90'
  • 90+30'
  • 90+7'
  • 90+6'
    Furman zagrał świetnie w pole karne, a tam sprytnie faulowany był Duda. Sędzia podyktował rzut karny, który Słowak pewnym uderzeniem pod poprzeczkę zamienił na bramkę. 3:2 i Legia w lidze Europy. Za faul żółtą kartką ukarany został Jewhen Opanasenko.
  • 90+6'
    Koniec meczu. Legia wygrywa 3:2 i wchodzi do fazy grupowej Ligi Europy!
  • 90+5'
    Duda i 3:2 Gol!!!!
  • 90+4'
    Świetna akcja Legii i rzut karny dla Legii
  • 90+3'
    Poza boiskiem Jodłowiec
  • 90+3'
    Żólta kartka dla Ondreja Dudy
  • 90+2'
    O zmianę proszą Projović i Jodłowiec. Schodzi Aleksandar, za niego pojawia się Sagan
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Do zmiany szykuje się Marek Saganowski
  • 90'
    Kapitalna akcja Legii, Jodłowiec pociągnął lewą stroną, zagrał do Prijovicia, ten uderzył płasko z pół obrotu i pomylił się naprawdę niewiele
  • 90'
    Groźnie Zoria, ale świetny powrót Kucharczyka
  • 88'
    Bardzo groźny rzut wolny Zorii - wróciliśmuy z dalekiej podróży
  • 87'
    Zmiana w Zorii za Ljubenovicia wszedł Liparia
  • 86'
    Kucharczyk na pełnej prędkości odjechał rywalowi, zagrał do Prijovicia, ale Opanasenko wybił piłkę na aut
  • 84'
    Z Gui już wszystko w porządku
  • 83'
    Duda traci piłkę po tym jak miał juą w sodku pola. Guilherme ma problem mięśniowy, potrzebuje pomocy lekarza
  • 83'
    Zmiana w Zorii - za Pylawskiego wchodzi Czeczer
  • 82'
    Guilherme czaruje, szanuje piłkę, wywalczył aut
  • 80'
    Bereszyński uprzedzony przez Petriaka po dośrodkowaniu i na całe szczęście rywal dobrze nie trafił w piłkę
  • 79'
    Chwila oddechu, rożny dla Legii. Dośrodkowanie i... kontra
  • 78'
    Dośrodkowanie i... świetnie piłkę piąstkuje Kuciak, w dodatku jest faulowany. Warto nadmienić, ze wykonujący korner zgłaszał sędziemu że rzucane są w niego jakieś przedmioty, jeden z nich podał arbitrowi
  • 76'
    Rzut rożny dla Zorii
  • 75'
    W końcu akcja Legii, ale Brzyski przegra pojedynek główkowy
  • 73'
    Kolejny atak Zorii, ale faulowany Furman
  • 71'
    Kolejna akcja Zorii, Petriak ale wprost w Kuciaka
  • 70'
    Za dużo fauli w okolicach pola karnego, tym razem Bereszyński
  • 70'
    Strzał i piłka w rękawicach Kuciaka
  • 69'
    Nerwowe chwile na Łazienkowskiej, Zoria w natarciu
  • 69'
    Kolejny rzut wolny dla rywali, ale czujny Kucharczyj
  • 66'
    Gol 2:2 Rusłan Małynowskyj
  • 66'
    Piłka uderzona nad bramką, z dużą rotacją ale w sam środek bramki. Kuciak mógł i powinien zachować się lepiej
  • 65'
    Żółta kartka dla Jakuba Rzeźniczaka za faul na 30 metrze od bramki Kuciaka, a Nikolić zmieniony przez Dudę
  • 63'
    Prijović wycofał piłkę przed pole karne do Kucharczyka, ten uderzył na bramkę. Na drodze lotu piłki stanął jeszcze Guilherme i sprytnym uderzeniem zmylił bramkarza
  • 61'
    GOL 2:1 dla Legii.
  • 58'
    Zmiana Zoria: Dmytro Chomczenowskyj schodzi, Pyłyp Budkiwskyj wchodzi
  • 56'
  • 55'
    Nieporozumienie i błąd w szeregach defensywnych Legii, rzut rożny dla Zorii
  • 55'
    Czujnie po stałym fragmencie i niebezpieczeństwo zażegnane
  • 52'
    Prijović sprytnie w pole karne, ale tam czujnie Szewczenko
  • 51'
    Groźnie Zoria - uderzenie z dystansu tuż obok bramki Kuciaka
  • 49'
    Świetny strzał Guilherme , piłka dokręcana do bramki poszybowała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką
  • 46'
    Nikolić w powietrznym pojedynku starł się z Pylawskim i rywal potrzebował pomocy lekarzy
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+4'
  • 45+3'
    Furman w pole karne i... koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45+2'
    Faulowany na 30 metrze Prijović, żółta kartka dla Siwakowa
  • 45+2'
    Furman trafił w rywala - niestety pierwszego, ale szczęśliwe piłka wyszła na rzut rożny
  • 45+1'
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    Brzyski świetnie do Kucharczyka, ale ten na minimalnym spalonym
  • 44'
    Bereszyński na wysokości pola karnego do Guilherme, ten do Nikolicia, ale to wszystko zbyt koronkowe, połapali się w tym obrońcy.
  • 43'
    Brzyski wysłał do boju Kucharczyka, ten ograł Opanasenkę, ale zatrzymał się na drugim rywalu
  • 41'
    Prijović na lewo do Brzyskiego, ten posłał piłkę w pole karne, ale tam nie było żadnego z legionistów.
  • 39'
    Niestety po niepotrzebnym faulu Lewczuka, bardzo precyzyjnie uderzył Chomczenowskyj. Tuż nad murem i tuż przy słupku. Kuciak robił co mógł, ale poległ.
  • 38'
    Karawajew faulowany przez Lewczuka na 23 metrze
  • 38'
    1:1 Chomczenowskyj
  • 37'
    Guilherme znów faulowany, żółta kartka dla Kamieniuka
  • 36'
    Chomczenowskyj zagrał w pole karne do Petriaka, ten wygrał główkę, ale na posterunku Kuciak.
  • 35'
    Pazdan najprawdopodobniej zwichnął łokieć
  • 33'
    Wdarło się trochę niedokładności w szeregi Zorii
  • 29'
    Pressing Nikolicia i bardzo donry odbiór - takie rzeczy się chwalą
  • 28'
    Lewczuk na dużym spokoju przerwał akcję Zorii, groźnie wyglądającą akcję
  • 27'
    Brzyski sprytnie podawał w pole karne, ale obrońcy uprzedzili Projovicia
  • 26'
  • 25'
    Rzut wolny dla Zorii z lewej strony pola karnego
  • 25'
    Dośrodkowanie i kolejny raz świetnie Dusan Kuciak
  • 20'
    Akcja Zorii świetnie zatrzymana przez Bereszyńskiego
  • 19'
    Po kornerze sytuacja szybko opanowana. Legioniści budują kolejną akcję
  • 18'
    Szybka odpowiedź Zorii ale kapitalnie Kuciak wybija piłkę na rzut rożny
  • 17'
    Brzyski zagrał w pole karne po rzucie rożnym, do futbolówki startowali Prijović, Rzeźniczak i Jodłowiec, ale nikt nie zmienił toru lotu piłki, a zdezorientowany bramkarz stał jak wryty. Gol Brzytwy.
  • 16'
    Gol!!!! Tomasz Brzyski!!!
  • 15'
    Kolejny raz faulowany Guilherme - tym razem przez Hordijenkę
  • 14'
    Rzut wolny dla Zorii, ale świetnie na przedpolu Dusan Kuciak
  • 13'
    Gui wygrał walkę w powietrzu, przebił piłkę dalej, ale nie doszedł do niej Nikolić
  • 12'
  • 11'
    Prijović bliski przejęcia piłki i rozpoczęcia kontry, ale potyka się nasz napastnik
  • 11'
    Ważna pierwsza i pewna interwencja Igora Lewczuka
  • 10'
    Legioniści z prawej strony, ale na spalonym Prijović
  • 9'
    Furman wygrał pojedynek z Malinowskim i był po chwili faulowany
  • 8'
    Guilherme po prawej stronie faulowany przez rywala, rzut wolny szybko rozegrany
  • 7'
    Zmiana za Pazdana wszedł Lewczuk
  • 6'
    Wygląda na to, ze urazu nabawił się Michał Pazdan
  • 6'
    Paznan zniesiony na noszach, do zmiany szykuje się Igor Lewczuk
  • 5'
    Świetne podanie Furmana do Kucharczyka, ale ten źle przyjął piłkę. Ale bardzo dobra próba zagrania
  • 3'
    Ljubenović uderzył nad murem ale na szczęście i nad poprzeczką
  • 3'
    Rzeźniczak zagrał długą piłkę do Nikolicia, ale ten uprzedzony przez obrońcę
  • 2'
    Petriak wygrał pojedynek biegowy z Pazdanem, Polak przegrał walkę o pozycję i faulował. Został ukarany żółtą kartką.
  • 1'
    Zoria rozpoczęła dość szybko, Michał Pazdan ratował się faulem tuz przed polem karnym
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Gramy o być albo nie być w Europie. #GotowiDoWalki
  • 0
    Sen o Warszawie już odśpiewany. Za chwilę początek spotkania. Piłkarze wychodzą właśnie na boisko.
  • 0
  • 0
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii. Z Zorią zaczynamy w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.
Legia WarszawaZoria Ługańsk
39'

39' Dmytro Chomczenowskyj

62' Guilherme

62'
67'

67' Rusłan Małynowskyj

90' Ondrej Duda (k.)