64'
70'
81'
  • 90+8'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów oraz zawodników oraz oglądania fotoreportaży ze spotkania.
  • 90+7'
    Kibice Legii dziękują swoim piłkarzom za grę w dzisiejszym meczu. Kolejne spotkanie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej już w czwartek, kiedy to rywalem Legii, w ramach rozgrywek Ligi Europy, będzie Club Brugge.
  • 90+5'
    Koniec! Hattrick Nemanji Nikolicia daje Legii trzy punkty w starciu z Cracovią i udany debiut dla nowego trenera Stanislawa Czerczesowa
  • 90+4'
    Nikolić! Minimalnie pomylił się w tej sytuacji sam na sam z Sandomierskim. Podciął piłkę nad bramkarzem rywala lecz ta dostała poślizgu i ostatecznie przeleciała obrok bramki Cracovii
  • 90+2'
    Polczak wybiciem piłki głową stopuje kontratak gospodarzy
  • 90+2'
    Niecelna próba strzału z dystansu autorstwa Trickovskiego
  • 90'
    O pięć minut przedłużona zostaje druga połowa spotkania
  • 89'
    Stojan Vranjes wchodzi na boisko. Zajmie miejsce Dominika Furmana
  • 87'
    Faul na Trickovskim, dośrodkowywał z rzutu wolnego Furman, ale bez większych efektów odbyła się ta akcja Legii
  • 86'
    Covilo na pozycji spalonej
  • 84'
    Ivan Trickovski wchodzi w miejsce Michała Kucharczyka
  • 83'
    Korner dla "Pasów", dośrodkowanie pewnie wyłapuje bramkarz Legii
  • 82'
    Jendrisek szukał swojej kolejnej szansy strzałem z dystansu. Tym razem trafił prosto w Kuciaka, który nie miał problemu z wyłapaniem tego uderzenia
  • 80'
    3:1! Jendrisek strzelcem bramki dla gości po tym jak dostał dobre podanie od Kapustki i uderzył lewą nogą w kierunku dalszego słupka bramki Kuciaka
  • 80'
    Cracovia nie ustaje, rzut rożny dla gości
  • 79'
    Kolejne, genialne podanie Jodłowca, Bereszyński był dwukrotnie przed szansą na strzelenie bramki, lecz za każdym razem strzelał słabszą, lewą nogą i nie były to udane próby
  • 77'
    Zjawiński w miejsce Cetnarskiego
  • 75'
    Przerwa w spotkaniu po tym, jak dym z rac odpalanych przez kibiców gości utrudnia prowadzenie meczu trójce sędziowskiej
  • 74'
    W miejsce Guilherme wchodzi na boisko Bereszyński
  • 73'
    Korner dla "Pasów"
  • 73'
    Nie było zagrożenia w tej sytuacji, szybko piłkę przejęła Legia
  • 72'
    Po tym ruszył szybki kontratak Cracovii, lecz świetnie zachował się Lewczuk, który uprzedził Diabanga i odzyskał futbolówkę
  • 71'
    Była okazja na czwartą bramkę Nikolicia lub Legii w tym spotkaniu, ale w ostatnim momencie ratowała sytuację defensywa gości
  • 69'
    Ostry faul Pazdana, zawodnik Legii ogląda żółtą kartkę za to zagranie
  • 67'
    Na pozycji spalonej Diabang
  • 67'
  • 64'
    Jodłowiec pomknął prawą stronę, do linii końcowej, wycofał piłkę lekko do Nikolicia a ten bez zastanowienia uderzył z pierwszej piłki i skompletował hattricka!
  • 63'
    Goooool! Po raz trzeci Nikolić!
  • 61'
    Nie było zagrożenia z tego stałego fragmentu gry, legioniści skutecznie oddalili zagrożenie
  • 61'
    Przewinienie na Kucharczyku, piłka dla Legii
  • 59'
    Kapustka nabija Lewczuka i goście wykonywać będą korner
  • 55'
    Szybko starała się odpowiedzieć Cracovia, ale strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego był zdecydowanie za lekki i spokojnie poradził sobie z nim Kuciak
  • 54'
    Świetne podanie Jodłowca, który wypuścił Nikolicia na sytuację sam na sam. Zawodnik Legii nie pomylił się, pewnie posłał piłkę w dalszy róg bramki Sandomierskiego!
  • 53'
    Goooooool! Nikolić po raz drugi! 2:0 dla Legii!
  • 52'
    Dużo walki w środku pola w ostatnich minutach, bez klarownych sytuacji po obu stronach
  • 50'
    Nieudana próba ofensywna w szeregach gości i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 47'
    Dwie zmiany w szeregach Cracovii. Boisko opuścili Rakels i Deleu a w ich miejsce oglądamy Diabanga i Wójcickiego.
  • 45+17'
    Rozpoczęliśmy druga połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy!
  • 44'
    Deleu dośrodkowywał na głowę Covilo, lecz strzał zawodnika Cracovii okazał się być niecelny
  • 41'
    Mocno piłkę wstrzeliwał Brzyski, lecz pewnie poradził sobie z tym strzałem Sandomierski
  • 40'
    Ładna akcja Legii przerwana przez Bartosza Kapustkę. Pomocnik Cracovii ogląda za ten faul żółtą kartkę
  • 38'
    Efektowne zwody Guilherme przyniosły efekt w postaci rzutu rożnego dla Legii
  • 37'
    Świetne przejęcie Pazdana, który wraz z Bereszyńskim powstrzymał dynamiczny kontratak Cracovii
  • 35'
    Dużo się dzieje, swoją okazję miał Broź, a przed sekundą Guilherme, który dostał piłkę na będąc w odległości 15 metrów od bramki Sandomierskiego. Uderzył z pierwszej piłki, prawą nogą, lecz minimalnie niecelnie
  • 34'
    Dwie groźne okazje! Najpierw pod bramką Cracovii, gdzie niewiele zabrakło Nikoliciowi by oddać czysty strzał na bramkę rywala z dogodnej pozycji. Szybko ruszył kontratak, Cracovia zmarnowała swoją okazję trafiając uderzeniem w Lewczuka. Piłka wyszła na rzut rożny
  • 34'
    Strzał jednego z zawodników gości łapie z łatwością Kuciak
  • 31'
    Lewczuk odważnie starł się z Kapustką. Zbyt odważnie, sędzia odgwizdał faul dla Cracovii
  • 30'
    Faul Kapustki na Broziu, grę wznawia Kuciak
  • 29'
    Ładnie zapowiadała się ta akcja Legii, lecz zakończył ją mocno niecelny strzał Furmana
  • 27'
    Nikolić na pozycji spalonej
  • 25'
    Groźny strzał z dystansu Kapustki. Łatwo odpuścił mu Broź, co wykorzystał skrzętnie młody reprezentant Polski, lecz uderzenie to udało się wypiąstkować Kuciakowi
  • 20'
    Dużo zamieszania teraz na boisku. Deleu i jeden z zawodników Legii zamieszani w ten konflikt. Mamy żółte kartki od sędziego Złotka. Upomniany "żółtkiem" został jeden z zawodników Cracovii
  • 20'
    Ponownie Jaroszyński nieprzepisowo zatrzymuje Guilherme. Futbolówka pod nogami legionistów
  • 16'
    Ładny przechwyt Lewczuka, który momentalnie uruchomił na prawym skrzydle Kucharczyka. Ten nabił obrońce rywali i mamy korner dla legionistów
  • 15'
    Niesportowe zachowanie Cetnarskiego, faul bez piłki na Furmanie. Zawodnik gości nie ogląda jednak za swoje zagranie nawet żółtej kartki
  • 12'
    Testowe wyklejenie schodów ;)
  • 12'
    Guilherme z faulem na Jaroszyńskim. Piłka dla gości
  • 11'
    Groźne uderzał teraz Cetnarski, lecz i on pomylił się w tej próbie
  • 9'
  • 9'
    Przewrotka Polczaka nie zrobiła wrażenia na Kuciaku, który szybko uruchomił kontratak Legii. Piłka trafiła do Kucharczyka, ten wypuścił Nikolicia, lecz węgierski napastnik tym razem uderzał niecelnie
  • 8'
    Rakels faulowany przez Rzeźniczaka. Do dośrodkowania gotowy jest już Cetnarski
  • 7'
    Szybka kontra i świetne prostopadłe podanie do Nikolicia wypuściło go na sytuację sam na sam z bramkarzem. Jak wiemy, napastnik Legii takich szans nie marnuje i pewnie oszukał on prostym zwodem bramkarza Cracovii
  • 5'
    Świetna okazja przed Cracovią! Błąd obrony Legii mógł skończyć się dla gospodarzy tragicznie, lecz nieporozumienie w szeregach Cracovii spowodowało odgwizdanie pozycji spalonej u jednego z piłkarzy gości
  • 5'
    Goooooool! Nikolić! Ależ początek!
  • 3'
    Niewiele brakowało! Pazdan główkował po dośrodkowaniu Brzyskiego, minimalnie chybił
  • 2'
    Jaroszyński zdecydowanym wejściem fauluje Guilherme
  • 1'
    Zablokowany strzał Kapustki, pierwszy korner w tym spotkaniu dla drużyny gości
  • 1'
    Legioniści po małym zamieszaniu oddalają zagrożenie
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    17:57 - Nemanja Nikolić odbiera nagrodę za miano piłkarza września w polskiej Ekstraklasie
  • 0
    17:56 - Piłkarze wychodzą na boisko, kibice Legii intonują "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    17:55 - Tak było w poprzednim meczu przy Ł3
  • 0
    17:53 - Na stadionie rozbrzmiewa "Sen o Warszawie".
  • 0
    17:48 - drużyny zakończyły rozgrzewkę, nieco ponad 10 minut do pierwszego gwizdka sędziego.
  • 0
    17:29 - trwa przedmeczowa rozgrzewka w wykonaniu obu zespołów.
  • 0
    17:04 - W rezerwie pozostają: Malarz, Bereszyński, Kopczyński, Vranjes, Trickovski, Saganowski i Prijović.
  • 0
    17:02 - Trener Czerczesow zdecydował się na następującą jedenastkę: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Pazdan, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    17:00 - Witamy ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej! Legia podejmuje dziś Cracovię. Początek spotkania za godzinę.