39'
55'
59'
  • 90+8'
    Legia Warszawa na przerwę reprezentacyjną udaje się będąc nadal na trzecim miejscu w tabeli. Jagiellonia tuż za nią, na czwartej pozycji. My dziękujemy za uwagę. Kolejny mecz z Zagłębiem Lubin 11 września na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.
  • 90+5'
    Jeszcze jedna szansa dla Jagiellonii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z tuż przy bocznej linii. Vassiljev dośrodkował w pole karne, ale na szczęście Bereszyński wybił piłkę
  • 90+5'
    Koniec meczu. Jagiellonia - Legia 1:1
  • 90+4'
    Niecelne podanie Dudy do Brozia, który nie doszedł do piłki. O tyle szkoda, że akcja była blisko pola karnego gospodarzy
  • 90+3'
    Legia próbuje jeszcze zaatakować, ale nie potrafi przebić się przez defensywę Jagielonii
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone. Warto odnotować, że Guilherme chwilę przed zmianą został poturbowany przez jednego z piłkarzy Jagiellonii i kulejąc zszedł z boiska
  • 90'
    Łukasz Broź zmienia Guilherme
  • 89'
    Szybka kontra Jagiellonii. Trzech zawodników gospodarzy ruszyło środkiem boiska, po czym Vassiljev zwiódł zwodem Lewczuka i uderzył z szesnastego metra, ale obok słupka
  • 88'
    Legia próbuje jeszcze zagrozić gospodarzom. Po przerzuceniu piłki przez Jodłowca na lewą stronę, do Prijovicia, ten odegrał do Dudy, a on z kolei zagrał do Guilherme, który źle ułożył sobie piłkę i strzelił bardzo niecelnie
  • 87'
    Obrońca Legii na szczęście szybko wraca na murawę
  • 86'
    Lewczuk potrzebuje pomocy po starciu z jednym z graczy rywali
  • 84'
    Próba szybkiej kontry gospodarzy, ale Rzeźniczak w porę przechwycił długie, prostopadłe podanie Gajosa do Tomasika
  • 82'
    Apropos Gajosa, tym razem pomocnik Jagiellonii przymierzył z tuż poza pola karnego, ale obok słupka
  • 81'
    Kuciak ponownie z problemami wypiąstkował przed siebie uderzenie Grzyba z trzydziestu metrów
  • 81'
  • 79'
    22172 kibiców zasiadło na trybunach
  • 79'
    Guilherme w porę wybił piłkę spod nóg Vassiljeva, który szykował się do kolejnego strzału z dystansu
  • 78'
    Prijović dostał piłkę od Guilherme, po czym próbował przymierzyć z szesnastego metra, ale mając przy sobie trzech zawodników Jagiellonii został przyblokowany
  • 76'
  • 75'
    Pierwsza zmiana w Legii. Prijović za Nikolicia
  • 74'
    Na razie mamy scenariusz z pierwszej połowy. Legia próbuje, Jagiellonia niebezpiecznie strzela
  • 73'
    Grzyb potężnie huknął z około czterdziestu metrów, a Kuciak na raty łapie piłkę
  • 71'
    Kolejna akcja Jagiellonii lewą stroną. Furman wybija dośrodkowanie Tomasika
  • 70'
    Bardzo słaby strzał Dudy z narożnika pola karnego
  • 69'
    Za głębokie dośrodkowanie Vassiljeva z kornera
  • 68'
    Guilherme dośrodkowaniem z lewej strony próbował znaleźć Nikolicia, lecz piłkę wybił Madera
  • 68'
    Vassiljev kolejny raz uderzył z dystansu, jednak piłka po rykoszecie powędrowała na rzut rożny
  • 67'
    Sprytnie lewą stroną Gajos próbował wypuścić Góralskiego, ale w porę piłkę na aut wybił Rzeźniczak
  • 67'
    Grzyb przymierzył z woleja, tuż z poza pola karnego, jednak obok bramki
  • 65'
    Duda zapędził się w pole karne rywali, jednak pewnie zatrzymał go Góralski
  • 65'
    Zmiana w Jagiellonii. Łukasz Sekulski wchodzi za Piotra Grzelczaka
  • 64'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Furman dośrodkował na Jodłowca, lecz ten głową uderzył niecelnie
  • 64'
    Szarża Vassiljeva środkiem boiska, po czym piłkę przejął Grzyb i z około dwudziestu pięciu metrów trafił prosto w Kuciaka
  • 62'
    Próba odpowiedzi Legii, jednak najpierw Kucharczyk, a chwilę potem Guilherme zostali przyblokowani przez obrońców Jagiellonii
  • 61'
    Po szybkiej kontrze Jagiellonii z trzydziestego metra potężnie uderzył Vassiljev, a Kuciak z trudem wybił piłkę na rzut rożny
  • 61'
    Rzeźniczak dostał żółtą kartkę za faul na Grzelczaku
  • 58'
  • 57'
    Gospodarze próbują ruszyć za ciosem. Gajos dośrodkowywał z lewej strony na głowę Alvarinho, a ten przymierzył tuż obok bramki
  • 55'
    Kuciak pewnie przechwytuje zagranie Góralskiego z lewej strony
  • 55'
    Gol dla Jagiellonii! Gajos znakomicie wykorzystał podanie Vassiljeva i strzałem z bliska pokonał Kuciaka
  • 54'
    Brzyski podaniem ze swojej połowy próbował wypuścić Nikolicia na wolne pole, ale w porę Drągowski wyszedł do futbolówki
  • 53'
    Kucharczyk wywalczył rzut wolny na prawej stronie boiska, około czterdziestu metrów od bramki Drągowskiego. Dośrodkowanie Furmana wybija Tomasik
  • 52'
    Kuciak znakomicie broni strzał Grzelczaka z szóstego metra w sytuacji sam na sam
  • 50'
    Furman i Bereszyński źle rozegrali piłkę, po czym Góralski wykorzystał błąd tego pierwszego i mamy rzut rożny
  • 49'
    Grzelczak walcząc o piłkę w polu karnym sfaulował Lewczuka
  • 48'
    Strzał z trzydziestu metrów Góralskiego obok bramki
  • 47'
    Zmiana wśród gospodarzy w przerwie. Alvarinho wszedł za Frankowskiego
  • 46'
    Piłkarze Jagiellonii rozpoczęli drugą połowę
  • 45+10'
    Statystyki po pierwszej połowie
  • 45+5'
    A przed meczem Henning Berg dostał prezent od Michała Probierza ;)
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Guilherme
  • 45+1'
    Następna kontra Legii zapoczątkowana przez Bereszyńskiego. Futbolówka powędrowała do Guilherme, który ponownie próbował przedrzeć się środkiem, lecz Madera wybił piłkę spod jego nóg
  • 44'
    Kolejna szansa dla Legii. Nikolić zagrał do Furmana prawą stroną boiska, po czym ten próbował odegrać w pole karne do Rzeźniczaka, lecz piłkę na rzut rożny wybił Tarasovs. Po chwili ten sam zawodnik pewnie wybija dośrodkowanie Brzyskiego
  • 42'
    Co ciekawe, gol Guilherme to pierwszy, celny strzał Legii w tym meczu
  • 42'
    Próba strzału Jodłowca z około trzydziestu metrów, ale piłka powędrowała daleko obok bramki Drągowskiego
  • 41'
  • 40'
    Świetna kontra Legii! Brzyski ze swojej połowy podał do Guilherme, który popędził środkiem boiska i uderzył tuż przy lewym słupku Drągowskiego
  • 39'
    GOOOOOOOOL! Guilherme!
  • 37'
    Grzelczak po błędzie jednego z obrońców Legii wyszedł sam na sam z Kuciakiem i minął go, ale na szczęście Rzeźniczak w porę wrócił i wybił piłkę spod jego nóg
  • 36'
    Kolejna, groźna okazja dla gospodarzy. Modelski popędził lewą stroną, po czym podał w pole karne do Frankowskiego, lecz temu odskoczyła piłka i złapał ją Kuciak
  • 33'
    Bereszyński wypracował rzut rożny z prawego narożnika. Dośrodkowanie Brzyskiego nie znalazło adresata, wszyscy zawodnicy minęli się z piłką
  • 32'
    Po trzydziestu minutach meczu na razie można stwierdzić, że Legia gra bez większego pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali
  • 31'
    Rzut wolny dla Jagiellonii około trzydzieści metrów od bramki Kuciaka. Dośrodkowanie Vassiljeva z boku boiska wybija Rzeźniczak
  • 29'
    Vassiljev z niemal środka boiska wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne Legii, a tam Tarasovs zdołał uderzyć głową, lecz Kuciak pewnie obronił strzał
  • 29'
    Czekamy na bramki
  • 27'
    Akcja Kucharczyka i Brzyskiego, po której ten drugi z lewej strony zacentrował w pole karne, jednakże Madera wybił futbolówkę
  • 26'
    Nikolić próbował uderzyć z dwudziestu metrów, lecz został przyblokowany przez obrońców gospodarzy
  • 24'
    Modelski popędził prawą stroną boiska i zacentrował na głowę Grzelczaka, lecz piłka po jego uderzeniu poleciała ponad bramką
  • 22'
    Wzmaga się doping kibiców Jagiellonii. Rzut rożny dla gospodarzy. Wykonywał Vassiljev, ale zagrał zbyt głęboko i piłka nie znalazła adresata
  • 22'
    Guilherme próbował prostopadłym podaniem ze środka boiska wypuścić Nikolicia sam na sam z Drągowskim, ale ten okazał się szybszy i przechwycił piłkę
  • 21'
    Kuciak znakomicie wybronił strzał Vassiljeva z poza pola karnego!
  • 20'
    Kontra Legii. Duda zagrał do Guilherme, a ten próbował odegrać do obiegającego ich prawą stroną Bereszyńskiego, ale ten został powstrzymany przez Tomasika
  • 18'
    Ponownie gorąco w polu karnym Legii. Na szczęście Lewczuk i Kuciak dobrze zatrzymali szarżującego Grzelczaka
  • 17'
    Sprytne rozegranie kornera w wykonaniu Jagiellonii. Tomasik zagrał do Frankowskiego, a ten podał do Vassiljeva, który uderzył z dwudziestego metra, ale piłka po rykoszecie powędrowała na kolejny rzut rożny. Ponownie Estończyk próbował strzelić z woleja, lecz niewiele chybił
  • 15'
    Brzyski w porę wybił piłkę na rzut rożny przy próbie zagrania w pole karne Modelskiego
  • 14'
    Drągowski pewnie łapie dośrodkowanie Brzyskiego z lewej strony
  • 13'
    Góralski sfaulował Rzeźniczaka na środku boiska. Po chwili w nieprzepisowy sposób Tomasik zatrzymał Guilherme
  • 11'
    Bereszyński w fatalny sposób stracił piłkę na własnej połowie, a jego pomyłkę próbował wykorzystać Grzelczak. Na szczęście Bereś po chwili naprawił swój błąd
  • 11'
    Żółta kartka dla Dudy za faul na Tomasiku na połowie rywali
  • 10'
    Najpierw Bereszyński, a następnie Guilherme próbowali zacentrować w pole karne z prawej strony boiska, ale dobrze zachowywał się Madera. Po chwili Brzyski wywalczył rzut rożny. Wykonywał Furman, ale ponownie jeden z obrońców Jagiellonii wybił piłkę
  • 8'
    Brzyski i Lewczuk świetnie na własnej połowie odebrali piłkę dryblującemu lewą stroną Frankowskiemu
  • 7'
    Furman w porę przejął zagranie Grzyba do Grzelczaka na wolne pole
  • 7'
    Guilherme próbował przedrzeć się środkiem, po czym chciał podać do Nikolicia w pole karne, ale jeden ze stoperów Jagi zatrzymał akcję
  • 6'
    Dośrodkowanie Furmana z lewel strony, z rzutu wolnego pewnie wychwytuje Drągowski
  • 5'
    Fatalny błąd Modelskiego na swojej połowie, po którym Brzyski zagrał do Nikolicia, a ten został sfaulowany przez obrońcę gospodarzy
  • 4'
    Guilherme i Kucharczyk na spółkę przerwali akcję Jagi blisko swojego pola karnego
  • 3'
    Faul Guilherme na Piotrze Tomasiku przy linii bocznej. Rzut wolny z około czterdziestu metrów dla Jagiellonii
  • 2'
  • 0
    17:40 - Zapełniają się trybuny na stadionie, a jeszcze przed meczem polecamy sprawdzić statystyki
  • 0
    17:10 - Oto skład Legii: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić
  • 0
    17:20 - Obie drużyny wybiegają na rozgrzewkę
  • 0
    Witamy z Białegostoku! O godzinie 18:00 miejscowa Jagiellonia podejmie Legię Warszawa. Bilety na mecz zostały w całości wyprzedane