał, ale trafił w Buricia
  • 87'
    Pawłowski zdecydował się na indywidualną akcję. Skrzydłowy Lecha minął kilku graczy, ale został zatrzymany przez Lewczuka
  • 87'
    Kontra Legii. Nikolić dostał piłkę jeszcze na swojej połowie, więc nie było mowy o spalonym. Napastnik pędził na bramkę Buricia, doganiał go jednak obrońca Lecha. "Niko" oddał strzał, ale nie zdołał pokonać golkipera gości
  • 83'
    Trałka posłał długą piłkę do Nielsena, ale duński snajper znajdował się na ofsajdzie
  • 83'
    Kownacki zmienia Nielsena
  • 82'
    Jóźwiak wchodzi na boisko za Gajosa
  • 79'
    Guilherme otrzymał żółtą kartkę za faul na Gajosie
  • 78'
    Kucharczyk odebrał futbolówkę Kędziorze i podał do Nikolicia. Reprezentant Węgier minął Ajauuriego, ale ze wsparciem przybiegł Tetteh i razem powstrzymali "Niko"
  • 76'
    Linetty potknął się biegnąc po piłkę i przy okazji sfaulował Jędrzejczyka. Rzut wolny spod bramki wykonuje Malarz
  • 75'
    Ajauuri wrócił na boisko
  • 74'
    Ajauuri jest opatrywany przez lekarzy poza boiskiem. Lech na razie gra w dziesiątkę
  • 74'
    Tetteh sfaulował Guilherme w środkowej strefie boiska
  • 73'
    Pawłowski zmienia Jevticia
  • 72'
    Nielsen zwiódł obrońców Legii, oddał strzał lewą nogą i trafił w słupek
  • 72'
    Teraz w dogodnej sytuacji znalazł się Ajauuri, ale fiński obrońca mocno przestrzelił
  • 70'
    Boisko opuszcza Pazdan. W jego miejsce pojawia się Hamalainen
  • 69'
    Znów mamy sporo walki w środku boiska. Sędzia non stop używa gwizdka
  • 66'
    Guilherme próbował wyłożyć piłkę Kucharczykowi, ale pomocnik został uprzedzony przez lechitę. Goście próbowali wyjść z kontrą, akcję nieprzepisowo zatrzymywał Borysiuk, który dostał żółtą kartkę
  • 63'
    Pazdan wślizgiem wygarnął futbolówkę Tettehowi. "Pazdek" podał do Nikolicia, który oddał piłkę Prijoviciowi, a ten pokonał Buricia. Do trzech razy sztuka
  • 62'
    Guilherme posłał prostopadłą piłkę do Nikolicia, napastnik Legii był jednak na ofsajdzie
  • 62'
    Gol dla Legii! Aleksandar Prijović!
  • 60'
    Kucharczyk został upomniany przez sędziego
  • 58'
    Burić wypiąstkował centrę Aleksandrowa z rzutu wolnego
  • 58'
    Guilherme zmienia Aleksandrowa
  • 57'
    Trałka nieprzepisowo zatrzymywał Hlouska na skrzydle. Żółta kartka dla kapitana Lecha
  • 55'
    Tetteh odebrał piłkę Lewczukowi na środku boiska. Pomocnik od razu zagrał do Nielsena, który pobiegł lewym skrzydłem. Napastnik próbował zacentrować, ale jego próba została zablokowana przez Rzeźniczaka. Korner
  • 53'
    Borysiuk świetnie podał do Aleksandrowa. Bułgar dośrodkowywał z prawej flanki, ale obrońcy Lecha wybili piłkę na rzut rożny
  • 52'
    Linetty wymienił kilka podań z Gajosem pod "szesnastką" Legii. Obrońcy gospodarze przerwali akcję lechitów, lecz piłka trafiła pod nogi Nielsena. Duńczyk oddał strzał, ale Malarz wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 50'
    Rzeźniczak z Nielsenem starli się przy linii bocznej boiska. Za chwilę zawodnicy z obydwu drużyn dołączyli się do przepychanek. Sędzia uspokoił piłkarzy i upomniał graczy
  • 50'
    Kucharczyk zastępuje Dudę
  • 48'
    Obydwie drużyny próbują wywalczyć sobie panowanie w środkowej strefie boiska. Jeden i drugi zespół nie odpuszcza i walczy do samego końca
  • 48'
    Pazdan w ostatniej chwili powstrzymał Gajosa, który już przygotowywał się do strzału w polu karnym Legii
  • 45+18'
    Rozpoczęli goście
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Tablica świetlna pokazuje wynik 0:0
  • 45+2'
    Centrę z rzutu rożnego Jevticia wypiąstkował Malarz
  • 45+1'
    Jevtić minął Jędrzejczyka, próbował podać do innego lechity, lecz jego zagranie zostało przecięte
  • 45'
    Gajos oddał niecelny strzał na bramkę Malarza
  • 43'
    Koronkowa akcja Legii. Nikolić świetnie wyłożył piłkę Prijoviciowi, ale ten drugi raz w tym meczu fatalnie spudłował
  • 42'
    Aleksandrow zacentrował z rzutu wolnego. Piłka jednak wylądowała w rękawicach Buricia
  • 41'
    Tetteh nieprzepisowo zatrzymywał legionistę. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 40'
    Duda ucierpiał po starciu z Nielsenem. Sędzia nie przerwał jednak zawodów. Napastnik podał do Jevticia, pomocnik uderzył lewą nogą, ale zrobił to bardzo nieprecyzyjnie
  • 39'
    Tetteh wygarnął piłkę legioniście na lewym skrzydle. Pomocnik zagrał na klepkę z Nielsen i uderzył. Strzał był jednak za słaby
  • 38'
    Duda stracił piłkę w środku boiska. Lech wyszedł z kontrą. Na indywidualną akcję zdecydował się Nielsen, który minął dwóch graczy Legii, ale został powstrzymany przez Rzeźniczaka. Goście będą wykonywać rzut rożny
  • 36'
    Nielsen wygrał pozycję z Borysiukiem, oddał strzał z woleja lewą nogą. Malarz wypiąstkował jednak jego uderzenie
  • 35'
    Piłka po dośrodkowaniu Borysiuka wyleciała poza boisko. Grę wznowi bramkarz gości
  • 33'
    Malarz złapał piłkę po dośrodkowaniu Jevticia ze stałego fragmentu gry
  • 33'
    Burić złapał centrę Prijovicia z prawej flanki
  • 31'
    Borysiuk zderzył się z Gajosem. Lechitę opatrują lekarze
  • 29'
    Duda faulował Gajosa przy bocznej linii na wysokości pola karnego legionistów
  • 29'
    Jevtić posłał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wyleciała poza boisko. Grę wznowi Malarz
  • 28'
    Jevtić oddał potężny strzał z lewej nogi. Piłka trafiła w boczną siatkę bramki Malarza
  • 28'
    Jevtić podał do Nielsena. Napastnik Lecha próbował mijać Rzeźniczaka, ale kapitan Legii czystym wślizgiem wygarnął napastnikowi futbolówkę
  • 26'
    Lechici próbują uspokoić trochę grę. Szukają sposobu, aby podać do Nielsena, lecz ich dogrania zazwyczaj nie trafiają do celu
  • 24'
    Sporo niedokładności z obydwu stron. Piłkarze grają twardo i walczą o każdą piłkę. Sędzia pozwala na ostrzejszą rywalizację
  • 21'
    Prijović znalazł się w doskonałej okazji. "Prijo" uderzył płasko, piłka minęła Buricia, ale także jego bramkę
  • 20'
    Borysiuk próbował posłać prostopadłą piłkę do swoich napastników, ale trafił w obrońcę Lecha
  • 19'
    Aleksandrow za mocno podał do Dudy i Lech wznowi z autu na wysokości pola karnego
  • 18'
    Gajos minął Pazdana, podał do Jevticia, który dośrodkował futbolówkę z lewej flanki. Piłka zmierzała do Nielsena, ale w porę wybił ją Rzeźniczak
  • 17'
    Nikolić otrzymał piłkę z prawej strony, od razu chciał pobiec na bramkę Buricia. Napastnik za mocno wypuścił sobie futbolówkę i przechwycił ją poznański golkiper
  • 15'
    Aleksandrow zacentrował futbolówkę z lewej strony. Strzał oddał Nikolić, ale po jego uderzeniu Legia wykonywać będzie jedynie rzut rożny
  • 14'
    Nikolić podał piłkę do niepilnowanego Prijovicia w polu karnym. Obrońcy Lecha przekonani byli, że napastnik Legii znajduje się na ofsajdzie i pozwolili mu oddać strzał. "Prijo" nie zdołał jednak pokonać Buricia
  • 12'
    Jędrzejczyk z Aleksandrowem wymienili kilka podań na flance, po czym Bułgar niecelnie podał do Dudy. Słowak jednak za chwilę otrzymał futbolówkę oddał ją Nikoliciowi, który strzelił wprost w obrońcę. Legia będzie wykonywała rzut rożny
  • 11'
    Burić wychwycił dośrodkowanie Nikolicia
  • 10'
    Prijović minął jednego rywala na skrzydle, próbował dośrodkować, trafił jednak w Trałkę i futbolówkę złapał Burić
  • 9'
    Jevtić próbował się przedrzeć przez obronę Legii, lecz nie miał szans z rosłymi defensorami gospodarzy
  • 7'
    "Niko" wrócił na plac gry. Legia szuka sposobu, aby przebić się przez zasieki obronne Lecha. Goście jak na razie czekają na okazje do kontrataków
  • 6'
    Nikolić opatrywany jest przez lekarzy
  • 5'
    Pazdan niecelnie podał do Hlouska. Lech wyrzuca piłkę z autu na wysokości swojego pola karnego
  • 4'
    Duda posłał długą piłkę do wbiegającego w pole karne Aleksandrowa, ale szybszy okazał się Burić
  • 3'
    Kadar próbował przerzucić piłkę na drugie skrzydło, zagrał jednak Gajosowi za plecy i gospodarze wyrzucą futbolówkę z autu
  • 1'
    Ajajuuri odebrał piłkę Nikoliciowi na skrzydle
  • 0
    Fani Legii skandowali przed chwilą: "Panie Lucjanie, szacunek zawsze zostanie"
  • 0
  • 0
    Lucjan Brychczy dostaje owacje na stojąco od kibiców Legii
  • 0
    Piłkarze Legii wyszli na rozgrzewkę
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej 3. Już za niecałe 50 minut rozpocznie się mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań
  • 0
    Gospodarze rozpoczną mecz w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Pazdan, Borysiuk - Aleksandrow, Prijović, Duda - Nikolić