81'
87'
90'
  • 90+8'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników oraz oglądania fotoreportaży
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia remisuje 1:1 z Lechią. Bramki strzelali Ondrej Duda i Grzegorz Kuświk
  • 90+3'
    Ależ okazja Prijovicia! Po rzucie rożnym i zgraniu przez Vranjesa uderzał napastnik Legii, ale piłka trafiła tylko w słupek i wyszła w boisko
  • 90+3'
    Michał Kopczyński pojawia się na boisku w miejsce Stojana Vranjesa
  • 90+1'
    Sędzia upomniał słownie trenera Czerczesowa. Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Michał Chrapek ogląda żółtą kartkę
  • 87'
    Guilherme faulował Haraslina. Nerwowo zrobiło się przez chwilę na boisku. Brazylijczyk ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 87'
    Martin Kobylanski zastępuje Michała Maka
  • 83'
    Michał Masłowski zastępuje Ondreja Dudę
  • 82'
    Chrapek dośrodkowywał w pole karne Legii. Dobrze piąstkuje Malarz
  • 80'
    Jędrzejczyk faulował Haraslina. Ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 79'
    Ależ blisko bramki była Lechia. Kuświk pomylił się w stuprocentowej sytuacji
  • 77'
    Guilherme opatrywany przez klubowych lekarzy
  • 77'
    Brazylijczyk powrócił już do gry
  • 75'
    Paixao postanowił uderzyć na bramkę Legii z okolic połowy boiska. Malarz poradził sobie jednak z tym strzałem
  • 72'
    Po zejściu z boiska Borysiuka gra się uspokoiła. Obecnie goście są stroną przeważającą
  • 69'
    Aut dla Legii po tym, jak Krasić powstrzymał Prijovicia
  • 67'
    Rzeźniczak fauluje Maka. Do piłki podchodzi Mila
  • 65'
    Haraslin wchodzi na boisko w miejsce Peszki
  • 62'
    Aleksandrow dośrodkowywał w stronę Prijovicia. Niecelnie
  • 62'
    Żółtą kartkę ogląda Michał Pazdan
  • 60'
    Nikolić ustępuje miejsca na boisku Aleksandrowowi
  • 58'
    Peszko uderzył z rzutu wolnego, Malarz pewnie interweniuje
  • 56'
    Ariel Borysiuk fauluje Michała Maka w sytuacji sam na sam...
  • 55'
    Borysiuk strzelał, piłka trafia w plecy jednego z piłkarzy gości. Korner
  • 54'
    Zapowiadała się interesująca kontra ze strony Legii, ale Ondrejowi Dudzie piłka odskoczyła i przejął ją rywal
  • 52'
    Chwilę później Janicki fauluje Guilherme
  • 51'
    Jędrzejczyk fauluje Peszkę
  • 49'
    Pogubiła się defensywa Legii. Peszko próbował pokonać Malarza, ten interweniował, lecz nie zdołał złapać piłki, dopadł do niej Kuświk i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do bramki Legii
  • 47'
    1:1.. Lechia trafia na samym początku drugiej części gry. Kuświk strzelcem bramki
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi z Lechią po bramce Ondreja Dudy! Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Efektowna oprawa ze strony "Żylety". Minuta doliczona do regulaminowego czasu pierwszej połowy
  • 42'
    Chrapek strzelał z dystansu, Malarz jednak na posterunku
  • 40'
    Świetne zagranie Chrapka do Maka, ten dośrodkowywał w pole karne Legii, ale do piłki doszedł jako pierwszy Rzeźniczak i zażegnał zagrożenie
  • 38'
    :(
  • 38'
    Dośrodkowanie Dudy, na aut wybija je Wawrzyniak
  • 37'
    Świetne podanie Guilherme do Nikolicia, lecz w odpowiedniej chwili wyszedł z bramki Milinković-Savić i przejął piłkę
  • 35'
    Chrapek z faulem, futbolówka dla Legii
  • 31'
    Niech Sebastian Mila gra jak najdłużej ;).
  • 31'
    Znów przed okazją Prijović! Uderzył z pierwszej piłki, ta przeszła pod nogami golkipera Lechii, trafiła w słupek i wyszła poza boisko
  • 30'

Radość Ondreja po golu.fot.: Kacper Piwnicki

Opublikowany przez Legia.Net na 2 kwietnia 2016
  • 30'
    Janicki opatrywany jest przez lekarzy Lechii. Chwila przerwy w grze
  • 28'
    Sławomir Peszko ukarany żółtą kartką
  • 27'
    Tak padła bramka dla Legii :)
  • 27'
    Co za interwencja Rzeźniczaka! Co za emocje! Kapitan Legii poradził sobie z przerwaniem kontrataku, kiedy to trzech lechistów pędziło na bramkę Malarza. Świetny wślizg "Rzeźnika"
  • 27'
    Sekundy później uderzał Mila, lecz minimalnie się pomylił
  • 25'
    Ależ to mógłby być szybki drugi cios ze strony Legii! Świetnie przebitkę wygrał Guilherme, na bramkę Lechii popędził Prijović, gonił go Mila, obok był jeszcze Nikolić. "Prijo" za długo się zbierał z podaniem, a gdy to zrobił, piłkę przejął Janicki
  • 24'
    Korner dla Lechii
  • 23'
    Żółta kartka dla Adama Hlouska
  • 22'
    Akcja przeniosła się na prawe skrzydło do Jędrzejczyka. Ten płasko dośrodkował piłkę w pole karne, dopadł do niej Duda, który z woleja pewnie pokonał bramkarza Lechii!
  • 21'
    Goooooool! 1:0! Ondrej Duda!
  • 20'
    Nikolić na pozycji spalonej
  • 19'
    Kuświk schodził z piłką do środka, uderzył, lecz futbolówka po jego strzale odbiła się od nogi jednego z legionistów i wyszła na rzut rożny
  • 18'
    Malarz teraz dwukrotnie, odważnie wyszedł z bramki ratując Legię przed utratą bramki. Oglądamy dziś bardzo ciekawe, otwarte widowisko
  • 16'
    Nieporozumienie Malarza i Pazdana. Strata piłki, aut dla Lechii
  • 15'
    Faul Jędrzejczyka na Krasiciu, piłka dla gości
  • 14'
    Faul Wawrzyniaka na Guilherme
  • 12'
    Rajd prawą stroną Michała Maka, asystował i przeszkadzał mu Hlousek, lekko wytrącając go z rytmu biegu. Wykorzystał to Malarz, który w odpowiednim momencie wyszedł z bramki i przejął futbolówkę
  • 12'
  • 11'
    Przed okazją na strzelenie bramki stanął Vranjes, ale uderzył prosto w obrońcę rywala. Świetna okazja zmarnowana
  • 6'
    Ależ się dzieję! Najpierw świetny kontratak Legii zepsuł w kluczowym momencie Duda. Z jego straty poszła kontra w drugą stronę. Mila uderzał na bramkę Malarza, jednak bramkarz Legii udanie interweniował
  • 6'
    Goście mieli rzut rożny, ale dośrodkowanie z rogu boiska było zbyt lekkie
  • 4'
    Flavio Paixao ze strzałem! Piłka mija jednak bramkę Malarza
  • 3'
    Faul Pazdana na Kuświku
  • 2'
    Było gorąco pod bramką Legii. Obciął się przy wybiciu Malarz, kompletnie niepewnie zachowuje się Pazdan z Rzeźniczakiem, którzy wpadają na siebie, jednak Peszko nie zachowuje zimnej krwi i uderza piłką prosto w nich. Zagrożenie oddalone
  • 1'
    Zaczęli!
  • 0
    Piłkarze obu zespołów są już na murawie. Trwa przywitanie drużyn. Efektowna oprawa ze strony "Żylety"
  • 0
    Na stadionie rozbrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • 0
    Kończy się przedmeczowa rozgrzewka. Do początku spotkania pozostało niecałe 20 minut
  • 0
    W rezerwie pozostają: Cierzniak, Masłowski, Bereszyński, Broź, Brzyski, Kopczyński, Aleksandrow
  • 0
    Legia rozpocznie ten mecz w następującym składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Borysiuk, Vranjes, Duda - Prijović, Nikolić