Sparingi 2015/16 2015/2016 - Mecz kontrolny

72'
  • 90+1'
    Głośne - brawo Legia - krzyknięte z trybun pożegnało stołecznych piłkarzy. My dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejną, 14 lutego. Wtedy stołeczny klub zmierzy się przy Łazienkowskiej z Jagiellonią Białystok w Ekstraklasie
  • 90'
    Koniec meczu! Legia po golach NamenjI Nikolicia oraz Kaspra Hamalainena pokonała Stabæk 2:0.
  • 89'
    Duda znalazł się w polu karnym z piłką, ale został powalony. Dla sędziego nie było mowy o rzucie karnym, mamy jednak róg
  • 89'
    Dośrodkowanie Dudy wybite z pola karnego
  • 87'
    Jędrzejczyk faulowany na własnej połowie
  • 86'
    Hamalainen przejął piłkę, ale od razu za mocno podał. Po chwili dwóch legionistów na spalonym
  • 86'
    W miejsce Jodłowca wchodzi Ariel Borysiuk
  • 85'
    Duda ambitnie walczył o odbiór piłki, ale ostatecznie faulował rywala. Dobra próba
  • 84'
    Fajna akcja!
  • 83'
    Jędrzejczyk zagrywa do Dudy, ten miał sporo miejsca i spróbował prostopadłego pytania. Niestety, nie było tam żadnego kolegi i od bramki rozpocznie golkiper przeciwników
  • 82'
    Hamalainen minął dwóch rywali, zagrał na skrzydło do Hlouska, a po jego dośrodkowaniu piłkę głową w polu karnym zgrał Jędrzejczyk. Do futbolówki doskoczył Niezgoda i wpakował ją do siatki. Sędzia uznał jednak, że młody piłkarz był na spalonym
  • 80'
    Piłka wybita na aut. Szybko legioniści próbowali wyjść z kontra po odbiorze futbolówki, ale akcja była za szybka i warszawiacy pogubili się w swoich próbach
  • 80'
    Jędrzejczyk dobrze interweniuje wybijając piłkę ze środka pola karnego
  • 79'
    Niezgoda wchodzi na boisko w miejsce Kucharczyka
  • 79'
    Korner dla rywali
  • 78'
    Do wejścia na boisko sposobi się już Jarosław Niezgoda
  • 78'
    Hlousek pobiegł lewą stroną boiska, posłał piłkę do Masłowskiego, ale ten nie zdołał oddać strzału z pola karnego
  • 78'
    Rzut wolny dla rywali w środku pola
  • 77'
    Kolejny rzut rożny dla Legii, ale tym razem dośrodkowanie było zbyt mocne i żaden z warszawiaków nie zdołał dojść, a tym bardziej opanować piłki
  • 77'
    Duda łatwo traci piłkę w środku pola po wcześniejszym podaniu Masłowskiego
  • 76'
    Hamalainen wywalczył piłkę na połowie rywali, odegrał do Masłowskiego, który dośrodkował w pole karne. Kucharczyk oddał strzał głową, ale bramkarz poradził sobie z uderzeniem
  • 74'
    Rzut wolny dla Legii. Tuż po wykonaniu, sędzia uznał, że jeden z warszawiaków był na spalonym i przy piłce znaleźli się przeciwnicy
  • 74'
    Pazdan i Masłowski już na boisku. Boisko opuścili Vranjes oraz Guilherme
  • 73'
    Trzeba przyznać, że dobrze w mecz wszedł Hamalainen. Wczoraj piłkarz doznał urazu ręki, wydawało się, że z Norwegami nie zagra, ale okazało się, że jego ręka jest tylko stłuczona
  • 72'
    Legioniści przeprowadzili naprawdę ładną akcję. Ostatecznie w pole karne do wybiegającego Hamalainena podał Jodłowiec, a Fin skutecznie wykończył akcję "Wojskowych"
  • 71'
    2:0! Kasper Hamalainen
  • 70'
    Rzut wolny dla rywali. Piłka dośrodkowana w środek pola karnego, ale stołeczni defensorzy poradzili sobie z zagrożeniem
  • 69'
    Zmiana w zespole rywali
  • 68'
    Piłka wybita przez rywali przed pole karne, gdzie do futbolówki Hlousek. Czech oddał strzał z dystansu, ale uderzenie było niecelne
  • 67'
    Bramkarz rywali minął się z dośrodkowaniem z lewej strony boiska, piłka spadała pod nogi Michała Kucharczyka, który zupełnie nie liczył na taki prezent i nie był gotowy na taki strzał. Przez to nasz skrzydłowy nie trafił do pustej bramki - to nie była taka łatwa sytuacja
  • 67'
    Kucharczyk ma kolejną okazję do dogrania w pole karne. Rzut rożny dla Legii
  • 65'
    Zagrożenie szybko oddalone, gra przeniesiona na połowę rywali i mamy po chwili rzut rożny
  • 65'
    Piłka po dograniu Kucharczyka odbiła się od głowy Igora Lewczuka, ale nie poleciała w kierunku bramki. Rywale zdołali wykopać futbolówkę z "szesnastki"
  • 64'
    Aut dla rywali na wysokości pola karnego Legii
  • 63'
    Na boisku meldują się Ondrej Duda i Kasper Hamalainen, a murawę opuścili Aleksandar Prijović oraz Nemanja Nikolić
  • 62'
    Kolejny róg, a za moment na boisku pojawi się Ondrej Duda
  • 62'
    Blisko wykorzystania dogrania Kucharczyka był Jędrzejczyk, ale ostatecznie minął się z piłką
  • 61'
    Korner dla Legii
  • 61'
    Z kłopotami, ale dośrodkowanie Kucharczyka z narożnika boiska wybijają rywale
  • 61'
    Prijović w agresywnym pressingu. Szwajcar zaatakował stopera, ale nie odebrał piłki, a na dodatek faulował przeciwnika
  • 60'
    Znowu groźnie zaatakowała Legia. Guilherme nie wykorzystał jednak dogodnej okazji
  • 60'
    Niecelny wykop bramkarza rywali
  • 59'
    Stanisław Czerczesow wygodnie, na ustawionym przed ławką rezerwowych krześle ogrodowym ogląda spotkanie i ze spokojem przyjmuje boiskowe wydarzenia
  • 58'
    Naciskany przez rywali Jodłowiec oddał piłkę kolegom z tyłu, to pozwoliło na uspokojenie gry
  • 56'
    Prijović bliski gola, ale uderzył nad bramką
  • 53'
    Guilherme zagrał piłkę na lewą stronę. Przy piłce znalazł się Adam Hlousek, który wywalczył aut. Warszawiacy starają się dłużej utrzymać przy piłce
  • 53'
    Rzeźniczak zdecydował się na długie podanie do Jędrzejczyka. Ten próbował dośrodkować piłkę, ale to zagranie mu nie wyszło
  • 53'
    Nikolić złapany na spalonym
  • 51'
    Nje zagrał spod linii końcowej do Moe, ten dośrodkował piłkę, ale kompetentnie ze swoich obowiązków wywiązał się Igor Lewczuk, który wyekspediował piłkę poza pole karne
  • 50'
    Niecelne podanie i od bramki grę wznawia Malarz
  • 49'
    Akcja przeniosła się pod bramkę Legii
  • 47'
    Świetnie Jędrzejczyk przejął piłkę w środku pola, ale potem legioniści szybko stracili futbolówkę. Od bramki zaczyna bramkarz Norwegów
  • 46'
    Hlousek pokazał się na lewej stronie boiska, dostrzegł wbiegającego w pole karne Jodłowca, ale piłka była odrobinę za mocna i wyleciała poza boisko
  • 45+13'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+12'
    Piłkarze obu drużyn wracają na boisko
  • 45'
    Grę od bramki wznawia Malarz, choć rywale liczyli na rzut rożny
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0
  • 43'
    Akcja zaczęła się od przechwytu Guilherme, który podał do Nikolicia. Ten z dużym spokojem wykończył swoją sytuację i strzelił gola na 1:0
  • 43'
    W odpowiedzi szybka akcja rywali, którzy jednak stracili futbolówkę przy linii końcowej
  • 41'
    Vranjes niecelnie do Hlouska czekającego na lewej flance na podanie. Lubi się Czech podłączyć do akcji ofensywnej, często gości na połowie rywali
  • 41'
    Nemanja Nikolić!!!
  • 40'
    Kassi uderzył z około 20 metrów, ale strzał po ziemi bez najmniejszego trudu złapał Arkadiusz Malarz
  • 39'
    Prijović pobiegł środkiem, potem zgrał na prawą stronę do Jędrzejczyka, ale ten huknął mocno i niecelnie
  • 39'
    Rywale wymienili za mocne podania i stracili piłkę
  • 38'
    Mecz rozgrywany jest na Gozo Stadium, który znajduje się na wyspie. Piłkarze Legii dotarli na spotkanie... promem ;).
  • 37'
    Nemanja Nikolić na spalonym
  • 36'
    Rzeźniczak wykopuje piłkę na aut
  • 34'
    Malarz przyciśnięty, był bliski złego wybicia, ale ostatecznie niebezpieczeństwo zostało zażegnane, a piłka wybita poza pole karne
  • 33'
    Jodłowiec podłączył się do akcji ofensywnej i znowu mamy korner
  • 33'
    Dobra piłka, o którą z trzema rywalami walczył Stojan Vranjes. Ostatecznie trójka rywali okazała się silniejsza od jednego legionisty
  • 32'
    Hlousek bez trudu minięty teraz na prawej flance, ogromne połacie wolnej przestrzeni miał jeden z rywali, który dograł do środka, ale fatalnie przestrzelił Nje. Dużo szczęścia mieli teraz warszawiacy
  • 30'
    Piłka wybita przez obrońców, a w połowie boiska doszedł do niej Hlousek. Ten utrzymał futbolówkę w swoim posiadaniu, podał do Malarza, ale wcześniej był faulowany przez rywala
  • 30'
    Prijović faulowany w środku pola
  • 28'
    Dobre dośrodkowanie na środek pola karnego, było blisko finalizacji, ale ostatecznie nikt nie trafił w piłkę i od bramki rozpocznie bramkarz rywali
  • 28'
    Jodłowiec zmienił ciężar gry, podał do Jędrzejczyka, a ten wywalczył kolejny rzut rożny
  • 27'
    Legioniści przeważają. Rywale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Malarza. Stuprocentowych okazji z naszej strony również brakuje
  • 27'
    Rzut rożny dla Legii
  • 25'
    Na stadionie obecnych jest kilku fanów Legii. Brakuje jednak dopingu, który pojawił się w spotkaniu z Viktorią Pilzno
  • 25'
    Guilherme znalazł się z piłką w polu karnym, ale oddał niecelny strzał
  • 24'
    Lewczuk wybija piłkę na aut na wysokości pola karnego
  • 23'
    Jeppe Moe dośrodkował piłkę, ale zagranie zostało błyskawicznie wybite poza pole karne przez obrońców "Wojskowych"
  • 22'
    Tym razem rzut wolny dla rywali
  • 21'
    Guilherme wymienił piłkę z Jędrzejczykiem, ale finalne podanie było za mocno i wyleciało poza boisko
  • 20'
    Hlousek złapany na spalonym
  • 20'
    Kucharczyk miał sporo miejsca na lewej flance, mocno dograł piłkę w pole karne, ale golkiper rywali wypiąstkował dośrodkowanie
  • 18'
    Złe wyprowadzenie piłki przez Rzeźniczaka, rywale przejmują futbolówkę w środku pola
  • 17'
    Blisko przechwytu Nikolić na połowie rywali, ale ostatecznie piłka zostaje pod nogami przeciwników
  • 16'
    Guilherme do Nikolicia, ale ten uderza ponad poprzeczką
  • 15'
    Agresywnie o odbiór każdej piłki walczy Hlousek, ale obrońca rywali często obiega skrzydłowego i w ten sposób legioniści zostali już dwa razy zmyleni
  • 15'
    Guilherme przeprowadził rajd na lewej stronie boiska, ale zanotował bardzo niecelne dośrodkowanie
  • 14'
    Długie podanie do Nikolicia, ale bramkarz rywali elegancko wychodzi w górę i łapie piłkę
  • 12'
    Rzut wolny dla Legii, mocne dośrodkowanie, ale rywale radzą sobie i oddalają zagrożenie
  • 12'
    W kadrze rywali na ten mecz znajduje się Szymon Walczak, piłkarz FC Koln testowany przez Stabaek. Co ciekawe, zawodnik przyznaje, że jest kibicem Legii i często zasiadał na Żylecie
  • 11'
    Vranjes zdobywa bramkę, ale sędzia jej nie uznał ponieważ dopatrzył się wcześniej faulu Bośniaka
  • 10'
    Gra jest dosyć spokojna, groźnych okazji brakuje
  • 10'
    Kolejny aut na wysokości pola karnego rywali
  • 8'
    Okazja nie została wykorzystana i grę od bramki wznawia Sayouba
  • 7'
    Legioniści starają się zyskać przewagę wysokim pressingiem. Teraz dzięki temu warszawiacy mają aut na połowie rywali
  • 6'
    Grę od bramki rozpoczyna Malarz. Rywale próbują długich piłek, nie wiedzą jak zagrozić stołecznej defensywie
  • 5'
    Wpierw piłka wybita przez norweską defensywę, ale do futbolówki przed polem karnym doskoczył Michał Kucharczyk, który oddał strzał. Piłka o kilkanaście centymetrów minęła słupek bramki rywali
  • 5'
    Kucharczyk do Nikolicia, a reprezentant Węgier na spalonym
  • 4'
    Rzut wolny dla stołecznego klubu
  • 3'
    Dośrodkowanie przeciwnika przyblokował Kucharczyk i piłkę w ręce pewnie złapał Malarz
  • 2'
    Prijović zszedł do prawej flanki, gdzie dostał podanie od Kucharczyka, ale ostatecznie był na spalonym
  • 1'
    Najpierw legioniści tracą piłkę pod polem karnym rywali. Potem golkiper Norwegów wznawia grę długim wykopem, ale do futbolówki dochodzi Arkadiusz Malarz
  • 1'
    Kolejna próba długiego podania do napastnika rywali, ale znów szybszy bramkarz stołecznego klubu
  • 0
    Piłka już na środku. Za moment początek spotkania
  • 0
  • 0
    Piłkarze za moment pojawią się na boisku
  • 0
    Oto skład Legii: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Prijović, Vranjes, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
  • 0
    Witamy! O 16:10 piłkarze Legii rozegrają ostatni mecz sparingowy. Rywalem będzie norweska drużyna Stabaek