Sparingi 2015/16 2015/2016 - Mecz kontrolny

57'
70'
80'
  • 90+1'
    Koniec meczu. Legia zasłużenie wygrała 5:0 w pierwszym sparingu mając przewagę i grając na dużym luzie. Dziękujemy za uwagę.
  • 88'
    Prijović wyszedł sam na sam z bramkarzem, uderzył obok bramkarza ale pechowo trafił w słupek.
  • 85'
    Prijović uderzał technicznie ale obok bramki
  • 84'
    Uderzał Hamalainen, bramkarz odbił piłkę i bliski trafienia był Niezgoda
  • 83'
    5:0 Niezgoda
  • 83'
    Zawal idealnie zagrał długą piłkę do Bereszyńskiego, ten zgrał do Niezgody, który zdobył pierwszą bramkę dla Legii.
  • 79'
    Najemski w świetnym stylu wygrał pojedynek sprinterski z Shaddockiem
  • 78'
    Kolejne zmiana w Legii - po Arku Najemski z numerem 42, na boisku pojawił się z tym samym numerem Mateusz Zawal, który zmienił Rzeźniczaka.
  • 77'
    Rzut wolny dla Legii, uderzał Furman, ale nad poprzeczką
  • 74'
    Prijović sprytnie do Niezgody, ale ten uprzedzony przez bramkarza
  • 73'
    Źle przyjął piłkę Rzeźniczak, Shaddoch bliski wykorzystania błędu, ale Rzeźnik w porę się ogarnął
  • 73'
    Strzał z dystansu Hamalainena, ale piłka przeleciała dwa metry obok bramki.
  • 69'
    4:0 - Niezgoda do Prijovicia, ten kapitalnie do Hamalainena, który zanotował swoje pierwsze trafienie w barwach Legii.
  • 67'
    Groźnie było na 30. metrze od bramki Malarza, ale czujny był Rzeźniczak.
  • 66'
    Lewczuk najpierw pięknie skasował kontrę rywali, pognał prawym skrzydłem, ale potem źle dośrodkował w pole karne.
  • 64'
    Legioniści po przerwie nie grają tak płynnie i szybko jak w pierwszej połowie spotkania.
  • 59'
    Kolejny rzut rożny dla Legii, rozegrany w obfitym deszczu. Zamieszanie ale nic z tego nie wyszło
  • 58'
    szła kontra Legii, rywale próbowali wybić piłkę Prijoviciwi, ale zrobili to tak, że piłka przelobowała bramkarza i wylądowała w siatce. Pechowym zawodnikiem był Gary Cennerazzo
  • 56'
    Rzut wolny dla PSC sprzed pola karnego, ale Shaddock wprost mur
  • 56'
    3:0 Samobój
  • 53'
    Sprytnie rozegrany rzut rożny, znalazł się Niezgoda, uderzył piętką i pomylił się naprawdę niewiele.
  • 51'
    Jeszcze jeden korner, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki
  • 51'
    Dobra akcja Legii, zagranie do Prijovicia, ale ten w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza
  • 50'
    Prawdziwe oberwanie chmury nad stadionem w Paoli
  • 50'
    Rywale mieli rzut rożny, ale czujny był Prijović
  • 45+15'
    Zaczęliśmy
  • 45+14'
    Osiem zmian w Legii - zostają na boisku Lewczuk, Rzeźniczak i Broź
  • 45+3'
    Piłkarze Legii przeważają, mimo ciężkich treningów są bardzo dynamiczni - zwłaszcza w formacji ofensywnej. Jest dużo gry z pierwszej piłki, zmiany ciężaru gry i szybkich akcji. Padły dwa gole, ale mogło sporo więcej. Fajnie ogląda się taki sparing.
  • 44'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 43'
    tym razem z Shaddockiem powalczył Guilherme - z powodzeniem
  • 41'
    Lewczuk nie radzi sobie z Shaddockiem, faulował przed polem karnym, ale z rzutu wolnego rywale posłali piłkę wprost w mur.
  • 39'
    Guilherme w pole karne do Jodłowca, ten idealnie na głowę Nikolicia, który pokonał bramkarza strzałem z bliskiej odległości.
  • 38'
    Nikolić 2:0.
  • 37'
    Jodłowiec niecelnie do Guilherme i kontra, niepewnie Lewczuk i na raty, ale ostatecznie skutecznie.
  • 35'
    Jędrzejczyk świetna piłka do Nikolicia, ale Węgier choć zdołał wygrać główkę, to jednak uderzył mocno niecelnie.
  • 32'
    Duda do Nikolicia, ten zagrywał do wbiegającego w pole karne Vranjesa, ale niedokładnie.
  • 32'
    Duda ze skrzydła do Nikolicia, ten uderzył z woleja, ale wprost w bramkarza.
  • 31'
    Duda idealnie w tempo do wbiegającego Guilherme, który naciskany przez obrońcę zgrał piłkę do środka, ale tam najszybszy był piłkarz PSC.
  • 29'
    Szybka wymiana podań, aktywny Kucharczyk w pole karne, ale podanie padło łupem defensorów.
  • 27'
    Kucharczyk popędził prawa stroną, zbiegł do środka, uderzył lewą nogą ale wprost w bramkarza.
  • 27'
    Kucharczyk do Nikolicia, ten chciał zgrać od razu do Vranjesa, ale uczynił to bardzo niedokładnie.
  • 26'
    Lewczuk nie trafił wślizgiem w piłkę i poszła groźna kontra, na szczęście czujny i pewny był Rzeźniczak.
  • 25'
    Kucharczyk do Nikolicia w pole karne, ten uderzył na bramkę i piłkę ręką zatrzymał obrońca. Sędzia nie zauważył.
  • 24'
    Guilheme do Vranjesa, ten zgrał do Jodłowca, który uderzył tak, że piłka trafiła na drug metr do Nikolicia. Ten wpakował piłkę do siatki, ale arbiter dopatrzył się wątpliwego spalonego.
  • 22'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 20'
    Rzut rożny dla Legii
  • 20'
    Gui dośrodkował, Vranjes uderzył, ale obok bramki
  • 19'
    Kucharczyk zagrywał do Brozia, ten w pole karne do Guilherme, który od razu wypatrzył Nikolicia, ale połapali się w tym wszystkim w ostatniej chwili obrońcy. Dobra akcja, w szybkim tempie. Brawo.
  • 17'
    Jędza idealnie wypatrzył Nikolicia, ten zgrał do Dudy, ale Ondrej w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońców
  • 13'
    Szybkie rozegranie piłki, Guilherme zagrał do Dudy w pole karne, a ten płaskim uderzeniem pokonał bramkarza PSC
  • 12'
    1:0 Ondrej Duda
  • 9'
    kontra rywali, uderzał Shaddock, ale bardzo słabo i Kuciak nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki
  • 8'
    Rzut rożny, Duda do Jodłowca na głowę, ale ten zblokowany przez obrońcę
  • 7'
    Duda świetnie w polu karnym do wbiegającego bokiem pod linię końcową Guilherme, ale ten zagrał minimalnie niecelnie
  • 6'
    PSC gra długimi, górnymi podaniami ale piłki padają łupem Lewczuka i jędrzejczyka
  • 4'
    Dobre rozegranie piłki, zgranie do Jędrzejczyka, ale ten źle przyjął piłkę
  • 1'
    Ładna wymiana podań, ale Vranjes zagubił się na lewym skrzydle
  • 0
    Rzeźniczak spokojnie do Lewczuka, ten zagrał z Jodłowcem. Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
  • 0
    Piłkarze Legii, po bardzo ciężkich treningach na zgrupowaniu z trenerem Stanisławem Czerczesowem, we wtorek o 16. zmierzą się z pierwszym rywalem w sparingu. Będzie to PSC Soccer Academy. Przeciwnik może nie jest zbyt wymagający, ale na tym etapie przygotowań wydaje się idealny. Zapraszamy na nasze relacje z meczu.