90'
  • 90+7'
    Dziękujemy już za relację, ale zapraszamy na pomeczowe materiały
  • 90+6'
    Taki wynik to dla Legii kolejna strata punktów. Piast obecnie ma dziesięć "oczek" przewagi nad "Wojskowymi"...
  • 90+4'
    Michał Żyro przedłużył lot piłki głową po dograniu z autu, do futbolówki dopadł Stojan Vranjes, który mocnym strzałem, w ostatniej akcji meczu, pokonał Zubasa
  • 90+4'
    Po golu Vranjesa sędzia zakończył mecz... Legia tylko zremisowała z Podbeskidziem. 2:2
  • 90+3'
    2:2! Stojan Vranjes!!!
  • 90+2'
    A jak temu zaradzić?
  • 90+1'
    Trickovski faulowany przez Możdżenia
  • 90+1'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Kołodziej na koniec meczu wchodzi za Kowalskiego
  • 88'
    Gol został zaliczony jako samobój Igora Lewczuka
  • 88'
    Legioniści próbują jeszcze zaatakować. Kucharczyk z prawej strony starał się zaatakować, podał do Piecha, a jego dogranie zostało zablokowane
  • 87'
    Jonkisz do Mójty, ten wstrzelił piłkę w światło bramki. Futbolówka pechowo odbiła się od Igora Lewczuka i wpadła do siatki...
  • 86'
    1:2...
  • 84'
    Szczepaniak faulowany przez Lewczuka
  • 82'
    Piłka dograna w pole karne przez Dudę, futbolówka idealnie spadła na głowę Lewczuka, a jego strzał cudem wybronił Zubas. Legionista był jednak na pozycji spalonej, co zauważyli też sędziowie
  • 82'
    Żyro na boisku, więc przydałaby się powtórka ;)
  • 81'
    Pazio faulował Nikolicia. Rzut wolny dla stołecznego klubu
  • 79'
    Vranjes wybija piłkę, a Legia zażegnuje niebezpieczeństwo - lecz tylko na moment. Wkrótce piłka trafia do Szczepaniaka, rywal wychodził sam na sam, ale huknął obok bramki, a na dodatek był na spalonym
  • 79'
    Żyro w miejsce Brozia.
  • 78'
    Duda fauluje Możdżenia tuż przed polem karnym. Dobrze, że sędzia nie zdecydował się na pokazanie drugiej żółtej kartki Słowakowi
  • 78'
    Groźna sytuacja z rzutu wolnego dla przeciwników. Przy piłce Możdżeń
  • 77'
  • 76'
    4368 widzów ogląda na żywo spotkanie Podbeskidzia z Legią
  • 75'
    Piech stwarza sytuacje. Teraz ładnie podał do Michała Kucharczyka, który jednak był na spalonym
  • 74'
    Nieliczna akcja ofensywna Podbeskidzia w drugiej połowie. Jonkisz do Szczepaniaka, ale zabrakło celności i dobrze interweniował Lewczuk
  • 74'
    Możdżeń uderzał po wrzucie z autu, ale strzał został zablokowany i kłopotów ze złapaniem piłki nie miał Malarz
  • 72'
  • 72'
    Faul Nikolicia w ofensywie
  • 71'
    Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca - pierwsza w tym sezonie Ekstraklasy
  • 68'
    Wreszcie!!! Legia odzyskała piłkę, Piech dobrze dostrzegł Nikolicia, a ten przyjął piłkę klatką piersiową i posłał futbolówkę do siatki. Brawo!
  • 67'
    1:1! Nemanja Nikolić!
  • 66'
    Duda do Guilherme, ten zagrywa do Piecha, akcja nabrała tempa, a wprowadzony napastnik pomylił się dosłownie o centymetry!
  • 66'
    Jonkisz w miejsce Demjana
  • 66'
    Schodzi aktywny Guilherme, a w jego miejsce Trickovski
  • 65'
    Legia "siedzi" na połowie przeciwników, ale niestety nic z tego nie wynika. Brakuje skuteczności i też ostatniego podania
  • 63'
    Czasu coraz mniej, a Legia nadal przegrywa... Czekamy na gola!
  • 62'
    Nikolić z dystansu, ale piłkę złapał Kuciak
  • 61'
    Mocna odpowiedź. Demjan pobiegł środkiem boiska, huknął z osiemnastu metrów, ale ostatecznie posłał piłkę nad poprzeczką
  • 60'
    Bombowy strzał Vranjesa po podaniu Guilherme, ale w swoim stylu piłkę odbił Zubas
  • 60'
    Groźnie było po rogu. Duda wstrzelił piłkę w pole karne, głową uderzał Nikolić, ale futbolówka przeleciała tuż obok słupka
  • 59'
    Pierwsza, nieco zaskakująca zmiana. Piech w miejsce Prijovicia
  • 59'
    Żółta kartka dla Lewczuka za faul
  • 58'
    Malarz wyłapuje lekkie dośrodkowanie Mójty
  • 57'
    Broź w polu karnym po dobrym podaniu DUdy, ale koniuszkami palców Zubas odbił piłkę na rzut rożny
  • 57'
    Piłka minęła pole karne i zabrakło strzału
  • 56'
    Lewczuk podłączył się do ataku, ale zabrakło dobrego dośrodkowania
  • 55'
    Guilherme do Kucharczyka, a ten dogrywa prosto w ręce Zubasa...
  • 55'
    Nie mogło być inaczej :).
  • 54'
    Nikolić źle przyjął piłkę w polu karnym, przez co tak odskoczyła mu i poskutkowała przegranym pojedynkiem z Paziem. Legionista po chwili faulował rywala
  • 54'
    Broź dobrze przerywa akcję rywali, ale po chwili fauluje Mójtę
  • 52'
    Lewczuk szczęśliwie do Kucharczyka, po chwili Duda do Guilherme, a ten nie zdołał dojśc do piłki, ponieważ przegrał pojedynek z Mójtą
  • 51'
    Igor Lewczuk się nie bawi - defensor wybija piłkę na aut
  • 50'
    "Legia Warszawa" niesie się z trybun. Legioniści są dziś wspierani w sektorze gości przez fanów zaprzyjaźnionego BKS-u Bielsko
  • 49'
    Duda zablokowany w polu karnym i mamy korner
  • 49'
    Piłka ponownie wybita przez rywali
  • 48'
    Kato wbiegł przed Prijovicia, zablokował piłkę i odegrał ją do Zubasa
  • 48'
    Duda dobrze naprawą flanke do Guilherme, ten minął Mójtę, ale dośrodkowanie nie było celne
  • 47'
    Lewczuk fauluje Szczepaniaka
  • 47'
    Pomysłów nigdy nie brakuje ;-)
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    Obie drużyny rozpoczęły drugą część gry bez zmian
  • 46'
    Guilherme pobiegł prawą stroną boiska, ale piłkę wyłapał ostatecznie Emilijuz Zubas
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legioniści po 45 minutach przegrywają 0:1 po trafieniu Demjana. Warto dodać, że całą drugą część gry warszawiacy będą grali z przewagą jednego zawodnika po czerwonym kartoniku dla Kolcaka
  • 45+1'
    Brzyski uderzył z ostrego kąta, niczym kiedyś Edson, ale zabrakło centymetrów. Piłka odbiła się bodajże od słupka, ale ostatecznie wyleciała w boisko, a Guilherme nie zdołał dobić futbolówki
  • 45'
    Broź faulowany na wysokości piątego metra pola karnego. Dobra okazja do dogrania z rzutu wolnego. Przy piłce Tomasz Brzyski
  • 44'
    Nie da się ukryć...
  • 43'
    Prijović do Brozia, ten w pole karne, ale znowu futbolówkę łapie Zubas
  • 41'
    Zagotowało się na boisku. Arbiter przybiegł z czerwoną kartką i pokazał ją Kolcakowi. Zdecydowanie zasłużona, ponieważ rywal wyprostowaną nogą zaatakował Guilherme. Brazylijczyk po chwili wystartował do swojego oprawcy
  • 40'
    Kato doskonale do Demjana, ale w ostatniej chwili piłkę zastopował Brzyski
  • 40'
    Grę od bramki rozpoczyna Zubas. Kolejny korner nie przyniósł skutku
  • 38'
  • 37'
    Dobry mecz przeciw Legii
  • 37'
    Nikolić próbuje dziś trzymać się bocznych sektorów. Węgier podawał w środek, ale wprost w ręce Zubasa
  • 36'
    Kolejne dośrodkowania Brozia, ale bez problemów broni Zubas
  • 35'
    Lewczuk naciskany przez Demjana oddaje piłkę Malarzowi. Ten podał do przodu, Nikolić ostatecznie dośrodkował w pole karne, ale Prijoviciowi zabrakło centymetrów, by doskoczyć do piłki
  • 33'
    Vranjes źle poda piłkę w polu karnym i zalicza stratę. Szczepaniak pobiegł do środka boiska, próbował prostopadłego podania, ale dobrym wślizgiem popisał się Igor Lewczuk
  • 32'
    Legia teraz przycisnęła, ale nadal nie ma z tego efektu. Brakuje solidnego zagrożenia ze strony warszawiaków
  • 31'
    Guilherme uderza zza pola karnego, Zubas odbija piłkę, ale wkrótce ją łapie
  • 30'
    Prijović dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Kolcak
  • 29'
    Legia próbuje, ale brakuje celności, skuteczności...
  • 28'
    Guilherme do Nikolicia,a Węgier dostrzegł Prijovicia. Szwajcar poczekał, próbował zmylić Kolcaka, ale ostatecznie posłał piłkę obok bramki
  • 27'
    Jodłowiec podbiegł pod pole karne rywali, dośrodkował w "szesnastkę", a Vranjes posłał piłkę ponad bramką
  • 26'
    Duda prostopadle do Nikolicia, tez zacentrował piłkę w pole karne, ale Kolcan wybił piłkę na róg. W narożniku jest już Brzyski
  • 26'
    Zubas wypiąstkował piłkę
  • 25'
    Gra wznowiona. Legia próbuje spokojnie rozegrać piłkę
  • 24'
    Deja chwyta się za kolano i potrzebuje pomocy lekarzy. Chwila przerwy
  • 23'
    Demjan znowu wpadł w pole karne. Słowak minął Jodłowca, miał piłkę na lewej nodze i mocno uderzył, ale czujny był Arkadiusz Malarz
  • 21'
    Legia na razie częściej w posiadaniu piłki - 55:45 po stronie warszawiaków
  • 20'
    Mateusz Możdżeń uderza z daleka, ale strzał nie mógł zagrozić rywalom
  • 19'
    Kowalski faulowany na własnej połowie
  • 19'
    Ondrej Duda otrzymuje zółtą kartkę za faul w środku pola
  • 17'
    Kato groźnie uderzył, Malarz odbił piłkę przed siebie, a dobijał Kowalski lecz na całe szczęście - ponad poprzeczką
  • 16'
    Nikolić powalony na boku pola karnego, ale sędzia nakazuje grać dalej. Arbiter Frankowski uznał po prostu, że Pazio był silniejszy od rywala i w ramach przepisów zdołał go zatrzymać
  • 15'
    Nikolić na bardzo dużym spalonym. W poprzednim meczu Węgier również nie czuł odległości
  • 15'
    Wiara w ciastkach, to znaczy w narodzie nie ginie ;)
  • 13'
    Nie milknie dyskusja o straconym golu
  • 13'
    Kolejny korner dla Legii. Tym razem w narożniku Duda
  • 13'
    Piłka błyskawicznie wybita z pola karnego przez rywali
  • 12'
    Guilherme uderzył sprzed pola karnego po kornerze Brzyskiego, Nikolić dobijał, ale był na spalonym. Inna sprawa, że bardzo szczęsliwie interweniował Zubas
  • 10'
    Faulowany przed polem karnym kucharczyk. Rzut wolny wykonują Duda i Brzyski
  • 10'
    Dośrodkowanie Słowaka wybite przez obrońców rywali. Po chwili Kato zabiera piłkę Broziowi
  • 10'
    Nowak wybija piłkę na korner. Nieporozumienie z Zubasem, który już biegł złapać futbolówkę. Zabrakło komunikacji
  • 8'
    Strata rywali. Kucharczyk szybko do przodu, do Nikolicia, a Deja wybija piłkę na aut. Zza boiska grę wznawia Brzyski
  • 8'
    Broź do... no właśnie, do kogo?
  • 8'
    A wy?
  • 7'
    Reakcja po golu Demjana...
  • 6'
    Nie spodziewaliśmy się takiego początku. Defensywa Legii została wykiwana, Szczepaniak dostał piłkę na prawej flance, idealnie w tempo zagrał do Demjana, który uciekł Broziowi i z bliska wpakował piłkę do siatki
  • 5'
    Brzyski wychodzi z opresji w defensywie nabijając Kato i rozpoczynając grę od autu
  • 5'
    Robert Demjan 0:1...
  • 3'
    Kucharczyk z Prijoviciem wywalczyli piłkę przed pole karne, ale pierwszy z wymienionych, by utrzymać się w posiadaniu futbolówki, musiał ją wycofać do wyłu
  • 3'
    Kucharczyk do Guilherme, ale dobrze wrócił się Deja i przerwał ofensywną akcję legionistów
  • 2'
    Długa piłka do Kucharczyka, Pazio wybija głową i mamy korner
  • 2'
    Tomasz Brzyski w narożniku
  • 0
  • 0
    Podanie Brozia zablokowane przez Szczepaniaka na prawej flance
  • 0
    Jesteśmy już po powitaniu kapitanów (w Legii jest nim Igor Lewczuk) oraz trenerów
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko
  • 0
    Dobrze słychać naszych kibiców, którzy śpiewają, że "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Skład Legii na mecz z Podbeskidziem: Malarz - Broź, Lewczuk, Jodłowiec, Brzyski - Guilherme, Vranjes, Duda, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.