95'
  • 90+6'
    Lech wygrywa z Legią 3:1. "Kolejorz" zdobywa Superpuchar Polski.
  • 90+5'
    Brzyski zacentrował z rzutu rożnego. Lewczuk uderzał piłkę z głowy, ta się odbiła od pleców Michała Żyry i wpadła do siatki.
  • 90+4'
    Gol dla Legii. Lewczuk
  • 90+3'
    Legia miała dwa rzuty rożne z rzędu, lecz z nich nic nie wynikło.
  • 90+3'
    Duda pokazał próbkę swoich możliwości. Minął dwóch graczy, zagrał na klepkę z innym legionistą, ale finalnie został zablokowany przez piłkarza Lecha.
  • 89'
    Kibice Legii wychodzą ze stadionu.
  • 87'
    Kontra Lecha. Kilka podań z pierwszej piłki i Linetty był w sytuacji sam na sam z Kuciakiem. Pomocnik uderzył płasko i piłka przeleciała między nogami bramkarza Legii.
  • 86'
    Lech dzisiaj świetnie uzupełnia się w obronie. Żyro minął jednego gracza gospodarzy, ale zaraz został uprzedzony przez innego zawodnika "Kolejorza".
  • 86'
    Gol dla Lecha! Linetty.
  • 84'
    Brzyski przerzucił piłkę nad obrońcami Lecha, tam na nią czekał Saganowski, który próbował uderzyć z półwoleja, ale nie uderzył celnie.
  • 83'
    Thomalla z pierwszej piłki odegrał do Karola Linettiego. Pomocnik gospodarzy przyjął futbolówkę, strzelił, ale futbolówka poszybowała ponad bramką.
  • 82'
    Marek Saganowski zmienia Nikolicia.
  • 80'
    Dośrodkowanie w pole karne. Żyro głową starał się zgrać do Nikolicia, snajper Legii jednak nie dotarł do podania.
  • 79'
    Dariusz Dudka zmienił Dawida Kownackiego.
  • 76'
    Legioniści w końcu przetrzymali trochę dłużej piłki, ale nie potrafili dostać się pod bramkę Buricia.
  • 73'
    Kucharczyk schodzi, wchodzi Masłowski.
  • 72'
    Złe podanie Jodłowca. Kontra Lecha, Jevtić minął paru zawodników, ale finalnie został powstrzymany.
  • 71'
    Thomalla zbiegł na prawe skrzydło, dograł w szesnastkę Legii, tam na piłkę czekał Kamiński, uderzył, ale świetnie Kuciak obronił strzał.
  • 70'
    Żyro popędził prawą stronę, podał do Brozia, ten zamiast oddać mu znowu piłkę próbował dogrywać, ale został zablokowany.
  • 66'
    Kebba Ceesey wchodzi za Tomasza Kędziorę.
  • 66'
    Darko Jevtić wbiega w miejsce Hamalainena.
  • 65'
    Kadar faulował Brozia przy linii bocznej. Rzut wolny prawie spod samej chorągiewki. Obrońca starał się strzelać, ale Kędziora wybił piłkę na rzut rożny.
  • 63'
    Żyro zmienia Guilherme, a Furman wbiega w miejsce Pazdana.
  • 62'
    Nieudana wrzutka Douglasa z rzutu wolnego. Piłka wciąż w posiadaniu gospodarzy. Akcja przeniosła się na prawe skrzydło, jeden z zawodników zacentrował, a Thomalla przeniósł futbolówkę nad bramką.
  • 61'
    Faul legionistów tuż pod polem karnym Kuciaka.
  • 60'
    Kucharczyk zagrywał z kornera, ale znów piłka w rękach poznańskiego golkipera.
  • 59'
    Burić bez problemów wyłapał centrę Brzyskiego z rzutu wolnego.
  • 59'
    Jodłowiec próbował siłą przedrzeć się pod pole karne Buricia. Pomocnik wywalczył jedynie rzut rożny.
  • 58'
    Kadar faulował przy linii bocznej Brozia i został ukarany przez sędziego.
  • 57'
    Brzyski zagrał piłkę z rzutu wolnego, głową uderzył Nikolić, ale niestety nieznacznie się pomylił.
  • 56'
    Kolejna akcja Lecha. "Kolejorz" zabawił się z defensorami Legii. Żaden z piłkarzy gości nie potrafił wybić piłki Thomalli spod nóg, a ten mimo że miał spore problemy, wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.
  • 56'
    Guilherme nieprzepisowo zatrzymany przez Douglasa.
  • 54'
    "Gui" starał się zaczarować Douglasa dryblingiem, lecz obrońca Lecha wyczekał Brazylijczyka i wykopał przeciwnikowi piłkę spod nóg.
  • 52'
    Hamalainen dostał wyśmienite podanie. Minął Kuciaka, lecz został wyrzucony na skrzydło. Dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Lewczuk.
  • 52'
    Dawid Kownacki znokautowany po starciu z Rzeźniczakiem. Lekarze opatrują zawodnika gospodarzy.
  • 51'
    Lech zagrał w "dziadka" z piłkarzami Legii. Kędziora zacentrował w pole karne, ale Thomalla źle przyjął futbolówkę.
  • 50'
    Piłkarze wznowili grę.
  • 48'
    Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne.
  • 48'
    Mariusz Złotek nakazał krótką przerwę.
  • 47'
    Kucharczyk sfaulował Kownackiego na środku boiska.
  • 46'
    Ondrej Duda pojawił się na boisku w miejsce Adama Ryczkowskiego.
  • 45+17'
    Legioniści rozpoczęli drugą połowę.
  • 45+17'
    Dariusz Formella zmienia Marcina Robaka i Denis Thomalla zmienił Szymona Pawłowskiego.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 44'
    Kombinacyjna akcja Lecha. Legioniści jednak mieli dużo szczęścia, ponieważ Robak nie zrozumiał intencji fińskiego rozgrywającego i piłka wyleciała poza boisko.
  • 43'
    Brzyski zagrywał piłkę z rzutu rożnego. Nieczysto uderzył jeden z piłkarzy Legii, ale Linetty wybił futbolówkę z linii bramkowej.
  • 41'
    Kucharczyk podał do Jodłowca. Pomocnik spojrzał jak ustawiony jest Burić, uderzył, ale futbolówka poleciała w trybuny.
  • 38'
    Guilherme zagrał wysoką piłkę do Nikolicia. Napastnik przełożył jednego obrońcę, ale Kadar uprzedził snajpera gości i przerwał akcję legionistów.
  • 36'
    Douglas dograł w pole karne do Linettiego. Pomocnik Lecha nieatakowany przez Lewczuka podał do innego lechity. Piłka minęła adresata, lecz akcję zamykał Kamiński i wpakował piłkę do siatki.
  • 34'
    Przez sędziego został ukarany również Jakub Rzeźniczak.
  • 34'
    Kolejna bramka dla Lecha.
  • 33'
    Douglas zagrywał piłkę z rzutu rożnego. Kędziora starał się uderzyć z główki, ale został zablokowany. Piłkę wybił Nikolić.
  • 32'
    Robak został upomniany za dyskusje z arbitrem.
  • 31'
    Douglas został ukarany za faul na brazylijskim skrzydłowym.
  • 29'
    Burić przechwycił dośrodkowanie Nikolicia.
  • 28'
    Brzyski wrzucił w pole karne, gospodarze wybili futbolówkę, z woleja uderzał "Gui", ale mocno przestrzelił.
  • 27'
    Broź przejął złe podanie Kędziorę. Podał szybko do Nikolicia. Węgier starał się uderzyć z woleja, został zablokowany, ale wywalczył rzut z autu.
  • 25'
    Guilherme wbiegł w pole karne, stoczył pojedynek z Douglasem. Brazylijczyk przewrócił się, ale arbiter nie podyktował jedenastki.
  • 24'
    Pierwsza składna akcja Legii. Do ofensywy włączyli się Rzeźniczak i Broź. Ten drugi zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzył nieprecyzyjnie.
  • 23'
    Linetty otrzymał piłkę w środku pola. Swobodnie się odwrócił i zagrał na lewą flankę do Pawłowskiego, ten zacentrował w pole karne, ale obrońcy wyszli z opresji.
  • 21'
    Dużą robotę w defensywie robi dzisiaj Michał Pazdan, który często przerywa akcje gospodarzy.
  • 19'
    Legia jak na razie nie jest w stanie wymienić kilku podań. Teraz błąd popełnił Rzeźniczak, który oddał piłkę Robakowi, ale ten został uprzedzony przez Lewczuka i Kuciaka.
  • 17'
    Mocna centra z rzutu wolnego Douglasa. Pazdan wybił piłkę na aut.
  • 16'
    Pawłowski podał do Robaka, który został zablokowany przez Lewczuka.
  • 12'
    Zaraz po wznowieniu gry, goście mieli swoją sytuację, lecz do piłki nie doskoczył Nikolić.
  • 11'
    Kucharczyk źle wybijał piłkę pod swoim polem karnym. Do futbolówki doskoczył Tomasz Kędziora, który uderzył z dystansu i pokonał Dusana Kuciaka.
  • 10'
    Gol dla Lecha.
  • 9'
    Douglas centrował w pole karne Legii. Do piłki wyskoczył Kownacki, lecz jeden z legionistów zdołał wygrać pojedynek ze skrzydłowym gospodarz.