84'
88'
90'
  • 90+7'
    Legia wygrała na wyjeździe z Cracovią 2:1. Gole strzelali: Guilherme, Jendrisek oraz Prijović
  • 90+7'
    Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+6'
    Faul legionistów pod własnym pole karny. "Pasy" będą wykonywać rzut wolny
  • 90+6'
    Cetnarski dośrodkował piłkę w pole karne, ale żaden z zawodników Cracovii nie oddał celnego strzału. Po tej akcji sędzia zakończył zawody
  • 90+4'
    Jacek Zieliński został oddelegowany przez arbitra na trybuny
  • 90+3'
    Piłkarze Cracovii w ostatniej chwili zablokowali strzał Guilherme
  • 90+3'
    Masłowski otrzymał żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 90+2'
    Aleksandrow wbiega na murawę. Z placu gry zszedł strzelec ostatniego gola - Prijović
  • 90+1'
    Masłowski przejął piłkę w środku boiska. Pomocnik znalazł Guilherme, który zdecydował się na indywidualną akcję. Brazylijczyk uderzył, ale nieznacznie się pomylił
  • 89'
    Covilo sfaulował Guilherme w pobliżu pola karnego po prawej stronie boiska
  • 89'
    Kucharczyk świetnie znalazł w polu karnym Jodłowca. "Jodła" jednak delikatnie przestrzelił
  • 88'
    Deleu obejrzał właśnie żółty kartonik
  • 86'
    Vestenicky wbiega na murawę. Z boiska zaś schodzi Wołąkiewicz
  • 84'
    Lewczuk wysoko zaatakował Jendriska. Obrońca odebrał futbolówkę napastnikowi i momentalnie podał do niepilnowanego Prijovicia. Napastnik Legii oddał strzał, który minął Sandomierskiego, a futbolówka minęła linię bramkową
  • 82'
    Legia obejmuje prowadzenie!
  • 81'
    Karachanakow zastępuje Kapustkę
  • 77'
    Dwóch zawodników potrzebuje obecnie pomocy lekarskiej. Na murawie leżą: Wołąkiewicz Guilherme
  • 73'
    Jodłowiec zagrał prostopadłą piłkę do Guilherme. Brazylijczyk był jednak na ofsajdzie
  • 73'
    Diabang wchodzi za Wójcickiego
  • 70'
    Masłowski zmienia Nikolicia
  • 68'
    Lewczuk wygrał pojedynek główkowy z Covilo. Do piłki doskoczył Budziński, który uderzył na bramkę Malarz. Bramkarz Legii wybronił strzał, ale dobijać próbował jeszcze Jendrisek, lecz i z tą próbą poradził sobie golkiper "Wojskowych"
  • 67'
    Wołąkiewicz świetnie przewidział zamiary Nikolicia. Obrońca podał do Jendriska, napastnik Cracovii mocno uderzył, lecz Malarz sparował piłkę na rzut rożny
  • 63'
    Sandomierski bez problemów wychwycił dośrodkowanie Kucharczyka z kornera
  • 62'
    Cetnarski uderzył piłkę, lecz ta pofrunęła w trybuny
  • 62'
    Sędzia upomniał za wspomniany faul Lewczuka żółtą kartką
  • 61'
    Lewczuk sfaulował Cetnarskiego tuż przed polem karnym Malarza
  • 60'
    Sędzia upomina Guilherme
  • 59'
    Kapustka wygarnął piłkę Guilherme pod polem karnym legionistów. Reprezentant Polski podał do Budzińskiego, ten uderzył z całej siły, ale Malarz sparował futbolówkę przed siebie. Do dobitki nabiegał inny piłkarz gospodarzy, lecz obrońcy Legii zażegnali niebezpieczeństwo
  • 57'
    Lewczuk z Borysiukiem wzięli w "kleszcze" Jendriska. Napastnik Cracovii przewrócił się w polu karnym, ale arbiter nie wskazał na jedenasty metr
  • 55'
    Cetnarski dośrodkował piłkę na głowę Covilo z rzutu wolnego. Pomocnik uderzył, lecz nieznacznie się pomylił
  • 54'
    Rzut wolny dla Cracovii po niebezpiecznym zagraniu Borysiuka. Gospodarze szybko wznowili grę, Wójcicki próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale futbolówka wyszła poza boisko
  • 52'
    Dużo niedokładności w szeregach obydwu drużyn
  • 48'
    Kontra Legii. Guilherme był faulowany w środku boiska przez Covilo, ale Brazylijczyk utrzymał się na nogach i zagrał do Prijovicia. Napastnik Legii próbował podać głową do "Niko", ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 45+17'
  • 45+15'
    Legioniści wrócili na murawę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje do przerwy 1:1 z Cracovią. Bramki zdobywali: Guilherme i Jendrisek
  • 45+1'
    Lewczuk przerwał akcję Cracovii. Obrońca wybił futbolówkę spod nóg Jendriskowi
  • 45+1'
    Covilo znowu doszedł do piłki zagranej z kornera, tym razem jednak nie zdołał oddać strzału
  • 43'
    Jodłowiec zagrał do Nikolicia. Reprezentant Węgier próbował obsłużyć podaniem Prijovicia, ale futbolówkę wybił obrońca krakowian
  • 40'
    Sztab medyczny opatruje Bejana
  • 39'
    Guilherme zagrał piłkę między obrońców Cracovii. Sandomierski jednak wygrał wyścig z Nikoliciem
  • 38'
    Legia próbowała wyjść z kontrą. Goście jednak źle zaadresowali podanie do Nikolicia i piłka wyleciała na aut
  • 36'
    Covilo znowu doszedł do centry zagranej z kornera. Pomocnik uderzył głową, ale Malarz złapał futbolówkę
  • 35'
    Budziński zdecydował się na indywidualny rajd. Piłkarze Legii mieli problemy z powstrzymaniem pomocnika "Pasów" i Cracovia wywalczyła rzut rożny
  • 34'
    Bejan wybił piłkę dośrodkowaną przez Kucharczyka
  • 33'
    Guilherme posłał dalekie podanie do Kucharczyka. "Kuchy" popędził lewym skrzydłem, za daleko sobie wypuścił piłkę i znalazł się w trudnej sytuacji do strzału. Legionista próbował jednak uderzyć, ale Sandomierski nie miał problemów z tą próbą
  • 33'
    Kapusta sfaulował Guilherme pod polem karnym i został upomniany przez arbitra
  • 31'
    Cetnarski dośrodkował wprost na głowę Covili, pomocnik wygrał pojedynek z Malarzem, ale nie zdołał jednak strzelić gola
  • 30'
    Wołąkiewicz z autu próbował podać do Covilo, ale Lewczuk wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 28'
    Sandomierski wypiąstkował dośrodkowanie Kucharczyka posłane z rzutu wolnego
  • 28'
    Prijović świetnie podał do Nikolicia, ale reprezentant Węgier nie trafił w futbolówkę
  • 27'
    Guilherme posłał płaską piłkę w pole karne z prawej strony boiska. Do owego zagrania nie doszedł jednak Nikolić
  • 24'
    Covilo oddał zaskakujący strzał, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 22'
    Posiadanie piłki na obecną chwilę: Cracovia 61% - Legia 39%
  • 21'
    Nikolić próbował posłać kolejne podanie otwierające do bramki Guilherme. Tym razem napastnik Legii trafił w nogi obrońców gospodarzy
  • 19'
    Natomiast tak bramkę zdobyła Cracovia
  • 19'
    Guilherme zagrał na skrzydło do Prijovicia. Napastnik Legii próbował dośrodkować, lecz został zablokowany. Korner dla gości
  • 17'
    Hlousek sfaulował Wójcickiego. Czech został upomniany przez sędziego
  • 17'
    Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki najwyżej wyskoczył Covilo, który uderzył głową. Futbolówka wylądowała w rękawicach Malarza
  • 16'
    A tak strzeliła gola Legia
  • 14'
    Jodłowiec został sfaulowany na środku boiska
  • 13'
    Ładna, kombinacyjna akcja Cracovii. Covilo przedarł się przez szeregi legionistów, zagrał piłkę do Kapustki, który świetnie dojrzał Wójcickiego na skrzydle. Były gracz Zawiszy Bydgoszcz podał po ziemi do Jendriska, lecz napastnik "Pasów" nie sięgnął futbolówki
  • 11'
    Sandomierski podał piłkę wprost pod nogi Kucharczyka. Skrzydłowy Legii zagrał do Prijovicia. Napastnik legionistów wdarł się w pojedynek z obrońcą gospodarzy i go przegrał.
  • 9'
    Cracovia przeprowadziła akcję prawą flanką. Wójcicki posłał centrę w pole karne, a zupełnie niepilnowany Jendrisek uderzył głową i umieścił futbolówkę w siatce
  • 8'
    Remis. Jendrisek pokonuje Malarza
  • 6'
    Hlousek przerwał akcję Cracovii i wybił futbolówkę na aut
  • 4'
    Nikolić, mimo że miał dwóch zawodników na plecach, zdołał zagrać prostopadłą piłkę do Guilherme. Brazylijczyk wybiegł na czystą pozycję i posłał futbolówkę między nogami Sandomierskiego
  • 3'
    Gol dla Legii!
  • 2'
    Wołąkiewicz próbował wybić piłkę sprzed swojego pola karnego. Obrońca Cracovii trafił jednak w Jodłowca i futbolówka wylądowała w rękawicach Sandomierskiego
  • 1'
  • 0
    Legia rozpocznie dzisiejszy mecz w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Borysiuk, Kucharczyk - Prijović, Nikolić
  • 0
    Witamy! Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz Cracovia : Legia Warszawa
CracoviaLegia Warszawa
3'

3' Guilherme

8' Erik Jendrisek

8'
60'

60' Guilherme

63'
83'

83' Prijović

84' Mateusz Cetnarski