45'
54'
80'
  • 90+5'
    Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Pogonią Szczecin. Dziękujemy państwu za uwagę. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Kucharczyk dośrodkował piłkę z kornera. Kudła wypiąstkował futbolówkę i sędzia zakończył mecz
  • 90+3'
    Kontra Legii. Kucharczyk próbował podać do Nikolicia na skrzydle, lecz zrobił to za mocno
  • 90+3'
    Frączczak nie zrozumiał się z Kudłą i obrońca finalnie wybił piłkę na rzut rożny
  • 89'
    Guilherme dośrodkowywał z rzutu wolnego z boku boska. Piłka po jego centrze wpadła w rękawice Kudły
  • 87'
    Guilherme dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka leciała na głowę Rzeźniczaka, lecz Kudła zdążył przeciąć podanie
  • 87'
    Kucharczyk dośrodkowywał z drugiej strony, ale golkiper chwycił piłkę
  • 85'
    Przybecki wchodzi za Gyurcso
  • 84'
    Piotrowski zastępuje Matrasa, a Bereszyński wchodzi za Brozia.
  • 81'
    Pazdan stracił piłkę w środku boiska. Matras próbował zagrać do Zwolińskiego, ale futbolówka wylądowała w rękawicach Malarza
  • 80'
    Sędzia upomina Pazdana
  • 79'
    Nikolić zszedł do skrzydła i zrobił miejsce w ataku Aleksandrowowi. Jędrzejczyk wypatrzył Bułgara, ale skrzydłowy nie dodarł do podania obrońcy
  • 78'
    Kucharczyk wchodzi za Dudę
  • 77'
    Fojut w ostatniej chwili przechwycił podanie Guilherme do Nikolicia
  • 74'
  • 73'
    Posiadanie piłki po 71. minucie: Pogoń 48% - Legia 52%
  • 72'
    Hamalainen zmienia Prijovicia
  • 70'
    Nikolić wykorzystał pomyłkę Fojuta i popędził na bramkę Kudły. Napastnik jednak nie opanował kozłującej futbolówki i piłkę przechwycili obrońcy gospodarzy
  • 68'
    Legia szybko wykonała rzut wolny pod bramką Pogoni. Duda zagrał do Prijovicia, ale zrobił to niedokładnie
  • 65'
    Gyurcso popędził lewą flanką. Broź nie mógł dogonić Węgra, ale skrzydłowy Pogoni niecelnie dośrodkował i Legia wznowi grę od bramki
  • 63'
    Dwaliszwili posłał centrę w pole karne Legii. Malarz na raty chwytał futbolówkę, ale finalnie naprawił swój błąd
  • 61'
    Nikolić przedarł się lewym skrzydłem. Reprezentant Węgier próbował zagrać do będącego na dobrej pozycji Prijovicia, ale podanie przerwał Fojut. Korner dla "Wojskowych"
  • 61'
    Warszawiacy krótko rozegrali rzut rożny. Goście wymienili kilka podań i finalnie Duda wystawił futbolówkę Aleksandrowowi. Bułgar jednak nieczysto uderzył i grę wznowił bramkarz Pogoni
  • 58'
    Aleksandrow zagrał długą piłkę do Nikolicia, który był na pozycji spalonej. Napastnik Legii spróbował uderzyć, ale i tak nie pokonał golkipera rywali
  • 58'
    Dwaliszwili zmienia Listkowskiego
  • 57'
    Legia nie potrafi się przedrzeć przez obronę Pogoni.
  • 54'
    Gyurcso próbował mijać Brozia. Węgier przewrócił się na skraju pola karnego, ale arbiter uznał, iż skrzydłowy symuluje i pokazuje mu żółtą kartkę
  • 51'
    Prijović i Frączczak starli się na boisku. Obydwaj zawodnicy mieli jeszcze coś sobie do powiedzenia, rozdzielił ich arbiter i przywołał zawodników do porządku
  • 50'
    Murawski dośrodkowywał piłkę w pole karne. Jędrzejczyk uprzedził Zwolińskiego, ale futbolówka trafiła go w rękę, lecz sędzia nie podyktował jedenastki
  • 49'
    Po przerwie zespoły rozpoczęły od walki o środek boiska. Jedna i druga drużyna próbuje przejąć ten obszar placu gry
  • 45+21'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 45+18'
    Na murawie pojawiają się także "Portowcy"
  • 45+17'
    Piłkarze Legii wrócili na boisko
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Pogoń remisuje z Legią 0:0 do przerwy
  • 45'
    Akahoshi sfaulował Guilherme. Japończyk otrzymuje żółtą kartkę
  • 41'
    Jędrzejczyk czysto wygarnął piłkę przed polem karnym pędzącemu Zwolińskiemu
  • 39'
    Teraz Gyurcso ścigał się do piłki z Malarzem, ale golkiper był szybszy od skrzydłowego reprezentacji Węgier
  • 38'
    Duda został sfaulowany na połowie Pogoni. Słowak zdecydował się uderzać z rzutu wolnego, ale zrobił to fatalnie
  • 37'
    Duda zagrał prostopadłą piłkę do Nikolicia, ale Kudła wybiegł poza swoją "szesnastkę" i uprzedził reprezentanta Węgier
  • 36'
    Duda wespół z Pazdanem faulowali Matrasa, gdy pomocnik wyprowadzał kontrę
  • 34'
    Duda podał do Guilherme. Brazylijczyk przewrócił się w polu karnym, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego
  • 33'
    Murawski przejął piłkę od Brozia, ale kapitan Pogoni wybiegł z nią poza boisko
  • 33'
    Frączczak nieprzepisowo zatrzymywał Prijovicia pod polem karnym
  • 32'
    Frączczak wygrał pojedynek z Dudą pod polem karnym. Były legionista uderzył lewą nogą, ale piłka poleciała daleko od słupka
  • 28'
    Kontra gospodarzy po kornerze Legii. Hlousek w ostatniej chwili zablokował Murawskiego, który już chciał podać do niepilnowanego Akahoshiego
  • 27'
    Legia świetnie wyszła z pressingu Pogoni. Duda zagrał do Brozia, który zdecydował się na strzał. Kudła wybił piłkę na rzut rożny
  • 26'
    Sporo walki w środku boiska. Żadna z drużyn nie zamierza odpuszczać
  • 24'
    Posiadanie piłki po 23. minutach meczu: Pogoń 35% - Legia 65%
  • 23'
    Fojut próbował uderzyć z przewrotki, ale strzał zablokował Hlousek, Zwoliński poprawiał, lecz futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 21'
    Malarz pewnie wychwycił centrę Nunesa z rzutu wolnego
  • 21'
    Zwoliński został nieprzepisowo zatrzymany przez Rzeźniczaka
  • 20'
    Sędzia upomniał Rzeźniczaka żółtym kartonikiem
  • 18'
    Rudol popełnił błąd i futbolówkę przejął Prijović. Napastnik Legii jednak za daleko sobie wypuścił piłkę i obrońca naprawił swój wcześniejszy błąd
  • 16'
    Prijović zmarnował najlepszą okazję Legii w tym spotkaniu. Hlousek posłał kapitalne dośrodkowanie, napastnik uderzył głową, a piłka przeleciała minimalnie od słupka
  • 15'
  • 12'
    Aleksandrow podał do wbiegającego w pole karne Hlouska. Lewy obrońca legionistów próbował zagrać do Prijovicia, lecz Fojut w ostatniej chwili uprzedził napastnika Legii
  • 11'
    Duda zacentrował futbolówkę w pole karne. Fojut wybił ją prosto pod nogi Aleksandrowa, który od razu strzelił, lecz zrobił to nieprecyzyjnie
  • 10'
    Nunes sfaulował Brozia. Legia będzie miała rzut wolny w pobliżu narożnika boiska
  • 9'
    Fojut ekspediuje piłkę z pola karnego zagraną ze skrzydła przez Nikolicia
  • 7'
    Pierwszy strzał gospodarzy. Murawski próbował uderzyć, ale piłka poleciała w trybuny
  • 7'
    Daleki wyrzut z autu do urywającego się Zwolińskiego. Napastnik Pogoni sprytnie został jednak przepchnięty przez Rzeźniczaka. Grę wznowi Malarz
  • 5'
    Pazdan włączył się do akcji ofensywnej z drugiej linii. "Pazdek" próbował strzelić, ale piłka poleciała daleko od bramki
  • 4'
    Duda z rożnego podał do Prijovicia. Napastnik Legii głową zagrał do Hlouska. Czech próbował uderzyć, lecz Kudła nie miał żadnych problemów z wychwyceniem strzału
  • 3'
    Guilherme podał do Brozia. Prawy obrońca od razu chciał dośrodkować futbolówkę w pole karne, ale trafił w rywala. Korner dla gości
  • 2'
    Kombinacyjna akcja Prijovicia, Aleksandrowa i Dudy. Słowak jednak niecelnie podał do Nikolicia
  • 1'
    Zwoliński zgubił Rzeźniczaka. Napastnik Pogoni próbował zagrać płaską piłkę w pole karne, ale wychwycił ją Malarz.
  • 0
    Rozpoczęli gospodarze
  • 0
    Obydwie drużyny wychodzą na boisko
  • 0
  • 0
    Witamy ze Szczecina. Już za niecałe 25 minut Legia Warszawy zmierzy się w Szczecinie z Pogonią
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Broź, Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Hlousek - Duda, Pazdan - Guilherme, Prijović, Aleksandrow - Nikolić.
Pogoń SzczecinLegia Warszawa

45' Takafumi Akahoshi