90'
  • 90+4'
    Dziękujemy serdecznie za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe.
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia wygrała w Kijowie z Zorią 1:0 po golu Michała Kucharczyka. Już za tydzień obydwie drużyny rozegrają rewanżowe spotkanie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3.
  • 90+2'
    Legioniści starają się szanować teraz piłkę. Nie atakują na siłę. Mądrze rozgrywają akcje.
  • 89'
    Marek Saganowski zastępuję Nikolicia.
  • 89'
    Siwakow dostał kartkę za faul na Guilherme.
  • 88'
    Małynowskyj podał z wolnego do Budkiwskyjego, ale napastnik odegrał prosto w ręce Kuciaka,
  • 86'
    Duda faulował przed polem karnym Legii. Z rzutu wolnego jeszcze raz uderzał Czeczer, ale trafił w mur.
  • 85'
    Małynowskyj zacentrował w pole karne. Ljubenović doszedł do dośrodkowania, ale źle uderzył głową.
  • 84'
    Pazdan świetnie zatrzymał napastnika Zorii.
  • 83'
    Chomczenowskyj próbował zaskoczyć Kuciaka, ale ten był na posterunku i sparował uderzenie.
  • 82'
    Chwilę później swoją sytuację miał Guilherme. Brazylijczyk strzelił, ale futbolówka trafiła w poprzeczkę.
  • 81'
    Furman dośrodkował ze stałego fragmentu gry w pole karne. Jeden z obrońców Zorii zagrał ręką i piłka trafiła w słupek. Sędzia nie podyktował karnego.
  • 79'
    Brzyski źle zagrywał do Kuciaka, golkiper Legii głową wybił piłkę na aut.
  • 78'
    Piłkarze Zorii starają się wysoko atakować legionistów.
  • 75'
    Duda wchodzi za kontuzjowanego Prijovicia.
  • 74'
    Lekarze opatrują Prijovicia.
  • 72'
    Ljubenović uderzył z rzutu wolnego, ale Kuciak broni.
  • 71'
    Jodłowiec próbował naprawić błąd Furmana, faulując przeciwnika. Arbiter upomina go kartką.
  • 70'
    Centra w pole karne, Budkiwskyj uderzył z główki, ale piłka minęła słupek bramki.
  • 70'
    Lipartia zastępuje Karawajewa.
  • 69'
    Karawajew minął Brzyskiego, podał do Ljubonevicia, który jednak został powstrzymany przez Furmana.
  • 67'
    Furman dośrodkowywał do Rzeźniczaka, Ljubenović uprzedził jednak Polaka i Legia będzie miała drugi rzut rożny.
  • 67'
    Prijović przedłużył dośrodkowanie Brzyskiego, ale piłkę złapał Szewczenko.
  • 66'
    Brzyski nie miał do kogo podać, pobiegł więc do linii końcowej i nabił przeciwnika. Korner dla Legii.
  • 65'
    Kucharczyk próbował minąć Opanasenkę, ale wybiegł poza linię końcową.
  • 63'
    Hordijenko faulował taktycznie Guilherme i został upomniany przez arbitra.
  • 63'
    Indywidualna akcja Guilherme. Podprowadził parę metrów piłkę i zdecydował się na strzał. Uderzenie jednak wybronił Szewczenko.
  • 60'
    Karawajew wywalczył korner dla swojej drużyny, ale z rzutu rożnego gospodarzy nic nie wynikło.
  • 58'
    Kontra Zorii, ale Michał Pazdan zatrzymał akcje gospodarzy.
  • 57'
    Ljubenović dostał żółtą kartkę. Pojedynkował się z Furmanem i faulował go w walce o piłkę.
  • 54'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii i Kuciak świetnie wypiąstkował piłkę.
  • 52'
    Furman uderza z rzutu wolnego, ale Szewczenko wybronił strzał.
  • 51'
    Kucharczyk podał do Jodłowca. Pomocnik dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili gospodarze. Po chwili jeden z legionistów został sfaulowany pod polem karnym.
  • 48'
    Tomasz Brzyski dośrodkował w pole karne. Prijović zgrał piłkę głową do Rzeźniczaka, a ten ją zgrał do Kucharczyka, który strzelił gola!
  • 47'
    Podwójna zmiana. Chomczenowskyj zmienia Pietriaka i Ljubenović w miejsce Czajkowskiego.
  • 47'
    Gol dla Legii!
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa.
  • 45+2'
    Kucharczyk po raz kolejny starał się uderzać, ale znowu futbolówka minęła słupek.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia w ostatnich minutach przycisnęła, lecz wynik nie uległ zmianie.
  • 45+1'
    Dośrodkowanie w pole karne Brzyskiego z kornera. Było wielkie zamieszanie pod bramką Szewczenki, ale finalnie piłka przeleciała obok słupka.
  • 45'
    Prijović wywalczył piłkę w polu karnym, podał do Nikolicia, ale reprezentant Węgier nie był w stanie pokonać Szewczenki.
  • 42'
    Guilherme przejął piłkę, potem podał do Nikolicia, który miał sporo miejsca, lecz strzelił prosto w ręce Szewczenki.
  • 42'
    Bereszyński zagrał w pole karne, ale Czeczer wybił piłkę w aut.
  • 40'
    Kombinacyjna akcja legionistów. Guilherme podał do Prijovicia. Napastnik gości zamarkował strzał, prostopadle zagrał do Nikolicia, ten uderzył, ale znowu nad bramką.
  • 38'
    Guilherme podał do Kucharczyka. Skrzydłowy legionistów chociaż był daleko od bramki, zdecydował się na strzał. Piłka poleciała jednak nad poprzeczką.
  • 36'
    Jeden z piłkarzy Zorii podał piłkę między dwoma zawodnikami Legii, w porę obudził się Rzeźniczak i zażegnał niebezpieczeństwu.
  • 34'
    Kucharczyk zwiódł prawego obrońcę Zorii, dośrodkował z lewej nogi, do strzału z nożyc złożył się "Gui", ale... nie trafił w piłkę.
  • 32'
    Faulowany był Nikolić, ale sędzia odgwizdał faul dla gospodarzy.
  • 32'
    Brzyski uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.
  • 31'
    Zawodnik gospodarzy po tym starciu musiał zejść z boiska. Lekarze go opatrują.
  • 30'
    Piłkarze Zorii długo przetrzymywali piłkę. Popełnili jednak błąd i gdy stracili futbolówkę, jeden z zawodników gospodarzy faulował Guilherme.
  • 26'
    Karawajew zacentrował w pole karne Kuciaka, ale golkiper Legii wychwycił dośrodkowanie.
  • 25'
    Petriak centrował, ale "Gui" wybił futbolówkę.
  • 24'
    Kolejna kontra Zorii po nieudanym kornerze Legii. Skończyło się na rzucie rożnym dla gospodarzy.
  • 23'
    Kucharczyk wywalczył kolejny rzut rożny dla legionistów.
  • 22'
    Pazdan zagrał długą piłkę do Prijovicia, ten głową podawał do Kucarczyka, ale futbolówka wyleciała na aut.
  • 20'
    Jodłowiec zagrał długą piłkę na skrzydło. Do futbolówki wyskoczył Bereszyński, zagrał głową, ale zrobił to niecelnie.
  • 19'
    Małynowskyj znowu dośrodkowywał ze stojącej piłki, ale tym razem zrobił to bardzo nieprecyzyjnie.
  • 18'
    Legioniści przejęli piłkę. Nikolić popędził lewą flanką, próbował podać do Prijovicia, ale futbolówka do niego nie dotarła.
  • 16'
    Brzyski zacentrował w pole karne, Prijović próbował przepuścić podanie, ale połapał się obrońca gospodarzy.
  • 15'
    Prijović minął jednego rywala na skrzydle, próbował podać do Guilherme, lecz ten został zablokowany.
  • 14'
    "Kuchy" poleciał wzdłuż boiska, nagle zbiegł do środka, uderzył, ale piłka poleciała nad bramką.
  • 13'
    Bereszyński faulował z boku boiska. Małynowskyj dośrodkowywał a Karawajew uderzył nad bramką.
  • 12'
    Dośrodkowanie w pole karne gości, piłkę ekspediuje kapitan Legii - Jakub Rzeźniczak.
  • 11'
    Małynowskyj zdecydował się na kolejny strzał. Golkiper Legii nie miał jednak problemów z interwencją.
  • 10'
    Czeczer uderzył z rzutu wolnego, ale Kuciak sparował strzał. Za chwilę dobijał inny zawodnik Zorii, ale nie trafił w bramkę.
  • 9'
    Kolejna kontra gospodarzy. Guilherme przed polem karnym faulował przeciwnika i arbiter go upomniał kartką.
  • 8'
    Kucharczyk holował piłkę do końca linii i wywalczył rzut rożny.
  • 8'
    Furman znowu szukał Jodłowca, lecz tym razem piłka była za słabo dograna.
  • 7'
    Korner dla gości, Budkiwskyj jednak przestrzelił z główki.
  • 6'
    Kontra Zorii.Małynowskyj zdecydował się na strzał z dystansu i Kuciak obronił z największym trudem.
  • 5'
    Centra Furmana z rożnego, głową uderzał Jodłowiec, ale trafił w Pazdana.
  • 4'
    Furman podał do Kucharczyka, ten dośrodkowywał na raty do Guilherme. Brazylyjczyk uderzył głową. ale za słabo.
  • 3'
    Prijović faulowany w środku pola. Zaczną goście.
  • 2'
    Od początku jest walka w środku pola. Obydwie drużyny nie odpuszczają.
  • 0
  • 0
    18:58 - Losowanie stron.
  • 0
    18:57 - Piłkarzy Legii na boisko wyprowadza Jakub Rzeźniczak.
  • 0
    18:49 - Kibice Legii wciąż wchodzą na stadion. Fanów wicemistrzów Polski ma być około 400.
  • 0
    18:48 - Na ławce rezerwowych Legii usiądzie dzisiaj Ivan Trickovski. Nowy piłkarz wicemistrzów Polski.
  • 0
    18:39 - Legia wystąpi dzisiaj w składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović - Nikolić.