85'
  • 90+5'
    Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Lechią Gdańsk 4:1 i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski. Rywalem wicemistrzów Polski będzie pierwszoligowa drużyna - Chojniczanka Chojnice
  • 90+3'
    Centra Mili z rzutu wolnego. Do piłki doskoczył Marković, ale nieprecyzyjnie uderzył
  • 90+2'
    Makuszewski został nieprzepisowo zatrzymany w pobliżu pola karnego Legii
  • 90'
    Mecz przedłużony o trzy minuty. Lechia wywalczyła rzut rożny
  • 89'
    Guilherme podał na prawą flankę do Prijovicia. Napastnik Legii stoczył pojedynek z Gersonem. Snajper próbował jeszcze podawać do innego legionisty, ale zrobił to za lekko
  • 85'
    W końcu kontra legionistów zakończyła się golem dla warszawiaków! Kucharczyk pobiegł lewą flanką, podał do Prijovicia, a ten strzelił do pustej bramki
  • 83'
    Bereszyński popisał się kolejnym rajdem. Prawy obrońca Legii podał do Kucharczyka, który spróbował uderzyć, ale przestrzelił nad bramką
  • 82'
    Jarosław Przybył upomniał kartonikiem Grzegorza Wojtkowiaka
  • 80'
    Bereszyński popisał się indywidualną akcją. Obrońca Legii minął dwóch rywali, ale trochę odskoczyła mu futbolówka. Piłkę przejął inny legionista, który był na pozycji spalonej
  • 79'
    Łukasik schodzi z boiska, a na murawie wbiega Sebastian Mila
  • 78'
    Broź zmienia Brzyskiego
  • 77'
    Zagranie z prawej strony w głąb pola karnego do Michała Maka. Rezerwowy Lechii uderzył z pierwszej piłki i nie dał szans Kuciakowi na udaną interwencję
  • 76'
    Marek Saganowski pojawił się w miejsce Nikolicia
  • 76'
    Lechia zmniejsza straty
  • 75'
    Gol dla Legii! Lewczuk!
  • 75'
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Brzyski, a Lewczuk głową umieścił piłkę w siatce
  • 74'
    Gerson popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki. Guilherme próbował to wykorzystać. Brazylijczyk chciał podać do Nikolicia, ale w ostatniej chwili inny defensor gości wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 73'
    Łukasik zagrał długą piłkę do wybiegającego Krasicia. Piłkarz Lechii nie dotarł do podania i Kuciak przejął futbolówkę
  • 71'
    Kolejna kontra Legii. Prijović posłał idealne podanie do Kucharczyka na lewe skrzydło. "Kuchy" źle zacentrował do Nikolicia, ale Węgier zaraz wyłuskał futbolówkę, uderzył, ale świetną paradą popisał się Marić
  • 71'
    Arbiter upomniał byłego legionistę - Ariela Borysiuka
  • 69'
    Kontra Legii. Nikolić wystawił piłkę Kucharczykowi, który był w pełnym biegu. "Kuchy" został nieprzepisowo zatrzymany, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia
  • 67'
    Adam Buksa zastępuje Bruno Nazario
  • 66'
    Tak strzela Nikolić
  • 63'
    Brzyski kopnął piłkę z rzutu wolnego. Futbolówka została sparowana przez Maricia i trafiła w poprzeczkę. Za chwilę dobijał Nikolić, który już umieścił futbolówkę w siatce
  • 62'
    Gol dla Legii!
  • 61'
    Marković w walce o górną piłkę z Guilherme sfaulował Brazylijczyka
  • 61'
    Brawo!
  • 60'
    Nikolić wystawił piłkę Guilherme, Brazylijczyk od razu próbował strzelać, ale... o tej próbie szybko zapomnimy
  • 60'
    Rafał Makowski wchodzi na boisko w miejsce Dominika Furmana
  • 56'
    Makuszewski wykorzystał złe ustawienie obrońców Legii. Kapitan Lechii znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem. Golkiper Legii naprawił jednak błąd swoich kolegów i gospodarze wciąż prowadzą 1:0
  • 54'
    Nikolić pobiegł do źle zagranej piłki na skrzydło. Przyjął futbolówkę w narożniku boiska, nie mógł do nikogo podać, więc nabił przeciwnika i wywalczył rzut rożny
  • 53'
    Lechia próbowała odpowiedzieć. Makuszewski przeprowadził dwójkową akcję z Borysiukiem, był legionista huknął na bramkę Kuciaka, ale golkiper wicemistrzów Polski wybronił strzał na raty
  • 51'
    Nikolić pobiegł prawym skrzydłem. Znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął Maricia, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę. Reprezentant Węgier próbował uderzać z ostrego kąta, ale golkiper Lechii zdążył wrócić do bramki i uratował swój zespół
  • 50'
    Ładna trójkowa akcja między Vranjesem, Guilherme i Nikoliciem. Niestety napastnikowi w ostatnim momencie uciekła piłka
  • 48'
    Marković włączył się do ataku, podał do Krasicia. Piłkarz Lechii podprowadził kilka metrów jeszcze piłkę i zdecydował się na strzał. Futbolówka po jego uderzeniu poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 45+17'
  • 45+17'
    Michał Mak zmienił Sławomira Peszkę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po bramce Prijovicia
  • 45+1'
    Kuciak źle wybił piłkę. Futbolówkę przejął Krasić, minął jednego z obrońców gospodarzy, ale w ostatnim momencie Furman interweniował
  • 43'
    Jarosław Przybył upomniał Peszkę kartonikiem po faulu na Rzeźniczaku
  • 42'
    Groźna akcja Lechii! Bruno Nazario zbiegł do środka i uderzył. Kuciak sparował strzał przed siebie, a do piłki doskoczył Makuszewski, który - na szczęście dla Legii - posłał piłkę w trybuny
  • 39'
    Krasić odebrał futbolówkę Furmanowi, popędził na bramkę Legii, podał do swojego kolegi nabiegającego z prawej strony, ale Brzyski rewelacyjnie powstrzymał rywala
  • 37'
    Lechia od dłuższego czasu przebywa na połowie Legii. Goście szukają sposobu, aby przebić się przez defensywę wicemistrzów Polski, lecz ta spisuje się jak do tej pory poprawnie
  • 34'
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Jeden z legionistów starł się z zawodnikiem gości, sędzia jednak nie przyznał karnego i wskazał na narożnik boiska
  • 33'
    Guilherme odebrał piłkę gościom przy linii bocznej boiska. Brazylijczyk podał do Nikolicia, który momentalnie odegrał do Prijovica. Ten ostatni uderzył z lewej nogi, ale bramkarz Lechii wybronił strzał
  • 32'
    Centra Brzyskiego w pole karne, ale Gerson zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 30'
    Makuszewski uderzał zza pola karnego i Kuciak sparował futbolówkę na rzut rożny
  • 28'
    Peszko wygrał pojedynek główkowy z Brzyskim, a po chwili wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 28'
    Łukasik dośrodkowywał z kornera, ale piłkę wybił Kucharczyk
  • 25'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny po pojedynku z Markoviciem. Później legioniści wykonywali dwa kornery z rzędu i po tym drugim Prijović strzałem głową pokonał Maricia
  • 24'
    Gol dla Legii! Prijović!
  • 20'
    Faul pod polem karnym Legii. Ze stałego fragmentu gry uderzał Borysiuk, ale przymierzył prosto w mur
  • 19'
    Obecnie na boisku panuje chaos. Ani jedna, ani druga drużyna nie potrafi nawiązać żadnej akcji
  • 15'
    Guilherme próbował wykorzystać kiks Markovicia. Brazylijczyk przejął piłkę od rywala i momentalnie podał do Nikolicia. Węgier został powstrzymany przez duet stoperów Lechii
  • 14'
    Prijović chciał przerzucić piłkę nad Wojtkowiakiem. Były reprezentant Polski zablokował napastnika Legii, a ten go później faulował
  • 13'
    Prijović świetnie przepuścił piłkę po zagraniu Kucharczyka. Futbolówkę otrzymał Guilherme, ale Brazylijczyk nie zdołał przebić się przez defensywę rywali
  • 11'
    Gospodarze próbują lechistów wciągnąć na swoją połowę, żeby po chwili posłać długie podanie w stronę Prijovicia lub Nikolicia. Jak na razie defensorzy gości dobrze czytają grę
  • 8'
    Lechia powoli konstruowała swój atak. Goście wymienili masę podań na połowie Legii. W końcu na strzał zdecydował się Makuszewski, ale został zablokowany przez obrońców wicemistrzów Polski
  • 4'
    Vranjes wespół z Furmanem powstrzymali Krasicia. Po chwili Bośniak zagrał prostopadłą piłkę do Nikolicia, lecz ten przegrał pojedynek z obrońcą gości
  • 2'
    Tomasz Brzyski wykonywał rzut wolny. Piłka została sparowana przez bramkarza, ale wcześniej Jarosław Przybył odgwizdał spalonego
  • 1'
    Sławomir Peszko sfaulował Tomasza Brzyskiego
  • 0
    Goście rozpoczynają!
  • 0
    Obydwie drużyny wychodzą na boisko. Już za chwilę rozpocznie się walka o ćwierćfinał Pucharu Polski
  • 0
    Cały stadion odśpiewuje właśnie - Sen o Warszawie
  • 0
    Na dzisiejszym meczu, w ramach akcji "Kibicuj z klasą", na trybunie południowej zawitało około sześciu tysięcy dzieci
  • 0
    Legia wystąpi w składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Guilherme, Vranjes, Furman, Kucharczyk - Prijović, Nikolić
  • 0
    Za niecałe 25 minut startujemy. Obydwie drużyny właśnie rozgrzewają się na płycie boiska
Legia WarszawaLechia Gdańsk
44'

44' Sławomir Peszko

75'
77'

77' Michał Mak

82'

82' Grzegorz Wojtkowiak