90'
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Gol dla Legii. Warszawiacy wyszli z kontrą. Nikolić podał do Prijovicia, a ten wpakował futbolówkę do pustej bramki
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrała 2:0 po golach Nikolicia i Prijovicia
  • 90+2'
    Jodłowiec wystawił piłkę Prijoviciowi, ale ten został zablokowany przez obrońców Wisły
  • 90'
    Jankowski uderzył głową, ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 87'
    Marszalik zmienia Guerriera
  • 86'
    Gol dla Legii! Obrońcy zostawili zamykającego akcję Nikolicia, ponieważ myśleli, iż reprezentant Węgier jest spalonym. "Niko" zostawiony sam, pokonał spokojnie Cierzniaka
  • 85'
    Legia próbuje postawić wszystko na jedną kartę, ale nie może przebić się przez obronę Wisły
  • 82'
    Prijović zmienia Kucharczyka
  • 77'
    Piech wchodzi na boisko za Vrajnesa
  • 76'
    Nikolić próbował oddać strzał, ale zrobił to niecelnie
  • 73'
    Lewczuk zablokował strzał Crivellaro. Piłka jednak tak się odbiła od murawy, że poleciała pod nogi Jankowskiego. Na szczęście dla Legii, Kuciak szybciej połapał się w całej sytuacji i uprzedził napastnika Wisły
  • 73'
    Michał Pazdan otrzymał żółtą kartkę i nie zagra w przyszłą niedzielę w meczu z Piastem
  • 71'
    Uryga próbował uderzać z nożyc, ale futbolówka po jego strzale poleciała nad poprzeczką
  • 68'
    Wisła od razu wyszła z kontrą. Jankowski stoczył pasjonujący pojedynek na skrzydle z Pazdanem. Na szczęście dla Legii, górą był kapitan wicemistrzów Polski
  • 67'
    Kucharczyk sprytnie podał piłkę między dwoma obrońcami do Brzyskiego, ale obrońca Legii został powstrzymany przez rywali
  • 66'
    Guerrier głową zagrywał do Boguskiego. Piłkarz Wisły nie miał jednak szans w pojedynku powietrznym z Kuciakiem
  • 65'
    Bartosz wespół z Głowackim zatrzymali Vranjesa. ten pierwszy próbował podać do Guerriera, ale uprzedził go Bereszyński, który zgrał futbolówkę klatką piersiową do Kuciaka
  • 63'
    Kontra Legii została powstrzymana, ponieważ niecelnie podał Guilherme
  • 61'
    Crivellaro przymierzył się do strzału, uderzył i trafił... w Jankowskiego
  • 58'
    Guilherme zmienia Dudę
  • 57'
    Boguski otrzymał futbolówkę w polu karnym, oddał strzał z lewej nogi, ale był na pozycji spalonej
  • 56'
    Pazdan zablokował dośrodkowanie Bartosza. Korner dla Wisły
  • 55'
    Jodłowiec na prawym skrzydle został powstrzymany przez Guzmicsa
  • 53'
    Legioniści wyszli teraz z opresji. Najpierw dośrodkowanie Boguskiego wybił Lewczuk, przy kolejnej centrze na posterunku był Pazdan
  • 51'
    Głowacki zaliczył kiks w swoim polu karnym po dośrodkowaniu Brzyskiego. Błąd kapitana Wisły naprawili jednak koledzy z zespołu
  • 48'
    Mączyński dośrodkował do Jankowskiego, snajper Wisły oddał strzał głową, ale uderzył nad poprzeczką
  • 46'
    Drugą połowę rozpoczęli legioniści
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Obydwie drużyny schodzą do szatni przy bezbramkowym remisie
  • 43'
    Lewczuk ponownie świetnie uruchomił Bereszyńskiego, który oddał futbolówkę Dudzie. Słowak został jednak sfaulowany tuż przed polem karnym
  • 43'
    Cierzniak obronił strzał Brzyskiego z rzutu wolnego
  • 42'
    Cywka uderzył z dalszej odległości. Jego strzał był jednak bardzo niecelny
  • 41'
    Lewczuk podał do Bereszyńskiego. "Bereś" zdecydował się na samotny rajd. Obrońca gdy zbliżał się do pola karnego Wisły podał do Trickovskiego, a ten strzelił ponad bramką Cierzniaka
  • 38'
    Cierzniak wyszedł do dośrodkowania, ale nie złapał piłki. Vranjes próbował przelobować golkipera Wisły, lecz nie trafił do bramki Wisły
  • 37'
    Mączyński oddał strzał z lewej nogi przed polem karnym. Piłka jednak po jego uderzeniu poleciała w trybuny
  • 36'
    Wisła wyszła do kontrataku po złej centrze Brzyskiego. Guerrier walczył o piłkę z Bereszyńskim. Piłkarz gospodarzy wślizgiem próbował odebrać futbolówkę legioniście i zobaczył żółtą kartkę
  • 34'
    Lewczuk podał do Bereszyńskiego, ale obrońca Legii nie zdołał dośrodkować piłki, bo został zatrzymany przez Cywkę
  • 30'
    Tomasz Brzyski został upomniany przez sędziego
  • 29'
    Duda przejął futbolówkę blisko pola karnego Wisły. Słowak minął trzech graczy, strzelił, leczu piłka nie zmierzała w kierunku bramki
  • 27'
    Brzyski próbował dośrodkować z rzutu wolnego, ale piłka po jego centrze poleciała za linię końcową boiska
  • 25'
    Nikolić zabrał piłkę Mączyńskiemu na środku boiska i popędził na bramkę Cierzniaka. Gdy reprezentant Węgier zbliżał się do pola karnego, dogonił go Uryga i naprawił błąd kolegi
  • 23'
    Kuciak świetnie przerwał akcję wiślaków. Słowak przeczytał intencje Jankowskiego, który podawał do Crivellaro i uprzedził pomocnika gospodarzy
  • 21'
    Kucharczyk wrzucił z autu piłkę w polu karne. Jeden z zawodników Wisły wybił futbolówkę. Do strzału złożył się Bereszyński, ale jego próba zakończyła się niepowodzeniem
  • 19'
    Jankowski znalazł się w dogodnej sytuacji. Napastnik Wisły próbował oddawać strzał, lecz zablokowali go obrońcy Legii
  • 18'
    Jović nie jest w stanie kontynuować gry
  • 18'
    Za Jovicia na murawie pojawia się Jakub Bartosz
  • 16'
    Bereszyński świetnie pokazał się w polu karnym. Obrońca otrzymał futbolówkę, ale niecelnie dośrodkował
  • 15'
    Brzyski zszedł do środka, oddał strzał z prawej nogi. Uderzenie bez problemów obronił Cierzniak
  • 14'
    Jović potrzebuje pomocy lekarzy
  • 12'
    Kuciak wybił piłkę ze swojego pola karnego. Brzyski delikatnie zgrał ją do Dudy, który popędził na bramkę Cierzniaka. Słowak zagrał do Trickovskiego, ale Macedończyk nie opanował futbolówki i obrońcy Wisły przerwali akcję
  • 10'
    Wisła źle wykonała rzut rożny, ale wciąż była w posiadaniu piłki. Jeden z zawodników zacentrował z prawej strony, Guerrier uderzył z przewrotki, lecz futbolówka wylądowała w rękawicach Kuciaka
  • 9'
    Donald Guerrier ścigał się o piłkę z Bereszyńskim. "Bereś" starał się podać do Kuciaka, lecz ten nie doszedł do zagrania i gospodarze mają rzut rożny
  • 7'
    Rzut rożny wykonywał Tomasz Brzyski. Pod polem karnym Cierzniaka wytworzyło się spore zamieszanie, ale finalnie jeden z legionistów był na spalonym
  • 6'
    Dwójkowa akcja Bereszyńskiego i Dudy została przerwana przez wiślaków. Korner dla Legii
  • 5'
    Wisła zepchnęła w pierwszych minutach Legię do defensywy
  • 2'
    Jović próbował uderzać zza pola karnego, ale piłka została wybita przez obrońców Legii
  • 0
  • 0
    Obydwie drużyny wychodzą na murawę
  • 0
    Arkadiusz Głowacki odbiera właśnie specjalną koszulkę. Kapitan Wisły w meczu z Legią wystąpi po raz cztery setny w barwach "Białej Gwiazdy"
  • 0
    Legia rozpocznie dzisiaj w składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Vranjes, Jodłowiec - Trickovski, Duda, Kucharczyk - Nikolić
  • 0
    Jesteśmy już na stadionie w Krakowie. Za mniej więcej godzinę rozpocznie się mecz Wisła : Legia
Wisła KrakówLegia Warszawa

36' Wilde Donalnd Guerrier