72'
76'
89'
  • 90+6'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników oraz oglądania fotoreportaży ze spotkania
  • 90+5'
    Piłkarze dziękują kibicom za dzisiejszy doping
  • 90+4'
    Koniec spotkania! Legia Warszawa pewnie pokonuje Podbeskidzie Bielsko-Biała i zdobywa kolejne ligowe trzy punkty!
  • 90+2'
    Przewinienie Saganowskiego na Kato
  • 90'
    Bramkę wypracował pośrednio Saganowski, lecz najprzytomniejszy w polu karnym okazał się Duda, który świetnie przedryblował rywala i pewnie pokonał stojącego w bramce rywala Kaczmarka
  • 90'
    Dwukrotnie teraz Kuciak ratuje drużynę od utraty bramki. Świetny mecz Słowaka!
  • 88'
    Duda! 5:0!
  • 87'
    Znów ucierpiał Żyro. Nie wiadomo skrzydłowy wróci do gry
  • 86'
    Furman prostopadle do Bereszyńskiego. Obrońca Legii wywalczył korner dla swojego zespołu
  • 82'
    Ależ okazja zmarnowana przez Żyrę! Zawodnik dostał świetną, długą piłkę, ale przyjmował ją swoją gorszą, prawą nogą i futbolówka odskoczyła skrzydłowemu Legii na tyle, że ją stracił
  • 80'
    Duda oddaje strzał z kilkunastu metrów po tym, jak źle wybija piłkę jeden z obrońców Podbeskidzia. Futbolówka przelatuje niedaleko prawego słupka bramki Kaczmarka
  • 77'
    Po średnio wykonanym rzucie rożnym przed legionistów, piłka nadal przebywała w okolicach pola karnego gości. W pewnym momencie dopadł do niej Żyro i po strzale z woleja z kilkunastu metrów pokonał bezradnego Kaczmarka
  • 76'
    Goooooool! Michał Żyro! Co za bomba! 4:0!
  • 74'
    Żyro dośrodkowywał z lewej strony wprost na głowę Saganowskiego, ale świeżo wprowadzony na boisko zawodnik nie przymierzył dokładnie w tej sytuacji
  • 72'
    Bartosz Jaroch ogląda żółtą kartkę
  • 72'
    Aleksander Prijović ustępuje miejsca na boisku Markowi Saganowskiemu
  • 71'
    Korner dla legionistów
  • 69'
    Ponownie Kuciak świetnie interweniuje po tym, jak groźny strzał głową oddał Chmiel
  • 67'
    Kuciak na spółkę z Rzeźniczakiem ratuje zespoł Legii przed utratą bramki po groźnym kontrataku rywala i strzale Chmiela
  • 65'
    Możdżeń ustępuję miejsca Szczepaniakowi
  • 64'
    Żyro jest już na boisku, Legia gra w komplecie
  • 64'
    Przewinienie Kato na Dudzie w okolicach linii środkowej boiska
  • 63'
    Ładnie chciał wykończyć tę akcję Duda, jednak zabrakło odpowiedniego trafienia w futbolówkę po tym, jak sprytną podcinką oszukał dwóch obrońców zespołu rywala
  • 62'
    Żyro ucierpiał w momencie rozpoczęcia kontrataku Legii. Skrzydłowemu Legii udzielana jest pomoc medyczna
  • 61'
    Pazdan ucierpiał w pojedynku z Demjanem. Byłemu zawodnikowi Jagiellonii niepotrzebna jest jednak pomoc lekarzy
  • 59'
    Efektowny strzał przewrotką Demjana. Piłka trafia jednak w słupek i wychodzi poza boisko
  • 57'
    Żółtą kartką ukarany kapitan Legii Jakub Rzeźniczak
  • 55'
    Demjan na pozycji spalonej
  • 52'
    Niedokładne dośrodkowanie Janicia i piłka dla Legii
  • 51'
    Brzyski dośrodkowywał w kierunku Prijovicia, ale napastnika Legii ubiegł Kaczmarek
  • 48'
    W ekipie Podbeskidzia także dwie zmiany. Kowalski zastępuje Mójtę, a Janić Deję.
  • 47'
    Drugą połowę zaczynamy od... czterech zmian. W szeregach Legii, za Nikolicia pojawia się Duda, za Guilherme wchodzi Żyro
  • 45+17'
  • 45'
    Sokołowski walczył o piłkę na wysokości pola karnego Legii, ale faulował Bereszyńskiego i został ukarany żółtą kartką
  • 45'
    Koniec I połowy. Prowadzimy 3:0. Niezły wynik ;-)
  • 44'
    Akcja Podbeskidzia, ale bardzo dobrze interweniują obrońcy
  • 42'
    Niewiele zabrakło, by była to bramka Nikolicia, po tym jak napastnik Legii w sytuacji sam na sam z bramkarzem Podbeskidzia oddał strzał, który przetoczył się po ręku Kaczmarka. Zanim ten przekroczył linię bramkową, do futbolówki dopadł Kucharczyk i z bliskiej odległości dobił rywala
  • 40'
    Kucharczyk i goooool! 3:0!
  • 37'
    Piłka wrzucona w "szesnastkę" gospodarzy, po małym zamieszaniu sytuację dalekim wybiciem wyjaśnił Furman
  • 36'
    Pazdan krótko przy Jarochu i Podbeskidzie będzie wykonywać aut na wysokości pola karnego Legii
  • 34'
    Świetny kontratak w wykonaniu legionistów. Guilherme genialnym, prostopadłym podaniem wypuścił Nikolicia, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem. Dla Serba z węgierskim paszportem takie okazje to tylko formalność i Legia prowadzi z Podbeskidziem już 2:0!
  • 32'
    Gooooooooool! 2:0! Nikolić!
  • 31'
    Małe zamieszanie w polu karnym Legii. Piłka spadła pod nogi Demjana, jednak ten nie wykorzystał nadarzającej się szansy, zbyt długo zbierał się do strzału i Kuciak dopadł do piłki w odpowiednim momencie
  • 30'
    Ładnie zastawiał się w polu karnym rywala Prijović, ale podwójna asysta rywala była już zbyt dużym wyzwaniem i napastnik Legii nie zdołał opanować piłki
  • 30'
  • 28'
    Faul na Rzeźniczaku i grę wznawia Legia
  • 27'
  • 26'
    Nikolić ucierpiał w starciu z jednym z rywali. Napastnik Legii podnosi się jednak o własnych siłach i gra zostaje szybko wznowiona
  • 25'
    Jaroch ze strzałem z dystansu. Bardzo niecelna próba.
  • 22'
    Akcja dwójki Bereszyński - Guilherme. Ten pierwszy wywalczył ostatecznie korner dla gospodarzy
  • 21'
    Za mocne, lecz pomysłowe podanie Prijovicia do Kucharczyka. Futbolówka wyszła poza boisko
  • 20'
    Guilherme powstrzymuje kontratak Podbeskidzia wybijając wślizgiem piłkę spod nóg Chmiela
  • 19'
    Możdżeń zagrywał ręką. Brzyski będzie dośrodkowywał w pole karne rywala
  • 18'
    Strata Jodłowca w środku pola, pomocnik Legii powstrzymuje Możdżenia w sposób nieprzepisowy i goście wznawiają grę z rzutu wolnego
  • 16'
    Brzyski faulowany przez Jarocha, Legia w posiadaniu futbolówki
  • 14'
    Ładna akcja Legii, podanie prostopadłe Furmana do Bereszyńskiego, lecz prawy obrońca Legii był w tej sytuacji na pozycji spalonej
  • 13'
    Kato fauluje Guilherme, piłka dla Legii
  • 11'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Deji mocno niecelny
  • 8'
    Możdżeń strzelał głową po bezpośrednim wrzucie z autu, ale trafił prosto w Kuciaka
  • 7'
    Prijović na pozycji spalonej, mimo tego, że piłka wylądowała w bramce rywala po strzale Kucharczyka
  • 5'
    Obrońca Podbeskidzia niefortunnie interweniował po dośrodkowaniu Nikolicia i nieszczęśliwie dla niego pokonał swojego bramkarza
  • 3'
    Goool! Bartosz Jaroch z trafieniem samobójczym! Legia szybko obejmuje prowadzenie 1:0!
  • 1'
    Rzeźniczak nieczysto trafia piłkę po dośrodkowaniu Brzyskiego, a co za tym idzie, brakuje też celności. Piłka trafia zaledwie w boczną siatkę
  • 0
    17:55 - Kibice zgromadzeni na stadionie śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    17:50 - Zawodnicy zbiegli do szatni, czekamy na "Sen o Warszawie" i ponowne wyjście na boisko piłkarzy obu drużyn
  • 0
    17:18 - Piłkarze Legii wybiegli właśnie na przedmeczową rozgrzewkę
  • 0
    17:02 - Legia rozpocznie ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić, Prijović.
  • 0
    17:03 - W rezerwie pozostają: Malarz, Broź, Lewczuk, Żyro, Duda, Masłowski i Saganowski.
  • 0
    17:00 - Witamy ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3! Legia podejmuje dziś, w ramach rozgrywek ligowych, zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Legia WarszawaPodbeskidzie Bielsko-Biała
4'

4' Bartosz Jaroch

45'

45' Marek Sokołowski