Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych. A już teraz zapraszamy na czwartkowe spotkanie Legii z Napoli
    Koniec meczu. Legia zremisowała 1:1 z Termaliką
    Kuciak przeciął groźne dośrodkowanie gości. Od paru minut to Termalica dominuje
  • 90+1'
    Następne uderzenie Plizgi, ale piłka minęła bramkę Kuciaka
  • 90'
    Jarecki huknął ze skraju pola karnego. Piłka nie zmierzała w stronę bramki i trafiła w głowę Drozdowicza i futbolówka wyleciała za boisko
  • 89'
    Kolejna kontra Termaliki zakończona strzałem Pligi. Kuciak z najwyższym trudem sparował futbolówkę na rzut rożny
  • 86'
    Sołdecki w ostatniej chwili zablokował strzał Bereszyńskiego
  • 85'
    Kuciak sparuje piłkę po strzale Plizgi z rzutu wolnego
  • 84'
    Babiarz uderzył prawie z połowy boiska, ale piłka minęła... chorągiewkę przy narożniku boiska
  • 84'
    Furman nieprzepisowo zatrzymał rywala pod polem karnym
  • 82'
    Trickovski idealnie podał na głowę do Nikolica, snajper Legii niestety chybił
  • 81'
    Kontuzjowany Guilherme schodzi, a na murawie pojawia się Bereszyński
  • 80'
    Juhar huknął z dalszej odległości. Piłka minęła jednak słupek bramki
  • 80'
    Drozdowicz zmienia Lickę
  • 78'
    Termalica miała swoją okazję po kontrze, ale słabo dośrodkował w pole karne Juhar. Później Plizga spróbował posłać jeszcze jedną centrę, lecz tym razem na posterunku był Kuciak
  • 76'
    Furman dośrodkował ze stałego fragmenty gry, najbliżej piłki był Prijović, ale Nowak zdołał uprzedzić napastnika gospodarzy
  • 74'
    Pleva otrzymał żółty kartonik
  • 73'
    Trickovski idealnie wypuścił Brzyskiego. Lewy obrońca Legii oddał strzał, ale piłka minęła bramkę Nowaka
  • 73'
    Broź dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale Nowak uprzedził Prijovicia
  • 71'
    Makowski wbiega na murawę w miejsce Vranjesa
  • 71'
    Sztab medyczny opatruje Guilherme
  • 68'
    Kędziora zmienia Biskupa
  • 65'
    Babiarz podawał do Biskupa, który od razu uderzał, ale futbolówka pofrunęła na Żyletę
  • 63'
    Guilherme zbiegł ze skrzydła i kropnął z lewej nogi. Piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 61'
    Trickovski podał na skrzydło do Brzyskiego, który dośrodkował z pierwszej piłki. Nikolić przyłożył nogę do futbolówki i pokonał Nowaka
  • 60'
    Legia wyrównuje!
  • 59'
    Juhar dostał świetne podanie z głębi pola, uderzył z lewej nogi i piłka minęła Kuciaka. Termalica prowadzi 1:0
  • 59'
    Trickovski zmienił Michała Kucharczyka
  • 58'
    Rewelacyjny rajd Jareckiego, który z łatwością minął Guilherme, ale później jego dośrodkowanie wybili legioniści
  • 58'
    Gol dla gości
  • 56'
    Plizga podał do Babiarza. Zawodnik Termaliki uderzył z około 25. metrów, ale piłka minęła bramkę Kuciaka
  • 51'
    Juhar podał do Babiarza. Pomocnik Termaliki przybliżał się już do bramki Kuciaka, ale Guilherme świetnie powstrzymał przeciwnika
  • 51'
    Jarecki faulował Brozia i otrzymał żółtą kartkę
  • 49'
    Jarecki dośrodkował w pole karne. Do piłki skakał Stano, ale Michał Pazdan uprzedził rywala
  • 47'
    Guilherme zagrał do Nikolicia, lecz ten znowu dał się złapać w pułapkę ofsajdową
  • 45+17'
    Rozpoczyna się druga połowa
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie oglądamy słaby mecz w wykonaniu obydwu drużyn
  • 43'
    Prijović oddał strzał, ale futbolówka wylądowała w rękach Nowaka
  • 42'
    Legioniści mają dzisiaj bardzo duże problemy z rozgrywaniem akcji. Sporo niedokładności
  • 42'
    Biskup zbiegł ze skrzydła do środka, uderzył z lewej nogi, ale piłka pofrunęła nad bramką
  • 40'
    Pazdan podał do Kucharczyka, a ten został sfaulowany przez Plevę
  • 39'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii ze stałego fragmentu gry. Piłkę z "szesnastki" wybił Vranjes
  • 36'
    Guilherme w walce o piłkę faulował Jareckiego
  • 35'
    Kuciak wyłapuje centrę Plizgi
  • 33'
    Nikolić ścigał się z Sołdeckim do piłki. Napastnik Legii przegrał finalnie ten pojedynek z obrońcą gości
  • 29'
    Rzeźniczak w ostatnim momencie przeciął prostopadłe podanie do Juhara
  • 28'
    Dwójkowa akcja Vranjesa i Prijovicia. Pomocnik Legii zdecydował się na strzał, ale uderzenie było za lekkie
  • 27'
    Obydwie drużyny notują mnóstwo niecelnych podań
  • 25'
    Babiarz strzelał z narożnika pola karnego, lecz jego uderzenie było nieprecyzyjnie
  • 25'
    Guilherme posłał prostopadłe podanie do Nikolica, ale reprezentant Węgier znów był na spalonym
  • 24'
    Pleva faulował Kucharczka pod polem karnym, ale sędzia użył gwizdka
  • 23'
    Brzyski podał pod polem karnym do Nikolica, ten odgrywał piętą do Prijovicia, ale zrobił to niecelnie
  • 21'
    Legia wymieniła kilka podań na połowie Termaliki, ale finalnie Tomasz Brzyski wyszedł z piłką poza boisko
  • 20'
    Legia od paru minut nie potrafi przedrzeć się przez obronę Termaliki
  • 18'
    Kupczak uderzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki
  • 15'
    Guilherme zablokował Jareckiego na skrzydle. Aut dla Termaliki
  • 14'
    Plizga zagrał płaską piłkę w "szesnastkę" Legii, ale jeden z zawodników gospodarzy wybił futbolówkę
  • 13'
    Brzyski dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale w polu karnym Nikolić faulował jednego z rywali
  • 12'
    Jarecki w polu karnym zatrzymał Nikolicia. Napastnik Legii upadł na murawę, ale arbiter nie wskazał na "wapno"
  • 11'
    Zamieszanie pod polem karnym Kuciaka. Piłka odbiła się od Plizgi i wpadła w ręce golkipera gospodarzy
  • 9'
    Prijović podał do Kucharczyka, a ten został sfaulowany przez Plevę
  • 9'
    Furman uderzył z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w mur
  • 8'
    Kuciak broni strzał Biskupa
  • 7'
    Podanie do Pligzi z głębi pola. Kuciak musiał interweniować na skraju linii pola karnego
  • 5'
    Vranjes uderzył zza pola karnego, ale piłka pofrunęła na Żyletę
  • 5'
    Guilherme zagrywał do Nikolicia. Reprezentant Węgier znalazł się w wyśmienitej sytuacji, ale był na spalonym
  • 4'
    Broź z autu podał do Kucharczyka. Ten został otoczony przez przeciwników i "Kuchy" stracił futbolówkę
  • 2'
    Nikolić próbował dośrodkowywać w pole karne gości, ale defensorzy wybili piłkę
  • 2'
    Rajd Juhara został zatrzymany przez Rzeźniczaka i Pazdana
  • 1'
    Centr w pole karne Licki, ale legioniści wybili futbolówkę z pola karnego
  • 0
    Rozpoczął się mecz
  • 0
    Złe podanie legionistów. Piłkę przejął Biskup, ale niebezpieczeństwo zażegnał Kuciak
  • 0
    Zespoły zakończyły przedmeczową rozgrzewkę, 10 minut do początku spotkania
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Malarz, Lewczuk, Saganowski, Piech, Bereszyński, Trickovski i Makowski
  • 0
    Trwa rozgrzewka przedmeczowa w wykonaniu obu zespołów
  • 0
    Legia rozpocznie ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Vranjes, Kucharczyk - Prijović, Nikolić
  • 0
    Witamy ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej! Za 45 minut początek spotkania między Legią a Termaliką!