Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę w 2015 roku i zapraszamy na następne spotkania Legii w przyszłym roku! Wesołych Świąt!
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia kończy rok 2015 zwycięstwem 3:1 z Koroną Kielce
  • 90+2'
    Kucharczyk podaje do Prijovicia, ten uderza i! Broni Trela, za lekki był to strzał "Prijo"
  • 89'
    Niedokładne podanie Jovanovicia. Piłkarze Korony chyba już nie wierzą w osiągnięcie korzystnego rezultatu
  • 88'
    Kucharczyk do Piecha, lecz napastnika Legii uprzedza Trela
  • 86'
    Sierpina na pozycji spalonej
  • 84'
    Jodłowiec do Bereszyńskiego, lecz dośrodkowanie prawego obrońcy Legii zostało zablokowane
  • 83'
    Piech! Strzelał głową napastnik Legii, futbolówka minęła o centymetry słupek bramki Korony i wyszła poza boisko
  • 82'
    Nieudana akcja Korony, grę od bramki wznawia wykopem Kuciak
  • 78'
    Pylypczuk! Strzał głową zawodnika Korony, ale piłka ląduje w bocznej siatce bramki Kuciaka
  • 78'
    Po kontuzji wraca do gry Dominik Furman. Zmienia on Stojana Vranjesa
  • 77'
    Korner dla Korony
  • 76'
    Przybyła wchodzi na boisko w miejsce Gabovsa
  • 75'
    Jodłowiec dryblował wśród graczy przeciwnika, jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany
  • 72'
    Zmiana w Legii. Strzelec jednej z bramek - Nemanja Nikolić zmieniany jest przez Arkadiusza Piecha
  • 71'
    Dobry blok defensywy Legii przy strzale Jovanovicia, piłkę przejął Brzyski, ale źle dryblował i stracił futbolówkę
  • 69'
    Brzydko potraktowany Nikolić przez Jovanovicia zdaniem arbitra
  • 67'
    Podwójna zmiana w szeregach Korony. Pylypczuk za Pawłowskiego i Cebula za Aankoura
  • 66'
    Brzyski z dośrodkowaniem, ale Trela dobrze interweniuje
  • 64'
    Aj! Była okazja dla Legii, podawał Guilherme, ale zabrakło koncentracji w polu karnym rywala i jeden z zawodników Legii nie zdołał opanować piłki
  • 63'
    Faul na Guilherme
  • 62'
    Ładna akcja duetu Guilherme - Jodłowiec. Ten drugi dogrywa do Prijovicia, ale strzał napastnika Legii zostaje zablokowany przez obrońcę Korony. Rzut rożny dla gości
  • 60'
    Przejęcie Jodłowca, świetne podanie Guilherme do Nikolicia, a ten nie marnuje okazji stuprocentowych i strzela dla Legii!
  • 58'
    Okazja dla Korony! Fertovs jednak źle złożył się do strzału
  • 58'
    Nikolić! 3:1 dla Legii!
  • 56'
    Wykorzystał on podanie Nikolicia i z dość ostrego kąta pokonał Dariusza Trelę.
  • 55'
    Goool! Kucharczyk! 2:1 dla Legii!
  • 54'
    Zdaniem sędziego faulował Vranjes
  • 53'
    Vranjes na spalonym
  • 52'
    Aankour fauluje Lewczuka
  • 51'
    Guilherme próbował oszukać sędziego i wywalczyć rzut wolny dla zespołu. Arbiter się na to nie nabrał i pogroził palcem Brazylijczykowi
  • 49'
    Kucharczyk strzelał... piłka wyszła na aut.
  • 47'
    Sylwestrzak zablokowany przez Bereszyńskiego i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 46'
    Szybko łapie kartkę Jovanović za faul na Jodłowcu.
  • 45+21'
    Rozpoczęto drugą połowę.
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy! Mamy 1:1, mecz rozkręcił się na koniec tej części gry.
  • 45+4'
    Nikolić strzela bramkę! Ale nie może być uznana, spalony...
  • 45+3'
    Kuciak ratuje Legię od straty gola i świetnie wznawia grę długim podaniem do Prijovicia. Napastnik Legii zmarnował jednak dogodną sytuację
  • 45+2'
    Bereszyński wypuścił Jodłowca, który wypatrzył Guilherme a Brazylijczyk z pierwszej piłki uderzył na bramkę Treli i wyrównał stan meczu
  • 45+1'
    Kuciak poza swoim polem karnym. Interweniował głową, udało się oddalić zagrożenie
  • 45+1'
    Legia wyrównuje! Guilherme strzelcem bramki! 1:1!
  • 44'
    Aankour strzelał z rzutu wolnego, Kuciak odbił piłkę przy interwencji, dopadł do niej Sierpina, który z bliska pokonał bezradnego Kuciaka. Nie było asekuracji słowackiego bramkarza w tej sytuacji, co wykorzystali gospodarze
  • 42'
    Gol dla Korony! Sierpina strzelcem bramki
  • 41'
    Faul Tomasza Jodłowca. Żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 39'
    Zdaniem sędziego faulował Pawłowski, chociaż w powtórkach telewizyjnych wydawało się, że to Brzyski był spóźniony w tej sytuacji
  • 38'
    Leżą Brzyski z Pawłowskim. Starcie dwóch zawodników kończy się bolesnym urazem dla każdego z nich. Mamy chwilę przerwy w meczu
  • 37'
    Nie opanował piłki Nikolić, Trela przejął podanie
  • 35'
    Ależ parada Kuciaka! Słowak świetnie broni strzał głową Pawłowskiego
  • 34'
    Lewczuk blokuje dośrodkowanie Sylwestrzaka. Korner dla Korony
  • 33'
    Niedokładnie Kuciak do Pazdana, pressing Korony i przejęcie piłki
  • 31'
    Za mocne podanie Bereszyńskiego do Kucharczyka i gospodarze wznawiają grę od autu
  • 30'
    Nic jednak nie wynikło z tego stałego fragmentu gry
  • 29'
    Aj! Było blisko, Kucharczyk mógł wykorzystać podanie Guilherme, ale jego próba została zablokowana. Korner.
  • 27'
    Teraz Guilherme faulowany przez Sylwestrzaka. Piłkarze obu zespołów nie oszczędzają się wzajemnie
  • 25'
    Przewinienia w ofensywie dopuszcza się też Lewczuk
  • 24'
    Faul na Brzyskim, grę wznawia Legia
  • 23'
    Myli się nawet Pazdan, na szczęście czujny jest Kuciak i naprawia kiks kolegi z drużyny
  • 20'
    Kontratak Korony. Byłoby groźnie, gdyby Pawłowski dokładnie dograł do kolegi z zespołu. Kuciak ubiegł rywali.
  • 19'
    Faul Sylwestrzaka, przy futbolówce utrzymuje się Legia
  • 17'
    Nikolić na spalonym
  • 16'
    Strata Brzyskiego, kolejne złe zagranie legionisty. Źle wygląda gra Legii na początku spotkania
  • 15'
    Ponownie strzela głową Radek Dejmek, ale ponownie niecelnie
  • 14'
    Aankour ucierpiał, był opatrywany przez lekarzy, ale wszystko jest już w porządku i gracz Korony kontynuuje grę
  • 14'
    Korona napiera. Dośrodkowanie Sylwestrzaka blokuje Bereszyński. Korner dla Korony
  • 12'
    Ależ okazja dla Korony! Gabovs do Cabrery, Hiszpan zakręcił niesamowicie Kuciakiem, całą defensywą Legii, ale spudłował, gdy pozostało mu strzelić do pustej bramki
  • 11'
    Za długo Sierpina dryblował i Jodłowiec z Vranjesem odebrali mu piłkę
  • 9'
    Kucharczyk! Zbyt lekko muskał piłkę po podaniu Brzyskiego i bramkarz przejął futbolówkę
  • 8'
    Bereszyński powstrzymuje Pawłowskiego, było przez moment groźnie
  • 6'
    Pawłowski z groźnym strzałem! Zszedł do środka pola i uderzył, lecz nie trafił w bramkę Kuciaka. Piłka po nodze Michała Pazdana wyszła poza boisko, rzut rożny dla Korony
  • 6'
    Dejmek główkował, ale niecelnie. Rozpocznie grę Kuciak
  • 3'
    Wrzutka w pole karne Korony! Kucharczyk zagrał do Prijovicia, ale napastnik Legii główkował niecelnie
  • 3'
    Zagranie w kierunku Cabrery, ale podanie jest za mocne i Kuciak łapie piłkę
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Jesteśmy już po przywitaniu zespołów, trwa losowanie stron. Lada moment zaczynamy!
  • 0
    Piłkarze zeszli na chwilę do szatni. Niebawem wrócą i spotkanie rozpocznie się za niespełna 10 minut
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Broź, Piech, Trickovski, Bartczak, Furman i Kopczyński.
  • 0
    Trwa przedmeczowa rozgrzewka.
  • 0
    Stołeczny zespół zagra dziś w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Jodłowiec, Vranjes, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.
  • 0
    Witamy! Dziś zespół Legii jest w Kielcach, gdzie zmierzy się z miejscową Koroną. To będzie ostatni mecz legionistów w 2015 roku.
Korona KielceLegia Warszawa

40' Bartłomiej Pawłowski

40'

43' Łukasz Sierpina

43'
45'

45' Guilherme

47' Vlastimir Jovanović