90'
  • 90+8'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury pomeczowych materiałów, które niebawem ukażą się na łamach seriwsu Legia.Net.
  • 90+4'
    Koniec spotkania! Legia okazale wygrywa 4:1 we Wrocławiu i zdobywa trzy punkty na starcie nowego sezonu!
  • 90+3'
    Biliński strzela gola dla Śląska, ale znajdował się na minimalnym spalonym, co dostrzegł sędzia boczny. Bramka nieuznana
  • 90'
    Nowy nabytek Legii wykorzystał celne dośrodkowanie Kucharczyka, skontrował piłkę i pokonał Pawełka
  • 90'
    Strzelec dwóch bramek w dzisiejszym meczu schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Marek Saganowski
  • 89'
    Gooooooool! Nikolić! 4:1!
  • 87'
    Bereszyński fauluje w ataku, Dudu poszkodowanym
  • 86'
    Pich szukał podaniem Bilińskiego, lecz jego dogranie było za mocne i piłka wyszła poza boisko. Grę wznawia Kuciak
  • 83'
    Guilherme na spółkę z Bereszyńskim zatrzymują Dudu przy linii bocznej boiska
  • 81'
    Dudu wywalcza rzut rożny dla swojej drużyny
  • 79'
    Guilherme zmienia Żyrę
  • 79'
    Pich przed świetną okazją na strzelenie bramki, ale fatalnie pudłuje
  • 77'
    Dobra okazja dla Śląska, Paixao znów główkował, niewiele się pomylił
  • 76'
    Faul na Żyrze, przy piłce legioniści
  • 76'
    W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Pawełek
  • 74'
    Korner dla Śląska
  • 74'
    Pich dośrodkował na głowę Hołoty, ale ten niecelnie główkował
  • 71'
    Szybki kontratak Legii, Furman prowadził piłkę przez kilkadziesiąt metrów, na końcu oddał ją Nikoliciowi, a ten z pierwszej piłki przymierzył w "okienko" bramki Pawełka!
  • 70'
    Nikolić! 3:1 dla Legii! Druga asysta Dominika Furmana!
  • 69'
    Dobra interwencja Rzeźniczaka w obronie, korner dla gospodarzy
  • 68'
    Kapitalna interwencja Pawełka po strzale Kucharczyka, który uderzał w kierunku dalszego słupka bramki rywala
  • 68'
    Zgoda
  • 66'
    Nikolić znajduje się w dobrej sytuacji, ale strzela prosto w bramkarza rywali
  • 65'
    Faul na Żyrze, piłka dla legionistów
  • 63'
    Ciekawie szukał podaniem na dobieg Kucharczyk jednego z kolegów, lecz odważnie z bramki wyszedł Pawełek i złapał futbolówkę
  • 62'
    Kamil Biliński zastępuje Marcela Gecova
  • 62'
    Zgadzacie się?
  • 60'
    Prijović! Długie podanie w jego kierunku, poradził sobie z Pawelcem, naciskany przez obrońcę Śląska oddał strzał, lecz broni tym razem Pawełek
  • 59'
    Brzyski ogląda żółty kartonik za faul na Paixao
  • 56'
    Zmiana w Śląsku. Ostrowskiego zmienia Pich
  • 55'
    Rzeźniczak ogląda żółtą kartkę za faul na Kiełbie
  • 53'
    Goooool! Tomasz Jodłowiec! 2:1 dla Legii!
  • 53'
    Bład w kryciu, Jodłowiec urywa się rywalom i świetnie wykańcza strzałem głową dośrodkowanie Furmana
  • 52'
    Korner dla Legii
  • 50'
    Dobra, długa piłka do Kucharczyka, lecz skrzydłowy Legii nie zdołał opanować piłki i tę złapał Pawełek
  • 50'
    Ładnie, ładnie ;)
  • 50'
    Znów Kokoszka z dystansu, znów niecelnie
  • 48'
    Kokoszka uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+18'
    Od początku drugiej połowy na boisku widzimy Michała Kucharczyka, który zmienił Michała Masłowskiego
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Póki co mamy remis 1:1 po bramkach Paixao i Furmana
  • 44'
    Pazdan fauluje Paixao w okolicach linii środkowej boiska
  • 44'
    Celeban na pozycji spalonej
  • 42'
    Prijović szukał strzałem w dalszy róg swojej szansy na bramkę, lecz pomylił się znacząco
  • 40'
    Ależ było blisko bramki dla Legii! Prijović wypracował pozycje strzelecką Jodłowcowi, lecz ten oddaje niecelne uderzenie
  • 37'
    Ostrowski marnuje stuprocentową okazję na bramkę, świetna interwencja Kuciaka po strzale głową w wykonaniu rywala
  • 36'
    Pawełek wyłapuje z łatwością dośrodkowanie Brzyskiego i uruchamia kontratak swojej drużyny
  • 35'
  • 33'
    Furman! Goooooool! 1:1! Piękny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu pomocnika Legii!
  • 32'
    Strzał Żyry zablokowany przez defensywę Śląska, przy piłce wciąż Legia
  • 32'
  • 32'
    Faul Celebana na Furmanie, dogodna okazja na bezpośrednie uderzenie z około 20 metrów
  • 29'
    Legia chce szybko wyrównać stan spotkania, ale czujność Pawełka po dośrodkowaniu Bereszyńskiego ratuje wrocławian
  • 28'
    Świetny strzał głową z 11 metrów w wykonaniu Portugalczyka. Kuciak nie miał nic do powiedzenia, bez szans na skuteczną interwencję
  • 27'
    Gol dla Śląska! Flavio Paixao
  • 25'
    Ostre, ale czyste wejście Rzeźniczaka, który na polu karnym Legii odebrał Paixao piłkę. Kibice domagali się odgwizdania rzutu karnego dla drużyny gospodarzy
  • 23'
    Ostrowski psuje dośrodkowanie i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 21'
    Żyro lekko popychany przez rywala w polu karnym Śląska, ale sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego
  • 19'
    Groźnie teraz pod bramką Legii, błąd Pazdana, który prawie przelobował Kuciaka. Korner dla wrocławian
  • 18'
    Dośrodkowanie Żyry w pole karne Śląska, strzela głową Nikolić, ale piłka po jego uderzeniu mija bramkę Pawełka
  • 15'
    Ciekawe zagranie Żyry do Prijovicia, ale podanie skrzydłowego Legii zbyt mocne
  • 13'
    Rzut rożny dla Śląska, stały fragment gry rozegrany na krótko. Dośrodkowanie Dudy w kierunku dalszego słupka, lecz odrobinę za mocne, by któryś z jego kolegów mógł dosięgnąć piłkę
  • 13'
    Dużo przypadku w ofensywnej akcji Bereszyńskiego, piłka odbiła się od Nikolicia, ale wyszła poza boisko
  • 11'
    Rzeźniczak! Kapitan Legii był bliski strzelenia gola po uderzeniu piłki głową, lecz Pawełek świetnie asekuruje krótszy róg i z drugiej strony piłkę wrzuca Furman
  • 11'
    Drugie dośrodkowanie także znajduje Rzeźniczaka, lecz obrońca Legii nie sięga futbolówki
  • 10'
    Dudu ubiega Żyrę i legioniści mają korner
  • 8'
    Niezła próba Legii, ale za mocne podanie Prijovicia do Nikolicia, tylko rzut rożny dla gości
  • 8'
    Dośrodkowanie wyłapuje pewnie Pawełek
  • 7'
    Paixao wypuszcza Kiełba, lecz ten na pozycji spalonej
  • 5'
    Nikolić za mocno dośrodkowuje w pole karne rywala. Prijović nie miał szans by sięgnąć futbolówki głową