58'
63'
76'
  • 90+4'
    Legia Warszawa wygrała 3:1 z Górnikiem Zabrze. Gole w tym spotkaniu strzelali: Steblecki, Hlousek, Jędrzejczyk, Prijović
  • 90+4'
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Lewczuk sfaulował Gergela i sędzia skończył mecz.
  • 90'
    Michaił Aleksandrow debiutuje w Legii. Bułgar wchodzi za Michała Kucharczyka
  • 89'
    Janukiewicz wychwycił dośrodkowanie Masłowskiego z rzutu rożnego
  • 87'
    Jędrzejczyk wywalczył rzut rożny
  • 85'
    Z placu gry schodzi Duda. Na murawie melduje się Masłowski
  • 82'
    Kolejna kontra Legii. Kucharczyk popędził lewym skrzydłem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ją stracił
  • 80'
    W międzyczasie Kurzawa zastąpił Kwieka na boisku
  • 79'
    Jędrzejczyk został sfaulowany na wysokości pola karnego. Legia będzie wykonywać rzut wolny z prawej strony
  • 77'
    Prijović otrzymał wymarzone podanie. "Prijo" uciekł obrońcom i płaskim strzałem w długi róg umieścił futbolówkę w siatce
  • 76'
    Gol dla Legii!
  • 75'
    Kontra Legii. Kucharczyk oddał strzał z dystansu. Piłkę przed siebie sparował Janukiewicz. Dobijać próbował Nikolić, ale zrobił to niedokładnie. Górnicy wybili futbolówkę,ale podali wprost do "Kuchego". Skrzydłowy Legii kropnął, lecz tym razem na drodze stanął mu obrońca gości
  • 70'
    Kontra Legii. Duda wycofał futbolówkę do Jodłowca, a ten ze swojej połowy zagrał długą piłkę do Nikolicia. "Niko" faulował jednak Widanowa i arbiter przyznał rzut wolny dla gości
  • 64'
    Jodłowiec podał do Kucharczyka. "Kuchy" zamarkował dośrodkowanie lewą nogą i przełożył sobie futbolówkę do prawej. Skrzydłowy dośrodkował w pole karne, a tam Jędrzejczyk głową pokonał Janukiewicza
  • 64'
    Matuszek zmienił Kante, a Kallaste wszedł za Magierę
  • 63'
    Legia obejmuje prowadzenie
  • 62'
    Duda podał do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii długo składał się do strzału i został zablokowany
  • 61'
    Prijović pobiegł prawą stroną. Napastnik zagrał płaską piłkę do "Niko" w pole karne. Najlepszy snajper Legii próbował od razu strzelać, ale powstrzymał go obrońca
  • 58'
    Legia miała wyśmienitą okazję do objęcia prowadzenia. Strzał "Kuchego" został zablokowany. Po chwili skrzydłowy próbował poprawić uderzenie, ale trafił nogą w obrońcę. Gra została przerwana, a piłkarze obydwu ekip zaczęli się przepychać. Kucharczyk dostał żółtą kartkę za faul na przeciwniku
  • 55'
    Duda podał do niekrytego na prawej flance Jędrzejczyka. Obrońca zagrał do Jodłowca, który bez problemów obrócił się z piłką mając dwóch rywali na plecach. "Jodła" próbował strzelić, ale został zablokowany
  • 52'
    Kucharczyk próbował wbiec w pole karne, ale został sfaulowany. Rzut wolny będzie wykonywany z lewej stronie boiska
  • 52'
    "Kuchy" zacentrował w pole karne górników, ale Janukiewicz wypiąstkował piłkę z poza "szesnastki"
  • 50'
    Borysiuk próbował przerzucić piłkę na lewą stronę do Kucharczyka, ale futbolówka wyleciała na aut
  • 49'
    Strzał na bramkę Malarza oddał Steblecki, piłka minęła jednak słupek legionistów
  • 48'
    Kwiek wybił piłkę ze swojej połowy prosto do Kante. Napastnik Górnika biegł już na bramkę Malarza, ale przegrał pojedynek z Lewczukiem
  • 47'
    Jędrzejczyk z autu podał do Jodłowca. Pomocnik zagrał do Nikolicia, który obrócił się z futbolówką, uderzył z woleja, ale Janukiewicz sparował piłkę
  • 45+17'
  • 45+2'
    Gra po bramce nie została wznowiona. Legia remisuje do przerwy 1:1 z Górnikiem. Gole strzelali: Steblecki i Hlousek
  • 45+1'
    Kucharczyk podał z rzutu rożnego do Dudy. Słowak zacentrował piłkę w pole karne, a tam Hlousek głową pokonał Janukiewicza
  • 45'
    Kucharczyk dośrodkował z rzutu rożnego. Głową uderzył Jodłowiec,ale trafił w słupek
  • 43'
    Duda zagrał na lewą flankę do Hlouska. Czech próbował dośrodkować, ale trafił prosto w Widanowa
  • 42'
    Janukiewicz obronił strzał Dudy
  • 41'
    Kwiek sfaulował Kucharczyka po lewej stronie boiska
  • 41'
    Jodłowiec wywalczył rzut rożny dla legionistów
  • 39'
    Borysiuk podał do Dudy. Słowak obrócił się z futbolówką, uderzył, trafił w obrońcę Górnika i piłka wyleciała na korner
  • 38'
    Jose Kante wbiegł w pole karne. Zakręcił zawodnikiem Legii, podał do Stebleckiego, a ten tylko dołożył nogę i strzelił gola
  • 37'
    Janukiewicz przejął kolejne podanie Dudy
  • 37'
    Górnik obejmuje prowadzenie
  • 34'
    Nikolić ze skrzydła zbiegł do środka. "Niko" nie atakowany był przez żadnego przeciwnika, uderzył, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 33'
    Steblecki wbiegł w pole karne. Uderzył z całej siły. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyleciała na aut
  • 32'
    Lekarze opatrują jednego zawodnika Górnika
  • 30'
    Madej został upomniany przez arbitra
  • 29'
    Rzeźniczak powstrzymał kontrę Górnika. Obrońca wybił piłkę napastnikowi gości spod nóg
  • 27'
    Madej sfaulował Jędrzejczyka na wysokości pola karnego. Legia będzie wykonywać rzut wolny z prawej strony boiska
  • 27'
    Duda zacentrował futbolówkę w pole karne, ale Przybylski wybił ją na rzut rożny
  • 25'
    Widanow z autu wyrzucił piłkę do Janukiewicza, a ten znowu wykopał piłkę na aut
  • 23'
    Magiera uderzył z rzutu wolnego, ale futbolówka trafiła prosto w mur
  • 23'
    Steblecki podał do Kwieka, który obiegł go z prawej strony. Pomocnik próbował dośrodkować, lecz fatalnie skiksował
  • 21'
    Borysiuk sfaulował Stebleckiego jakieś 25-30 metrów od bramki Malarza
  • 20'
    Dwójkowa akcja Nikolicia i Hlouska. Ten pierwszy próbował uderzyć, piłka trafiła jednak Kwieka i wyleciała na korner
  • 18'
    Hlousek podał do Kucharczyka, który stał po lewej stronie boiska. "Kuchy" od razu zacentrował futbolówkę w pole karne, główką uderzył Prijović, ale napastnik nieznacznie się pomylił
  • 17'
    Jędrzejczyk wyrzucił piłkę z autu do Jodłowca, ten od razu oddał mu futbolówkę. "Jędza" podał do Prijovicia, który momentalnie odegrał do Dudy. Słowak strzelił jednak prosto w obrońcę Górnika
  • 16'
    Kucharczyk zagrał piłkę między obrońcami Górnika. Hlousek nie zdecydował się jednak pobiec do podania. Grę rozpoczął Janukiewicz
  • 15'
    Steblecki dostał podanie z lewej strony boiska. Pomocnik zdecydował się na strzał, ale piłka minęła słupek Malarza
  • 12'
    Kibice Górnika zwinęli sektorówkę i teraz dopingują swoją drużynę bez koszulek
  • 11'
    Po chwili Duda otrzymał podanie w polu karnym. Słowak oddał strzał. Janukiewicz starał się złapać piłkę, ale ta mu odskoczyła. Do futbolówki próbował dobiec Nikolić, lecz golkiper Górnika uprzedził snajpera legionistów
  • 10'
    Jodłowiec zagrał prostopadłą piłkę do Lewczuka. Obrońca Legii oddał mu futbolówkę, ale ani on, ani Nikolić, ani Prijović nie zdołali jej opanować
  • 8'
    Nikolić próbował podać z boku boiska do wbiegającego w pole karne Jędrzejczyka. "Jędza" wiedział, że nie opanuje futbolówki i starał się ją wykąpać na aut. Nie zdążył. Grę rozpoczął bramkarz
  • 8'
    Fani gości odpalili środki pirotechniczne
  • 6'
    Hlousek rozegrał z Kucharczykiem piłkę na lewym skrzydle. W końcu Czech zacentrował futbolówkę w pole karne. Nikolić pojedynkował się z obrońcą, ale nie zdołał czysto uderzyć
  • 6'
    Kibice Górnika zaprezentowali oprawę: "Będziemy z tobą aż do śmierci"
  • 5'
    Madej i Jędrzejczyk pojedynkowali się o piłkę na środku boiska. Legionista sfaulował rywala i arbiter podyktował rzut wolny dla gości
  • 4'
    Duda posłał prostopadłą piłkę w pole karne Górnika, ale żaden z legionistów nie zrozumiał intencji Słowaka. Futbolówkę przeją Janukiewicz
  • 3'
    Duda sfaulował Madeja na połowie przeciwnika
  • 2'
  • 0
    Zaczynamy w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Duda, Prijović, Kucharczyk - Nikolić Rezerwa: Szumski, Broź, Brzyski, Vranjes, Masłowski, Aleksandrov, Pazdan
Legia WarszawaGórnik Zabrze
31'

31' Łukasz Madej

38'

38' Sebastian Steblecki