73'
78'
86'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrywa 2:1 z Chojniczanką Chojnice. Gole strzelali: Vranjes, Mikita i Duda
  • 90+4'
    Dziękujemy bardzo za uwagę. Już w sobotę Legia zmierzy się z Lechią Gdańsk, a my zapraszamy na nasze materiały pomeczowe z dzisiejszego spotkania
  • 90+3'
    Czerwiński wdał się w pojedynek z Lewczukiem. Piłkarz gospodarzy wywalczył rzut rożny
  • 90+1'
    Podleśny źle wybił piłkę. Futbolówka trafiła do Guilherme, który zagrał do Dudy, ale ten katastrofalnie przestrzelił
  • 90'
    Podleśny bez problemów broni strzał Nikolicia
  • 88'
    Zamieszanie pod bramką Malarza. Biernat został zablokowany i arbiter przyznał rzut rożny dla gospodarzy
  • 86'
    Żółta kartka dla Rafała Grzelaka
  • 85'
    Guilherme uderzył z prawej nogi, Podleśny sparował uderzenie. Piłka trafiła do Bereszyńskiego, który zacentrował do Brazylijczyka, ten główkował ponad bramką
  • 83'
    Mikita schodzi z boiska, a na murawie pojawia się Dragan Jelić
  • 80'
    Mrozik uderzył zza pola karnego, ale piłkę złapał Malarz
  • 79'
    Guilherme zagrał do Nikolicia, który momentalnie oddał mu piłkę. Brazylijczyk próbował strzelić, skiksował, futbolówka trafiła w plecy jednego obrońcy i ta znalazła się pod nogami Dudy. Słowak przymierzył i zapisał się na listę strzelców. 2:1 dla Legii!
  • 78'
    Czerwiński był bliski zdobycia bramki przy swoim pierwszym kontakcie z piłkę. Jeden z legionistów zdołał go zablokować i gospodarze rozpoczynają od rożnego
  • 78'
    Bramka dla Legii. Gola strzelił Ondrej Duda
  • 76'
    Przemysław Czerwiński zmienia Łukasza Kosakiewicza
  • 74'
    Bartosiewicz dostał żółtą kartkę za faul na Guilherme
  • 73'
    Bereszyński dośrodkował w pole karne, do strzału złożył się Nikolić, lecz futbolówka poleciała daleko od słupka Podleśnego
  • 73'
    Po strzale reprezentanta Węgier został przyznany korner. Dośrodkowywał Guilherme, ale piłka wylądowała w rękawicach golkipera
  • 71'
    Indywidualna akcja jednego zawodnika gospodarzy. Piłkarz wbiegł w pole karne uderzył, ale trafił swojego kolegę z drużyny i sędzia odgwizdał pozycję spaloną
  • 70'
    Grzelak perfekcyjnie przerzucił piłkę do Mrozika. Pomocnik długo składał się do uderzenia i został zablokowany przez legionistów
  • 70'
    Nikolić zmienia Saganowskiego
  • 67'
    Podleśny broni strzał Rzeźniczaka, który dostał piłkę z prawej strony boiska
  • 66'
    A tak wpadł wyrównujący gol dla Chojniczanki
  • 66'
    Guilherme wywalczył kolejny rzut rożny dla swojej drużyny
  • 64'
    Duda posłał długie podanie do Guilherme, ale Brazylijczyk był na pozycji spalonej
  • 63'
    Pazdan zatrzymał Rybskiego. Zmiennik Jodłowca podał do Dudy, który zderzył się z Guilherme. Brazylijczyk wyłuskał futbolówkę, próbował zagrać do Bereszyńskiego, ale posłał ją na aut
  • 60'
    Duda zmienia Furmana, a Pazdan wchodzi za Jodłowca
  • 59'
    Guilherme podał do Kucharczyka. "Kuchy" dołożył nogę i Podleśny z największym trudem sparował piłkę na rzut rożny
  • 58'
    Bereszyński za słabo zgrał piłkę, do futbolówki doszedł Grzelak, ale tym razem świetnie interweniował Malarz
  • 54'
    Kucharczyk wystawił piłkę Furmanowi, a Podleśny zdołał przerzucić futbolówkę nad poprzeczkę
  • 51'
    Kucharczyk dośrodkował do Rzeźniczaka. Kapitan Legii próbował zgrać futbolówkę do Saganowskiego, ale w porę zareagowali obrońcy gospodarzy
  • 50'
    Bereszyński zacentrował z prawej strony. Saganowski uderzyło głową, lecz jego strzał został zablokowany i mamy rzut rożny
  • 49'
    To pierwszy gol byłego legionisty w barwach Chojniczanki
  • 48'
    Patryk Mikita oddał strzał z ponad 30. metrów. Piłka minęła biernie stojącego Malarza i trafiła do siatki
  • 47'
    Kucharczyk pobiegł lewą stroną boiska. Również posłał płaskie podanie w pole karne, ale Kieruzel wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 47'
    Gol dla Chojniczanki
  • 46'
    Bereszyński posłał płaskie podanie w pole karne z prawej strony. Do piłki doskoczył Kucharczyk, ale jego uderzenie zostało zablokowane
  • 45+18'
    Legioniści rozpoczęli drugą połowę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi na wyjeździe z Chojniczanką po golu Vranjesa
  • 45'
    Kontra Chojniczanki. Kosakiewicz starał się wycofać piłkę do Mikity, ale świetnie uprzedził go Saganowski
  • 44'
    Wojciech Lisowski kopnął Łukasza Brozia w rękę. Arbiter pokazał byłemu legioniście żółta kartkę
  • 42'
    Broź bardzo niedokładnie podał do Saganowskiego i piłka w rękach Podleśnego
  • 40'
    Broź wbiegł w pole karne, próbował zagrać do Furmana, ale Bartosiewicz świetnie przeczytał zamiary defensora gości
  • 37'
    Duże zamieszanie pod bramką Podleśnego. Rzeźniczak zdołał zagrać do Guilherme, który podbił sobie futbolówkę, złożył się do przewrotki, ale strzelił niecelnie
  • 36'
    Kieruzel zablokował Bereszyńskiego i Legia ma kolejny rzut rożny
  • 35'
    Podleśny świetnie wypiąstkował piłkę po centrze Furmana. Guilherme przejął futbolówkę, podał do Vranjesa, który oddał ją Jodłowcowi. Pomocnik dośrodkował do Kucharczyka, który od razu uderzył, ale golkiper zdołał uratować swój zespół
  • 35'
    Dominik Furman wyskoczył do dośrodkowania z lewej strony boiska. "Furmi" uderzył głową, ale nie strzelił nieprecyzyjnie
  • 33'
    Saganowski był nieprzepisowo powstrzymany pod polem karnym przeciwnika
  • 30'
    Mrozik próbował odebrać futbolówkę Guilherme. Pomocnik trafił jednak Brazylijczyka w nogę i arbiter pokazał pomocnikowi gospodarzy żółtą kartkę
  • 27'
    Legia notuje dzisiaj mnóstwo strat na własnej połowie boiska
  • 25'
    Bereszyński naprawił błąd Lewczuka. Prawy obrońca dogonił Grzelaka i wybił piłkę na aut
  • 24'
    Gol dla Legii. Kucharczyk centruje z lewej strony, w pole karne wbiegł Vranjes, który głową pokonał Podleśnego
  • 22'
    Jakub Mrozik oddał strzał zza pola karnego, futbolówka jednak poleciała daleko od słupka Malarza
  • 21'
    Guilherme dośrodkowywał z kornera. Piłka trafiła Kieruzela, który o mały włos nie skierował futbolówki do własnej bramki. Kolejny róg dla Legii
  • 21'
    Guilherme ponownie dośrodkowywał z kornera, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 18'
    Guilherme otrzyma żółtą kartkę za faul na Mroziku
  • 17'
    Rzeźniczak zablokował szarżującego na skrzydle Kosakawicza i gospodarze będą wykonywać rzut rożny
  • 17'
    Rybski przyjął piłkę w polu karnym mając przeciwnika na plecach, zdołał oddać strzał, ale Malarz nie miał problemów z tym uderzeniem
  • 16'
    Saganowski zdołał oddać strzał po rozegraniu rzutu rożnego, lecz futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 15'
    Kucharczyk podał do wychodzącego Brozia. Obrońca Legii dośrodkowywał w pole karne, ale Podleśny wybił piłkę na rzut rożny
  • 12'
    Mikita walczył o piłkę z Jodłowcem. Finalnie futbolówkę przechwycił Rybski, który zagrał do byłego legionisty, ten strzelał, ale trafił w nogi Lewczuka
  • 12'
    Radosław Bartosiewicz zablokował strzał zza pola karnego Vranjesa
  • 10'
    Malarz wychwycił dośrodkowanie Grzelaka
  • 9'
    Grzelak z dziecinną łatwością odebrał piłkę Guilherme. Lewoskrzydłowy gospodarzy podał do Rybskiego, lecz zrobił to za mocno i futbolówkę przechwycił Kuciak
  • 6'
    Guilherme posłał prostopadłą piłkę do Bereszyńskiego, ten wbiegł w pole karne, próbował znaleźć Saganowskiego, ale niecelnie podał
  • 4'
    "Gui" przerzucił piłkę do Brozia. Obrońca zacentrował z lewej strony, lecz do piłki nie doskoczył Vranjes i grę wznowi Podleśny
  • 3'
    Dwójkowa akcja Guilherme z Bereszyńskim. Prawy obrońca dośrodkował w pole karne, ale obrońca gospodarzy wybił futbolówkę
  • 2'
    Łukasz Kosakiewicz przewrócił się w polu karnym Legii, ale arbiter pozostał niewzruszony
  • 1'
    Vranjes niecelnie podał do Saganowskiego i Marcin Biernat przechwycił futbolówkę
  • 0
    Rozpoczęli gospodarze
  • 0
    W składzie gospodarzy zagra dzisiaj dwóch byłych legionistów - Wojciech Lisowski i Patryk Mikita
  • 0
    Legia Warszawa zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Wicemistrzowie Polski rozpoczną to spotkanie w składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Broź - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Vranjes, Kucharczyk - Saganowski
Chojniczanka ChojniceLegia Warszawa
18'

18' Guilherme

23'

23' Stojan Vranjes

29' Jakub Mrozik

29'

44' Wojciech Lisowski

44'

73' Radosław Bartosiewicz