90'
  • 90+11'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji!
  • 90+6'
    Koniec spotkania! Legia przegrywa 1:0 w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy
  • 90+4'
    Kuciak obejrzał żółtą kartkę po tym, jak interweniował przed polem karnym. Kartonik za to, że odrzucił piłkę, ale dzięki temu powstrzymał rywali przed kontrą
  • 90+3'
    Ostatnia okazja na wyrównanie, po tym, jak faulowany był Guilherme
  • 90+1'
    Kolejny raz świetnie interweniuje Kuciak, tym razem nogami, po strzale jednego z rywali
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Poulsen! Słupek ratuje Kuciaka, ależ była okazja dla Duńczyków
  • 88'
    Pusić za Rasmussena
  • 87'
    Druga żółta kartka dla Furmana... w konsekwencji czerwona i Legia kończy ten mecz w dziesięciu
  • 86'
    Teraz fauluje Bereszyński i kolejna okazja dla Midtjylland na zagrożenie bramki Kuciaka
  • 86'
    Za głębokie dośrodkowanie Poulsena
  • 85'
    Poulsen ogląda żółtą kartkę po faulu na Guilherme
  • 83'
    Swoich sił próbował też Nikolić, wolejem, ale futbolówka przelatuje nad poprzeczką bramki Andersena
  • 82'
    Rafał Makowski zastępuje Stojana Vranjesa
  • 81'
    Piłka wybita przed pole karne rywala, ale strzał z dystansu w wykonaniu Beeszyńskiego poleciał wysoko nad bramką duńskiego zespołu
  • 80'
    W międzyczasie zmiana w ekipie gospodarzy. Sisto ustępuje miejsca Onuachu
  • 79'
    Naciska Legia, będzie rzut rożny dla Legii
  • 78'
    Świetna kontra legionistów, Trickovskiego w przód, do Guilherme. Brazylijczyk zszedł na lewą stronę, huknął na bramkę, ale dobrze w bramce Duńczyków spisał się Andersen
  • 75'
    Groźnie pod bramką Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną
  • 74'
    Trickovski wchodzi w miejsce Kucharczyka
  • 73'
    Faul Furmana, żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 70'
    Po raz kolejny Duńczycy próbowali wrzucać daleko z autu w pole karne Legii, lecz ten element gry nie zaskakuje póki co defensywy gości
  • 70'
    Ładna, kombinacyjna akcja gospodarzy, ale w kluczowym momencie Rasmussen posyła piłkę wysoko nad bramką
  • 67'
    Korner dla Midtjylland
  • 66'
    Sisto uderzał, ale dobrze bronił Kuciak
  • 65'
    Rasmussen ogląda żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego
  • 64'
    Rzeźniczak skutecznie blokuje piłkę i Kuciak wznawia grę od bramki
  • 64'
    Ciekawie podawał Guilherme do Kucharczyka, ale zagranie Brazylijczyka delikatnie za słabe w siłę
  • 60'
    Samobójcze trafienie Kucharczyka lub gol Rasmussena, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Nie jest łatwo dopatrzyć się w powtórkach, czy Duńczyk dotknął piłkę, ale ta wpada tak czy siak obok bezradnego Kuciaka
  • 59'
    Gol dla Midtjylland... mamy 1:0 dla gospodarzy
  • 58'
    Guilherme ogląda żółtą kartkę za faul na Royerze
  • 57'
    Strata Vranjesa, Rasmussen wychodził do sytuacji sam na sam z Kuciakiem, ale na szczęście w porę interweniował Brzyski i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 54'
    Sisto zagrywa ręką, futbolówka w posiadaniu legionistów
  • 53'
    Za mocne dośrodkowanie piłki przez Brzyskiego, strata piłki, ale chwilowa, bo gospodarze nie potrafią wyprowadzić składnej akcji
  • 51'
    Faul na Guilherme
  • 49'
    Faul Rasmussena, grę wznawia Kuciak
  • 48'
    Sisto zrobił przed chwilą sporo zamieszania, ale bez efektywnego efektu końcowego. Ostatecznie Bereszyński nabija jednego z rywali i Legia rozpoczyna od autu
  • 46'
    Zmiana w szeregach gospodarzy. Anderssona zmienił Olsson
  • 45+16'
    Rozpoczęli drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Póki co mamy bezbramkowy remis
  • 44'
    Ajjj! Szkoda tej sytuacji, w której Prijović mógł strzelać, kiedy miał przed sobą tylko rywala. Postanowił jednak przekładać nadbiegającego obrońcę i poślizgnął się tracąc tym samym futbolówkę
  • 42'
    Faul Brzyskiego i szykuje się kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii
  • 40'
    Kolejny korner dla gospodarzy
  • 39'
    Furman nabija rywala, legioniści zaczynają od autu
  • 38'
    Petter Andersen groźnie strzelał z dystansu, ale na posterunku jest Kuciak, który prócz jednej sytuacji, spisuje się dziś bardzo pewnie
  • 36'
    Nic z tej akcji nie wyszło, źle oddany strzał i grę wznowił z piątego metra Kuciak
  • 35'
    Dośrodkowanie w pole karne Kuciaka, ale Słowak pewnie wychodzi z bramki i łapie futbolówkę
  • 35'
    Lewczuk zmuszony wybić piłkę na rzut rożny, będzie groźnie
  • 33'
    Rzut wolny dla Legii, wykonywał go Brzyski, ale zrobił to zbyt mocno i piłka przeleciała za dalszym słupkiem bramki Andersena
  • 32'
    Kolejny wrzut z autu dla Midtjylland. Długie zagranie, przedłużenie piłki, ale świetnie interweniował Kuciak. Potem Duńczycy próbowali jeszcze zagrać w pole karne legionistów, zakończyli akcję strzałem z dystansu, bardzo niecelnym
  • 30'
    Furman za słabo dośrodkował, wybił piłkę pierwszy obrońca. Do futbolówki podbiegł Brzyski, bez zastanowienia uderzył i nie zabrakło wcale wiele, by piłka zaskoczyła Andersena
  • 29'
    Kolejna groźna akcja Legii, Guilherme wyprowadził kontratak warszawskiej drużyny, za lekko podawał do Kucharczyka, lecz ten i tak wywalczył korner dla swojej drużyny
  • 27'
    Ah! Niewiele zabrakło by było 1:0 dla Legii, ale trzem legionistom zabrakło po kolei kilku centymetrów by dojść do piłki i uderzyć na bramkę
  • 27'
    Nikolić! Bomba snajpera Legii, minimalnie niecelny strzał Węgra
  • 26'
    Korner dla podopiecznych trenera Berga
  • 24'
    Udany pressing ze strony legionistów i bezpańska piłka ląduje w rękach Kuciaka
  • 24'
    Nemanja Nikolić na pozycji spalonej
  • 18'
    Teraz dośrodkowywał z drugiej strony Brzyski, obrońca rywala wybił na kolejny korner. Do piłki podszedł Furman, piłka spadła na linię pola karnego rywala, ale przewinienie na przeciwniku zaliczył Guilherme
  • 17'
    Piłka po dośrodkowaniu Furmana wróciła do niego. Przy poprawce bramkarz musiał się natrudzić by zażegnać niebezpieczeństwo. Kolejny rzut rożny
  • 16'
    Było nerwowo, nie trafił w piłkę czysto Kuciak przy próbie piąstkowania, ale futbolówka odbiła się od rywala i wyszła poza pole gry
  • 16'
    Rzut rożny po drugiej stronie boiska
  • 14'
    Korner dla gospodarzy po interwencji Bereszyńskiego
  • 13'
    Obecnie w posiadaniu piłki zespół Midtjylland, spokojnie buduje swój atak pozycyjny
  • 10'
    Za mocne dośrodkowanie Nikolicia, potem nieudany do końca drybling Furmana, na końcu nieporozumienie Brzyskiego i Kucharczyka i goście stracili piłkę w dogodnej sytuacji
  • 7'
    Najpierw dalekie wyjście Kuciaka potem szybka kontra w wykonaniu legionistów. Dośrodkowywał Brzyski, minimalnie piłki nie sięgnęli Prijović i Nikolić
  • 6'
    Kolejny daleki wrzut z autu w pole karne Kuciaka, lecz jeden z piłkarzy gospodarzy fauluje w ofensywie i piłka dla legionistów
  • 5'
    Zagranie na lewe skrzydło w wykonaniu gospodarzy, ale piłkę na aut wybija głową Bereszyński
  • 3'
    Midtjylland wrzucało piłkę z autu w pole karne Legii, ale podopieczni Henninga Berga oddalili zagrożenie
  • 2'
    Niecelna próba jednego z legionistów po dośrodkowaniu rzutu rożnego i grę wznawia Andersen
  • 1'
    Szybko w dobrej okazji znalazł się Nikolić, lepiej przewidział gdzie spadnie futbolówka od obrońcy rywala i uderzył na bramkę gospodarzy. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Trwa przywitanie zespołów, za chwilę zaczniemy to spotkanie!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Broź, Makowski, Bartczak, Trickovski, Saganowski i Piech.
  • 0
    Legioniści rozpoczną te spotkanie w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Furman, Vranjes, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.
  • 0
    Witamy! Lekko za ponad godzinę Legia rozpocznie zmagania w fazie grupowej Ligi Europy w sezonie 2015/16. Jej rywalem będzie Mistrz Danii - FC Midtjylland.
FC MidtjyllandLegia Warszawa
58'

58' Guilherme

66' Morten Rasmussen