42'
53'
93'
  • 90+5'
    Termalica pewnie wygrywa na swoim stadionie. My dziękujemy i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    3:0
  • 90+3'
    Koniec meczu. Dawid Plizga w ostatnich sekundach ustalił wynik
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Jeszcze jedna próba. Tym razem zdecydowanie lepszy strzał Hlouska, ale i tak obok bramki
  • 88'
    Strzał Kucharczyka niejako jest podsumowaniem gry Legii
  • 85'
    Ponownie groźna akcja Termaliki. Po podaniu Bratanovicia w dobrej pozycji do strzału znalazł się Juhar, ale jego uderzenie mocno niecelne
  • 82'
  • 81'
    Ostatnia zmiana w Termalice. Za Patryka Misaka wchodzi Tomasz Foszmańczyk
  • 79'
    Za Artura Jędrzejczyka wchodzi Michał Masłowski. Druga zmiana w Legii
  • 78'
    Mogło być 3:0, ale w porę Pazdan zatrzymał Bratanovicia po świetnej kontrze gospodarzy
  • 76'
    Zmiana w Termalice. Kędziorę zmienia Bratanović
  • 75'
    Dzisiaj na stadionie mamy 4595 widzów
  • 75'
    Obrońcy Legii w porę zatrzymali szarżującego środkiem Plizgę. Zapowiadała się groźna kontra Termaliki
  • 72'
    Błąd Pazdana po którym Kędziora próbował pokonać Malarza, ale ten obronił strzał
  • 70'
    Kolejna akcja lewą stroną. Hlousek podaje do Nikolicia, a ten dwukrotnie próbował zagrać w pole karne, lecz za każdym razem radzili sobie obrońcy rywali
  • 68'
    Legia próbuje zdobyć gola kontaktowego. Po dośrodkowaniu Dudy z rzutu rożnego uderza głową Jodłowiec, ale pewnie broni Pilarz
  • 64'
    Legii jakby zaczęło brakować pomysłów. Hlousek próbował rozegrać piłkę lewą stroną z Kucharczykiem, ale podał tak, że ta wyszła na aut. Akcja rozgrywana blisko pola karnego Termaliki
  • 64'
    Najgroźniejsza do tej pory okazja dla Legii. Kucharczyk wyszedł sam na sam z Pilarzem, ale strzelił prosto w jego
  • 62'
    Gra zdecydowanie bardziej się wyrównała w drugiej połowie. Pokazują to też statystyki wedle których Termalica prowadzi w posiadaniu piłki z 51%
  • 57'
    Zmiana także w Termalice. Za Babiarza wchodzi Markowski
  • 56'
    Borysiuk z dwudziestu metrów uderzył prosto w bramkarza
  • 56'
    Zmiana w Legii, Prijović zmienia Guilherme
  • 55'
    Dużą nieuwagę Jędrzejczyka przy dośrodkowaniu Plevy wykorzystał Misak, który pewnym strzałem pokonał Malarza
  • 52'
    2:0 dla Termaliki
  • 51'
    Dobre dośrodkowanie Hlouska z lewej strony zmusiło Pilarza do piąstkowania piłki
  • 49'
    Rzut rożny dla Legii. Kucharczyk dośrodkowuje, ale wybijają obrońcy Termaliki. Po chwili kolejny rożny lecz tym razem piłka mija wszystkich kolegów będących w polu karnym
  • 47'
    Od razu akcja Legii. Duda popędził środkiem, po czym zagrał na lewo do Nikolicia. Ten odegrał do Kucharczyka, a on zdecydował się na strzał, który był niecelny
  • 45+16'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45+1'
    Przerwa, Legia przegrywa 0:1 po golu Kędziory
  • 45'
    Próba strzału z półwoleja Misaka po dograniu w pole karne Jareckiego, ale broni Malarzz
  • 43'
    Słaby strzał Guilherme z rzutu wolnego broni Pilarz
  • 42'
    Żółta kartka dla Misaka
  • 41'
    Termalica wyraźnie poczuła wiatr w żagle, dwukrotnie z rzędu wyprowadzając kontrę, ale w ostatniej chwili ataki powstrzymywali obrońcy Legii
  • 40'
  • 38'
  • 37'
    Fatalne nieporozumienie Malarza i Pazdana wykorzystał Kędziora, pakując piłkę do pustej bramki
  • 36'
    Gol dla Termaliki
  • 34'
    Termalica przetarła się prawą stroną boiska, po czym Plizga próbował zagrać w pole karne, ale jeden ze stoperów Legii wybił piłkę
  • 31'
    Zablokowany strzał Jędrzejczyka z jedenastego metra. Legia ma rzut rożny. Piłka po dośrodkowaniu Dudy trafia do Pazdana, który z dystansu strzela bardzo niecelnie
  • 27'
    Lewczuk w pojedynku powietrznym wpadł na Babiarza przez co ten ucierpiał i sędzia przerwał grę
  • 24'
  • 23'
    Nikolić prawdopoobnie chciał dośrodkować z ostrego kąta, ale ostatecznie zagranie zmieniło się na strzał, bowiem piłka trafiła w poprzeczkę
  • 22'
    Dość przypadkowo, ale jednak Jarecki zatrzymał szarżującego skrzydłem Guilherme
  • 21'
    Termalika na razie dość nieśmiało wyprowadza swoje akcje. Juhar próbował dograć do wchodzącego w pole karne Babiarza, ale ten nie przejął piłki
  • 17'
    Guilherme i Jędrzejczyk próbowali wyprowadzić akcję prawą stroną, ale ten pogubił się będąc blisko pola karnego rywali i stracił piłkę
  • 13'
    Sfaulowany Plizga przez Jędrzejczyka przy próbie wyprowadzenia kontry
  • 11'
    Lewczuk znakomicie powstrzymał akcję Kędziory prawą stroną
  • 10'
    Po pierwszych dziesięciu minutach widać przewagę Legii, brakuje jednak na razie skutecznego wykończenia
  • 9'
    Borysiuk świetnie przechwycił podanie jednego z obrońców Termaliki i momentalnie zdecydował się na uderzenie, ale piłka powędrowała obok dalszego słupka
  • 8'
    Bardzo niecelny strzał Pazdana z dwudziestu metrów
  • 6'
    Dobrze z prawej strony Jędrzejczyk zagrał do środka, a na strzał z szesnastego metra zdecydował się Duda, jednak uderzył niecelnie
  • 5'
    Próba kontry Termaliki, ale podanie Kędziory ze środka boiska do Juhara zostało w odpowiednim momencie zatrzymane
  • 4'
    Głośny doping kibiców Legii, którzy zapełnili cały sektor gości
  • 2'
    Pierwsza akcja Nikolicia, który został sfaulowany blisko pola karnego. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z obrońców rywali wybija piłkę, do której dopadł Borysiuk, lecz uderzył obok bramki
  • 1'
  • 0
    Legia mecz w Niecieczy rozpocznie w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Borysiuk, Duda, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić. Rezerwowi: Szumski, Prijović, Broź, Brzyski, Rzeźniczak, Masłowski, Vranjes.
  • 0
    Legioniści już rozpoczęli rozgrzewkę. Do meczu pozostało czterdzieści minut
Bruk-Bet Termalica NiecieczaLegia Warszawa

35' Wojciech Kędziora