66'
90'
90'
  • 90+5'
    Sędzia kończy mecz, w którym oglądaliśmy łącznie 7 bramek. Napoli zwycięża 5:2, a Legia nie zagra na wiosnę w europejskich pucharach
  • 90+3'
    Prijović strzela na 5:2. Defensywa Napoli była już myślami w szatni, a Prijović wykorzystał spokojnie wrzutkę Trickovskiego.
  • 90+1'
    Gol dla Napoli! Bezradność Jodłowca wykorzystuje Mertens. Piękne uderzenie belgijskiego skrzydłowego. Legioniści bez krzty walki i ambicji w tym spotkaniu
  • 89'
    Brzydki faul Chalobaha na Bereszyńskim. Żółta kartka dla młodego Anglika
  • 85'
    Widowiskowe nożyce Mertensa po dośrodkowaniu Lopeza. Jednak strzał nie był celny, a skrzydłowy Napoli ucierpiał przy upadku na murawę
  • 81'
    Chiriches schodzi, w jego miejsce Luperto. Mamy też debiut w Lidze Europy dla Pablo Dyego, który zmienił Michała Kucharczyka
  • 79'
    Na pozycji spalonej Vranjes
  • 76'
    Guilherme uderzał z dystansu. Po nodze piłkarza Napoli piłka wyszła na korner
  • 75'
    Dobrze rozegrał to włoski zespół, strzelał Callejon, ale trafił w jednego z zawodników Legii
  • 73'
    Faul Brozia. Kolejna okazja dla Napoli na strzelenie bramki
  • 72'
    Powinno być 5:1. Mertens ograł z dziecinną łatwością obronę Legii i tylko sam on nie wie czemu z bliskiej odległości nie zmieścił piłki w bramce. Interweniował przewrotką Bereszyński, dobijał Callejon, ale i on trafił w słupek i futbolówka wyszła poza boisko
  • 72'
    Trickovski w miejsce Dudy
  • 68'
    Koulibaly zejdzie z boiska. W jego miejsce wchodzi Albiol
  • 67'
    Belg wykorzystał brak pressingu ze strony legijnej defensywnej i celnie przymierzył w tej próbie strzału z dystansu. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki obok bezradnego Kuciaka
  • 65'
    4:1 dla Napoli! Mertens strzelcem bramki
  • 63'
    3:1 dla Napoli. Prijović wykazał się przytomnością, powalczył do końca w akcji ofensywnej i świetnie wypatrzył w polu karnym rywala Vranjesa, który bez zastanowienia, z pierwszej piłki uderzył ją lewą nogą i pokonał bezradnego Gabriela
  • 62'
    Legioniści strzelają na bramkę! Stojan Vranjes!
  • 60'
    Nikolić schodzi z boiska. Zastępuje go Prijović
  • 58'
    3:0 dla Napoli! Callejon wykorzystuje podanie jednego z rywali i ospałość Lewczuka. Defensywa Legii zupełnie nie chciała powstrzymać tego ataku
  • 57'
    Ładny drybling Guilherme, powstrzymał go Maggio, lecz arbiter nie dopatrzył się faulu obrońcy Napoli
  • 55'
    W miejsce Insigne wchodzi Callejon
  • 55'
    Zarówno strzał jak i dobitka Vranjesa nieudana. Gabriel interweniuje bez problemu
  • 54'
    Żółta kartka dla Strinicia
  • 53'
    Nikolić za wcześnie wyszedł na pozycję i po podaniu od Dudy odgwizdano pozycję spaloną u węgierskiego napastnika
  • 52'
    Okazja dla Legii! W końcu zaskoczyła współpraca na linii Bereszyński - Kucharczyk. Strzał prawego obrońcy mocny, ale po stopie rywala wyszedł na rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia defensywie Napoli
  • 50'
    Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Lopeza. Strzał zawodnika Napoli jednak okazał się być niecelny
  • 49'
    Za mocno podaje Kucharczyk do Dudy i temu piłka odskakuje na tyle, że wychodzi na aut
  • 47'
    Gol dla Napoli... a jednak nie, sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie lub pozycji spalonej. Nadal mamy 2:0 dla Napoli
  • 46'
    Korner dla Napoli
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia bardzo daleko od gry w europejskich pucharach na wiosnę. 2:0 dla Napoli
  • 43'
    Pierwszy strzał celny Legii. Nie zrobił on wrażenia na Gabrielu
  • 42'
    Kolejna, świetna, składna akcja dwójki Mertens - Insigne, ale niedokładny strzał tego drugiego. Defensywa Legii kompletnie zdezorientowana
  • 39'
    Błąd Jodłowca, który skrzętnie wykorzystuje Insigne. 2:0 dla Napoli
  • 38'
    Guilherme faulowany przez Strinicia
  • 37'
    Łatwo przedarł się Mertens w pole karne Legii, uderzył na bramkę, ale dobrze interweniował wślizgiem Bereszyński
  • 33'
    Trzy szybkie podania, wszystko na jeden kontakt, Chalobah świetnie minął Pazdana i pokonał bezradnego Kuciaka
  • 32'
    Chalobah strzela bramkę! Napoli prowadzi 1:0
  • 31'
    Z okolic linii środkowej boiska Legia wrzucała piłkę w pole karne rywala po tym, jak faulowany był Jodłowiec. Napoli oddaliło jednak zagrożenie
  • 31'
    Mocny strzał Mertensa, ale radzi sobie z nim bez problemu Kuciak
  • 30'
    Koulibaly strzelał głową po dośrodkowaniu z kolejnego kornera, jednak przeniósł on piłkę nad bramką Kuciaka
  • 28'
    Próba kontrataku w wykonaniu Legii. Bardzo nieudana. Na pozycji spalonej był Nikolić, więc Vranjes szukał podaniem Kucharczyka. Ale nie znalazł, podawał niedokładnie
  • 28'
    Szybko odpowiedzieć chciało Napoli. Strzelał Insigne, piłka po nodze jednego z legionistów wyszła na rzut rożny. Jednak Włosi nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry
  • 24'
    El Kaddouri fauluje w ofensywie. Raz jeszcze Kuciak wykopuje piłkę spod własnej bramki
  • 22'
    Faulowany Guilherme w okolicach środka pola. Chwila wytchnienia dla warszawskiej defensywy
  • 21'
    Napór gospodarzy nie ustępuje. Legioniści mają problem z wykonaniem pięciu celnych podań
  • 20'
    Gubią się w poczynaniach legioniści! Duże szczęście po tym jak David Lopez wykorzystał niefrasobliwość Lewczuka i uderzył na bramkę Kuciaka. Piłka trafiła w poprzeczkę i wyszła w pole gry. Kuciak zdążył podnieść się z murawy po interwencji i uprzedził napastnika Napoli
  • 15'
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale Vranjes z Jodłowcem na spółkę oddalają zagrożenie
  • 13'
    Lewczuk z Bereszyńskim dobrze blokują Mertensa. Ponownie grę wznawia Kuciak
  • 12'
    Nieudana próba prostopadłego zagrania do Davida Lopeza i Włosi tracą futbolówkę
  • 10'
    Nikolić na spalonym
  • 9'
    Bombowe uderzenie Mertensa! Świetnie broni ten strzał Kuciak! Rzut rożny dla włoskiej drużyny
  • 9'
    Faulowany jest tym razem Pazdan i piłka dla legionistów
  • 8'
    Zdaniem sędziego Pazdan fauluje Mertensa i będzie dobra okazja dla gospodarzy na bezpośredni strzał z rzutu wolnego
  • 5'
    Insigne strzelał z pierwszej piłki po podaniu Chalobaha, ale pomylił się w tej próbie i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 5'
    Faul Bereszyńskiego, dośrodkowanie w pole karne Legii, ale dobrze piąstkuje słowacki bramkarz
  • 3'
    Nieudana akcja w wykonaniu rywali Legii i grę wznawia od bramki Kuciak
  • 2'
    Pierwsze sekundy dla Napoli. Gospodarze w posiadaniu piłki
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Trwa losowanie stron, lada moment zaczynamy!
  • 0
    Oba zespoły wychodzą już na murawę stadionu w Neapolu
  • 0
  • 0
    Legioniści zaczną w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Broź - Vranjes, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić
  • 0
    Piłkarze Legii mają już tylko matematyczne szanse na awans z grupy. By tak się stało muszą wygrać na wyjeździe z Napoli i oczekiwać na remis Brugge i Midtjylland. Jednak dopóki piłka w grze. Początek meczu o godzinie 19.
SSC NapoliLegia Warszawa

33' Nathaniel Chalobah

33'

40' Lorenzo Insigne

40'

55' Ivan Strinić

55'

58' Jose Callejon

58'
63'

63' Stojan Vranjes

66' Dries Mertnes

66'

90' Dries Mertens

90' Nathaniel Chalobah