Sparingi 2015/16 2015/2016 - Mecz kontrolny

56'
71'
76'
  • 90+1'
    Koniec! Legia remisuje w pierwszym tegorocznym sparingu ze Steauą 1:1. Bramkę dla warszawskiego zespołu zdobył Jakub Arak
  • 90'
    Strzał Saganowskiego broni Nita
  • 87'
    Całą tę akcję kończy bardzo niecelny strzał Dyego
  • 87'
    Dobra interwencja Wieteski, ale Rumuni wciąż w posiadaniu piłki
  • 86'
    Kilkadziesiąt sekund, kiedy to w posiadaniu piłki jest Legia
  • 84'
    Drugie podejście do stałego fragmentu gry zespołu z Bukaresztu dość nieudane
  • 83'
    Strzał głową zablokowany przez jednego z graczy Steauy. Ponownie jednak Rumuni wykonają rzut rożny
  • 82'
    Korner dla Steauy
  • 79'
    Legia skoncentrowana na obronie, duża przewaga Rumunów w drugiej połowie
  • 78'
    Enceanu zmienia Chipciu
  • 76'
    Nie doszedł do futbolówki Dyego, piłka dla Rumunów
  • 76'
    Muniru ogląda żółtą kartkę za faul na Saganowskim
  • 74'
    Ten pierwszy już chwilę później mógł zdobyć bramkę, ale Legia miała szczęście w tej sytuacji
  • 73'
    Papp i Muniru meldują się na boisku
  • 71'
    Rzut rożny dla Legii
  • 70'
    1:1! Ładne uderzenie Neagu
  • 70'
    Strzał z woleja nie do obrony dla Malarza
  • 69'
    Niecelny strzał Chipciu, grę wznowił Malarz
  • 68'
    Lewczuk nie wrócił na boisko, Kalinkowski na środku obrony, Legia gra w osłabieniu
  • 66'
    Mihalcea zastępuje Tanase
  • 65'
    Brzyski dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne rywala, jest tam Saganowski i uderza piłkę na bramkę, lecz golkiper rumuńskiego zespołu radzi sobie z tym strzałem
  • 64'
    Ucierpiał Igor Lewczuk. Nie wiadomo czy stoper Legii wróci do gry
  • 63'
    Zmiany w szeregach Steauy. Na boisku pojawiają się m.in. Iancu, Tucudean i Tosca
  • 61'
    Z tytułu odpalonych rac przez kibiców Legii mamy chwilę przerwy
  • 58'
    Nieporozumienie Brzyskiego i Araka i strata piłki
  • 55'
    Dobrze zastawiał się Arak i wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny
  • 55'
    Faul Bereszyńskiego kończy się obejrzeniem przez prawego obrońcę Legii żółtej kartki
  • 53'
    Dośrodkowanie Brzyskiego, dochodzi do niego Arak i strzałem głową pokonuje golkipera Steauy
  • 52'
    Goool! Legia! 1:0!
  • 51'
    Chipciu fauluje Dyego. Dużo Brazylijczyka w pierwszych minutach drugiej części meczu
  • 49'
    Niezła akcja Legii, wykańczał ją Dyego, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 47'
    9 zmian w szeregach Legii, zgodnie z zapowiedziami. Teraz skład warszawskiej drużyny wygląda tak: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Wieteska, Brzyski - Kalinkowski, Kopczyński, Masłowski - Arak, Saganowski, Dyego
  • 47'
    Z wyjściowego składu na murawie pozostali Lewczuk i Masłowski
  • 47'
    Kalinkowski fauluje Stanciu
  • 46'
    Zaczęli drugą połowę!
  • 45+1'
    Nieudane rozegranie stałego fragmentu gry. Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
  • 45'
    Faul na Tanase. Okazja dla Rumunów na koniec pierwszej połowy
  • 42'
    Niezła próba w wykonaniu Masłowskiego, który szukał podaniem Nikolicia, ale nowy nabytek Legii na minimalnym spalonym
  • 40'
    Kolejna akcja Legii, nieźle to wyglądało, ale... Guilherme na pozycji spalonej
  • 38'
    Żyro długim zagraniem szukał Nikolicia. Ten ponownie na spalonym
  • 37'
    Dośrodkowanie z drugiej strony boiska, tym razem Rzeźniczak wybija piłkę
  • 36'
    Obiecująca akcja Steauy, ale Lewczuk dobrze ustawiony zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 35'
    Kolejny faul, tym razem na Nikoliciu
  • 34'
    Przewinienie na Jodłowcu
  • 33'
    Do wolnego podszedł Furman, dobrze dośrodkował, ale jeden z piłkarzy Legii na pozycji spalonej
  • 32'
    Z drugiej strony atakował Kucharczyk. Faulowany przez gracza Steauy
  • 31'
    Znów za mocne dośrodkowanie Brazylijczyka i Legia traci piłkę
  • 30'
    Rzut wolny dla Legii. Przy futbolówce Furman
  • 30'
    Jednak dośrodkowywać będzie Guilherme. Sędzia uspokaja zawodników zgromadzonych w polu karnym rumuńskiej drużyny
  • 29'
    Faul na Guilherme, chociaż piłkarze Steauy mają zdecydowanie inne zdanie i głośno wyrażają sprzeciw
  • 27'
    Stanciu wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny i sam za chwile podejdzie do piłki ustawionej w rogu boiska
  • 27'
    Żyro wygrywa pojedynek w powietrzu i oddala zagrożenie
  • 25'
    Na pozycji spalonej raz jeszcze Nikolić
  • 24'
    Dużo wskazówek udziela Dusan Kuciak. Non stop słychać jego uwagi względem kolegów
  • 23'
    Faul Guilherme na Chipciu, piłka dla rywali
  • 21'
    Duże zamieszanie w środku pola, dużo strat z obu stron
  • 17'
    Błąd w rozegraniu tego rzutu wolnego. Rumuni wracają szybko pod pole karne Legii i kolejny korner w ich wykonaniu
  • 16'
    Faul Lewczuka i dobra okazja dla graczy z Bukaresztu na bezpośredni strzał
  • 14'
    Jeszcze jeden rzut rożny dla rywali po interwencji Rzeźniczaka
  • 14'
    Drugie dośrodkowanie zbyt mocne i grę wznawia Kuciak
  • 13'
  • 12'
    Stanciu tym razem na spalonym
  • 10'
    Błąd w obronie Legii i Tanase przed szansą! Na szczęście dla legionistów piłkarz Steauy przeniósł piłkę wysoko nad bramką Kuciaka
  • 9'
    Za mocne dośrodkowanie Guilherme z rzutu rożnego i grę wznawiają Rumuni
  • 8'
    Kolejny strzał z dystansu, tym razem Kucharczyk. Broni golkiper rywali
  • 7'
    Nikolić na pozycji spalonej
  • 6'
    Była okazja dla Legii! Świetna akcja legionistów, kończy ją mocne uderzenie Jodłowca. Piłka trafiła w słupek bramki przeciwnika i wyszła w boisko. Dobitka nie została uznana, gdyż Kucharczyk był na pozycji spalonej
  • 4'
    Indywidualna akcja Tanase, który wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 4'
    Kompletnie nieudane rozegranie stałego fragmentu gry przez rumuński zespół
  • 2'
    Sprytne podanie Kucharczyka do Nikolicia, ale tego uprzedził obrońca Steauy
  • 0
    Zaczęliśmy!
  • 0
    Zespoły już na boisku
  • 0
    Na miejscu są nasi wysłannicy. Lada moment zaczynamy!
  • 0
    Zawodnicy Legii są już na murawie stadionu w Bishofshofen i rozgrzewają się przed początkiem meczu.
  • 0
    Witamy! O godzinie 18 Legia zagra swój pierwszy, przedsezonowy sparing. Rywalem podopiecznych Henninga Berga będzie rumuńska Steaua Bukareszt.