58'
  • 90+4'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Qafa uderzył z główki i minimalnie chybił.
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia Warszawa wygrała 1:0 z FK Kukesi. "Wojskowi" awansowali do IV rundy eliminacji Ligi Europy. Już jutro wicemistrzowie Polski poznają swojego rywala.
  • 90+2'
    Brzyski podał do Prijovicia. Napastnik Legii szykował się do strzału, ale był na spalonym.
  • 90+2'
    Qafa zmienia Moreirę.
  • 90+1'
    Duda podał idealne podanie do Guilherme. Brazylijczyk jednak przegrał pojedynek z Kocim.
  • 90+1'
    Arbiter przedłużył spotkanie o trzy minuty.
  • 90'
    Legia długo rozgrywa piłkę, stara się wciągnąć rywali na swoją połowę.
  • 85'
    Makowski podał do Brzyskiego, który wycofał do Bartczaka. Młody skrzydłowy wbiegł w pole karne, strzelił, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
  • 85'
    Furman dośrodkowywał w pole karne, piłka odbiła się od rywala i legioniści będą mieli rożnego.
  • 83'
    Makowski zauważył wybiegającego Bartczaka. Pomocnik starał się zagrał do niego futbolówkę, ale zrobił to nieprecyzyjnie.
  • 83'
    Agostinho zszedł, a w jego miejsce wchodzi Shameti.
  • 81'
    Bartczak świetnie zakręcił dwoma obrońcami gości. Wystawił piłkę Dudzie, ale Słowak przestrzelił.
  • 79'
    Brzyski włączył się do akcji ofensywnej. Uderzył na bramkę Kociego. Golkiper wypluł futbolówkę, ale jego kolega z drużyny zdołał wybić piłkę na aut.
  • 78'
    Kolejny rzut wolny dla Legii. Tym razem dalej od bramki Kociego. Tym razem strzelał Furman, ale z podobnym skutkiem co wcześniejsza próba Brzyskiego.
  • 77'
    Błąd Brzyskiego spowodował zamieszanie w defensywie Legii. Obrońca źle podał, piłkę próbował opanować Rzeźniczak, ale rywale odebrali mu futbolówkę. Goście jednak sami pogubili się w tym ataku i grę wznowi Kuciak.
  • 75'
    Piłkarz FK Kukesi uderzał z rzutu wolnego, ale piłka poleciała daleko od bramki Kuciaka.
  • 72'
    "Gui" zdecydował się na indywidualną akcję. Przebieg sporą część boiska i kropnął na bramkę Kociego. Piłka minęła jednak słupek.
  • 71'
    Rzut wolny pod bramką FK Kukesi. Do bramki około 22. metrów. Brzyski uderzył nad bramką.
  • 70'
    Bereszyński wymienił parę podań z Prijoviciem. Napastnik Legii dośrodkowywał, ale Bartczak przegrał pojedynek powietrzny.
  • 69'
    Robert Bartczak zmienia Michała Kucharczyka.
  • 68'
    Rzut wolny z ostrego kąta blisko bramki rywali. Dośrodkowanie Brzyskiego trafiło do Rzeźniczaka, który głową zgrał do Guilherme. Brazylijczyk próbował uderzać, ale za słabo.
  • 68'
    Zamieszanie w polu karnym. Prijović próbował strzelić wślizgiem, ale zderzył się z Kocim.
  • 68'
    Koci potrzebuje pomocy lekarzy.
  • 66'
    Guilherme posłał piłkę między obrońców. Do futbolówki biegł Prijović, ale został uprzedzony przez Kociego.
  • 65'
    Prijović podał do Dudy, ten starał się przedrzeć przez dwóch rywali. Słowak upadł na murawę, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.
  • 63'
    Kucharczyk podprowadził kawałek piłkę i oddał niesygnalizowany strzał. Futbolówka minęła słupek Kociego.
  • 62'
    Michał Pazdan schodzi, a w jego miejsce wchodzi debiutujący Rafał Makowski.
  • 61'
    Felipe Moreira uderzał na bramkę Kuciaka, ale bardzo niecelnie.
  • 60'
    Mocne podanie Brzyskiego w pole karne Kociego, ale obrońcy poradzili sobie z tą centrą.
  • 59'
    Kolejny faul Emonoela Ferreiry. Tym razem arbiter ukarał go żółtą kartką.
  • 58'
    Duda podał do Guilherme, który starał się wystawić piłkę Prioviciowi. Napastnik Legii zdołał uderzyć, ale futbolówka poleciała w górny sektor Żylety.
  • 56'
    Piłkarze gości są coraz bardziej agresywni przy odbiorze piłki. Teraz ostro potraktowany został Rzeźniczak.
  • 55'
    Duda z "Guim" wymienili kilka podań. Akcja legionistów została jednak nieprzepisowo przerwana przez Emonoela Ferreirę.
  • 53'
    Taktyczny faul Furmana. Arbiter upomniał go kartonikiem.
  • 50'
    Ndriqim Halili zmienił Edona Hasaniego.
  • 49'
    Prawą stroną boiska przedarł się Duda. Podał po ziemi do Michała Kucharczyka, ten uderzył i zdobył bramkę!
  • 48'
    Gol dla Legii!
  • 46'
    Rozpoczyna się druga połowa.
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia remisuje 0:0 z FK Kukesi. Liczymy, że w drugiej części spotkania "Wojskowi" strzelą jakieś gole.
  • 45+3'
    Kolejny niecelny strzał na bramkę legionistów. Kuciak wznowi grę.
  • 45+2'
    Żyro nie dokończy meczu. W jego miejsce wbiega Guilherme.
  • 45'
    Sztab medyczny został wezwany do piłkarza Legii i FK Kukesi.
  • 44'
    Piłkarze Kukesi długo rozgrywali akcję. Wymienili kilka składnych podań, ale kiedy zbliżali się do bramki Legii, akcję przerwał Kucharczyk.
  • 42'
    Znakomita akcja Dudy na skrzydle. Minął dwóch graczy i uderzył na bramkę Kociego. Golkiper wybił futbolówkę, dobijać próbował Brzyski, ale zrobił to nieprecyzyjnie.
  • 40'
    Prijović przegrał na skrzydle pojedynek indywidualny z Mucą.
  • 40'
    Agostinho oddał strzał na bramkę Kuciaka, ale piłka poleciała nad poprzeczką.
  • 39'
    Pazdan zauważył wybiegającego Żyrę. Posłał długą piłkę, ale akcję przerwał obrońca gości.
  • 37'
    Świetne podanie dostał Michał Kucharczyk. "Kuchy" próbował podawać do Prijovicia, lecz za mocno zagrywał piłkę.
  • 35'
    Prijović walczył o piłkę z dwoma rywalami. Wszyscy upadli na ziemię, a jeden z zawodników gości potrzebuje pomocy lekarza.
  • 33'
    Dużo niedokładności teraz po obydwu stronach. Piłkarze często tracą piłkę na rzecz rywala.
  • 32'
    Flores dośrodkował z rożnego, Emonoel Ferreira uderzył piętką, ale czujny był golkiper gospodarzy.
  • 31'
    Centra w pole karne. Piłkę na korner wybił jeden z piłkarzy Legii.
  • 30'
    Kucharczyk z Żyrą wymienili kilka podań na jednej stronie boiska. Ten drugi w końcu dośrodkował, ale piłkę wychwycił Koci.
  • 30'
    Prijović faulował rywala. Rzut wolny dla gości.
  • 28'
    Arbiter upomniał Bereszyńskiego.
  • 27'
    Kucharczyk szykował się do strzału. Piłka jednak mu za mocno odskoczyła i goście przejęli futbolówkę.
  • 26'
    Duda popisał się świetną sztuczką techniczną i podał do Prijovicia, ten zauważył wbiegającego Pazdana i do niego podał. "Pazdek" jednak niecelnie główkował.
  • 24'
    Legioniści na prawym skrzydle rozegrali małą gierkę. Żyro znalazł się w polu karnym, ale został zatrzymany przez defensora gości.
  • 23'
    Pazdan posłał długie podanie. Jednak piłka nie doleciała do żadnego zawodnika Legii.
  • 22'
    Legia długo rozgrywała piłkę, żeby finalnie podać do Kucharczyka, który stał w polu karnym. W ostatniej chwili jeden z rywali wybił mu futbolówkę.
  • 22'
    Furman dośrodkowywał z rzutu rożnego. Rzeźniczak musnął piłkę, ale ta poleciała daleko od bramki.
  • 19'
    Gospodarze wysoko starają się odebrać piłkę zawodnikom z Albanii. Zdaje to egzamin, ponieważ goście się gubią.
  • 18'
    Teraz na uderzenie zdecydował się Kucharczyk. Piłka nieznacznie minęła bramkę.
  • 17'
    Kucharczyk efektownie zagrał piętką do Żyry. Skrzydłowy "Wojskowych" próbował uderzał, ale jego strzał został zablokowany.
  • 16'
    Pazdan podał do Prijovicia, który ściągnął jednego obrońcę za sobą. Napastnik podał na skrzydło, ale tam jeden z legionistów bardzo słabo dośrodkowywał.
  • 14'
    Bereszyński chciał włączyć się w akcję ofensywną. Jeden z przeciwników zablokował jego rajd.
  • 12'
    Legioniści długo konstruowali atak. W końcu Duda zdecydował się na centrę, ale obrońcy wybili futbolówkę.
  • 9'
    FK Kukesi częściej atakuje prawym skrzydłem. Legia jak na razie skutecznie broni się przed szarżami gości.
  • 9'
    Kolejna centra z prawej strony. Kuciak bez problemu zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 8'
    Furman za późno zobaczył wybiegającego na pozycję Kucharczyka. Dlatego kiedy już podał do skrzydłowego, arbiter odgwizdał spalonego.
  • 7'
    Kucharczyk pobiegł lewą stroną boiska. Prijović robił mu miejsce, lecz ten nie zdecydował się na dalszy rajd. Podał do Dudy, a Słowak uderzył nieprecyzyjnie.
  • 6'
    Za każdym razem kiedy goście są przy piłce, towarzyszy im "kocia muzyka".
  • 5'
    Dośrodkowanie z głębi pola w pole karne gospodarzy. Piłka ląduję w rękach Kuciaka.
  • 4'
    Kontra legionistów. Prijović próbował posłać piłkę między dwóch stoperów do Kucharczyka, jednak ci przejrzeli zamiary snajpera Legii.
  • 3'
    Podanie z prawej strony boiska w pole karne. Kucharczyk odbił futbolówkę plecami i do bezpańskiej piłki biegł Prijović, ale nie zdążył.
  • 2'
    Długa piłka do Prijovicia. Napastnik Legii zgrał futbolówkę głową do Kuchego, skrzydłowy Legii starał się dośrodkować w pole karne, ale niecelnie.
  • 0
    Rozpoczyna Legia.
  • 0
    Na stadionie kibice śpiewają "Sen o Warszawie".
  • 0
    Legioniści również schodzą teraz do szatni.
  • 0
    Legia Warszawa wystąpi dzisiaj w składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Pazdan, Furman - Żyro, Duda, Kucharczyk - Prijović.
  • 0
    Drużyna gości zakończyła właśnie rozgrzewkę.
Legia WarszawaFK Kukesi
58'

58' Emmonoel Ferreira