81'
86'
88'
  • 90+7'
    Tradycyjnie zapraszamy do lektury pomeczowej. A już w sobotę o 18:00 mecz Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Do zobaczenia!
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrywa 4:1 i awansowała do półfinału Pucharu Polski!
  • 90+3'
    Nieudana próba Nikolicia z półwoleja po świetnej akcji z Guilherme i Żyro
  • 90+2'
    "Puchar jest nasz" rozlega się z Żylety
  • 90+1'
    Dwukrotnie z jedenastego metra uderzał Żyro, jednak Hładun świetnie wybronił jego strzały
  • 88'
    Żółta kartka także dla Marcina Biernata. Vranjes w walce o piłkę uderzył go łokciem w twarz przez co sędzia sięgnął po czerwony kartonik dla zawodnika Legii.
  • 86'
    Czerwona kartka dla Stojana Vranjesa...
  • 83'
    Majtyka zmienia Niedzielę
  • 81'
    Żółta kartka dla Lewczuka
  • 81'
    Blisko było gola samobójczego. Do piłki skakał Żyro po zagraniu Brozia, jednakże minął się z futbolówką i jeden z obrońców Chojniczanki próbując zagrać do bramkarza niemal go pokonał
  • 79'
    Bartczak próbował wypuścić podaniem Nikolicia, ale ten znalazł się na pozycji spalonej
  • 78'
    Broź sprytnie próbował dograć do Nikolicia, lecz Hładun wygrał pojedynek jeden na jednego
  • 75'
    Żyro próbował zdobyć pierwszą bramkę po powrocie, jednak piłka po uderzeniu z ostrego kąta trafiła w boczną siatkę
  • 73'
    Nieporozumienie Mrozika i Mikity w polu karnym Legii, po czym ten pierwszy uderzył obok bramki
  • 71'
    Ponownie Brzyski mógł zdobyć piękną bramkę, ale jego strzał z ponad 20 metrów z trudem wybronił Hładun
  • 70'
    Żółta kartka dla Michała Kopczyńskiego
  • 69'
    Bartoszewicz zmienia Kosakiewicza
  • 67'
  • 67'
  • 66'
    Michał Żyro zmienia Marka Saganowskiego
  • 65'
    Guilherme sprytnie próbował ze środka podać do Bartczaka, ale ten nie zrozumiał jego intencji i piłkę przechwycili rywale
  • 64'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Brzyskiego i świetnie głową przymierzył Niko
  • 63'
    Nemanja Nikolić na 4:1!
  • 61'
    Przemysław Czerwiński zmienia Andrzeja Rybskiego w Chojniczance
  • 59'
    Mikita ponownie w akcji. Tym razem próbował zagrać do Niedzieli, ale ten wychodząc sam na sam z Malarzem nie zdążył i pojedynek wygrał bramkarz Legii
  • 57'
    Kontra Chojniczanki, którą próbował zatrzymać Broź zagraniem do Malarza. Przez chwilę zagotowało się pod bramką Legii, bo do piłki pędził Mikita, jednak Malarz ostatecznie wychwycił futbolówkę
  • 55'
    Nemanja Nikolić zmienia Aleksandra Prijovicia
  • 53'
    Strzał z 16 metrów Zawistowskiego, ale piłkę pewnie łapie Malarz
  • 53'
    Bartczak świetnie w polu karnym odegrał do Guilherme, a ten uderzył z woleja prosto w poprzeczkę
  • 52'
    Guilherme ze środka podał do Brozia, a temu wyszła ni to centra ni to strzał. W każdym razie piłka powędrowała ponad bramkę Hładuna
  • 50'
    Strzał Brozia z około dwudziestu pięciu metrów przyblokowany przez Lisowskiego
  • 49'
    Bartczak ładnie zabrał piłkę Pietruszce i wpadł w pole karne Chojniczanki, jednakże został powstrzymany przez ich defensorów
  • 48'
  • 47'
    Prijović próbował wyprowadzić akcję, ale skutecznie został powstrzymany przez dwóch obrońców blisko pola karnego
  • 45+18'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 45+2'
    Prijović przedarł się przez obronę, po czym zagrał do Kucharczyka, a ten uderzył prosto w Hładuna
  • 45+2'
    Przerwa. Legia prowadzi 3:1
  • 45'
    Bartczak jednak zmienia Furmana
  • 44'
  • 43'
    "Furmi" na szczęście dość szybko wraca do gry
  • 43'
  • 42'
    Furman leży na murawie po zderzeniu z rywalem
  • 42'
  • 41'
    Blisko było czwartej bramki. Kucharczyk z lewej strony podał niską piłkę w pole karne, ale minęli się z nią i Guilherme i Saganowski
  • 40'
    Brzyski z poza pola karnego huknął tak, że piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i Hładun nie miał jakichkolwiek szans
  • 38'
    3:1! Brzyski :)
  • 37'
    Można powiedzieć, że kibice pobudzili legionistów, bo tuż przed bramkami śpiewali "Legia grać..."
  • 34'
    Furman z rzutu wolnego z około dwudziestu metrów uderzył w słupek, po czym do piłki dopadł Prijović, który bez problemu umieścił futbolówkę w siatce
  • 33'
    Goooool! Prijović!
  • 32'
  • 31'
    Można powiedzieć, że Vranjes dopełnił dzieła Prijovicia, bowiem najpierw Szwajcar próbował głową pokonać Hładuna, jednakże zrobił to tak, że do piłki dopadł jeszcze Stojan i on sam główką zdobył bramkę
  • 29'
    Ponowne zagranie Kucharczyka, tym razem zdecydowanie celniejsze. Uderzenie Prijovicia z główki wybronił jednak Hładun
  • 29'
    Gooooool! Stojan Vranjes!
  • 28'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z lewej strony w pole karne... mocno niecelne...
  • 26'
    Ponownie Brzyski próbował odnaleźć jednego z kolegów polu karnym rywali, jednakże po strzale głową Sagana piłkę wychwycił Hładun
  • 25'
    Legia dość długo próbowała rozklepać obronę Chojniczanki, po czym Brzyski wrzucił piłkę na głowę Vranjesa, lecz ten uderzył niecelnie
  • 23'
    Kolejna akcja Chojniczanki lewą stroną. Tym razem dośrodkowanie Kosakiewicza wybite przez jednego ze stoperów Legii
  • 22'
    Najpierw Brzyski zagrywał z lewej strony w pole karne, ale Hładun wypiąstkował piłkę. Chwile potem Vranjes dograł do Guilherme, jednak ten nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
  • 21'
    Nieporozumienie między Kosakiewiczem, a Niedzielą po rozegraniu autu blisko pola karnego
  • 19'
    Saganowski zdobywa bramkę z najbliższej odległości... ale sędzia uznał, że był spalony
  • 18'
    Kosakiewicz dośrodkował z lewej strony na głowę Rybskiego, a ten "szczupakiem" próbował pokonać Malarza, ale uderzył niecelnie
  • 17'
    Legioniści jak na razie nie potrafią przebić się przez defensywę Chojniczanki
  • 16'
    Zderzenie Saganowskiego z Hładunem w dość groźnej sytuacji podbramkowej, ale sędzia nie zareagował
  • 15'
    Guilherme minął się z piłką po zagraniu jednego z legionistów, po czym do futbolówki dopadł Prijović, jednakże rykoszet po jego strzale uratował bramkarza Chojniczanki
  • 12'
    Dwukrotnie legioniści próbowali się przebić lewą stroną. Najpierw Prijovicia zatrzymał Kosakiewicz, a chwilę potem Kucharczyk niedokładnie dogrywał w pole karne
  • 11'
    Próba odpowiedzi Legii. Saganowski przy linii bramkowej kiwnął i próbował minąć obrońcę, jednakże podanie skierowane do Guilherme wyłapał Hładun
  • 10'
    Kolejna akcja gości, ale Niedziela z szesnastego metra uderzył prosto w Malarza
  • 8'
    Fatalny błąd Kopczyńskiego wykorzystali na spółkę Mikita i Rybski. Mikita uderzył w słupek, ale Rybski już nie pomylił się i umieścił piłkę w bramce
  • 5'
    Andrzej Rybski zdobywa bramkę!
  • 4'
    Drużyna z Chojnic miała korner, ale dośrodkowanie Zawistowskiego niedokładne
  • 3'
    Kontra Legii, ale Saganowski został powstrzymany przy linii bramkowej. Rzut rożny krótko wykonany przez Furmana i Guilherme, ale jeden z obrońców Chojniczanki przejął piłkę
  • 2'
  • 2'
    Pierwsza próba wyprowadzenia ataku przez gości. Rybski podał do Kosakiewicza, który popędził lewą stroną, ale jego zagranie w pole karne wybił Lewczuk
  • 0
    Zaczynamy
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę
  • 0
    Za nami prezentacja składów. Na trybunach są goście w postaci studentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • 0
    Warto wspomnieć, że w Chojnicach dla Legii bramki zdobyli Stojan Vranjes i Ondrej Duda. Gola dla Chojniczanki strzelił były legionista - Patryk Mikita
  • 0
    Trwa rozgrzewka obydwóch drużyn. Zapowiada się bardzo niska frekwencja na trybunach
  • 0
    Witamy ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej! Legia rozpocznie mecz w następującym składzie: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Igor Lewczuk, Michał Kopczyński, Tomasz Brzyski - Guilherme, Dominik Furman, Stojan Vranjes, Michał Kucharczyk - Marek Saganowski, Aleksandar Prijović