78'
  • 90+6'
    To koniec naszej relacji tekstowej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które niebawem pojawią się na stronach serwisu Legia.Net.
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrywa z Botosani 1:0 i do Rumunii, na rewanż, uda się z delikatną zaliczką
  • 90+3'
    Masłowski zastąpi Dudę. Jesteśmy już w doliczonym czasie gry
  • 90+2'
    Brzyski do Kucharczyka, ten dobrze zabrał się z piłką uderzył na bramkę rywala, lecz Iliev obronił strzał. Chwilę później poprawiał Duda, lecz jego uderzenie też zostało obronione
  • 90'
    Żyro płaskim strzałem w dalszy róg bramki rywala chciał zaskoczyć Ilieva. Ten odbija piłkę i powinien być rzut rożny dla Legii. Sędzia jednak nie dostrzegł dotknięcia piłki przez bramkarza Botosani
  • 89'
    Prijović na pozycji spalonej
  • 88'
    Żyro zdaniem sędziego faulował bramkarza gości i ten zaczyna grę wybiciem z okolicy piątego metra
  • 87'
    Korner dla Legii, kolejny już w tym spotkaniu
  • 86'
    Kucharczyk próbował indywidualnego rajdu, ale przy próbie dryblingu trafił w nogi rywala
  • 84'
    Zmiana w Botosani. Croitoru zmienia Costina
  • 83'
    Rajd Kucharczyka zakończony interwencją obrońcy gości. Kolejny korner dla gospodarzy
  • 83'
    Furman dośrodkowuje prosto w ręce Ilieva
  • 82'
    Duże zamieszanie, sporo okazji w jednej akcji dla Legii, ale ani Rzeźniczak, ani Furman, ani Pazdan i też na końcu, z dystansu Brzyski nie byli w stanie wcelować piłki w bramkę w rywala
  • 81'
    Korner dla Legii. Przy piłce Furman
  • 80'
    Kucharczyk! Niewiele zabrakło skrzydłowemu Legii by ten podwyższył prowadzenie Legii
  • 79'
    Piłka wybita zostaje przez obronę Botosani przed pole karne, gdzie stoi Ondrej Duda. Słowak przyjmuje piłkę i precyzyjnym strzałem z dystansu w dalszy róg pokonuje Ilieva
  • 77'
    Goooooooooool! Ondrej Duda!
  • 76'
    Furman faulował Romana, okazja na dośrodkowanie dla gości
  • 75'
    Żyro z prawej nogi dośrodkowuje na nogę Prijovicia. Ten tylko w sobie znany sposób nie kończy akcji i przenosi piłkę nad poprzeczką Ilieva
  • 74'
    Strzał Rzeźniczaka prosto w bramkarza gości! Ciekawa próba środkowego obrońcy Legii
  • 74'
    W indywidualnej akcji teraz Broź, dużo dryblingu, ale nie udało się oddać groźnego, czystego strzału
  • 73'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 71'
    Walczył Prijović, także Duda, ale z kontratakiem ruszyli goście. Ten jednak powstrzymał Brzyski udanym blokiem rywala
  • 70'
    Korner dla Legii
  • 69'
    W ekipie gości także zmiana. Za Bratę wchodzi na murawę Ivanovici
  • 68'
    Trener Berg decyduje się na zmiany. Guiherme schodzi z boiska, za niego Michał Żyro. Za Nemanję Nikolicia wchodzi Aleksandar Prijović
  • 65'
    Groźny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Costina, futbolówkę odbija na bok Kuciak
  • 64'
    Guilherme z żółtą kartką
  • 64'
    Zmiana w zespole Legii, Vasvari ustępuje miejsca Robertsonowi
  • 62'
    Festiwal żółtych kartek. Tym razem kartonik ogląda Cucu
  • 60'
    Kucharczyk w solowej akcji lewym skrzydłem, jego dośrodkowanie jednak zdecydowanie za mocne
  • 60'
    Vasvari ogląda "żółtko" za faul na Guilherme
  • 58'
    Na kolejnym spalonym Nikolić
  • 57'
    Teraz Rzeźniczak z żółtą kartką
  • 54'
    Żółta kartka dla Łukasza Brozia
  • 51'
    Ładna, składna akcja Legii, zakończona podaniem Dudy do Kucharczyka. Chwilę później dość bliźniacza akcja, "Kuchy" był w jeszcze lepszej sytuacji, ale nieczysto trafił w futbolówkę
  • 49'
    Uderzenie głową Nikolicia, ale broni Iliev
  • 46'
    Kucharczyk przewracał się w polu karnym rywala, ale nie było faulu. Korner dla Legii, ale i w tym przypadku Rumuni oddalają zagrożenie
  • 45+18'
    Rozpoczęliśmy drugą połowę!
  • 45+3'
    Po doliczonym czasie gry sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Póki co na tablicy wyników widnieje bezbramkowy remis.
  • 45+2'
    Mała kontrowersja na koniec, ucierpiał jeden z graczy Botosani, rzekomo po zderzeniu z jednym z legionistów. Służby medyczne i nosze są już na boisku
  • 45'
    Piłka w bramce gości... ale odgwizdany spalony na Nikoliciu
  • 42'
    Pazdan wygrywa walkę w powietrzu, piłka wraca jednak w pole karne, ale bardzo niecelny strzał oddaje jeden z graczy Botosani i grę z piątego metra wznawia Kuciak
  • 41'
    Brata groźnie strzelał z dystansu, niewiele zabrakło by umieścił piłkę w bramce Legii po płaskim, silnym uderzeniu
  • 41'
    Kontratak Legii, Nikolić dośrodkowywał płasko w kierunku Dudy, lecz Słowaka uprzedził bramkarz gości
  • 41'
    Tym razem atakowali goście i wywalczyli kolejny rzut rożny
  • 40'
    Groźny kontratak Botosani po stracie Jodłowca, ale Rzeźniczak wślizgiem wybił piłkę na korner
  • 39'
    Goście poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry w wykonaniu legionistów
  • 38'
    Brzyski nabija rywala i Legia ma rzut rożny
  • 36'
    Nikolić dośrodkowywał do Kucharczyka, lecz ten nie trafił czysto w piłkę przy próbie strzału
  • 36'
    Dimitrov w indywidualnej akcji, lecz jego strzał z dystansu okazuje się być niecelny
  • 34'
    Niezła kontra w wykonaniu Legii, ale za mocne podanie do Kucharczyka zwolniło akcje, a jego niedokładne podanie do Nikolicia zakończyło starania Legii o bramkę w tej akcji
  • 33'
    Mamy chwilę przerwy, interweniują służby medyczne
  • 32'
    Vasvari faulowany przez jednego z legionistów
  • 30'
    Kucharczyk tym razem na spalonym po dobrym podaniu jednego z kolegów
  • 28'
    Długie podanie na wolne pole do Nikolicia. Ten na pozycji spalonej
  • 27'
    Cucu strzelał głową, ale niecelnie
  • 26'
    Wrzucał Furman, lecz obrońcy z Rumunii oddalili zagrożenie
  • 26'
    Korner dla gości
  • 25'
    Faul na Dudzie, okazja na dośrodkowanie dla Brzyskiego lub Furmana
  • 23'
    Powinno być 1:0 dla Legii! Guilherme świetnie wypuścił Nikolicia, jego strzał obronił Iliev, dobitkę, na pustą bramkę, strzelając szczupakiem zmarnował Kucharczyk..
  • 23'
    Na spalonym Nikolić
  • 21'
    Niedokładne zagranie w szeregach gości i grę wznawia Kuciak
  • 19'
    Obiecująca akcja Legii, przechwyt Dudy, kilkumetrowy rajd, podanie do Nikolicia, lecz ten na pozycji spalonej
  • 19'
    Andrei Cordos ogląda żółtą kartkę
  • 16'
    Vasvari dośrodkowywał z rzutu rożnego, Cordos strzelał, ale bardzo niecelnie
  • 15'
    Brata oddaje celny strzał na bramkę Kuciaka, ale nie mógł on zaskoczyć Słowaka
  • 15'
    Nikolić na pozycji spalonej
  • 14'
    Znów fauluje Duda, tym razem przewracany jest Cucu
  • 11'
    Batin zerwał się do prostopadłego podania, jednak ubiegł go Kuciak
  • 8'
    Szybka odpowiedź Legii, strzał Kucharczyka ląduje daleko w trybunach
  • 7'
    Na spalonym Brata
  • 6'
    Brata faulowany przez Brzyskiego w okolicach linii środkowej boiska
  • 4'
    Duda z faulem na Mironie, piłka dla gości
  • 2'
    Jodłowiec za mocno podawał do Kucharczyka i od bramki grę wznawia Iliev
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Zespoły są już po wspólnym przywitaniu. Lada moment zaczynamy!
  • 0
    Na trybunach rozbrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • 0
    Do meczu pozostało kilka minut. Piłkarze zbiegli do szatni i zaraz wrócą na boisko by rozpocząć zmagania w europejskich pucharach w tym sezonie
  • 0
    Oba zespoły rozgrzewają się na murawie stadionu
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Bereszyński, Lewczuk, Żyro, Masłowski, Saganowski i Prijović.
  • 0
    Legia zagra dzisiaj w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    Witamy ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3! Legia meczem z Botosani inauguruje tegoroczne zmagania na własnym boisku.