89'
  • 90'
    Ostatni już chyba korner dla Viktorii
  • 90'
    Piąstkuje Malarz i sędzia chwile później kończy spotkanie! 2:2 w meczu Legii i Victorii Pilzno!
  • 90'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze następne relacje ze spotkań Legii!
  • 89'
    Aleksandar Prijović strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, doprowadza do wyrównania w ostatnich sekundach spotkania
  • 88'
    2:2! Jest wyrównanie!
  • 87'
    Ajjj! Świetna okazja na wyrównanie, marnuje ją jednak Prijović
  • 84'
    Gol dla Victorii.. Ładne uderzenie z dystansu Kovarika, który był nieatakowany przez żadnego z piłkarzy Legii. 2:1 dla graczy z Pilzna
  • 82'
    Warto nadmienić, że przy bramce Borysiuka asystował Jodłowiec
  • 81'
    Ładny, płaski strzał z pierwszej piłki, sprzed pola karnego w wykonaniu Borysiuka. Mamy wyrównanie!
  • 80'
    Niedokładne zagranie Horavy, od autu legioniści
  • 80'
    Gol dla Legii! 1:1!
  • 79'
    Ładna akcja Hamalainena i Jodłowca, ten drugi podawał do Guilherme, który zdecydował się na dośrodkowanie. Futbolówka ląduje jednak w rękach bramkarza rywali
  • 78'
    Po dośrodkowaniu uderzał jeden z graczy rywali, lecz niecelnie. Grę wznawia Malarz
  • 77'
    Dośrodkowanie Kovarika w pole karne Legii, lecz Hlousek uprzedza rywala i Czesi wykonają kolejny rzut rożny
  • 75'
    Żółta kartka dla jednego z graczy Viktorii, Legia szybko wznawia grę
  • 73'
    Legia wraca do gry w systemie z czwórką obrońców
  • 72'
    Dobrze interweniuje Malarz, lecz szybko i niecelnie wznawia grę
  • 71'
    Debiutuje nieoficjalnie w barwach Legii Adam Hlousek. Zmienia Nemanję Nikolicia
  • 71'
    Kolejny rzut rożny dla zespołu z Czech
  • 69'
    Futbolówka wyszła przed pole karne Legii, dopadł do niej jeden z piłkarzy Viktorii, lecz uderzył mocno i niecelnie
  • 68'
    Pazdan podnosi się o własnych siłach z boiska. Raczej będzie kontynuował grę
  • 68'
    Niecelne zgranie piłki Lewczuka do Malarza i mamy rzut rożny dla Viktorii
  • 67'
    Faul na Pazdanie. Żółtą kartkę ogląda Jan Kolenda
  • 65'
    Słabo bita piłka, duże zamieszanie, do futbolówki dopadł Lewczuk, lecz uderzył niecelnie. Mimo protestów, sędzia nakazał wznowić grę od bramki przez bramkarza zespołu z Czech
  • 64'
    Przewinienie gracza Viktorii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala dla Legii
  • 62'
    Borysiuk w miejsce Vranjesa
  • 59'
    Poprawka - jednak to Jan Kopic strzelcem bramki dla graczy z Pilzna
  • 58'
    Główkował jeden z graczy Viktorii, ale piąstkował dobrze w tej sytuacji Malarz
  • 57'
    Widzimy też Pazdana, w miejsce w Brozia. To oznacza, że legioniści będą grali teraz w systemie 3-5-2.
  • 57'
    Korner dla Viktorii
  • 56'
    Zabrakło asekuracji bramkarza Legii po strzale Durisa, dopadł do niej Petrzela i z bliskiej odległości pokonał Malarza. 1:0 dla Viktorii
  • 56'
    Zmiany w zespole Legii. W miejsce Dudy melduje się na boisku Guilherme, a za Bereszyńskiego oglądamy Hamalainena
  • 54'
    Gol dla Viktorii
  • 52'
    Rzeźniczak niepewnie wybija piłkę poza boisko. Gracze z Pilzna raz jeszcze wykonają stały fragment gry
  • 52'
    Nic jednak nie wyszło z drugiej ich próby i od bramki rozpocznie grę Malarz
  • 51'
    Bardzo możliwe, że sędzia powinien podyktować rzut karny za faul na Bereszyńskim przy tej sytuacji
  • 51'
  • 50'
    Okazja dla Legii! Świetna, ambitna akcja Bereszyńskiego, dograł w pole karne gdzie był Duda, lecz słowacki piłkarz trafił prosto w bramkarza rywali
  • 49'
    Faul na Kucharczyku
  • 48'
    Legia w posiadaniu piłki, stara się zbudować na spokojnie atak pozycyjny
  • 47'
    Póki co bez zmian w zespole Legii, ale już widać, że do wejścia przygotowuje się m.in. Guilherme
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Legia bezbramkowo remisuje z Viktorią Pilzno
  • 44'
    Duris znalazł się wolny na prawej flance, postanowił dograć piłkę w pole karne do Limbersky'ego, ale ten niecelnie uderzył
  • 43'
    Dobrze na prawej stronie zachował się Bereszyński, który zastopował atak rywali
  • 41'
    Rzeźniczak wręcz staranował w środku pola przeciwnika, rywale mają rzut wolny
  • 40'
    Rajtoral chciał chyba przelobować Malarza, ale zdecydowanie mu to nie wyszło. Czujny był golkiper stołecznego klubu
  • 39'
    Po chwili grę od bramki wznawia Kozacik
  • 39'
    Aut dla rywali na wysokości pola karnego Legii
  • 38'
    Teraz legioniści starają się zaatakować. Sędzia uznaje jednak, że Prijović faulował w ofensywie.
  • 35'
    Kapitan rywali - Roman Hubnik - wywalczył rzut rożny dla zespołu z Czech. Nastąpiło to po indywidualnej akcji
  • 35'
    Uff było blisko, ale piłkę z linii bramkowej wysyłają legioniści
  • 35'
    Kolejna szansa rywali! Kovarik huknął zza pola karnego, ale trafił w poprzeczkę
  • 32'
    A na trybunach znowu: "Legia Warszawa"! Kibice naszego klubu są w każdym miejscu na ziemi!
  • 31'
    Dobre zachowanie Brozia, który uratował Legię przed rzutem rożnym. Zamiast tego, rywale będą mieli jedynie aut
  • 29'
    Seria niecelnych dośrodkowań z obu stron
  • 28'
    Legioniści starają się teraz wysoko przejmować piłkę, ale momentami zawodzi rozegrania. Jedno niecelne podanie i akcja momentami kończy się, zanim jeszcze na dobre się rozpoczęła
  • 27'
    Rzut wolny dla Legii. Piłka dograna przez Dudę została jednak wybita przez Romana Hubnika. Stałe fragmenty Legii nie stanowią na razie zagrożenia dla przeciwników z Czech
  • 26'
    Kucharczyk "na szybkości" minął Hrosovsky'ego i miał miejsce na dośrodkowanie piłki. To też uczynił. Bliski zamknięcia akcji był Nikolić, ale ostatecznie futbolówkę złapał bramkarz
  • 25'
    Po niecelnym strzale rywali, grę od bramki wznawia Malarz
  • 24'
    Mocno naciskani byli teraz obrońcy Legii przez rywali. Viktoria wywierała presję, ale defensorzy na szczęście się nie pogubili, a Jakub Rzeźniczak ostatecznie wyekspediował piłkę do przodu. Tam był Prijović, ale sędzia uznał, że przekroczył przepisy i grę wznawiają rywale
  • 22'
    Hrosovsky szykuje się do dośrodkowania z rzutu wolnego. Okazję mają rywale
  • 22'
    Piłkę pewnie wyłapuje Arkadiusz Malarz. Dośrodkowanie nie sprawiło mu najmniejszego trudu
  • 21'
    Rzeźniczak faulowany przez Kopicia i od własnej połowy legioniści wznawiają grę z rzutu wolnego
  • 19'
    Kopic minął Brozia i Rzeźniczaka, ale niecelnie podał na środek pola karnego i rozpoczął kontrę legionistów. Z piłką ruszył Nikolić, zagrał na lewą stronę do Prijovicia, ale ten został osaczony przez obrońców i zatrzymany w ofensywie
  • 19'
    Nie jest to na razie najciekawszy mecz. Legia przeważa i częściej atakuje, ale brakuje stuprocentowych sytuacji, a przede wszystkim strzałów. Viktorię stać na przerywanie akcji "Wojskowych"
  • 17'
    Rajtoral powstrzymuje rozpędzającego się na lewej stronie boiska Brozia
  • 17'
    Mała grupa kibiców Legii zaintonowała "Ole, Ole, Ole, Ola i tylko Legia, Legia Warszawa"!
  • 15'
    Legia próbuje przedostać się pod bramkę rywali lewą flanką, ale rywale wybijają piłkę na aut lub w środek pola, co zrobił Kopic
  • 14'
    Nerwowo zrobiło się w defensywie rywali. Hejda naciskany był przez dwóch legionistów, podał do bramkarza, a ten pod presją wykopał piłkę na róg
  • 14'
    Piłkę z narożnika dogrywał Ondrej Duda, ale dośrodkowanie zostało wybite przez przeciwników
  • 13'
    Głębokie dośrodkowanie Kucharczyka z lewego skrzydła, ale żaden z kolegów nie zdołał dopaść do piłki
  • 12'
    Ładnie strzał Kovarika z pola karnego wyłapał Arkadiusz Malarz. Doświadczony bramkarz był bardzo czujny
  • 11'
    Rzeźniczak przecina długie podanie i wybija piłkę na aut
  • 11'
    Strata Vranejsa w środku pola
  • 10'
    Prostopadłe podanie do Kucharczyka, ale szybciej do piłki dochodzi golkiper rywali
  • 10'
    Niecelny przerzut Jodłowca na lewą stronę boiska
  • 9'
    Żadnego zagrożenia rywale nie stworzyli po kornerze
  • 9'
    Duda zwiódł rywala balansem ciała, ale po chwili Limbersky wykopuje piłkę na aut
  • 7'
    Tym razem korner dla Czechów
  • 7'
    Z bólu zwija się Łukasz Broź, który jednak po chwili wstał i może kontynuować grę
  • 6'
    Gra toczy się w środku pola
  • 5'
    Dośrodkowanie z narożnika, ale niecelny strzał Kucharczyka wieńczy akcje
  • 5'
    Lewczuk wygrywa siłowy pojedynek z Kovarikiem
  • 4'
    Niezbyt pewna interwencja bramkarza rywali i legioniści mają rzut rożny
  • 3'
    Piłka do Kucharczyka, ale zagranie przecina Rajtoral
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii. Piłkę będzie dośrodkowywał Ondrej Duda
  • 2'
    Duda fauluje rywala w ofensywie
  • 2'