Koniec meczu! Legia Warszawa pokonała Znicz Pruszków 4:0
  • 89'
    Na spalonym był Rafał Włodarczyk
  • 87'
    Kilka centymetrów przed linią pola karnego sfaulowany został Branimir Galić. Będzie rzut wolny
  • 87'
    Piłka po strzale Tomasza Brzyskiego z rzutu wolnego trafiła w mur
  • 86'
    Kontratak Znicza przerwał Kopczyński, który wślizgiem wybił piłkę na aut
  • 85'
    Piłkarze Znicza przeprowadzili akcję na połowie Legii. Zakończył ją Grudniewski, jednak jego strzał przeleciał ok. 3 metry obok prawego słupka
  • 82'
    Akcja zawodników z rezerw. Michalak świetnie dograł ze skrzydła w pole karne, a tam akcję finalizował Galić. Czujny był jednak bramkarz Znicza
  • 81'
    Po chwili kolejna skuteczna interwencja Zawala, który przechwycił piłkę i zagrał do Brzyskiego na lewej flance
  • 80'
    Długa piłka w pole karne Legii, tam Grudniewski dograł piłkę na środek, ale skuteczną interwencją popisał się Mateusz Zawal
  • 79'
    Po akcji Znicza sprzed pola karnego uderzył Grudniewski, jednak piłka przeleciała 5 metrów obok lewego słupka bramki Cierzniaka
  • 77'
    W polu karnym piłkę dostał Saganowski, który próbował przelobować bramkarza, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 76'
    Brzyski z lewej strony dograł piłkę po ziemi na 5 metr. Strzelić próbował Saganowski, ale pod jego nogami był już bramkarz Znicza, który złapał piłkę
  • 76'
    Za Prijovicia i Masłowskiego na boisko wchodzą Więdłocha i Galić
  • 74'
    Przepiękna bramka Szwajcara! Dostał on piłkę pod polem karnym, podrzucił zmylając obrońcę, i stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Uderzył na długi słupek i mamy już 4:0!
  • 73'
    Prijovic!!!
  • 71'
    Na połowie rywala sfaulowany został Michał Kopczyński. Potrzebna jest interwencja medyków
  • 67'
    Za Rafała Makowskiego na boisku pojawił się Mateusz Zawal
  • 66'
    Brzyski i Guilherme krótko rozegrali piłkę z rzutu rożnego. Szybko przejęli ją obrońcy Znicza
  • 65'
    Dośrodkowanie Masłowskiego z lewej strony. Piłkę na klatkę przyjął Vranjes i uderzał z woleja obok bramki. Jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę
  • 62'
    Zamieszanie pod bramką Znicza zakończyło się kontrą rywali Legii. Będzie rzut rożny dla Znicza
  • 62'
    Szybko wykonany rzut rożny przyniósł kontrę Legii. Jednak obrońcy Znicza poradzili sobie z Saganowskim
  • 60'
    Piłka do dośrodkowaniu Kaczmarska z prawej strony wyszła za linię końcową
  • 58'
    Strzał Vranjesa z okolic 20. metra złapał bramkarz Znicza
  • 57'
    Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Brzyski. Obrońcy Znicza, choć "na raty", wybili piłkę daleko od bramki
  • 56'
    Faulowany na prawym skrzydle był Michalak. Będzie rzut wolny dla Legii
  • 55'
    Piłkę z prawej strony dośrodkował Kaczmarek. Futbolówka przeleciała przez całe pole karne...
  • 54'
    Kopciński zagrał fantastycznie do wbiegającego w pole karne Banaszewskiego. Cierzniak obronił jego uderzenie
  • 53'
    Z lewej strony dośrodkował Brzyski. Piłkę odbitą po drodze od Jedrycha złapał bramkarz Znicza
  • 51'
    Po zamieszaniu piłkę pod polem karnym dostał Guilherme i szybko strzelił na bramkę Znicza. Ta wylądowała przy prawym słupku. Mamy już 3:0!
  • 51'
    Blisko strzelenia kolejnej bramki był Prijović. Jego wolej z 16. metra został zablokowany przez obrońcę
  • 49'
    Na spalonym Banaszewski
  • 49'
    W przerwie za Malarza i Brozia pojawili się Cierzniak i Michalak. Wobec tego Bereszyński cofnął się do defensywy
  • 49'
    Guilherme na 3:0!
  • 47'
    Chaotyczny jest początek drugiej połowy. Piłka co chwila zmienia właściciela
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania
  • 44'
    Po strzale Kaczmarka piłkę do boku sparował Malarz. Dobijać próbował Kopciński, ale bramkarz Legii ponownie dobrze interweniował
  • 42'
    Kontrę Legii rozpędzał Vranjes. Zabrakło wykończenia, bo jego podanie do Prijovicia w pole karne pozostawia wiele do życzenia
  • 40'
    Piłkę z wolnego z 30. metra uderzył Brzyski. 3 metry nad bramką...
  • 39'
    Mocny strzał Brzyskiego z prawej strony złapał Misztal
  • 39'
    Pod polem karnym Janiszewski sfaulował Vranjesa. Legia będzie miała rzut wolny z dobrej pozycji
  • 38'
    Żółte kartki otrzymali Guilherme i Petasz
  • 38'
    Petasz sfaulował Guilherme, po czym "Gui" uderzył Petasza w twarz i na boisku zrobiła się awantura. Sytuację uspokoił sędzia
  • 37'
    Dobrą akcję Legii strzałem z przewrotki zakończył Saganowski. Zablokował obrońca
  • 35'
    Z rzutu wolnego na połowie boiska dośrodkował Machalski. Uderzył ją stojący przy drugim słupku Janiszewski, ale Malarz nie miał problemów z obroną jego strzału
  • 33'
    Na 2:0 podwyższył Masłowski. Fantastyczną, prostopadła piłkę do Bereszyńskiego zagrał Broź. "Bereś" wycofał ją na 10 metr, skąd w środek bramki uderzył Masłowski
  • 32'
    Zmiana w Zniczu. Z boiska zszedł Kubicki, zastąpił go Kopciński
  • 32'
    Gol Masłowskiego!!!
  • 31'
    Po dobrej akcji Brozia, piłkę dostał Prijović. Zagrał ją do Saganowskiego, a ten oddał dobry, mocny strzał, obronił jednak Misztal
  • 29'
    Makowski bardzo dobrze przerzucił piłkę na drugą flankę do Brozia. Obrońca wbiegł z nią w pole karne i próbował zaskoczyć Misztala strzałem "z fałsza". Trafił w boczna siatkę
  • 29'
    Niespodziewanie z okolic 20. metra uderzył Masłowski. Piłka minęła prawy słupek bramki Misztala
  • 27'
    Tym razem przyszła pora na okazję dla Znicza. Z prawej strony w pole karne dośrodkował Kaczmarek, ale Malarz pewnie złapał piłkę
  • 26'
    Brzyski mocno bił piłkę w pole karne. Jej lot przedłużył Prijović, następnie piłka spadła pod nogi Masłowskiego, ten zagrał do Vranjesa. Bośniak oddał strzał w środek bramki. Bez problemu poradził sobie z tym Misztal
  • 25'
    Po prawej stronie boiska Piotr Petasz ostro sfaulował Bereszyńskiego. Wznawiać grę będzie Brzyski
  • 24'
    Kontratak jeszcze na naszej połowie rozpoczął Saganowski. Guilherme dostał od niego piłkę w środku pola, przebiegł 25 metrów, po czym zagrał do Prijovicia w pole karne. Po strzale napastnika Misztal wybił piłke na rzut rożny
  • 24'
    Brzyski wrzucił piłkę w pole karne, ale ofiarnie, przewrotką wybił ją stoper Znicza
  • 21'
    Przy linii końcowej boiska o piłkę walczyli Kopczyński i Kubicki. Obrońca Legii zaasekurował piłkę, a ta opuściła plac gry
  • 20'
    Dobry kontratak przeprowadziła Legia. Zakończył go Prijović, który chciał przelobować Misztala. Piłka po jego strzale przeleciała obok bramki
  • 19'
    Po zaciekłej walce o piłkę dwóch piłkarzy Legii i Znicza w środku pola, Vranjes wybił ją na aut
  • 18'
    Po dośrodkowaniu Brozia z prawego skrzydła piłka odbiła się od głowy Petasza i trafiła w ręce Misztala
  • 17'
    Legioniści podwójnie zagrozili bramce Znicza. W pole karne z lewej strony dośrodkował Brzyski, ale piłka przeleciała nad Prijoviciem, po czym lekki strzał na bramkę oddał Masłowski. Misztal złapał futbolówkę
  • 16'
    Długą piłkę w pole karne zagrał Darius, dopadł do niej Stryjewski, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 15'
    Piłkę pod polem karnym rywala odebrał Prijovic, który zgrał ją do tyłu do Masłowskiego. Pomocnik niecelnie podał w stronę pola karnego
  • 13'
    Napastnik Znicza wybiegał sam na sam z Malarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 12'
    Strzał Saganowskiego sprzed pola karnego wybronił bramkarz Znicza
  • 10'
    Saqganowski odebrał piłkę na 30 metrze i zagrał w pole karne do Prijovicia, który stracił piłkę
  • 9'
    Broź dograł piłkę z prawej strony w pole karne do Bereszyńskiego, ale pomocnik stracił piłke
  • 8'
    Broź na prawej flance i wychodzi z piłką poza boisko
  • 7'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę z tyłu, ale futbolówkę przechwytują przeciwnicy. Pojedynek główkowy wygrał jednak Łukasz Broź i ponownie futbolówka w naszym posiadaniu
  • 5'
    Legia próbowała coś zdziałać na prawym skrzydle, ale Łukasz Broź został nabity przez Kucharskiego i od autu zaczynają gracze z Pruszkowa
  • 5'
    Przechwyt Brzyskiego na lewej stronie. Piłka wędruje do środka, a z dystansu uderza Prijović - niecelnie
  • 3'
    Długa piłka do Prijovicia, obrońca rywali popełnił błąd i nie zdołał wybić piłki, a Szwajcar dopadł do niej i bez trudu z bliska pokonał Piotra Misztala