69'
74'
90'
  • 90+5'
    Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas. Już w czwartek Legia Warszawa rozegra swój pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Europy
  • 90+4'
    Koniec spotkania. Legia zremisowała 2:2 z Zagłębiem Lubin. Wicemistrzowie Polski nie wygrali już piątego meczu z rzędu w lidze
  • 90+3'
    Ostatnia akcja meczu. Sobków biegł na bramkę Kuciaka, ale Vranjes wygarnął mu piłkę wślizgiem
  • 90+2'
    Jakub Tosik dostał żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 90'
    Eryk Sobków zastępuje Michala Papadopulosa
  • 90'
    Mecz zostanie przedłużony o trzy minuty
  • 89'
    Makowski zagrał długą piłkę do Piecha, ale ten jej nie dosięgnął
  • 87'
    Kontra legionistów została przerwana faulem
  • 85'
    Dusan Kuciak świetnie interweniuje przy strzale Jarosława Kubickiego
  • 84'
    Tym razem Makowski w ostatniej chwili uratował Legię przed stratą bramki
  • 83'
    Vranjes zatrzymał teraz groźnie zapowiadający się atak gości
  • 83'
    Arkadiusz Woźniak uderzał z główki, ale nie strzelił nieprecyzyjnie
  • 81'
    Nikolić dośrodkowywał w pole karne. Piłkę wybił obrońca Zagłębia, trafił jednak w Makowskiego i wznawiać grę będzie Forenc
  • 79'
    Arkadiusz Woźniak zmienia teraz Łukasza Janoszkę
  • 78'
    Zaraz po golu Nikolicia, trener Stokowiec dokonał zmiany. Łukasz Piątek zastąpił Krzysztofa Piątka
  • 75'
    Trickovski starał się zagrać w uliczkę do Guilherme. Piłkę niefortunnie przeciął obrońca gości i ta wpadła pod nogi Nikolicia, który skierował futbolówkę do siatki
  • 75'
    Podopieczni Piotra Stokowca szybko chcieli zaatakować gospodarzy, ale na posterunku był Dusan Kuciak
  • 73'
    Mamy wyrównanie! Nikolić strzela gola
  • 71'
    Ondreja Dudę zmienia Arkadiusz Piech
  • 70'
    Bartosz Bereszyński otrzymał piłkę na prawej flance, miękko dośrodkował futbolówkę w pole karne Forenca, tam doskoczył do niej Trickovski i strzelił gola
  • 69'
    Gol dla Legii!
  • 64'
    Krzysztof Janus oddał niesygnalizowany strzał i piłka o włos minęła bramkę golkipera Legii
  • 64'
    Trickovski próbował odpowiedzieć, ale piłka po jego strzale wylądowała na trybunach
  • 62'
    Nikolić dostał dobre podanie, został jednak otoczony przez dwóch rywali i stracił futbolówkę
  • 62'
    Kibice zniecierpliwieni grą gospodarzy zaintonowali: "Co wy robicie? Wy naszą Legię hańbicie"
  • 61'
    Kuciak wypiąstkował piłkę dośrodkowaną w jego "szesnastkę"
  • 60'
    Furman zagrał do Nikolicia, który świetnie obrócił się z rywalem na plecach. Reprezentant Węgier nie zdecydował się na strzał, próbował podawać do innego legionisty, ale zrobił to niecelnie
  • 55'
    Michał Kucharczyk schodzi z boiska, na murawę wchodzi debiutujący - Ivan Trickovski
  • 54'
    Furman próbował uruchomić wybiegającego Nikolicia, ale jego podanie powędrowało do Forenca
  • 53'
    Centra w pole karne, piłkarze Zagłębia znowu wygrali pojedynek powietrzny, ale piłka przeleciała obok bramki
  • 52'
    Kucharczyk nieprzepisowo zatrzymał rywala i zobaczył żółty kartonik
  • 50'
    Centra w pole karne Legii, Kuciak wyłapuje dośrodkowanie
  • 49'
    Konrad Forenc wybronił strzał Nikolicia
  • 48'
    Tak wyglądają statystyki po pierwszej połowie
  • 46'
    Faul w środku boiska. Piłka dla gości
  • 45+17'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legionistów żegnają gwizdy
  • 45+1'
    Korner dla legionistów. Stały fragment gry wykonuje Brzyski. Piłka zostaje jednak wybita przez gości
  • 45'
    Pierwsza połowa zostaje przedłużona o dwie minuty
  • 42'
    W polu karnym Zagłębia zderzyło się dwóch zawodników. Piłkarz gości potrzebuje opieki medycznej
  • 39'
    Vranjes dostaje żółtą kartkę od Szymona Marciniaka
  • 38'
    Krzysztof Janus składał się do strzału, ale został zablokowany
  • 36'
    Dośrodkowanie z kornera. Jeden z piłkarzy gości podał głową do nabiegającego Papadopulosa, a ten nie miał problemów z pokonaniem Kuciaka
  • 35'
    Boisko opuszcza Jodłowiec, zastępuje go Makowski
  • 35'
    Drugi gol dla Zagłębia.
  • 34'
    Janus próbował zagrać z prawej strony, ale Lewczuk go zablokował
  • 31'
    "Gui" został nieprzepisowo zatrzymany przy linii bocznej boiska. Rzut wolny na wysokości rożnego
  • 30'
    Piątek faulował Jodłowca i został upomniany przez arbitra
  • 29'
    Jodłowiec uderzył zza pola karnego z lewej nogi, ale piłka poleciała nad bramką Forenca
  • 27'
    Duda długo holował piłkę, wdarł się w pojedynek z trzema rywalami, ale z góry był skazany na porażkę
  • 24'
    Legioniści nie potrafią wymienić kilku celnych podań
  • 22'
    Brzyski stracił piłkę pod polem karnym Zagłębia, próbował naprawić swój błąd, ale faulował rywala
  • 20'
    Papadopulos zostaje upomniany przez sędziego
  • 19'
    Krzysztof Janus dośrodkowywał ze stałego fragmentu gry, głową uderzał Janoszka, ale piłka minęła bramkę
  • 18'
    Błąd Vranjesa, Piątek pobiegł z piłką na bramkę Legii, minął Kuciaka i skierował futbolówkę do siatki
  • 16'
    Gol dla Zagłębia
  • 15'
    Lewczuk zawahał się przy interwencji i w świetnej sytuacji znalazł się Krzysztof Piątek. Pomocnik jednak strzelił za słabo i Kuciak na raty obronił uderzenie
  • 14'
    Zagłębie Lubin dobrze operuje piłką. Goście próbują wciągnąć legionistów na swoją połowę, a potem kierują długie podanie do skrzydłowych
  • 13'
    Furman zagrywa ręką. Piłka dla gości
  • 12'
    Cotra faulował na środku boiska Guilherme
  • 11'
    Świetnie Duda przejął piłkę na środku boiska. Słowak podał jednak między dwóch nabiegających piłkarzy Legii i żaden z zawodników nie wiedział jak się zabrać z futbolówką
  • 8'
    Rzut wolny wykonywał Brzyski, piłkarze Zagłębia zdołali wybić futbolówkę za linię końcową boiska
  • 5'
    Cotra zacentrował w "szesnastkę" legionistów, z nożyc uderzył Janoszka. Kuciak jednak obronił strzał napastnika Zagłębia
  • 3'
    Pierwsza akcja Legii została zatrzymana przez gości. Niecelnie podawał Tomasz Jodłowiec
  • 2'
    Centra w pole karne golkipera Legii. Jeden z piłkarzy gości zdołał oddać strzał, ale uderzył nieprecyzyjnie
  • 1'
    Rzut wolny z dalszej odległości wykonywał Maciej Dąbrowski. Obrońca uderzył prosto w mur i futbolówka wyleciała na rzut rożny
  • 0
    Rozpoczyna się mecz. Zagłębie przy piłce
  • 0
    Dośrodkowanie Todorovskiego w pole karne Kuciaka, ale słowacki bramkarz wyłapuje piłkę
  • 0
    Nemanja Nikolić dostał nagrodę dla najlepszego piłkarza sierpnia w Ekstraklasie
  • 0
    Szymon Marciniak wyprowadza obydwie drużyny na boisko
  • 0
    Prijović na trybunach profilaktycznie. Piłkarz ma małe problemy z "czwórką"
  • 0
    Kapitanem Legii w dzisiejszym spotkaniu będzie Dusan Kuciak
  • 0
    Obydwie drużyny rozgrzewają się obecnie na murawie
  • 0
    Pierwszy skład Legii wygląda następująco: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Vranjes, Brzyski - Guilherme, Furman, Duda, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić
Legia WarszawaZagłębie Lubin
16'

16' Krzysztof Piątek

21'

21' Michal Papadopulos

30'

30' Krzysztof Piątek

35'

35' Michal Papadopulos