44'
53'
84'
  • 90+4'
    Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do naszych materiałów po meczowych. Zapraszamy również na niedzielny mecz wyjazdowy Legii z Górnikiem Zabrze
  • 90+3'
    El Kaddouri zagrywał prostopadłą piłkę do swojego kolegi z drużyny. Podanie przeciął Lewczuk, ale w ten sposób, że futbolówka nieznacznie minęła bramkę Kuciaka
  • 90+3'
    Koniec meczu. Napoli wygrało z Legią 2:0. Gole strzelali Mertens i Higuain
  • 90+2'
    Kuciak musiał interweniować poza polem karnym, żeby powstrzymać Maggio
  • 90'
    Druga połowa przedłużona o trzy minuty
  • 88'
    Gabbiadini oddał strzał z daleka, Kuciak jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 88'
    Rafał Makowski zmienia Michała Pazdana
  • 85'
    Chalobah zmienia Allana
  • 84'
    Bramka stadiony świata! Higuain dostał podanie na lewym skrzydle, zbiegł do środka, minął trzech-czterech graczy Legii i strzelił prosto w okienko
  • 83'
    Gol dla Napoli
  • 81'
    Guilherme z piętki zagrywał do Pazdana. "Pazdek" próbował dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany
  • 81'
    Lekarze opatrują Bereszyńskiego
  • 80'
    Centra z lewej strony boiska. Strzał oddał Allan, ale Kuciak nie miał z nim problemów
  • 79'
    Guilherme świetnie zagrywał do Nikolicia, który znalazłby się w doskonałej sytuacji, lecz Koulibaly końcówką buta przerwał to podanie
  • 77'
    Schodzi Callejon, wchodzi Higuain
  • 76'
    Kolejna długa piłka zagrywana w pole karne Legii. Gabbiadani oddał strzał, ale Kuciak uratował gospodarzy
  • 76'
    Następna strata legionistów i golkiper warszawiaków znowu ratuje swój zespół
  • 75'
    Rzeźniczak w ostatnim momencie przerwał podanie, które było adresowane do Callejona
  • 74'
    Kontra Napoli. Jeden z zawodników gości popędził na bramkę, znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem, ale przegrał z nim pojedynek
  • 73'
    Bereszyński źle przyjął piłkę. Odebrać futbolówkę próbował El Kaddouri, ale sfauolował "Beresia"
  • 72'
    Brzyski dośrodkował z rzutu rożnego, głową uderzył Jodłowiec, ale minimalnie się pomylił
  • 71'
    Callejon przerzucił piłkę do Mertensa, który próbował podać do Gabbiadiniego. Napastnik Napoli nie doszedł do futbolówki
  • 71'
    Z boiska schodzi Mertens, a pojawia się na nim El Kaddouri
  • 69'
    Prijović zagrał piłkę do Nikolicia, który obrócił się w polu karnym, strzelił z lewej nogi, ale wprost w ręce Gabriela
  • 67'
    Dośrodkowanie w pole karne Valdifioriego do Koulibaly. Obrońca próbował zgrywać futbolówkę do kolegi, ale w porę zareagował Kuciak
  • 66'
    Pazdan faulował Mertensa. Rzut wolny dla gości w pobliżu pola karnego
  • 64'
    Guilherme zablokował strzał Allana i Napoli ma rzut rożny
  • 64'
    Piłka została skierowana do Diego Lopeza, który od razu huknął, ale mocno przestrzelił
  • 61'
    Podwójna zmiana w Legii. Na boisko wchodzą Duda i Nikolić w miejsce Trickovskiego i Kucharczyka
  • 58'
    Prijović znalazł się w doskonałej sytuacji. Napastnik Legii uderzał, ale został przyblokowany w ostatnim momencie. Piłka wyleciała na rzut rożny
  • 58'
    Centra z kornera, piłka odbiła się od jednego z zawodników Napoli i zmierzała do bramki Gabriela. Futbolówkę z linii bramkowej wybił Koulibaly
  • 56'
    Legia długo konstruowała akcję na prawej flance, ale finalnie Koulibaly odebrał piłkę Bereszyńskiemu
  • 53'
    Callejon popędził prawą stronę boiska, zacentrował w pole karne, w "szesnastce" Mertens oddał strzał głową i pokonał Kuciaka
  • 52'
    "Gui" nieprzepisowo zatrzymywał przeciwnika
  • 52'
  • 50'
    Diego Lopez oddał strzał, ale Kuciak bez problemów go wyłapał
  • 49'
    Legioniści agresywnie starają się zabrać piłkę rywalom. Przeciwnicy zmuszeni są zagrywać futbolówkę w boczne sektory boiska
  • 46'
    Bereszyński rozpoczął atak "Wojskowych". Podał do Trickovskiego, który dośrodkował w pole karne Gabriela. W "szesnastce" o piłkę walczył Prijović, ale przegrał pojedynek powietrzny
  • 45+17'
    Rozpoczęli gospodarze!
  • 45+15'
    A tak wyglądała oprawa legionistów
  • 45+2'
    Kombinacyjna akcja legionistów. Prijović zagrał do "Jodły", który przepuścił piłkę pod nogami obrońcy Napoli. Trickovski dostał futbolówkę, odegrał ją do Guilherme, ale Brazylijczyk nie zdołał jej opanować
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje 0:0 z Napoli
  • 45'
    Pierwsza część spotkania przedłużona o minutę
  • 44'
    Gabbiadini wywalczył faul na Rzeźniczaku i sędzia pokazał kapitanowi Legii żółtą kartkę
  • 43'
    Mertens próbował przedryblować Bereszyńskiego, ale legionista nie nabrał się na jego sztuczki i jeszcze wywalczył aut
  • 42'
    Callejon puścił po skrzydle Maggio. Włoch próbował zacentrować w "szesnastkę" Kuciaka, ale został zablokowany przez Lewczuka
  • 39'
    Strzał Chirichesa z dobrych 30. metrów. Futbolówka po tym uderzeniu poleciała na górną trybunę
  • 38'
    Jodłowiec podał do Bereszyńskiego, który oddał futbolówkę Guilherme. "Gui" zbiegł do środka, strzelił, ale piłka minęła słupek
  • 35'
    Kucharczyk popędził lewą stroną, zszedł do środka i oddał strzał prosto w ręce Gabriela
  • 34'
    Kucharczyk faulował przeciwnika w walce o górną piłkę pod "szesnastką" Napoli
  • 33'
    Centra Trickovskiego z rzutu wolnego, ale piłkę wychwycił Gabriel
  • 30'
    Brzyski stracił piłkę pod swoim polem karnym. Akcja Napoli została jednak przerwana i goście mieli rzut rożny, z którego nic nie wynikło
  • 29'
    Piłkarze gości nie potrafili się zdecydować, kto ma oddać strzał na bramkę Kuciaka. W końcu wycofali do Gabbiadiniego, który uderzył po ziemi. Futbolówka minęła golkipera, ale z linii bramkowej wybił ją Pazdan
  • 26'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Strzał oddał Tomasz Jodłowiec, ale piłka poleciała nad poprzeczką
  • 25'
    Lewczuk odebrał piłkę gościom i zdecydował się na indywidualny, szalony rajd w stronę bramki Napoli. Obrońca oddał futbolówkę Trickovskiemu, lecz ten źle dośrodkował w pole karne
  • 24'
    Prijović podprowadził piłkę parę metrów i kropnął na bramkę Gabriela. Mimo że strzał był mocny, futbolówka wylądowała w rękach bramkarza Napoli
  • 23'
    Maggio zagrał do Callejona, ale Hiszpan wyszedł z piłką poza boisko
  • 22'
    Dużo zamieszania na skrzydle robi Trickovski, ale często brakuje mu ostatniego podania
  • 21'
    Lekarze pomagają Kucharczykowi, który od paru chwil leżał na murawie
  • 20'
    Gabbiadini otrzymał świetne podanie od swoich obrońców. Obrócił się, oddał strzał, ale okazało się, iż był na pozycji spalonej
  • 18'
    Legia oddała pierwszy strzał. Trickovski próbował zaskoczyć Gabriela płaskim uderzeniem, ale piłka minęła słupek
  • 15'
    Maggio centrował z prawej strony boiska, do piłki doskoczył Mertens, który uderzył z pierwszej piłki, ale chybił
  • 13'
    Długie podanie Allana do Gabbiadiniego. Rzeźniczak zdołał jednak wybić futbolówkę z pola karnego
  • 11'
    Trickovski wycofał futbolówkę do Guilherme,który od razu posłał ją do Kucharczyka. "Kuchy" dośrodkował z prawej flanki, ale zrobił to za mocno
  • 10'
    Strata legionistów w środku pola. Na szczęście Jodłowiec wespół z Pazdanem zatrzymali kontrę
  • 8'
    Napoli z dużą swobodą rozgrywa piłkę na połowie legionistów
  • 7'
    Mertens wbiegł w pole karne i oddał płaski strzał na bramkę Kuciaka. Golkiper gospodarzy wyszedł z opresji
  • 6'
    Kontra Legii. Guilherme zagrał na prawą flankę do Trickovskiego. Skrzydłowy zdołał jeszcze zacentrować futbolówkę, ale Brazylijczyk nie doszedł do podania
  • 5'
    Napoli założyło bardzo wysoki pressing na legionistach. Gospodarze z trudem wychodzą z własnej połowy
  • 4'
  • 2'
    Legia próbowała odpowiedzieć gościom. Jeden z legionistów posłał długą piłkę do Kucharczyka, ale ten był na spalonym
  • 1'
    Napoli momentalnie posłało piłkę na prawe skrzydło. Stamtąd poszło dośrodkowanie w pole karne legionistów, z którym ledwo co poradzili sobie gospodarze